IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

6 Stron V  « < 3 4 5 6 >  
Reply to this topicStart new topic
> Praca w DG
zizi
post czw, 02 wrz 2010 - 21:31
Post #81


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 168
Dołączył: pon, 27 mar 06
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 196
Płeć: Kobieta



CYTAT(zizi @ czw, 02 wrz 2010 - 20:20) *
CYTAT(Rysiu_dg @ czw, 02 wrz 2010 - 13:38) *
Płaca to 5 złotych na rękę. 8 Godzin stania na nogach i pakowanie w np w zestawy kosmetyków, ale także napoje czy żywność dla zwierząt. Trzeba mieć mocne nogi oraz zasuwać. No i umowa zlecenie.

Dzięki za odpowiedź  rolleyes.gif





A gdzie w ogóle znajduje się ta firma? Jaki jest adres?




--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rysiu_dg
post czw, 02 wrz 2010 - 22:06
Post #82


Klub Kibica nr 29
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 242
Dołączył: pią, 30 lis 07
Skąd: Łęknice
Nr użytkownika: 920
Płeć: Mężczyzna
GG: 7281781 status gadu-gadu



To jest w tych magazynach na Tworzniu ( Roździeńskiego?) Jest tam kilka firm które się tym zajmują.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Adams
post pią, 03 wrz 2010 - 12:32
Post #83


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 104
Dołączył: pią, 06 lut 09
Skąd: tam gdzie diabeł widzi białe myszki
Nr użytkownika: 3,183
Płeć: Mężczyzna



z tego co kojarzę to jest to na magazynach przy ul.Rozdzieńskiego12 magazyny Parku ProLogis (główna brama wejściowa pierwszy wjazd od Atlasu)[jest tam także Magna, Fiege, DHL, 3M,]

A z ogłoszenia wnioskuję że najpierw musisz się zgłosić do Katowic do firmy GoWork osobiście lub przez internet(kontakt na ich stronce znajdziesz)

Ja osobiście nie polecam tej pracy bo przewinąłem się prze kilka takich firm,
-praca 8h nonstop
-przerwa góra 15min.
-wyśrubowane normy do granic możliwości
-podejrzewam że umowa jest na podstawie "umowy-zlecenia"(czyli nic nie masz prócz kasy, ale i tak mało jej jest)
-ucinanie godzin pracy za 2-, 3-minutowe spóźnienia (nie wszędzie tak jest ale mi się zdarzyło)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reaper
post sob, 04 wrz 2010 - 23:33
Post #84


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 171
Dołączył: nie, 18 sty 09
Skąd: Dąbrowa Górnicza Z-ce
Nr użytkownika: 3,132
Płeć: Mężczyzna
GG: 3986289 status gadu-gadu



A ja polecam, jak ktoś nie ma lepszych propozycji.

Fiege, umowa zlecenie przez work expres.
- pakowanie tarcz hamulcowych
- 3 przerwy (2x5min i jedna 30min)
- norma jak norma, raz niższa, raz wyższa, zależy od dostaw
- 7.5zł do 8.8zł za godzinę
- umowa podpisywana co tydzień przez 3 miesiące
- praca na dwie zmiany

Ten post edytował Reaper sob, 04 wrz 2010 - 23:33
Go to the top of the page
 
+Quote Post
janosikdg
post nie, 05 wrz 2010 - 21:56
Post #85


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 93
Dołączył: nie, 16 gru 07
Nr użytkownika: 952
Płeć: Mężczyzna
GG: 5344968 status gadu-gadu



CYTAT(Reaper @ sob, 04 wrz 2010 - 23:33) *
A ja polecam, jak ktoś nie ma lepszych propozycji.

Fiege, umowa zlecenie przez work expres.
- pakowanie tarcz hamulcowych
- 3 przerwy (2x5min i jedna 30min)
- norma jak norma, raz niższa, raz wyższa, zależy od dostaw
- 7.5zł do 8.8zł za godzinę
- umowa podpisywana co tydzień przez 3 miesiące
- praca na dwie zmiany


Napisz dokładniej jak możesz gdzie znajduję się to miejsce pracy i jakie te zmiany od której godziny ?
i czy bardzo męczące czy da się wrócic do domu i nie spać ? smile2.gif i ta kasa to brutto czy do łapy ?

Ten post edytował janosikdg nie, 05 wrz 2010 - 21:56
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reaper
post nie, 05 wrz 2010 - 22:36
Post #86


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 171
Dołączył: nie, 18 sty 09
Skąd: Dąbrowa Górnicza Z-ce
Nr użytkownika: 3,132
Płeć: Mężczyzna
GG: 3986289 status gadu-gadu



CYTAT(janosikdg @ nie, 05 wrz 2010 - 21:56) *
CYTAT(Reaper @ sob, 04 wrz 2010 - 23:33) *
A ja polecam, jak ktoś nie ma lepszych propozycji.

Fiege, umowa zlecenie przez work expres.
- pakowanie tarcz hamulcowych
- 3 przerwy (2x5min i jedna 30min)
- norma jak norma, raz niższa, raz wyższa, zależy od dostaw
- 7.5zł do 8.8zł za godzinę
- umowa podpisywana co tydzień przez 3 miesiące
- praca na dwie zmiany


Napisz dokładniej jak możesz gdzie znajduję się to miejsce pracy i jakie te zmiany od której godziny ?
i czy bardzo męczące czy da się wrócic do domu i nie spać ? smile2.gif i ta kasa to brutto czy do łapy ?


Fiege, ul. Rozdzieńskiego. Z tym że na pakowanie przyjmują przez pośrednika - Work Expres (aktualnie chyba brak przyjęć). Praca na dwie zmiany, tak jak wspominałem, 6-14 i 14-22. Z tym zmęczeniem to zależy od ilości tarcz do spakowania. Czasami jest luźno, a czasami trzeba przycisnąć. Praca przyjemna, aczkolwiek nie na stałe, gdyż kręgosłup może nie wytrzymać wink.gif Wynagrodzenie podałem netto, miesięcznie powinno wyjść między 1200 a 1400zł - więc jak na dwie zmiany to mało nie jest ale dużo niestety też nie... :/
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jacek111
post wto, 28 wrz 2010 - 14:30
Post #87


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 2
Dołączył: wto, 28 wrz 10
Nr użytkownika: 4,120
Płeć: Mężczyzna



Firma Biostat zajmująca się badaniami rynku i opinii poszukuje osoby z Dąbrowy Górniczej lub okolic do pracy na stanowisko ANKIETERA.

Wymagania :
- dyspozycyjność w okresie najbliższych 10-20 dni
- sumienność i odpowiedzialność
- zdolności interpersonalne
Obowiązki:
- wykonanie ankiet bezpośrednich
Oferujemy:
- wysokie wynagrodzenie
- praca na umowę zlecenie

CV prosimy przysyłać na adres: jacek.konsek@o2.pl

Ten post edytował jacek111 wto, 28 wrz 2010 - 14:30
Go to the top of the page
 
+Quote Post
xMarcinx
post wto, 28 wrz 2010 - 18:30
Post #88


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,493
Dołączył: czw, 20 lis 08
Skąd: DG
Nr użytkownika: 2,576
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(jacek111 @ wto, 28 wrz 2010 - 14:30) *
Firma Biostat zajmująca się badaniami rynku i opinii poszukuje osoby z Dąbrowy Górniczej lub okolic do pracy na stanowisko ANKIETERA.

Wymagania :
- dyspozycyjność w okresie najbliższych 10-20 dni
- sumienność i odpowiedzialność
- zdolności interpersonalne
Obowiązki:
- wykonanie ankiet bezpośrednich
Oferujemy:
- wysokie wynagrodzenie
- praca na umowę zlecenie

CV prosimy przysyłać na adres: jacek.konsek@o2.pl


gdzie praca i w jakim środowisku? jak obliczane jest wynagrodzenie za ankiete, czy w inny sposób?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szpracz1
post śro, 10 lis 2010 - 21:34
Post #89


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 1
Dołączył: śro, 10 lis 10
Nr użytkownika: 4,235
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(Rysiu_dg @ czw, 02 wrz 2010 - 13:38) *
Płaca to 5 złotych na rękę. 8 Godzin stania na nogach i pakowanie w np w zestawy kosmetyków, ale także napoje czy żywność dla zwierząt. Trzeba mieć mocne nogi oraz zasuwać. No i umowa zlecenie.
CYTAT(Rysiu_dg @ czw, 02 wrz 2010 - 22:06) *
To jest w tych magazynach na Tworzniu ( Roździeńskiego?) Jest tam kilka firm które się tym zajmują.
kupa firm
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Michael_SA
post wto, 30 sie 2011 - 13:52
Post #90


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 57
Dołączył: sob, 12 wrz 09
Nr użytkownika: 3,452
Płeć: Mężczyzna



Poszukuę pracy jako kierowca kat. B. Interesowała by mnie jakaś piekarnia , hurtownia itp. Powiedzcie gdzie warto złożyć cv...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TuskMojKrol
post pon, 13 lut 2012 - 13:48
Post #91


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 21
Dołączył: pon, 13 lut 12
Nr użytkownika: 4,937
Płeć: Mężczyzna



Witam, może tutaj uda mi się uzyskać pomoc, w co szczerze wątpię i chyba, dlatego wcześniej się tu nie zarejestrowałem, otóż chciałbym się dwiedzieć gdzie mogę znaleść pracę w Dąbrowie lub okolicach?
Pracowałem 3 miesiące w Holandii na magazynie, byłem pickerem (taki co jezdzi wozkiem i zbiera zamowienia), skończyłem technikum informatyczne, od kąd wróciłem nie mogę znaleść pracy, a to już ... 6 miesięcy, proszę się nie śmiać bo tu nie ma nic do śmiania.
Ostatnio do brembo potrzebowali 60 wózkarzy z kursem, a ja go nie mam, zrobiłbym sobie taki , ale mnie nie stać, w urzędzie mi takiego nie dadzą musze mieć zaświadczenie od pracodawcy, że mnie przyjmie na min 2 lata to mie na taki mogą wysłać, pracy tam dla mnie też nie mają, ani innych kursów też nie. Na infopraca wysłałem ponad 900 aplikacji biggrin.gif około 100 na tablicy i pracuj pl, rozniosłem też cv do okolicznych agnecji, adecco, manpower, trenkwalder, gi group, kilka innych w katowicach, byłem też w realu, media markcie, prkatikerze, prologisie kolo auchana, w brembo do skrzynki wrzucilem cv, i w tym jedynm takim co jest przed brembo, w prologisie na rozdzinskiego nawet cv nie przyjeli bo im nie potrzeba ludzi, w sosnowcu jak jest dorian i sie przechodzi na druga strone i w dol sie idzie, tam bylem i poroznosilem cv tez. Bez znajomosci to tu sie pracy nei da dostac, jakas maskara, ja to chce za 1200 brutto robic i byc czarnym bialasem, albo bialym czarnuchem, nie chce byc przedstawicielem handlowym, ani wciskaczem syfu przez telefon. A jeszcze zpaomnialem dodac, ze angielski dobrze bardzo znam, no i jako, ze technikum informatyczne skonczylem to tez cos tam umiem na tym komputerze zrobic, a nwet wiecej mniz cos, ale to ja nawet nie szukam takiej pracy, ja chce fizycznym robolem byc za 1200 brutto, wiem ze urzekla was moja historia wiec teraz prosze pomozcie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BARES
post pon, 13 lut 2012 - 18:01
Post #92


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 516
Dołączył: sob, 02 gru 06
Skąd: D.G. Mydlice
Nr użytkownika: 352
Płeć: Mężczyzna



Na początek zajrzyj tu


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TuskMojKrol
post wto, 14 lut 2012 - 09:08
Post #93


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 21
Dołączył: pon, 13 lut 12
Nr użytkownika: 4,937
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(BARES @ pon, 13 lut 2012 - 18:01) *
Na początek zajrzyj tu



Do FRACA'a składałem na ich oficjalnej strone, na rekrutacji w urzędzi enie byłem, gdyż się dowiedziałem dzień po fakcie, gdy poszedłem już było za późno, a ten drugi market to chyba jeszcze nie otworzyli.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
princepolo
post wto, 14 lut 2012 - 11:35
Post #94


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 7
Dołączył: wto, 24 sty 12
Nr użytkownika: 4,912
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(TuskMojKrol @ pon, 13 lut 2012 - 13:48) *
Witam, może tutaj uda mi się uzyskać pomoc, w co szczerze wątpię i chyba, dlatego wcześniej się tu nie zarejestrowałem, otóż chciałbym się dwiedzieć gdzie mogę znaleść pracę w Dąbrowie lub okolicach?
Pracowałem 3 miesiące w Holandii na magazynie, byłem pickerem (taki co jezdzi wozkiem i zbiera zamowienia), skończyłem technikum informatyczne, od kąd wróciłem nie mogę znaleść pracy, a to już ... 6 miesięcy, proszę się nie śmiać bo tu nie ma nic do śmiania.
Ostatnio do brembo potrzebowali 60 wózkarzy z kursem, a ja go nie mam, zrobiłbym sobie taki , ale mnie nie stać, w urzędzie mi takiego nie dadzą musze mieć zaświadczenie od pracodawcy, że mnie przyjmie na min 2 lata to mie na taki mogą wysłać, pracy tam dla mnie też nie mają, ani innych kursów też nie. Na infopraca wysłałem ponad 900 aplikacji biggrin.gif około 100 na tablicy i pracuj pl, rozniosłem też cv do okolicznych agnecji, adecco, manpower, trenkwalder, gi group, kilka innych w katowicach, byłem też w realu, media markcie, prkatikerze, prologisie kolo auchana, w brembo do skrzynki wrzucilem cv, i w tym jedynm takim co jest przed brembo, w prologisie na rozdzinskiego nawet cv nie przyjeli bo im nie potrzeba ludzi, w sosnowcu jak jest dorian i sie przechodzi na druga strone i w dol sie idzie, tam bylem i poroznosilem cv tez. Bez znajomosci to tu sie pracy nei da dostac, jakas maskara, ja to chce za 1200 brutto robic i byc czarnym bialasem, albo bialym czarnuchem, nie chce byc przedstawicielem handlowym, ani wciskaczem syfu przez telefon. A jeszcze zpaomnialem dodac, ze angielski dobrze bardzo znam, no i jako, ze technikum informatyczne skonczylem to tez cos tam umiem na tym komputerze zrobic, a nwet wiecej mniz cos, ale to ja nawet nie szukam takiej pracy, ja chce fizycznym robolem byc za 1200 brutto, wiem ze urzekla was moja historia wiec teraz prosze pomozcie.



Brembo Dąbrowa Górnicza, przyjęcia są przez 2 agencje pracy tj. Gi Group i Trenkwalder oby dwa biura mieszczą się w Katowicach smile2.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TuskMojKrol
post wto, 14 lut 2012 - 12:09
Post #95


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 21
Dołączył: pon, 13 lut 12
Nr użytkownika: 4,937
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(princepolo @ wto, 14 lut 2012 - 11:35) *
CYTAT(TuskMojKrol @ pon, 13 lut 2012 - 13:48) *
Witam, może tutaj uda mi się uzyskać pomoc, w co szczerze wątpię i chyba, dlatego wcześniej się tu nie zarejestrowałem, otóż chciałbym się dwiedzieć gdzie mogę znaleść pracę w Dąbrowie lub okolicach?
Pracowałem 3 miesiące w Holandii na magazynie, byłem pickerem (taki co jezdzi wozkiem i zbiera zamowienia), skończyłem technikum informatyczne, od kąd wróciłem nie mogę znaleść pracy, a to już ... 6 miesięcy, proszę się nie śmiać bo tu nie ma nic do śmiania.
Ostatnio do brembo potrzebowali 60 wózkarzy z kursem, a ja go nie mam, zrobiłbym sobie taki , ale mnie nie stać, w urzędzie mi takiego nie dadzą musze mieć zaświadczenie od pracodawcy, że mnie przyjmie na min 2 lata to mie na taki mogą wysłać, pracy tam dla mnie też nie mają, ani innych kursów też nie. Na infopraca wysłałem ponad 900 aplikacji biggrin.gif około 100 na tablicy i pracuj pl, rozniosłem też cv do okolicznych agnecji, adecco, manpower, trenkwalder, gi group, kilka innych w katowicach, byłem też w realu, media markcie, prkatikerze, prologisie kolo auchana, w brembo do skrzynki wrzucilem cv, i w tym jedynm takim co jest przed brembo, w prologisie na rozdzinskiego nawet cv nie przyjeli bo im nie potrzeba ludzi, w sosnowcu jak jest dorian i sie przechodzi na druga strone i w dol sie idzie, tam bylem i poroznosilem cv tez. Bez znajomosci to tu sie pracy nei da dostac, jakas maskara, ja to chce za 1200 brutto robic i byc czarnym bialasem, albo bialym czarnuchem, nie chce byc przedstawicielem handlowym, ani wciskaczem syfu przez telefon. A jeszcze zpaomnialem dodac, ze angielski dobrze bardzo znam, no i jako, ze technikum informatyczne skonczylem to tez cos tam umiem na tym komputerze zrobic, a nwet wiecej mniz cos, ale to ja nawet nie szukam takiej pracy, ja chce fizycznym robolem byc za 1200 brutto, wiem ze urzekla was moja historia wiec teraz prosze pomozcie.



Brembo Dąbrowa Górnicza, przyjęcia są przez 2 agencje pracy tj. Gi Group i Trenkwalder oby dwa biura mieszczą się w Katowicach smile2.gif




No to byłem i baba mi mowi ze pracodawca chce 2 lata doswiadczenia, jej mowie, ze przeciez dobra kondycje mam sobie poradze i w ogole, a ona ze im sie to nie oplaca bo ludzie odchodza po tygodniu, albo szybciej i musza szukac nowych.
Dzisiaj byłem w takiej jednej restauracji ... i Pani chciała, żebym w walentynki, co największy ruch w roku jest pracował w ramach "TESTU", nie wiem moze ja zyje na jakiejs innej planecie, ale skoro chce pracować to chyba za pieniądze i mając podpisaną umowe, moze ktos woli innaczej. Niestety w tym kraju tak to jest, nie szanuje się pracownika, bo na jego miejsce czeka już 500 innych chętnych, ale za niedługo jak już wszyscy młodzi wyjadą, to sie zmieni, pracodawcy obudzą się z ręką w nocniku bo nie będzie miał kto robić.

EDIT:
własnie dzwonilem do gi jutro jade tam, moze mnie w koncu przyjmia

Ten post edytował TuskMojKrol wto, 14 lut 2012 - 13:14
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TuskMojKrol
post śro, 15 lut 2012 - 11:02
Post #96


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 21
Dołączył: pon, 13 lut 12
Nr użytkownika: 4,937
Płeć: Mężczyzna



Albo takie Adecco, wystawiają co chwilę te same oferty nikogo nie przyjumują, zbierają dane, bardzo możliwe, że współpracują z t-mobile i im je odsprzedają, jak by ktoś znalazł powiązanie między nimi można by chyba wyciągnąć niezła kase biggrin.gif
A do brembo lipa, 2 lata doświadczenia, na łeb im sie w tym tuskolandzie cos rzucilo, ja to juz nie moge, na nic się zdały próby przekonania, że sprostam wyzwaniom stawianym przez brembo biggrin.gif
EDIT:
mam możliwość "zabrania" osób do francji, wyjazd w maju, praca przy zbieraniu owoców w sadzie, 8 euro na ręko znaczy się netto, można zarobić nawet 1800 euro miesięcznie.
PW tylko jak ktoś na prawdę chętny jest, nie trzeba znać francuskiego

Ten post edytował TuskMojKrol śro, 15 lut 2012 - 11:16
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Slyzaba
post śro, 15 lut 2012 - 12:29
Post #97


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,634
Dołączył: pon, 16 lut 09
Skąd: Centrum
Nr użytkownika: 3,199
Płeć: Mężczyzna



TuskMojKrol - trzymam kciuki za wyjazd do Francji...



--------------------
pozdrawiam,
Sylwester Dominik

Historia miasta uwieczniona na fotografiach i pocztówkach.
Zapraszam na www.dawnadabrowa.pl i www.facebook.com/dawnadabrowa
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TuskMojKrol
post śro, 15 lut 2012 - 13:52
Post #98


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 21
Dołączył: pon, 13 lut 12
Nr użytkownika: 4,937
Płeć: Mężczyzna



Nie ma za co, złego nic się raczej wydarzyć nie może, znajomy tam już siedzi jakiś czas, jak przyjeżdżał tam właśnie zaczyanał i wszystko ogarnia, to taka sezonówka do września, później do UK będę uderzał albo do NL wróce
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TuskMojKrol
post sob, 18 lut 2012 - 09:35
Post #99


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 21
Dołączył: pon, 13 lut 12
Nr użytkownika: 4,937
Płeć: Mężczyzna



Chciałem się pochwalić, że ... byłem na rozmowie w pewnym centrum logistycznym i ... znowu mnei nie przyjęli, jak tak dalej pójdzie to na ten wyjazd do francji do nie bedzie mnie stac biggrin.gif
kocham ten piekny kraj, jak tu jest wspaniale.
Ja to nie wiem o co chodzi, ani nie mowie nic głupiego, anie wymagań finansowych nie stawiam, albo mowie ze 1300, im to sie chyba nie podoba to, że w Holandii pracowałem
Ja to chce kajkowiek pracowac, moge robic wszystko,a by ino zarobic cokolwiek i miec na wyjazd, już dawno bym nie siedział w tym pojebusowie, za granica jest robota, moge jechac w kazdej chwili, do anglii, holandii, ale za co, ja sie pytam, jak tutaj to nawet 300 euro nie dadza zarobic, patologia

Ten post edytował TuskMojKrol sob, 18 lut 2012 - 10:04
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kamillll
post sob, 18 lut 2012 - 12:30
Post #100


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 530
Dołączył: wto, 03 cze 08
Nr użytkownika: 1,319
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(TuskMojKrol @ sob, 18 lut 2012 - 09:35) *
moge robic wszystko,a by ino zarobic cokolwiek i miec na wyjazd



i tu pewnie lezy problem, praca pewnie by sie znalazla...ale jak trzeba pracownika wyszkolic, przygotowac to nie oplaca sie zatrudniac kogos kto lada chwila zniknie...zastanow sie czy szukasz pracy czy chcesz dorobic na bilet...
Go to the top of the page
 
+Quote Post

6 Stron V  « < 3 4 5 6 >
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wtorek, 14 maja 2024 - 09:09
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza