Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Przegląd Dąbrowski
Forum Mieszkańców Dąbrowy Górniczej > Dąbrowa Górnicza > Władze
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Arbas
Spokojnie...
Może będą zajęcia w Parku Hallera i na Zielonej?
Zadzwoń do redakcji z zapytaniem, a potem z reklamacją.
Bartek
Może ta akademia fitness polega na szybkim biegu z parku Zielona na parking przed hala sportową? wink.gif
jaro36
Cześc Arbas tak się składa ze nie mam ochoty dzwonić do redakcji a oni powinni jednak dogadywać się gdzie w koncu coś będzie ostatnio na necie pokazała się taka wiadomośc na stronach nasze miasto ze zapraszają wszystkich chętnych na basen na Zieloną wstęp dla młodziezy szkolnej 3zł dla dorosłych 5zł a teraz sam pomysl jaki przepływ info jest w miescie co gdzie kiedy? pozdrawiam
Arbas
Jeśli ktoś w 2007 r informuje mieszkańców o cenach biletów na basen w parku Zielona, to następnym krokiem będzie pewnie jego skok na główkę do basenu z istniejącej /?/ tam jeszcze wieży - czego mu nie życzę.
:)
czerwiec http://www.dabrowa-gornicza.pl/pub/files/PDF/PD_nr_03.pdf
Dave
Przecie odkryty basen na Zielonej od kilku sezonów, a w tym to na pewno, jest nieczynny!
kwintosz
A przeglądu, jak w zeszłych latach lipcowo-sierpniowego jak nie było tak nie ma.. dry.gif Czekają na koniec wakacji i na wrzesień? Hmm trochę to dziwne że wydanie np czerwcowe a pojawia się jak już ten miesiąc prawie się kończy.. czy mam wrażenie czy żadna inna gazeta tak się nie ukazuje?? ohmy.gif To może pod koniec sierpnia dostaniemy wydanie lipcowo-sierpniowe..
Dave
Całkiem możliwe kwitnosz, całkiem możliwe! PD zawsze się z opóźnienie pojawia po 20-tym dniu miesiąca, na który jest "ważna" - pewnie po wakacjach jako podsumowanie się pojawi wrześniowy numer ;-)
kwintosz
Jezuuuuuuuuuu cud, zdarzył się cud..!!!

Wydanie wrześniowe Przeglądu Dąbrowskiego ------> PRZEGLĄD DĄBROWSKI IX.2007
Arbas
Cud się zdarzył zaiste, albowiem grożą nam wybory.
kursor
QUOTE(Arbas @ Sep 3 2007, 20:08 ) *
Cud się zdarzył zaiste, albowiem grożą nam wybory.

ale przecież to nie wybory samorządowe? tylko parlamentarne

a tak OT

myślę że wyborów nie będzie
bzenek
QUOTE(kwintosz @ Aug 31 2007, 16:07 ) *
Jezuuuuuuuuuu cud, zdarzył się cud..!!!

Wydanie wrześniowe Przeglądu Dąbrowskiego ------> PRZEGLĄD DĄBROWSKI IX.2007

A w nim między innymi relacje z uruchomienia dwóch sztandarowych dąbrowskich inwestycji. Przedsięwzięć godnych 130 tysięcznego miasta. Wyrównano kawałek chodnika i po dwóch latach prac oddano do użytku przejście dla pieszych blink.gif

Szczególnie ujął mnie wywiad z panią Agnieszką Pasternak. Cała strona ględzenia o niczym. Bite 5 kolumn pustego wodolejstwa. Ciekawe czy wywiad był autoryzowany ? Choć pewnie w reżimowym wydawnictwie nic się przypadkowo nie drukuje biggrin.gif

Reszta całkiem OK. Generalnie trzeba uczciwie przyznać, że nasz Szmatławiec zmierza w dobra stronę i juz lata świetlne dzielą go od nędznych wyczynów Bębna i Spółki. Ale za takie wywiady jak z panią przewodniczącą to ja dziękuję. Po co marnowac papier ?
michu
dla mnie niektóre tytuły pobrzmiewają jak hasła wyborcze:

"Prezydent dotrzymał wyborczej obietnicy. Deptak jak nowy"
"Dąbrowski samorząd oceniam pozytywnie" - wolałbym, żeby to powiedział autorytet w dziedzinie samorządu , a nie przewodnicząca chwaląca swoje podwórko...

"Z myśla o mieszkańcach" itp...
Andrzej Bęben
QUOTE(bzenek @ Sep 5 2007, 23:37 ) *
A w nim między innymi relacje z uruchomienia dwóch sztandarowych dąbrowskich inwestycji. Przedsięwzięć godnych 130 tysięcznego miasta. Wyrównano kawałek chodnika i po dwóch latach prac oddano do użytku przejście dla pieszych blink.gif

Szczególnie ujął mnie wywiad z panią Agnieszką Pasternak. Cała strona ględzenia o niczym. Bite 5 kolumn pustego wodolejstwa. Ciekawe czy wywiad był autoryzowany ? Choć pewnie w reżimowym wydawnictwie nic się przypadkowo nie drukuje biggrin.gif

Reszta całkiem OK. Generalnie trzeba uczciwie przyznać, że nasz Szmatławiec zmierza w dobra stronę i juz lata świetlne dzielą go od nędznych wyczynów Bębna i Spółki. Ale za takie wywiady jak z panią przewodniczącą to ja dziękuję. Po co marnowac papier ?

Sluchaj pan,panie blazenku, czy jak wam tam.Pana Bebna, redaktora Bebna, obywatela Bebna. A panska ocene moich wyczynow ma w... wiec pan sobie ja przymiotnikuj jak chcesz, ale mnie nie tykaj, rozumiesz blazenek?
szarisz
Panie Bęben! Pan przegiąłeś.
Nie było niczego obraźliwego w takim użyciu nazwiska. Wszyscy mówią: Kwaśniewskiego, Kaczyńskiego, Tuska. Nikt nie dokłada odmiany słowa "Pan".

Reagowanie przez Pana agresją tylko utwierdza mnie w poglądzie, że nie był Pan właściwą osobą na właściwym miejscu. Nie jest to cecha mile widziana u rzecznika prasowego...
picaro
Zgadzam się, więcej powściagliwości Panie redaktorku, albo Panie doktorku biggrin.gif
Bartek
Po co mu odpisujecie? Przecież Bęben to takie typowe dziecko neostrady tylko że w innym wieku.
Andrzej Bęben
QUOTE(Bartek @ Sep 7 2007, 13:07 ) *
Po co mu odpisujecie? Przecież Bęben to takie typowe dziecko neostrady tylko że w innym wieku.

blink.gif wink.gif laugh.gif
kwintosz
Jest już nowy Przegląd Dąbrowski październikowy, tylko pod drzwiami. Oczywiście znając tą świetną strategie promocyjna miasta, imprez etc. na stronie miasta oczywiście jeszcze go nie ma..
filip13
Jest też w Realu tongue.gif biggrin.gif
kacerzPO
Ale za to jaki odjazdowy ;P
- ale nie ma co sie dziwić to gazetka władzy
Hator
jest na stronie UM link:
http://dabrowa-gornicza.pl/pub/Przegl%C4%8...rnik%202007.pdf
symetria
ale zaraz kto go dostaje bo wy piszecie ze jakiekolwiek numery dow as trafiaja a u mnie nic, czasem od sasiadki mam bo pracuje w pentagonie ale tak to nic.
z najwazniejszych spraw nie ma dla nas nic nowego. O wszstkim na forum wiemy. Tego "Forum wyborczego" nie bede nawet komentowal. Za to na 10 stronie fajna fotka biggrin.gif

A o kolportazu PD pisalem juz wielokrotnie - do mnie trafil jeden historyczny numer przed wyobrami samorzadowymi
Andrzej Bęben
Witam,

chcialbym laskawie, dzieki za pozwolenie, stwierdzic, ze jestem pod wrazeniem. Okazuje sie, ze wladza obojetnie czy czerwona, biala, czy w kratke lubi swoje oblicza ogladac w gazetce (przypominam wydawanej - wielu to wczesniej podkreslalo - nie za jej pieniadze, ale mieszkancow :-)

Wyszlo mi, ze podobizne b. posla i aktualnego prezia DG pomieszczono razy siedem.

Oczywiscie, zdarzylo sie, iz jego poprzednik mial wiecej fotek w numerze PD. W koncu jednak, o ile sobie dobrze przypominam, jeszcze jako posel Z. Podraza i jego ekipa glosili, jak slowo Boze, wszem i wobec i kazdemu z osobna, ze oni takich praktyk nie beda uskuteczniali. He, he, he...

Slowo nic nie kosztuje, a papier ze wstydu sie nie spalili.
A propos zasad, co by nie mowic o PePe, to on nie pisal donosow do redakcji, na dziennikarzy, ktorzy go "szkalowali".
A władza, ktora wykopała J. Talkowskiego juz takich zasad nie ma... Mozna w tym momencie wylozyc historyczny rodowod takich zachowan. Ale szlus. Mialo byc o PD.

Tedy uradowalem sie wielce, jak zobaczylem na jednej z fotek Z. Podraze (w kasku) i podazajacego za nim R. Kocme (tez w kasku). Przez moment wydawalo mi sie, ze Robercik wyglada jak komtur podazajacy za wielkim mistrzem, gdy szybciutko jakies licho darlo sie, ze jest na odwrot :-)

Puentujac. Wzorem radzieckich pionierow i innych milosnikow slusznej idei rozpowszechnionej przez cesarskiego agenta, skladam gleboka samokrytyke!
Przebaczcie towarzysze, bom nie wiedzial, co czynie.
Gdybyscie podpowiedzieli, to przeciez PD nie bylby za poprzedniej kadencji, zaprzeczeniem tego, czym dzis jest gazeta mieszkancow DG.
Jestem pod wrazeniem.
I bez bicia, jakichkolwiek pogrozek i donosow, szczerze, jak na egzekutywie przyznaje, ze teraz:
a) gazeta obiektywnie pokazuje zycia miasta,
cool.gif gazeta nie jest tuba wladzy,
c) w gazecie wladza przynaje sie do popelnionych bledow,
d) gazeta otwiera swoje lamy dla myslacych inaczej niz wladza,
e) i co tu duzo mowic: gazeta jest gites!

I bardzo serdecznie prosze o wybaczenie, towarzysze! Pozwolicie na szczerosc?
Byloby idealnie, gdyby prezio ZP nie patrzyl na czytelnika z co drugiej stron. Nie, zebym mial cos przeciwko spojrzeniu Pana Prezydenta Podraza, wrecz przeciwnie. Jest on hipnotyzujacy! Wspominam o tym, bo przeciez wszyscy wiedza, ze Zbigniew Podraza, to skromny czlowiek i dla potwierdzenia wlasnej wartosci nie musi ogladac swoich fotek w gazecie. Zatem zakladam, ze redaktor naczelny dla przypodobania sie wladzy naszpikowal PD Zbigniewem Podraza, a ten bedac czlekiem dobrego serca, nie zaragowal. Bo przeciez Pan Podraza, jako dobry prezydent, nie chce czynic przykrosci nikomu!

A teraz, hajda na tego Bebna! Hajda. Brac go! He, he, he!
Antoni
CYTAT

A ty Bębenie jeden zatracony, a ty chultaju!!!
Zaprzańcu, sprzedawczyku, bestio kłamliwa.
Toć sameś nic innego nie robił, jenoś swawolił i Pana swego oblicze szpetne ciągleś pomadą mazał i niewinnym pod oczy prosto podtykał. Gapcież się tedy - krzyczałeś. Patrzcież jaki dostojny, jakie lico jego żwawe - pohukiwałeś.
I dalejże Pana swego podtykać a podtykać.
A nie dość ci było...
Jeszcześ tą niezgułę i ciamajdę, skrybo sztańska, kaprawcu zatracony kreślił swem piórem niczem hetmana jakiegoś, pana nad panami.
A dyć to wstydu nie masz kaczy pachołku?
Bodaj też cię kto rezonu nauczył mores sromotny czyniąc.
Hajda tedyż na Bębena! Ho, ho, ho...
mucha
Antoni - brawo za formę. A co do PD - no cóż, nie czytałem osatnich numerów zbyt wnikliwie, więc się nie wypowiem.
Andrzej Bęben
CYTAT(Antoni @ wto, 16 paź 2007 - 23:29) *
A ty Bębenie jeden zatracony, a ty chultaju!!!
Zaprzańcu, sprzedawczyku, bestio kłamliwa.
Toć sameś nic innego nie robił, jenoś swawolił i Pana swego oblicze szpetne ciągleś pomadą mazał i niewinnym pod oczy prosto podtykał. Gapcież się tedy - krzyczałeś. Patrzcież jaki dostojny, jakie lico jego żwawe - pohukiwałeś.
I dalejże Pana swego podtykać a podtykać.
A nie dość ci było...
Jeszcześ tą niezgułę i ciamajdę, skrybo sztańska, kaprawcu zatracony kreślił swem piórem niczem hetmana jakiegoś, pana nad panami.
A dyć to wstydu nie masz kaczy pachołku?
Bodaj też cię kto rezonu nauczył mores sromotny czyniąc.
Hajda tedyż na Bębena! Ho, ho, ho...

Ty to Antos masz gadane! Wiadomo, inteligentny czlowiek ladnie gada, no i madrze. Tylko pisze sie "hultaju" a nie "chultaju", chyba ze co innego miales na mysli :)
Antoni
CYTAT(Andrzej Bęben @ śro, 17 paź 2007 - 07:09) *
Ty to Antos masz gadane! Wiadomo, inteligentny czlowiek ladnie gada, no i madrze. Tylko pisze sie "hultaju" a nie "chultaju", chyba ze co innego miales na mysli :)
Zaiste error uczyniłem. Ale to z pędu, jakiegom dostał, gdym się w step puścił.Tętent spod kopyt okrutny, szum w uszach i świergot skrzydeł husarskich tam mię zmącił, że mi się to "c" siarką cuchnące przypętało.
Andrzej Bęben
CYTAT(Antoni @ śro, 17 paź 2007 - 11:27) *
Zaiste error uczyniłem. Ale to z pędu, jakiegom dostał, gdym się w step puścił.Tętent spod kopyt okrutny, szum w uszach i świergot skrzydeł husarskich tam mię zmącił, że mi się to "c" siarką cuchnące przypętało.

Antos, polubilem Cie. Gosciu jestes w porzasiu. Z taka gadka, uwielbiam staropolszczyzne, startowalbym na twoim miejscu na rzecznika magistratu. Niebawem minie rok, wiec prezio Podraza bedzie mogl takie stanowisko utworzyc, a ja juz nie bede mogl go ciagac po sadach. Panie Podraza, wiem, ze mam za malo kwalifikacji, jka na lekarza :) Ale uwierz Pan, Antos bylby doskonalym rzecznikiem. Prosze to przemyslec z Robercikiem!
symetria
Antoni startu na prezydenta lub chocby biskupa. jesteś świetny!!! gratuluje.
Antoni
CYTAT(Andrzej Bęben @ śro, 17 paź 2007 - 10:08) *
Antos, polubilem Cie. Gosciu jestes w porzasiu. Z taka gadka, uwielbiam staropolszczyzne, startowalbym na twoim miejscu na rzecznika magistratu. Niebawem minie rok, wiec prezio Podraza bedzie mogl takie stanowisko utworzyc, a ja juz nie bede mogl go ciagac po sadach. Panie Podraza, wiem, ze mam za malo kwalifikacji, jka na lekarza :) Ale uwierz Pan, Antos bylby doskonalym rzecznikiem. Prosze to przemyslec z Robercikiem!

Właśnie papiery na rzecznika składałem, włśniem konkurentów jeden po drugim kosił i w snopki ustawiał.
A tu ta rekomendacja. mad.gif
I teraz to nie tylko na rzecznika mnie nie chcą, ale w ogóle nic...
Nawet mi pod nosem, cichuteńko na opozycję w magistracie ulokowaną złorzeczyć nie wolno...
Oj, nie masz już dla mnie w w urzędzie miejsca. Jestem skończony.
Czemuś mi to człowieku uczynił? Com ja Ci winien?
Przez wzgląd na moje głodne dziatki, przez szacunek dla siwych włosów matki mojej i spracowane oblicze mego ojca, błagam Cię - Panie Andrzeju - wycofaj swoje poparcie. Napisz, żeś Ty najlepszy rzecznik i że lepszego już nigdy nie będzie. Innych nie chwal. Siebie jeno wychwalaj, własne jeno podnoś zasługi.
Olaboga, olaboga.
Coś ty mi zrobił, coś ty mi zrobił...
Andrzej Bęben
CYTAT(Antoni @ pią, 19 paź 2007 - 12:39) *
Właśnie papiery na rzecznika składałem, włśniem konkurentów jeden po drugim kosił i w snopki ustawiał.
A tu ta rekomendacja. mad.gif
I teraz to nie tylko na rzecznika mnie nie chcą, ale w ogóle nic...
Nawet mi pod nosem, cichuteńko na opozycję w magistracie ulokowaną złorzeczyć nie wolno...
Oj, nie masz już dla mnie w w urzędzie miejsca. Jestem skończony.
Czemuś mi to człowieku uczynił? Com ja Ci winien?
Przez wzgląd na moje głodne dziatki, przez szacunek dla siwych włosów matki mojej i spracowane oblicze mego ojca, błagam Cię - Panie Andrzeju - wycofaj swoje poparcie. Napisz, żeś Ty najlepszy rzecznik i że lepszego już nigdy nie będzie. Innych nie chwal. Siebie jeno wychwalaj, własne jeno podnoś zasługi.
Olaboga, olaboga.
Coś ty mi zrobił, coś ty mi zrobił...

No Antos, co sie martwisz! Jak Cie towarzysze potrzebuja, to kazdy konkurs wygrasz! Ja tam swoja wartosc znam (i nie tylko ja), wiec do szczescia niepotrzebne zadne komusze, czy postkomusze oklaski. No tak, w tym momencie rekomendacja antykomucha moze ci zaszkodzic. Co tu mowic, w srodowisku postbolszewickim nie znasz dnia, ani godziny, wroga, ani przyjaciela. Najlepiej sie na tym przekonal moj koles z roku, towarzysz Zbyszek Zaborowski (do niedawna partyjny szef Twego idola; PPP znaczy sie). Coz w takim srodowisku laska panska na czerwonym koniu jezdzi. Ale Ty, Antos nie zalamuj sie. Przeciez wiesz, jak hartowala sie stal. A jak nie wiesz, bos wieku smarkatego jeszcze, to spytaj sie starszych. Najlepiej takich, ktorzy przy Wigilii lamali sie jajeczkiem :-)
I nie zawracaj mi juz, Antos, ni glowy, nie dupy; za przeproszeniem, ale rowniez po staropolsku, acan!
spinacz
słuchaj andrzej, gębe masz pełną antybolszewizmu, gardzisz czerwonymi itd., wiec powiedz jak to jest, że jako zatwardziały antykomunista wiernie służyłes towarzyszowi talkowskiemu? poza tym, skoro tak chronicznie nie znoisz czerwonych dlaczego sam nie złożyłes rezygnacji z pracy po wygranej "czerwonego" podrazy i tylko terez biadolisz ze cie zwolnił? jak to z tobą jest, paplasz ideologiczne brednie a na pasku kazdego pana pójdziesz?
Andrzej Bęben
CYTAT(spinacz @ pią, 19 paź 2007 - 16:08) *
słuchaj andrzej, gębe masz pełną antybolszewizmu, gardzisz czerwonymi itd., wiec powiedz jak to jest, że jako zatwardziały antykomunista wiernie służyłes towarzyszowi talkowskiemu? poza tym, skoro tak chronicznie nie znoisz czerwonych dlaczego sam nie złożyłes rezygnacji z pracy po wygranej "czerwonego" podrazy i tylko terez biadolisz ze cie zwolnił? jak to z tobą jest, paplasz ideologiczne brednie a na pasku kazdego pana pójdziesz?

No przesadza Stefan, przesadzasz. Jaki tam zatwardzialy. Taki zatwardzialy ze mnie antykomuch, jak z ciebie zatwardzialy lewicowiec. Gdybym byl zatwardzialy, to juz w 1980 ucieklbym z komunowa (pewnie cie jeszcze wtedy bidulo na swiecie nie bylo). Gdys ty by taki lewicowiec, to bys na mnie plul z Wielkiej Brytanii, bo przeciez nie mogl bys zdzierzyc wladzy Kaczorow, chlopcze....
Masz racje, PP to tez bolszewik, tyle, ze bezpartyjny. Nie biadole – znajdz to na forum – ze mnie PPP wywalil. Krzyzyk mu na droge. Za trzy lata juz go w DG nie bedzie. O paskach z toba spinacz gadal nie bede. Wybacz, ale takie rozmowy prowadze z tymi, z ktorymi ja chce prowadzic, a nie z tymi, ktorzy ze mna chcieliby je prowadzic. Mozesz sobie bluzgac do woli, mlody jestes, rozwijasz sie, wiec wybaczyc ci to trzeba.
Wiec, jakby cie mogl prosic, no wiesz... w koncu jestes, teoretycznie rzecz biorac, przyszloscia narodu!

mały
Rozwala mnie retoryka p. Bębna. On, doświadczony obywatel, co jadł chleb z niejednego pieca, wszystkich innych ma za gówniarzy, których On Wujek Dobra Rada raczy w swej bezgranicznej dobroci pouczać. Ale zawsze efekt końcowy jest taki: "Moja jest tylko racja i to święta racja, bo nawet jeśli jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza, że właśnie moja racja jest racją najmojszą!" wink.gif
Antoni
CYTAT(Andrzej Bęben @ pią, 19 paź 2007 - 10:42) *
No Antos, co sie martwisz! Jak Cie towarzysze potrzebuja, to kazdy konkurs wygrasz! Ja tam swoja wartosc znam (i nie tylko ja), wiec do szczescia niepotrzebne zadne komusze, czy postkomusze oklaski. No tak, w tym momencie rekomendacja antykomucha moze ci zaszkodzic. Co tu mowic, w srodowisku postbolszewickim nie znasz dnia, ani godziny, wroga, ani przyjaciela. Najlepiej sie na tym przekonal moj koles z roku, towarzysz Zbyszek Zaborowski (do niedawna partyjny szef Twego idola; PPP znaczy sie). Coz w takim srodowisku laska panska na czerwonym koniu jezdzi. Ale Ty, Antos nie zalamuj sie. Przeciez wiesz, jak hartowala sie stal. A jak nie wiesz, bos wieku smarkatego jeszcze, to spytaj sie starszych. Najlepiej takich, ktorzy przy Wigilii lamali sie jajeczkiem :-)
I nie zawracaj mi juz, Antos, ni glowy, nie dupy; za przeproszeniem, ale rowniez po staropolsku, acan!

Cześć Andrzejku,
dla Twojego dobra radzę - spuść z siebie trochę powietrza, bo jeszcze chwila i pękniesz!
I błagam - nie pieprz więcej o swojej wartości i rekomendacji antykomucha? Tę pierwszą najlepiej zmierzyć wynikiem Takowskiego w ostatnich wyborach, tę drugą zaś wciskaj tym, którzy nie wiedzą, jakich ludzi komuniści awansowali na przewodniczących miejskich rad narodowych w czasie stanu wojennego.
A propos - tym jajeczkiem w Wigilię to dzielił się Talkowski z Dulem?
kursor
Witam!

Hehehehehe

Antoni rules!!!!!!!!!!

pozdro
Andrzej Bęben
CYTAT(Antoni @ wto, 23 paź 2007 - 09:48) *
Cześć Andrzejku,
dla Twojego dobra radzę - spuść z siebie trochę powietrza, bo jeszcze chwila i pękniesz!
I błagam - nie pieprz więcej o swojej wartości i rekomendacji antykomucha? Tę pierwszą najlepiej zmierzyć wynikiem Takowskiego w ostatnich wyborach, tę drugą zaś wciskaj tym, którzy nie wiedzą, jakich ludzi komuniści awansowali na przewodniczących miejskich rad narodowych w czasie stanu wojennego.
A propos - tym jajeczkiem w Wigilię to dzielił się Talkowski z Dulem?

Nim umre, przez co sie juz jawil tu nie bede, krzykne: niech zyje Talkowski, legenda miasta, jedyny bezpartyjny prezydent w stanie wojennym, piewca prakseologii i spolecznik, bo szef, ktory nie jest spolecznikiem, jest zlym szfem (czy cos w tym stylu). Ave Pepe, oby zyl wiecznie! Odchodze... Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuch!
Arbas
Andrzeju! Nie odchodź, zostań!

Kto by pomyślał, że rok po przegranych wyborach samorządowych Starszy Pan /PP?/ będzie budził takie emocje. Widocznie nie jest człowiekiem tuzinkowym. Społecznikiem jest z pewnością.

Warto pamiętać, że gdzie się dwóch bije, trzeci korzysta. Kto skorzysta na Waszym ostrym sporze?

bzenek
CYTAT(Arbas @ śro, 24 paź 2007 - 10:57) *
Kto by pomyślał, że rok po przegranych wyborach samorządowych Starszy Pan /PP?/ będzie budził takie emocje. Widocznie nie jest człowiekiem tuzinkowym. Społecznikiem jest z pewnością.

Starszy Pan to chyba już żadnych emocji nie budzi. Jego dokonania (lub niedokonania jak kto woli) są raczej powszechnie znane i raczej z wyrozumiałością spuszczono na niego zasłonę niepamięci. Nawet on sam na posiedzeniach rady zabiera głos jakoś tak nieśmiało.

A Przegląd Dąbrowski ? Wydawnictwo reżimowe zawsze będzie artykułem prasopodobnym. Bez względu na to kto aktualnie jest przy władzy. Niestety gołym okiem widać słabość lokalnego dziennikarstwa i coraz gorszą jakość miejskiej strony internetowej. To, w pewnym sensie, skazuje nas na comiesięczne wertowanie PD w poszukiwaniu jakichkolwiek wiadomości o naszej małomównej władzy.

Swoją drogą to przy wywiadzie z panią przewodniczącą obiecywano nam stałą rubryką, w której wypowiadać się będą przedstawiciele różnych sił politycznych. No i jak na razie nic z tego nie wyszło. Czyżby żaden radny nie miał nic do powiedzenia ?
picaro
CYTAT
Swoją drogą to przy wywiadzie z panią przewodniczącą obiecywano nam stałą rubryką, w której wypowiadać się będą przedstawiciele różnych sił politycznych. No i jak na razie nic z tego nie wyszło. Czyżby żaden radny nie miał nic do powiedzenia ?

w nowym PD jest wywiad z Prezydentem Podrazą, jakąs siłe polityczną on reprezentuje wink.gif
filip13
mi w nowym PD podoba sie artykul o "dębowym świecie" rolleyes.gif
syzio
Fajna sprawa ten "Dębowy Świat". Ciekawe czy wypali unsure.gif
kursor
Witam!

PDF z Listopadowym wydaniem "Przeglądu Dąbrowskiego" jest już do ściągnięcia ze strony UM

pozdro
link bezposredni http://www.dabrowa-gornicza.pl/pub/files/P...stopad_2007.pdf

niedlugo zniknie z aktualnosci na glownej stronie i nie znajdziecie bo w menu strony dalej sie nie pojawil PD

Przejrzalem na szybko i dla nas chyba nic nowego, poza centrum Debowego Swiata ( wlasciwie to o tym tez sie mowilo od dawna) biggrin.gif Ciekawe bo wizerunek trzeba zmienic ale ile bedzie w tym determinacji. A na efekt trzeba bedzie dlugo czekac i zeby tylko wytrwali.
Piatkowy wieczor to ide wspierac akcje Debowym smile.gif
Sebastian22
trzymam w rece wlasnie ten "Przegląd" - jest jak zwykle "pieknie i ladnie" wywiad z Prezydentem Podrazą itp. na ogol niema nic ciekawego co bysmy o tym nie pisali tutaj, na forum...
kwintosz
Co do tego numeru PD i artykułów w nim rzuciły mi się w oczy dwie-trzy kwestie.
W artykule o eurocampingu nie ma wzmianki, że zostaje on oddany do użytku z niezłą obsuwą, nie mówiąc już o możliwości że kasa z dofinansowania bezpowrotnie przepadnie. Dobrze że chociaż napisali o tym, że koszty nieźle wzrosły.
Wywiad z p. Podrazą to oklepane hasełka a tematy typowo pod wykazanie się. Zresztą tematyka szeroko poruszana w wielu wątkach tu na forum, nic odkrywczego.
Niepokoi natomiast, pewność prezydenta w kwestii tego iż DG jest atrakcyjnym terenem inwestycyjnym. Po reklamie miasta jaką zafundował nam Magazyn "Strefa" poprzez znany już fragment wywiadu, ja bym tak głośno takich opinii nie wygłaszał.
Poza tym, jestem trochę przerażony tym, że jeśli mowa o wyglądzie ścisłego centrum miasta to w wywiadzie przejawia się tylko sama kwestia budowy CH Pogoria. Tyle tylko, że tak naprawdę to CH zamknie centrum od tamtej strony, bo do tej pory można rzecz, był tam las.. a nie centrum.
A co z tym żółtym gó*** w centrum, jak to ktoś ładnie określił w jakimś wątku, co z nadbudową poczty, elewacją nie istniejącego kina, remontem drugiej strony placu, blokiem przy placu Wolności.. Nic, zero. Nie ma się czym chwalić, więc pewnie nie ma planów.
O dziwno nie pochwalono się że będzie lodowisko. A to taki powód do dumy..

Aaa i cos dla Ciebie :) wyczaiłem.. Zawsze narzekałeś że PD nie dostajesz pod drzwi. To teraz w numerze masz podany numer tel. jeśli masz problemy z dostarczaniem. Może warto przetestować skuteczność? smile.gif
ta juz to widze ze mnie jedynemu w dzielnicy ktos przyniesie biggrin.gif
Pewnie powiedza zeby sobie odebrac w UM albo u portiera w PKZ
bzenek
CYTAT(kwintosz @ nie, 11 lis 2007 - 02:37) *
W artykule o eurocampingu nie ma wzmianki, że zostaje on oddany do użytku z niezłą obsuwą, nie mówiąc już o możliwości że kasa z dofinansowania bezpowrotnie przepadnie. Dobrze że chociaż napisali o tym, że koszty nieźle wzrosły.

No cóż, w reżimowym szmatławcu nie piszę się o potknięciach władzy. O kompromitacji z przystankami też nie ma ani słowa. Żadnej konkretnej cyfry też się nie podaje bo czytelnik mógłby, nie daj boże, wyciągnąć jakieś wnioski nie po myśli reżimu smile.gif

A na rzetelne wyjaśnienia sytuacji miasta w konflikcie z Mitex'em, Wodociągami czy wokół Aquaparku czekamy już kilka lat unsure.gif

CYTAT(picaro @ pią, 09 lis 2007 - 10:32) *
w nowym PD jest wywiad z Prezydentem Podrazą, jakąs siłe polityczną on reprezentuje

Wolałbym go odbierać jako "prezydenta wszystkich dąbrowiaków" ale nich będzie jako "siła polityczna" smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.