IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

 
Reply to this topicStart new topic
> czat z kandydatem na Prezydenta Miasta - odwołany, Zbigniew Podraza - piątek 24.XI godz. 19
Ocena 5 V
:)
post śro, 22 lis 2006 - 17:09
Post #1


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,112
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



>WEJŚCIE NA CZAT<

Dostęp tylko dla zarejestrowanych użytkowników forum


czat z Panem Zbigniewem Podrazą odbędzie się w piątek 24.XI o godzinie 19.00

edycja czat odwołany

Zachęcamy także do wcześniejszego zapoznania się z zapisem poprzedniego czatu, odbytego w dniu 8.XI -> http://www.dabrowa-gornicza.org/index.php?showtopic=968

ZAPRASZAMY!

Wciąż także czekamy na odpowiedź Pana Meresa w sprawie zorganizowania czatu. Pomimo wielu zaproszeń i próśb mieszkańców, nie dostaliśmy jednak do tej pory żadnej odpowiedzi.

------------------------------------------------------------------------------
"Instrukcja obsługi" i regulamin czata wyborczego: (by vacu)

1) Logujemy sie na stronie forum DG

2) Zalogowani wchodzimy poprzez odnosnik z forum na

CZAT (http://www.dabrowa-gornicza.org/chat2/flashchat.php)

UWAGA!
Jeśli ktoś się nie zaloguje na forum, bądź zostanie wylogowany, w okienku logowania czata musi podać login i hasło takie samo jak na forum!

3) Czat nie będzie moderowany dlatego zasady dyskusji są następujące:

A) Wszyscy przegladaja wczesniej forum, przygotowuja sobie pytania, aby juz na samym czacie nie bylo zbednych pytan - przez ktore niepotrzebnie bedziemy tracic cenny czas

B ) Na strone czata wejsc parenascie minut wczesniej, aby zapoznac sie z samym dzialaniem czata, funkcjami, opcjami i ewentualnymi uwagami modow odnosnie samego przeprowadzenia dyskusji

C) Z racji, ze moze nas byc sporo, aby nie byc pozniej oskrazanym o stroniczosc moda i aby sami "moderatorzy" mogli polapac sie w gaszczu nadchodzacych pytan proponuje min 3 modow

D) Samym moderowaniem zajęliby sie moderatorzy z forum

E) Użytkownicy czata nie wysyłają pytań na główny czat! Wstępne ustalenie jest takie: pytania wysyłamy do moderatorów na PW [klikamy lewym klawiszem na ksywę moda i wybieramy "Wiadomość prywatna"] zgodnie z wstępnie ustalonym porządkiem:
- pierwsze 10 osób na liście wysyła pytania do moderatora 1.
- druga 10-ka wysyła pytania do moda 2.
- trzecia 10-ka wysyła pytania do moda 3.
W razie większego/mniejszego zainteresowania moderatorzy "na gorąco" ustalą inne zasady o czym poinformują zaintereseowanych. Ogólne zasady wysyłania wiadomości:
- Wpisanie pytania na czacie głównym grozi banem!
- Wysłanie tego samego pytania więcej niż raz grozi ostrzeżeniem lub banem!
- Ponieważ czat ma taką formę a nie inną nie ma sensu wysyłanie opinii i komentarzy. Wpisywanie komentarzy i opinii ostrzeżeniem lub banem! W wyjątkowo ważnych sprawach można taką wiadomość wysłać do moderatora ale ma on prawo odmowy wysłania wiadomości na czat główny bez podania uzasadnienia [powyższe nie dotyczy pytań - powodem powyższej "cenzury" jest chęć uniknięcia "zatkania" łącz moderatorów]

Prosimy uczestników czata o zachowanie kultury oraz wyrozumiałość dla moderatorów - pełnią swoją funkcję społecznie wink.gif a z powodu ograniczeń "programowych" będą "zawaleni" pracą dlatego proszę im wybaczyć ew. pomyłki.


Uwagi:
1) Zadanie pytania przez moda rownoznaczne jest z wklejeniem i wyslaniem do okna glownego

2) Nastepny mod moze wkleic "swoje" pytanie dopiero po odpowiedzi kandydata na pytanie postawione przez wczesniejszego moda

3) Wszelkie niesubordynacje, wulgaryzmy, obrażanie i niezastosowanie się do zasad netykiety skutkowac beda banami na czacie

Ten post edytował :) pią, 24 lis 2006 - 18:28


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tadzik
post czw, 23 lis 2006 - 19:56
Post #2


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 54
Dołączył: wto, 07 lis 06
Nr użytkownika: 265



Jak wkońcu jest? Czy kandydat potwierdził czata mimo tragedii w Rudzie Śląskiej?
Ktoś się w tej sprawie kontaktował?


--------------------
.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post czw, 23 lis 2006 - 20:33
Post #3


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



napisalem do p. Podrazy z potwierdzeiem ze my bedziemy
mysle ze on tez bedzie.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zbigniew Podraza
post czw, 23 lis 2006 - 22:21
Post #4


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 24
Dołączył: pon, 04 wrz 06
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 219



Witam serdecznie !

Nadchodzi dzień 26 XI 2006r, data drugiej tury wyborów prezydenckich w Dąbrowie Górniczej. Żyjemy w okresie burzliwej dyskusji i aktywnej kampanii. Dramatyczne zrządzenie losu sprawiło, że ostatnie dni kampanii zbiegły się z żałobą narodową, ogłoszoną po tragicznych wydarzeniach w kopalni "Halemba".

Pragnąc uszanować pamięć ofiar, podjąłem decyzję o ograniczeniach bezpośrednich, publicznych działań wyborczych. Zaprzestano wręczać moje ulotki na ulicach, odwołałem zaplanowany na piątek wiec wyborczy oraz koncert.

Niezaprzeczalnie jednak w przeddzień tak istotnego dla przyszłości miasta głosowania nie można lekceważyć głosów mieszkańców Naszego Miasta. Obiecałem Wam, iż wezmę udział w czacie. Ostateczną decyzję pozostawiam jednak Wam.


Pozdrawiam
Zbigniew Podraza


--------------------
"z bliska"

GG- 6481247
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post czw, 23 lis 2006 - 22:24
Post #5


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



ja mysle ze czat powinien byc - ale takze sie podporzadkuje decyzjom i opiniom innych.

(wkoncu to nie to samo co jakas uroczystosc)

Ten post edytował Hator czw, 23 lis 2006 - 22:25


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tadzik
post czw, 23 lis 2006 - 23:00
Post #6


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 54
Dołączył: wto, 07 lis 06
Nr użytkownika: 265



Jestem za! Tragedia jest tragedią ale nie widze problemu żeby czat wyborczy z kandydatem się nie odbył.


--------------------
.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mick
post pią, 24 lis 2006 - 11:24
Post #7


UZYTKOWNIK
****

Grupa: FdZD
Postów: 407
Dołączył: pią, 09 gru 05
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 174
Płeć: Mężczyzna
GG: 1006247 status gadu-gadu



Ja nie wiem, czy nie byłoby sensownie odpuścić już ten dzisiejszy czat.
Po pierwsze wydaje mi się, że kto chciał to już wyrobił sobie zdanie o obu kandydatach. Z p. Podrazą już raz rozmawialiśmy i chyba większość tematów udało się poruszyć.
Jest jeszcze naturalnie parę pytań do zadania, ale myślę, że można to zrobić w topicu "Pytania do kandydatów", a p. Podrazę poprosić, żeby odniósł się do nich w normalnym poscie - poza czatem, jeszcze przed ciszą wyborczą.

Generalnie wolałbym, żeby ten czat odbył się np. za dwa tygodnie - ale już z nowo wybranym PM. Rozmowa będzie miała wtedy już zupełnie inny charakter i myślę, że będzie zdecydowanie ciekawsza, niż ostatnie spytki przed wyborami.
A jestem pewien, że jeżeli wygra p. Podraza, to nie odmówi takiego spotkania.

To mój głos, ale decyzję w tej kwestii pozostawiłbym może Hatorowi, który od początku jest motorem tych czatów.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vacu
post pią, 24 lis 2006 - 14:16
Post #8


Smokin' nigga
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,125
Dołączył: sob, 01 maj 04
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 85
Płeć: Mężczyzna
GG: 2275899 status gadu-gadu
Tlen: vacu status tlen



Ja uważam podobnie jak Mick - ale motywy mam inne. Nie uważam, że z powodu tragedii w Halembie ([']) powinno się odwoływać dyskusję wyborczą - w końcu to nie dyskoteka - może jedynie kampania powinna stracić na "huczności", ograniczyć się do merytorycznej dyskusji.

Ale w tym momencie ja np. czatem nie jestem zainteresowany, bo już po prostu mam po dziurki w nosie tych wyborów, w okresie żałoby narodowej pojawiły się jeszcze te idiotyczne ulotki - w obie strony - skutecznie mnie to zniechęca do wszelkiej polityki, ciągle w powietrzu wiszą różne plotki o tym i owym - po prostu już mnie to męczy także - nawet jak się odbędzie - to ja się na czacie nie pojawię raczej. sad.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pozdrawiam
post pią, 24 lis 2006 - 14:58
Post #9


jasiek
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,062
Dołączył: śro, 06 sie 03
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 3



Ja również jestem za rezygnacją z dzisiejszego czatu. Powód pojawiają się oskarżenia zwolenników Meresa, że użytkownicy forum jak i Pan Podraza nie szanują żałoby narodowej.

Wcześniej miałem inne zdanie na ten temat, ale widząc coraz bardziej agresywną kampanie uważam, że ten fakt może być użyty przeciwko Podrazie i do tego mogą być próby zakłócania czatu.

Ten post edytował pozdrawiam pią, 24 lis 2006 - 15:13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zbigniew Podraza
post pią, 24 lis 2006 - 15:14
Post #10


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 24
Dołączył: pon, 04 wrz 06
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 219



Witam!

Tak jak mówiłem wcześniej wyrażam chęć na przeprowadzenie chat`a.
Jezeli chcecie to mozemy rozpocząć go o 19.00. Jednak widzę, że zdania są podzielone. Dlatego bardzo proszę administaratorów forum o podjęcie decyzji do 17.00 czy przeprowadzamy dzisiaj chat i poinformowanie o tym w tym dziale.

Bez względu na wynik niedzielnych wyborów nie widzę problemu ,aby przeprowadzić chat w przyszłości.

Pozdrawiam

Zbigniew Podraza


--------------------
"z bliska"

GG- 6481247
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post pią, 24 lis 2006 - 16:25
Post #11


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,112
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



zdania sa podzielone wiec nie wiem kto ma podjac ta decyzje - chyba pan Podraza


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post pią, 24 lis 2006 - 16:37
Post #12


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Ja nie widze większych przeciwskazań, poza tym co podał @pozdrawiam, czyli możliwości użycia tego w brudnej kampanii przez przeciwników. Fakt że chociaż p. Podraza miał odwagę z nami porozmawiać a generał Meres nie, ale jednak nie byłoby to fair w stosunku do pana Podrazy, gdyby tak się stało a ten fakt pewnie byłby pominięty.

Dlatego myślę, że sam p. Podraza niech podejmie decyzje. Jeśli jest gotów na to i liczy się z konsekwencjami a mimo to wyrazi chęć uczestnictwa to niech tak będzie. Przestrzegam tylko, iż może na czacie jeśli takowy by się odbył, powinny nie być poruszane tematy ulotek. Tego nam nie trzeba..


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tadzik
post pią, 24 lis 2006 - 16:40
Post #13


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 54
Dołączył: wto, 07 lis 06
Nr użytkownika: 265



a dlaczego nie? ja jestem za tym że jeżeli by sie czat odbył to do sprawy ulotek moglibyśmy sie odnieść a raczej pan Podraza mógłby ise odnieść


--------------------
.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bartek
post pią, 24 lis 2006 - 16:47
Post #14


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,266
Dołączył: pon, 03 lis 03
Nr użytkownika: 32
Płeć: Mężczyzna



Ja jestem za tym żeby chat sie w dniu dzisiejszym nie odbyl wlasnie przez zalobe narodowa kóra po odbyciu chata beda mogli w sprytny sposob wykorzystac takie osoby jak Adam, ksieciu hondurasu, jacu007 i inni.

Chat zawsze mozna po wyborach zroganizowac, a dzisiejszy chat sadze ze juz nie wplynie na nasz wybor czy Pan Meres czy Pan Podraza.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post pią, 24 lis 2006 - 16:54
Post #15


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,112
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



QUOTE(Bartek @ Nov 24 2006, 04:47 PM) *
Ja jestem za tym żeby chat sie w dniu dzisiejszym nie odbyl wlasnie przez zalobe narodowa kóra po odbyciu chata beda mogli w sprytny sposob wykorzystac takie osoby jak Adam, ksieciu hondurasu, jacu007 i inni.


takie czy inne osoby nie beda mialy za duzo czasu na "sprytne wykorzystanie" bo za chwile juz cisza


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bzenek
post pią, 24 lis 2006 - 17:15
Post #16


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,770
Dołączył: śro, 05 maj 04
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 87



QUOTE(Tadzik @ Nov 24 2006, 06:40 PM) *
a dlaczego nie? ja jestem za tym że jeżeli by sie czat odbył to do sprawy ulotek moglibyśmy sie odnieść a raczej pan Podraza mógłby ise odnieść


Też jestem za czatem i to właśnie za sprawą ulotek. Ogromnie jestem ciekaw czy panu Tomkowi Sołtysikowi uderzyło do głowy z własnej inicjatywy czy też ulotki powstały za wiedzą pana Podrazy.

Z tą żałobą to my w Polsce przesadzamy. Chyba jest ona tylko po to by prezio i premierzy mogli się wpisać do księgi kondolencyjnej w blasku fleszy, a Hania Smoktunowicz mogła nadać Wiadomości wprost z grobów zabitych.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post pią, 24 lis 2006 - 17:24
Post #17


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



wlasnie sie dowiedzialem ze niestety mnie nie bedzie sad.gif
-bardzo pilna sprawa.

dlatego tez o czata mnie nie pytajcie (osobiscie - jestem za rozmowa)
ale ze "nieobecni nie maja racji" - wiec Wy sami zdecydujcie z p. Zbyszkiem
udanej merytorycznie (ewentualnej) dyskusji
pozdr


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zbigniew Podraza
post pią, 24 lis 2006 - 17:25
Post #18


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 24
Dołączył: pon, 04 wrz 06
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 219



Witam ponownie!

Ponieważ z Waszej strony nie zapadła jasna decyzja co zrobić z chat`em postanowiłem, tak jak niektórzy sugerowali, zdecydować sam.

Przywoływaliście różne argumenty za i przeciw. Zatem uważam, że ze względu na szczególną sytuację ostatnich dni zasadnym będzie zrezygnować z dzisiejszej "rozmowy".

Wiem, że zdążyliście mnie poznać, dowiedzieć się o moich zamysłach odnośnie Dąbrowy. Przybliżyłem Wam mój program, w ciekawy sposób wymienialiśmy się poglądami za co bardzo serdecznie Wam dziękuję.

Tak jak mówiłem wcześniej, bez względu na wynik wyborów nie zniknę z forum. W przyszłym tygodniu, gdy opadną emocje i wszystko będzie jasne, ustalimy termin chat`a. Mam nadzieję, że przebiegnie w spokojnej atmosferze.

Jeszcze raz za wszystko gorąco dziękuję.

Pozdrawiam
Zbigniew Podraza


--------------------
"z bliska"

GG- 6481247
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vacu
post pią, 24 lis 2006 - 18:21
Post #19


Smokin' nigga
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,125
Dołączył: sob, 01 maj 04
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 85
Płeć: Mężczyzna
GG: 2275899 status gadu-gadu
Tlen: vacu status tlen



QUOTE(Zbigniew Podraza @ Nov 24 2006, 05:25 PM) *
Przywoływaliście różne argumenty za i przeciw. Zatem uważam, że ze względu na szczególną sytuację ostatnich dni zasadnym będzie zrezygnować z dzisiejszej "rozmowy".

Wiem, że zdążyliście mnie poznać, dowiedzieć się o moich zamysłach odnośnie Dąbrowy. Przybliżyłem Wam mój program, w ciekawy sposób wymienialiśmy się poglądami za co bardzo serdecznie Wam dziękuję.

I bardzo dobrze. Atmosfera jest teraz nieciekawa - i ze względu na żałobę i ze względu na ostatnie pomówienia. Wszystkiego i tak nie wyjaśnimy - przede wszystkim dlatego, że nie będzie obu kandydatów - a myślę, że liczba osób, które się jeszcze wahają a pójdą na wybory jest już niewielka.

Myślę, że jakiś czas po wyborach będzie można już na spokojnie porozmawiać - już bez wyborczego lakieru wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: niedziela, 05 maj 2024 - 00:18
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza