IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

9 Stron V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Jak sie podoba nowe forum ????, Hmmm ?
Ocena 5 V
kwintosz
post nie, 08 paź 2006 - 00:12
Post #81


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Człowiek się uczy na własnych błędach, sam to przerabiałem na własnym forum dawno dawno temu.. dry.gif Każdy ma tyle czasu ile ma, zresztą tak czy siak nie o to w tym wszystkich chodzi.

Myślę że każdy z użytkowników docenia samo to że forum istnieje i jest miejsce gdzie można wyrazić swoje opinie na temat miejsca swojego zamieszkania, jak wiemy strona urzędu miejskiego czegoś takiego nie umożliwia. :)

Jeśli chodzi Ci o to że gdzieś się pcham to wcale nie musze, poprostu uważam że temu forum przydałoby się to o czym pisze. Tak czy siak admini są tu od tego by o wszystkim decydować. Nie sądze czy da rade to poprawić inaczej jak ręcznie, jeśli mam sobie dać spokój wystarczy napisać i zabrać mi moderatora. Obrazić się nie obraże bo mieszkam w tym mieście od urodzenia i czuje się jego częścią. Oferując swoją pomoc staram się poprawić funkcjonalność forum, nic innego.. peace


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post nie, 08 paź 2006 - 00:18
Post #82


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(kwintosz @ Oct 7 2006, 10:12 PM) *
Człowiek się uczy na własnych błędach, sam to przerabiałem na własnym forum dawno dawno temu.. dry.gif Każdy ma tyle czasu ile ma, zresztą tak czy siak nie o to w tym wszystkich chodzi.

Myślę że każdy z użytkowników docenia samo to że forum istnieje i jest miejsce gdzie można wyrazić swoje opinie na temat miejsca swojego zamieszkania, jak wiemy strona urzędu miejskiego czegoś takiego nie umożliwia. :)

Jeśli chodzi Ci o to że gdzieś się pcham to wcale nie musze, poprostu uważam że temu forum przydałoby się to o czym pisze. Tak czy siak admini są tu od tego by o wszystkim decydować. Nie sądze czy da rade to poprawić inaczej jak ręcznie, jeśli mam sobie dać spokój wystarczy napisać i zabrać mi moderatora. Obrazić się nie obraże bo mieszkam w tym mieście od urodzenia i czuje się jego częścią. Oferując swoją pomoc staram się poprawić funkcjonalność forum, nic innego.. peace



piszac "PRZEWALONY KOLES" Mialem akurat na mysli pozytyw biggrin.gif Jestes od niedawna na forum, a powaznie angazujesz sie w jego zycie :) Naprawde nie chcialem cie urazic, wrecz myslalem o samych superlatywach.

EDIT: PRZEWALONY KOLES= ze ci sie chce tak poswiecac

Czasami uzywam takiego jezyka. Naprawde myslalem raczej o superlatywach niz o jakiejs krytyce czy cos.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post nie, 08 paź 2006 - 00:18
Post #83


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



ja mysle ze trzeba wykorzystac zapal towarzysza kwintosza bo pozniej moze mu sie odechciec tej "czarnej roboty" :))


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post nie, 08 paź 2006 - 23:19
Post #84


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Sorki @kwasny , źle to zrozumiałem to co pisałeś.. Ale mówie poprostu jak jest.
Ale nie o tym chciałem. Miło mi poinformować że otrzymałem maila a w nim:

QUOTE
Dzień dobry!
Dziękujemy za zgłoszenie nowej strony. Cieszymy się bardzo z zainteresowania naszym katalogiem. Obecnie strona opisana jest następująco:

Forum Mieszkańców Dąbrowy Górniczej
- dyskusje o mieście, władzach, imprezach, inwestycjach.
http://www.dabrowa-gornicza.org
Kategorie: Informacje śląskie

UWAGA! Jeśli zaproponowany opis nie odpowiadał naszym standardom, mógł zostać zmieniony przez redaktorów.</>

W przypadku rozbudowy strony, umieszczenia na niej nowych treści, etc., zapraszamy do aktualizacji opisu. Pomocą w zredagowaniu nowego opisu mogą służyć nasze zasady opisywania stron.

W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości, problemów, jeśli nie rozwieje ich strona pomocy prosimy o kontakt przez e-mail - chętnie służymy dodatkowymi objaśnieniami.

Zapraszamy do korzystania z zasobów katalogu i liczymy na dalszą współpracę przy jego wzbogacaniu.

Pozdrawiamy i życzymy wielu odwiedzin na stronie!
Redakcja Katalogu Onet.pl
http://katalog.onet.pl

Grupa Onet.pl SA
30--035 Kraków
ul. Starowiślna 48
e-mail: katalog@portal.onet.pl


Nie dokońca podoba mi się ten opis a także dział, ale cóż zrobić oni sami tak zmieniają. Tak czy siak dobrze że jesteśmy w katalogu onetu.
Pozdro


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post wto, 10 paź 2006 - 15:42
Post #85


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



Chwala ci za to. CIekawe tylko dlaczego dostalismy 1 gwiazdke ?
Czyzby forum wygladalo,az tak zle ????
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post wto, 10 paź 2006 - 21:14
Post #86


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,115
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



do tej pory takie cos zdarzalo mi sie co jakis czas a teraz za kazdym razem wszystko sie j**** poczawszy od logowania i odswiezania. Na Operze z forum dzieja sie cuda

Ten post edytował :) wto, 10 paź 2006 - 21:15


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post wto, 10 paź 2006 - 21:51
Post #87


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



jak bede mial czasowke, toprzetestuje to na operze.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post wto, 10 paź 2006 - 21:54
Post #88


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Nie wiem czy mi się coś z..epsuło (FF) czy co bo nagle musze się logować za każdym razem.. wcześniej wchodząc na forum byłem od razu zalogowany.

Co do katalogu onetu, to nie mam pojęcia jak oni oceniają strony. Znaczenie pewnie ma "staż", liczba kliknieć i subiektywna ocena moderatorów.

Ten post edytował kwintosz wto, 10 paź 2006 - 21:55


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post wto, 10 paź 2006 - 22:01
Post #89


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



to jak - mam wchodzic przez katalog onetu na strone forum by zwiekszyc liczbe gwiazdek ?
Nie wiem czy mi się coś z..epsuło (FF) czy co bo nagle musze się logować za każdym razem.. wcześniej wchodząc na forum byłem od razu zalogowany.
mi tez ten patent sie popsul :/


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post wto, 10 paź 2006 - 23:51
Post #90


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Hator @ Oct 10 2006, 08:01 PM) *
to jak - mam wchodzic przez katalog onetu na strone forum by zwiekszyc liczbe gwiazdek ?
Nie wiem czy mi się coś z..epsuło (FF) czy co bo nagle musze się logować za każdym razem.. wcześniej wchodząc na forum byłem od razu zalogowany.
mi tez ten patent sie popsul :/



Ja probowalem kombinowac z cooke. Jutro ustawie taj jak bylo
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post czw, 12 paź 2006 - 16:10
Post #91


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,115
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



QUOTE(Kwasny @ Oct 10 2006, 11:51 PM) *
Ja probowalem kombinowac z cooke. Jutro ustawie taj jak bylo

widac to bylo przez ciasteczka, naprawde pod Opera dzialy sie cuda. Teraz jest jak bylo - tylko samemu sobie trzeba odswiezac i nieladna polska czcionka w cytatach


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post czw, 12 paź 2006 - 17:09
Post #92


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(:) @ Oct 12 2006, 02:10 PM) *
nieladna polska czcionka w cytatach


Ta nieladna czcionka jest zalezna od skory forum. Postaram sie cos z tym jeszcze zrobic, ale jak juz sie wszystko uspokoi, to dodam ze 2 nowe.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post czw, 12 paź 2006 - 21:04
Post #93


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Jakoś mi ten polczat nie podoba się, ale ważne jest to że działa.
Mam ważną uwagę, jeśli już będzie robione ogłoszenie na forum o terminie czatu dobrze by było podać także informację że do działania niezbędna jest java którą można pobrać z... (i tu link) Nie wszyscy są biegli w obsłudze komputera i mogą niewiedzieć co i jak z czym się je.

Mam także pytanie co robimy z pomysłem reklamy czatu np. w Dzienniku Zachodnim, Gazecie Wyborczej (dodatek śląsk czy zagłębie jak jest) i np. Super Expressie (Śląsk). Najpierw można uderzyć z zapytaniem czy nie daliby tego jako artykuł np. o forum jednocześnie informując o chacie, a jeśli nie to darmową reklame lub chociaż dowiedzieć się o koszt. No i także wartałoby się określic co z reklamą w naszym mieście, jakieś plakaty (tj zwykłę napisy na stronie a4 informujace o forum i chacie np 100 sztuk)

I jeszcze jedno, chciałbym wiedzieć kto stoi za tym że na stronie www.zaglebie.info jest informacja o naszym forum!!?? :)

Tu jest link do wiadomosci:
KLIK

Spoko, myślę że to zwiększy naszą oglądalność i więcej ludzi może zechce się wypowiedziec i uczestniczyć w czacie z kandydatami na prezydenta DG. p.s mały błąd się tam wkradł, podana strona jest www.dabrowa.gornicza.org Na szczescie link działa dobrze :) Co ze stroną UM?


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post czw, 12 paź 2006 - 21:37
Post #94


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



kwintosz sprawdz PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post czw, 12 paź 2006 - 21:38
Post #95


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



wow - jestem pod wrazeniem reklamy w info.zaglebie :)))
Temu kto sie do tego przyczynil niewatpliwie nalezy sie 0,5 l biggrin.gif

PS Co do ogloszen w gazetach mysle, ze daloby rade - natomiast nie wierze by udalo nam sie ustukac kase na reklamy. Takze jesli by to wypalilo to tylko (wg mnie) w formie artykulu.
Proponuje wiec ten tekst :
Mieszkańców Dąbrowy Górniczej zapraszam w imieniu forumowiczów związanych z www.dabrowa.gornicza.org do dyskusji w wątku "Kampania wyborcza 2006". Internauci starają się dotrzeć do informacji o kandydatach na prezydenta miasta jak również oceniają poszczególne kandydatury. Nie ulega wątpliwości, że informacje pojawiające się na dąbrowskim forum pomogą mieszkańcom miasta w świadomym oddaniu głosu w listopadowych wyborach samorządowych.
upiekszyc za pomoca czyichs madrych glow humanistycznych - poprawki tekstu (najlepiej calego, zmienionego-gotowego) wklejac jako post.
Przydaloby sie z tym wyrobic na dniach - bo samo skontaktowanie sie z gazetami i ewentualny artykul w dodatku to nie jest kwestia dnia tylko raczej tygodnia - a czas ucieka. Inaczej jest z artykulem w necie - ale gdyby tez doszla opcja "druk" to byloby super!

Skoro juz chcemy by nas zareklamowali to musimy sie zastanowic czy reklamujemy forum, na ktorym organizowana bedzie debata, czy reklamujemy juz sama debate - bo wtedy wypadaloby podac konkretna date, godzine i strone - a jeszcze przeciez dochodzi uzgodnienia organizacyjne z kandydatami - bo oni tez czasowo sa ograniczeni.
Takze rozsadniejsza, z punktu widzenia logistycznego :), bylaby raczej koncepcja 1, ale z glownym naciskiem na to iz planuje sie przeprowadzic debate wyborcza - co by prasa nei pomyslala, ze chcemy zwyklej reklamy jakiegos forum.
co do ulotek to pomysl ciekawy, ale pewnie nikomu sie nie bedzie chcialo - fajnie by bylo jakby przy okazji nastepnych wyborow sprobowac zorganizowac debate na zywo - w jakiejs sali, auli - wtedy plakaty napewno by trzeba bylo rozkleic

i na koniec - mozna by wyslac maile do autorow stron zwiazanych z dg z prosba zamieszczenia banera forum i z info odnosnie wyborow i czatu. np do Pana Nowaka :) Tylko to juz musi wyslac ktos kto sie zna na banerach itp bo ja w www jestem zielony
pozdr


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pozdrawiam
post pią, 13 paź 2006 - 08:47
Post #96


jasiek
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,062
Dołączył: śro, 06 sie 03
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 3



QUOTE(Hator @ Oct 12 2006, 07:38 PM) *
wow - jestem pod wrazeniem reklamy w info.zaglebie :)))
Temu kto sie do tego przyczynil niewatpliwie nalezy sie 0,5 l biggrin.gif


No wszelkie podziękowania proszę kierować do „Krawiec”
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post pią, 13 paź 2006 - 11:02
Post #97


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



ktos moze zajol sie banerami?
i co z tym tekstem do gazet??
pozdr


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vacu
post pią, 13 paź 2006 - 11:06
Post #98


Smokin' nigga
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,125
Dołączył: sob, 01 maj 04
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 85
Płeć: Mężczyzna
GG: 2275899 status gadu-gadu
Tlen: vacu status tlen



QUOTE(kwintosz @ Oct 12 2006, 09:04 PM) *
Mam także pytanie co robimy z pomysłem reklamy czatu np. w Dzienniku Zachodnim, Gazecie Wyborczej (dodatek śląsk czy zagłębie jak jest) i np. Super Expressie (Śląsk). Najpierw można uderzyć z zapytaniem czy nie daliby tego jako artykuł np. o forum jednocześnie informując o chacie, a jeśli nie to darmową reklame lub chociaż dowiedzieć się o koszt. No i także wartałoby się określic co z reklamą w naszym mieście, jakieś plakaty (tj zwykłę napisy na stronie a4 informujace o forum i chacie np 100 sztuk)

Zdaje się, że zlikwidowano od wczoraj dodatek "Zagłębie" w DZ więc nie wiem czy zdecydują się dać takie info w głównym. Druga konsekwencja jest taka, że ogłoszenia płatne w głównym są znaaacznie droższe niż były w "Zagłębiu" więc na to chyba też nie ma szans. Tyle mogę powiedzieć aczkolwiek ktoś miał napisać do p. Sobierajskiego? Może się uda? Choć jak znam dziennikarzy DZ to szanse są niewielkie :/
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master
post wto, 17 paź 2006 - 10:39
Post #99


FdZD
******

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 1,390
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 5
Płeć: Mężczyzna



Dzisiejsze 10 największych gaduł
Użytkownik Dołączył Łącznie postów użytkownika Postów Dzisiaj % z dzisiejszych postów
Kwasny 5-August 03 362 48 76.19%
pozdrawiam 6-August 03 550 3 4.76%
kwintosz 9-March 05 119 2 3.17%
:) 15-August 03 1,379 2 3.17%
Hator 8-August 03 204 2 3.17%
Master 8-August 03 460 2 3.17%


Kwasny skad sie biorą te posty których w rzeczywistosci nie ma na forum ?? bo licznik ogólnych postów na forum sie bardzo podbił i nie ma nic wspolnego z prawdą

http://www.dabrowa-gornicza.org/index.php?showforum=13

co to jest??
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post wto, 17 paź 2006 - 10:53
Post #100


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



RRS


RSS
(Really Simple Syndication) to standard przesyłania treści, a konkretnie nagłówków wiadomości, oparty na języku XML. Nagłówki zawierają skrót wiadomości i są jednocześnie linkiem do strony, serwisu na którym można znaleźć całą treść wiadomości. Aby skorzystać z tej technologii należy użyć specjalnego czytnika RSS. Inaxis oferuje unikalny czytnik RSS, RSSNewser z atrakcyjnymi funkcjonalnościami i sposobem prezentacji wiadomości RSS. Dzięki technologii RSS nie musisz odwiedzać strony źródłowej skąd pochodzą interesujące Cię wiadomości. RSSNewser automatycznie powiadomi Cię zawsze wtedy, gdy znajdzie się na niej nowa wiadomość. Zatem, RSSNewser wykorzystujący kanały
RSS
dostarczy interesujące Cię wiadomości wprost na Twój komputer.

Byly to tylko testy i moze jeszcze kilka bedzie,ale wszystko jest usuwane.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

9 Stron V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topicStart new topic
6 Użytkowników czyta ten temat (6 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: poniedziałek, 13 maja 2024 - 00:03
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza