IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

> Krytyczne opinie użytkowników pod adresem forum
kursor
post sob, 28 paź 2006 - 00:37
Post #321


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 393
Dołączył: nie, 19 lut 06
Skąd: DG
Nr użytkownika: 187



Witam!

Przeczytałem to całe zamieszanie i jest mi trochę smutno .... ale także i wesoło :)

W sumie to ja pierwszy zapodałem ten pomysł o temacie dla Kandydatów na Radnych i było oburzenie ze nikt nie bedzie chciał rozmawiać, kto bedzie pisał posty chyba sam do siebie i takie trele morele a tu proszę , proszę.

Piotrek Drygała akurat to osoba którą znam i doceniam za jego wiedzę w dziedzinie III sektora i nie tylko. Pytania do niego kierowane mysle że nie pozostaną bez odpowiedzi.

Martwi mnie tylko jedna sprawa jak można się szybko podzielić nie zadając choćby jednego sensownego pytania do Kandydata. To że stara gwardia "forumowiczów"się oburza może i rozumię bo jak w innych sferach trzeba najpierw złapać frycowe i "żółtodziub" musi znaleźć swoje miejsce w szeregu ale...

Prosze Was o to by wątek rozwijał się w kierunku do tego celu wyznaczonym, stara gwardia "forumowiczy" nie przyjmowała każdego następnego Kandydata taką salwą.

P.s. To że jesteście adminami, modami udzielacie się od 3 czy 5 lat na forum to nie znaczy że ktoś kto trafił na to forum teraz nie czytał go wcześniej, nie ma pojęcia co sie w mieście dzieje albo działo. To że często w historii forum zmieniał się adres strony też nie sprzyjał okazjom aby wszyscy tu trafili.

pozdrawiam i meritum please

A do Piotrka Drygały pytanko:

Co mozna w mieście zrobić aby około 100 organizacji pozarządowych działających w DG zaczęło pozyskiwać pieniądze z UE i konkursów rozpisanych w urzędach marszałkowskich, miejskich.

Ten post edytował pozdrawiam pon, 30 paź 2006 - 04:08
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posty w temacie
4 Stron V  « < 3 4


Reply to this topicStart new topic
3 Użytkowników czyta ten temat (3 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sobota, 18 maja 2024 - 13:03
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza