IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

 
Reply to this topicStart new topic
> SkaFest-klub enigma 17.02.2007
mary cha
post czw, 08 lut 2007 - 13:49
Post #1


GreenPointHooligan
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 148
Dołączył: pon, 27 gru 04
Skąd: Dabrowa gornicza-Podlesie
Nr użytkownika: 119



witam

druga impreza w dabrowskim klubie Enigma.zapraszamy wszystkich chetnych do uczestnictwa.duza frekwencja to gwarancja nastepnej imprezy tematycznej.

plakat- http://c.wrzuta.pl/wi14367/1cbb961d002243f...C3kspB&ft=f

pozdro
Go to the top of the page
 
+Quote Post
picaro
post czw, 08 lut 2007 - 14:44
Post #2


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 605
Dołączył: śro, 14 kwi 04
Nr użytkownika: 75
Płeć: Mężczyzna



spoko maryś że założyłeś nowy temacik, bo juz wrzuciłem plakat w tym wcześniejszym, ale luzik, damy go jeszcze raz biggrin.gif



No i trzeba wspomnieć, że na plakacie nie ma wszystkiego!!! Po koncercie lekka zmiana klimatu w strone rytmów dub&roots reggae, czyli taki mały soudsytemik, który pociągnie mam nadzieje do białego rana Papaj (jeśli oczywiście publicznośc dopisze, tak jak poprzednio, w co nie wątpie cool.gif ).

więc do zobaczenia!

Jak tylko chcecie i możecie to powiedzcie o imprezce znajomym !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mary cha
post pią, 09 lut 2007 - 00:48
Post #3


GreenPointHooligan
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 148
Dołączył: pon, 27 gru 04
Skąd: Dabrowa gornicza-Podlesie
Nr użytkownika: 119



wrzucalem info na szybko bo glowny organizator biggrin.gif nie odzywal sie na gg<a prosilem go o szczegolowe info>

jeszcze prosba do userow-niech ktos wrzuci link na strone zaglebie.info -nie jestem tam zarejestrowany.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PDG
post wto, 13 lut 2007 - 20:40
Post #4


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 5
Dołączył: pon, 12 lut 07
Nr użytkownika: 454



Będzie się działo Picaro, oj będzie...
pozdrówki
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post wto, 13 lut 2007 - 21:08
Post #5


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,115
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



wreszcie sie cos zaczyna dziac smile.gif
oby ta Enigma rozwijala sie i imprez coraz wiecej a nie za jakis czas tfu tfu...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PDG
post śro, 14 lut 2007 - 16:34
Post #6


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 5
Dołączył: pon, 12 lut 07
Nr użytkownika: 454



Jak ludzie dopiszą to myślę, że będzie dobrze... wystarczy tylko to by były osoby, które będą chętne na imprezki tego typu. Wtedy myślę, że zacznie wszystko iść w dobrym kierunku. pozdrawiam
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Gość_*
post nie, 18 lut 2007 - 14:17
Post #7





Guests






impreza raczej niezbyt udana, nie bede sie doszukiwal jakie byly przyczyny , moge opisac. awantura co 10 minut, policja, pijane dzieci, agresywna ochrona. słyszałem ze włascicielka nie planuje narazie imprez ale moze plotka
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mary cha
post nie, 18 lut 2007 - 14:35
Post #8


GreenPointHooligan
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 148
Dołączył: pon, 27 gru 04
Skąd: Dabrowa gornicza-Podlesie
Nr użytkownika: 119



QUOTE
impreza raczej niezbyt udana, nie bede sie doszukiwal jakie byly przyczyny , moge opisac. awantura co 10 minut, policja, pijane dzieci, agresywna ochrona. słyszałem ze włascicielka nie planuje narazie imprez ale moze plotka


hmmm-to ja chyba bylem na innej imprezie.bawilem sie w enigmie od ok 22 do 2.awantury ani jednej nie widzialem,policja krecila sie na dworze<ale to normalne-zwlaszcza ze sa ferie i dzieci szwendaja sie po parku i okolicach centrum>,ochrona-caly czas siedzieli przy wejsciu i sie slowem nie odzywali.

co do klimatu-mogl nie przypasc niektorym do gustu z racji muzyki<ska>jak i ludzi<oi,punk:D>poza tym to impreza tematyczna i raczej nie dla wszystkich.

p.s. gosciu-jesli mozesz to napisz cos wiecej a nie same ogolniki.chetnie wyslucham co bylo nie tak i przekaze te cenne informacje organizatorom aby w przyszlosci uniknac bledow.

Ten post edytował kwintosz nie, 18 lut 2007 - 17:38
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Gość_*
post nie, 18 lut 2007 - 15:00
Post #9





Guests






to chyba faktycznie mówimy o innych imprezach:| ochroniarze o maly wlos nie rozniesli pewnej panny na kawalki, policjanta widzialem jak gadal przed wejsciem z baba z obslugi, fakt bójek jakis ostrych nie było. mi sie nawet podobalo ale mysle ze to jedna z ostatnich tego typu imprez w tymk lokalu
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wykształciuch
post nie, 18 lut 2007 - 16:17
Post #10


AdminAdminów:)
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 60
Dołączył: śro, 18 paź 06
Nr użytkownika: 236
Płeć: Mężczyzna



jak dla mnie to było spoko, dużo śmiesznych ludzi (same znajome twarze), fajna muza ska oi punk potem reegae dancehall ogólnie w porządeczku... a nagle jakas laska ni z tego ni z owego zaczela opowiadac mi o sexie ze swoim chlopakiem, pozdrawiam:) ajesli chodzi o afery to widizałem tylko ze coś sie działo przed wejściem w okolicach godziny 1.30
Go to the top of the page
 
+Quote Post
picaro
post nie, 18 lut 2007 - 19:50
Post #11


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 605
Dołączył: śro, 14 kwi 04
Nr użytkownika: 75
Płeć: Mężczyzna



jak dla mnie to też było w porządku, choć mówiłem organizatorowi żeby raczej w reggae pójść i tak miało być, tylko jakoś tak wyszło, że się zgadaliśmy z kapelami ska, a że je lubimy to czemu nie biggrin.gif Tak przypuszczałem, że tak będzie jeśli chodzi o publikę i to pogo pod scenką, ale cóż jak napisał marycha to impra tematyczna.
Błędów organizacyjnych kilka to fakt, że było, ale człowiek się uczy z czasem, więc jak będzie następna biba to będzie lepiej i raczej Reggae i nawet jak nie w Enigmie to coś innego się wymyśli w końcu ten lokal nie jest taki super, a babka szybko zmięknie jak jej obroty spadną, bo jakieś super disco to tam nie jest laugh.gif
szkoda tylko, że dużo ludzi uciekło po koncercie, i nie było komu potańczyć, choć ja się pobujałem jak zawsze, tańce i hulańce mi nie straszne biggrin.gif niestety zdaje sobie sprawę, że to że ludzi uciekli i nikt później nie przyszedł to wina plakatu, po prostu nie było na nim wystarczającego info. Ale i tak jak na impre zorganizowaną w niecałe dwa tygodnie to wyszło luz.

i wielkie dzięki dla organizatorów i trochę dla siebie, no i oczywiście dla kapel

a co do koleżanki którą wynieśli to troszkę ją znam i wiem, że to nie jej pierwsza taka akcja, ona chyba to lubi wink.gif
no a co do policji i całej tam reszty jakiś nie smaczków to ja w sumie nic nie widziałem, ale nawet jak się coś działo to przecież w końcu bawiła się oi młodzież więc tak być powinno, hehe
no i kupa znajomych, fajnie że wpadli ludzie, których nie widziałem po kilka lat, więc opłaca się to robić choćby i po to mimo, że troszkę do tego dopłaciłem, te 12zł za klej polimerowy, laugh.gif

pzdr
Go to the top of the page
 
+Quote Post
michu
post pon, 19 lut 2007 - 08:29
Post #12


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 265
Dołączył: czw, 19 paź 06
Nr użytkownika: 239



imprezka ogólnie udana. Żadnych dymów nie widziałem, więc się nie wypowiadam.
Osobiście bardzo chętnie jeszcze raz widziałbym taka bibkę w Dąbrowie, tak samo jak imprezy sounsdsystemowe; wszak jamaican rythmz to nie tylko Bob Marley (z całym szacunkiem, zresztą on też zaczynał od ska!)
Wszystkim zdziwionym publiką na tego typu imprezie polecam http://www.soundcrazy.pl/ na tamtejszym forum jest kilka fotek z imprezy:
http://www.soundcrazy.pl/forum/viewtopic.php?t=2049

Ten post edytował michu pon, 19 lut 2007 - 08:30
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Gość_*
post pon, 19 lut 2007 - 11:51
Post #13





Guests






Jak to była udana impreza to nie chce widzieć tych nieudanych . ta wcześniejsza była o jakieś 3 levele lepsza i bardziej pro. to Ci sami organizatorzy? chyba nie nie?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PDG
post pon, 19 lut 2007 - 13:08
Post #14


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 5
Dołączył: pon, 12 lut 07
Nr użytkownika: 454



Stary jasne, że imprezka się udała koncert był git, a że ochrona dała ciała to już wina właścicielki Enigmy, że takich ludzi wystawiła na bramkę (napompowanych tępaków z mózgami ślimaków, do cholery to nie dyskoteka) . A jeżeli chodzi o organizację to była dopięta w dniu koncertu na maxa, tylko właściciele enigmy zmieniali zdanie co do umowy kilka razy w ciągu godziny i to mieszało w tym wszystkim dosyć sporo,więc było trochę kłopotów, ale to sie wytnie. Daliśmy rade. Mam nadzieję, że imprezek w rytmach ska będzie wiecej w dabrowie. A porównywać SKA FEST do ostatniej imprezy nie masz co bo tamta bibka to bujający Sound System (niezła biba była), a Ska Fest to koncert z dość inną publiką, Ska to nie rurki z kremem wink.gif pozdrawiam
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: niedziela, 12 maja 2024 - 23:52
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza