IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

3 Stron V   1 2 3 >  
Closed TopicStart new topic
> Wyjazdy KK, 2010/2011
Michael
post wto, 09 lis 2010 - 10:06
Post #1


EC
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 547
Dołączył: nie, 16 gru 07
Skąd: Dąbrowa Górnicza-Centrum
Nr użytkownika: 958
Płeć: Mężczyzna
GG: 9808465 status gadu-gadu



Klub Kibica MKS Dąbrowa Górnicza organizuje wyjazd na mecz 1 rundy Pucharu CEV do Brna na spotkanie z miejscowym Kralovym Pole Brno! Spotkanie to odbędzie się najprawdopodobniej w środę 8 grudnia o godzinie 18:00. Orientacyjny koszt wyjazdu to maksymalnie 60-70 złotych! Zapisy pod nr telefonu: 698 101 802 lub pod nr gg: 9808465! Ilość miejsc ograniczona!

Serdecznie zapraszamy!!


--------------------
Nikt nie rozumiał w jaki sposób można sobie zapewnić "korzystne miejsce w tabeli" bez ustawiania meczów, ale przyznanie scudetto Interowi wreszcie wyjaśniło tajemnicę.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kamil_
post wto, 09 lis 2010 - 19:57
Post #2


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,385
Dołączył: pon, 13 sie 07
Nr użytkownika: 782
Płeć: Mężczyzna



Ogólnie chętnych jest tylu, że pojedziemy chyba na 2 autokary biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mały77
post wto, 09 lis 2010 - 20:49
Post #3


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,113
Dołączył: czw, 19 lis 09
Nr użytkownika: 3,566
Płeć: Mężczyzna



Panowie - o której wyjazd?
I czy jadąc trzeba z Wami śpiewać czy można jechać, obejrzeć mecz i wrócić? wink.gif
No i jakieś małe piwko w Brnie wypić wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kamil_
post wto, 09 lis 2010 - 21:14
Post #4


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,385
Dołączył: pon, 13 sie 07
Nr użytkownika: 782
Płeć: Mężczyzna



Każda zapisana osoba dostaje popcorn gratis.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Michael
post śro, 10 lis 2010 - 15:07
Post #5


EC
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 547
Dołączył: nie, 16 gru 07
Skąd: Dąbrowa Górnicza-Centrum
Nr użytkownika: 958
Płeć: Mężczyzna
GG: 9808465 status gadu-gadu



CYTAT(Mały77 @ wto, 09 lis 2010 - 20:49) *
Panowie - o której wyjazd?
I czy jadąc trzeba z Wami śpiewać czy można jechać, obejrzeć mecz i wrócić? wink.gif
No i jakieś małe piwko w Brnie wypić wink.gif


Wyjazd około 11:00, ale dokładną godzinę podam kilka dni przed meczem. A co do śpiewania nikt Cię do niego nie zmusi i analizując Twoje poprzednie posty co do Naszego stylu dopingu śpiewać nie będziesz wink.gif, choć może w Brnie, o ile pojedziesz poczujesz w sobie prawdziwego kibica i wesprzesz Nas swoim gardłem.

P.S. Piwko i to nawet duże możesz wypić po powrocie do D.G rolleyes.gif .


--------------------
Nikt nie rozumiał w jaki sposób można sobie zapewnić "korzystne miejsce w tabeli" bez ustawiania meczów, ale przyznanie scudetto Interowi wreszcie wyjaśniło tajemnicę.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Coelho
post pią, 12 lis 2010 - 09:32
Post #6


EC'09
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 424
Dołączył: nie, 07 gru 08
Skąd: Sosnowiec
Nr użytkownika: 2,813
Płeć: Mężczyzna
GG: 2245908 status gadu-gadu



I widać kto tu robi PATOLOGIE na wyjazdach ludzie którym nie zależy na dopingu/zabawie na meczu tylko na tym żeby kurwa jechać na wyjazd tylko po to żeby się napić! A potem my (EC'09) obrywamy po dupie! ze pijemy itd itp. na przyszłość ludzie zastanówcie się co mówicie! bo z tego co widać to obcy nam ludzie robią patologie a nie my!


--------------------
Ekipa Centrum '09 [EC'09]

MKS ON TOUR: Sezony: 2
Razem: 6878 Ostatni: 2350 Najdalszy: 2350 <p>
A co w tym pięknego?
Poświęcenie, które każdy z nas wkładał w to żeby jechać za swa drużyną. Miłość nie za pieniądze nie za zaszczyty. Za piękne chwile, których się nigdy nie zapomni, wspomnienia, które zostaną do końca, za kolegów, którzy staneli zawsze murem. Każdego dnia dziękuje bogu że jestem kibicem a nie typem, dla którego liczy się kasa i pozycja.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kamil_
post pią, 12 lis 2010 - 09:52
Post #7


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,385
Dołączył: pon, 13 sie 07
Nr użytkownika: 782
Płeć: Mężczyzna



Spokojnie wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mały77
post pią, 12 lis 2010 - 12:30
Post #8


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,113
Dołączył: czw, 19 lis 09
Nr użytkownika: 3,566
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(Coelho @ pią, 12 lis 2010 - 09:32) *
I widać kto tu robi PATOLOGIE na wyjazdach ludzie którym nie zależy na dopingu/zabawie na meczu tylko na tym żeby kurwa jechać na wyjazd tylko po to żeby się napić! A potem my (EC'09) obrywamy po dupie! ze pijemy itd itp. na przyszłość ludzie zastanówcie się co mówicie! bo z tego co widać to obcy nam ludzie robią patologie a nie my!


Sorry - do mnie pijesz? Jeżeli tak to powiem Ci, że nie byłem z Wami na żadnym wyjeździe i po tym co tu napisałeś na pewno nie pojadę. Jeżeli napicie się piwka po meczu w Brnie nazywasz patologia to gratuluję - żyjemy w kraju patologii.
Wole sobie pojechać własnym pojazdem, usiąść gdzieś z boku (czytaj z daleka od EC'09) i obejrzeć mecz.
Już raz tak byłem w Bielsku i bardzo mi się podobało.
Poza tym po każdym meczu w naszej hali duża grupa kibiców idzie na piwko do "Sportowego" aby powymieniać się wrażeniami po meczu. Ogólnie w Niemczech na stadionach piłkarskich nawet sprzedają piwo i nikt nie robi z tego problemu.
Aha - zapomniałem - jeden abstynent Coelho ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kamil_
post pią, 12 lis 2010 - 15:40
Post #9


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,385
Dołączył: pon, 13 sie 07
Nr użytkownika: 782
Płeć: Mężczyzna



Pozwolę sobie odnieść się do Twojej wypowiedzi Mały pomimo tego, iż to nie ja ją spowodowałem smile2.gif

Coelho użył trochę za mocnych słów ale to z racji wieku, jest bardzo żywiołowy smile2.gif

Słowa te były jednak wynikiem tego, że często jechały z nami osoby spoza Ekipy, które wypiły o kilka piw za dużo, awanturowały się, wyłamywały drzwi w ubikacji do której dostępu nie wykupowaliśmy czy też obrażały kierowcę. O dziwo były to przypadki osób u nas na hali będących oazami spokoju, nie dopingujących tylko oglądających sobie mecz gdzieś tam z daleka od nas.

Piwo po meczu? Ok ale gdy nie jedzie się z nami. Za dużo ryzykujemy, że ktoś wypije o jedno za dużo i będą z nim problemy a siły użyć nie możemy bo potem będzie lament na forum, że zabieramy na wyjazdy i się znęcamy...

Sprawdź sobie ile ma piwo procent na stadionach w Niemczech smile2.gif Ciężko tym się upić wink.gif

A do wyjazdów z nami zachęcamy! Wiele osób już z nami zostało od momentu swojego pierwszego wyjazdu. To nie to samo co jechać samemu... Ale to tylko wersja dla tych KTÓRYM DOPING NA MECZACH NIE PRZESZKADZA!

Szkoda, że coraz częściej zapomina się o tym że doping powstał wraz z narodzinami sportu...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mały77
post pią, 12 lis 2010 - 16:43
Post #10


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,113
Dołączył: czw, 19 lis 09
Nr użytkownika: 3,566
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(Kamil_ @ pią, 12 lis 2010 - 15:40) *
Pozwolę sobie odnieść się do Twojej wypowiedzi Mały pomimo tego, iż to nie ja ją spowodowałem smile2.gif

Coelho użył trochę za mocnych słów ale to z racji wieku, jest bardzo żywiołowy smile2.gif

Słowa te były jednak wynikiem tego, że często jechały z nami osoby spoza Ekipy, które wypiły o kilka piw za dużo, awanturowały się, wyłamywały drzwi w ubikacji do której dostępu nie wykupowaliśmy czy też obrażały kierowcę. O dziwo były to przypadki osób u nas na hali będących oazami spokoju, nie dopingujących tylko oglądających sobie mecz gdzieś tam z daleka od nas.

To jakie prawo ma mnie oceniać? Jeszcze z Wami nie byłem nigdzie a już zostałem awanturującym się kibolem wink.gif

CYTAT(Kamil_ @ pią, 12 lis 2010 - 15:40) *
Piwo po meczu? Ok ale gdy nie jedzie się z nami. Za dużo ryzykujemy, że ktoś wypije o jedno za dużo i będą z nim problemy a siły użyć nie możemy bo potem będzie lament na forum, że zabieramy na wyjazdy i się znęcamy...

Sorry - ale nie jestem awanturującym się małolatem, któremu szajba odbija po wypiciu kilku piwek.

CYTAT(Kamil_ @ pią, 12 lis 2010 - 15:40) *
Sprawdź sobie ile ma piwo procent na stadionach w Niemczech smile2.gif Ciężko tym się upić wink.gif

Czeskie również nie jest dużo mocniejsze wink.gif

CYTAT(Kamil_ @ pią, 12 lis 2010 - 15:40) *
A do wyjazdów z nami zachęcamy! Wiele osób już z nami zostało od momentu swojego pierwszego wyjazdu. To nie to samo co jechać samemu... Ale to tylko wersja dla tych KTÓRYM DOPING NA MECZACH NIE PRZESZKADZA!

Szkoda, że coraz częściej zapomina się o tym że doping powstał wraz z narodzinami sportu...

Mnie Wasz doping nie przeszkadza - po prostu uważam, że jest nieodpowiedni na mecze siatkówki - ale to jest moje subiektywne zdanie, wyrażane na tym forum nie raz wink.gif Owszem - zawsze jak śpiewacie "raz, dwa, trzy" jak najbardziej zdzieram z Wami gardło.
Ale nie wyobrażam sobie jechać na mecz i nie wypić po nim piwka - to już tradycja wink.gif

PS. W Bielsku siedziałem na sektorze przed Wami - nawet się załapałem na jednym ze zdjęć wink.gif

Ten post edytował Mały77 pią, 12 lis 2010 - 16:46
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kamil_
post pią, 12 lis 2010 - 18:40
Post #11


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,385
Dołączył: pon, 13 sie 07
Nr użytkownika: 782
Płeć: Mężczyzna



Odniosę się jedynie do tego fragmentu:

CYTAT
Sorry - ale nie jestem awanturującym się małolatem, któremu szajba odbija po wypiciu kilku piwek.


Akurat z drzwiami to był mężczyzna po 30... Były przypadki i osób dużo starszych. To właśnie ci małolaci umieją się zachować a starsi robią bydło myśląc, że im wszystko wolno skoro są starsi.

Chociaż odniosę się jeszcze do jednego fragmentu tongue.gif
CYTAT
To jakie prawo ma mnie oceniać? Jeszcze z Wami nie byłem nigdzie a już zostałem awanturującym się kibolem


Widać, że czytasz GW smile2.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Michael
post nie, 14 lis 2010 - 16:01
Post #12


EC
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 547
Dołączył: nie, 16 gru 07
Skąd: Dąbrowa Górnicza-Centrum
Nr użytkownika: 958
Płeć: Mężczyzna
GG: 9808465 status gadu-gadu



Wciąż trwają zapisy, zostały już ostatnie wolne miejsca!

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE ODNOŚNIE WYJAZDU DO BRNA I ZBIÓRKA PIENIĘDZY WE WTOREK 23 LISTOPADA 0 G. 19:00 W PUBIE SPORTOWYM PRZY HALI CENTRUM.



--------------------
Nikt nie rozumiał w jaki sposób można sobie zapewnić "korzystne miejsce w tabeli" bez ustawiania meczów, ale przyznanie scudetto Interowi wreszcie wyjaśniło tajemnicę.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
NeoKs
post wto, 23 lis 2010 - 21:24
Post #13


GNLS !
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 49
Dołączył: nie, 21 lut 10
Skąd: Dąbrowa Górnicza (MDC Północ)
Nr użytkownika: 3,730
Płeć: Mężczyzna



Ludzie zapisujcie się bo na prawdę warto smile2.gif !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Michael
post pon, 29 lis 2010 - 13:24
Post #14


EC
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 547
Dołączył: nie, 16 gru 07
Skąd: Dąbrowa Górnicza-Centrum
Nr użytkownika: 958
Płeć: Mężczyzna
GG: 9808465 status gadu-gadu



Zapisy wciąż trwają pod nr telefonu 698 101 802 lub pod nr gg: 9808465. Zapisać się będzie można również podczas sobotniego meczu z Gwardią, o ile będą jeszcze miejsca.

Koszt wyjazdu wraz z biletem na mecz to jedyne 60 zł!



--------------------
Nikt nie rozumiał w jaki sposób można sobie zapewnić "korzystne miejsce w tabeli" bez ustawiania meczów, ale przyznanie scudetto Interowi wreszcie wyjaśniło tajemnicę.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kamil_
post pią, 03 gru 2010 - 10:31
Post #15


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,385
Dołączył: pon, 13 sie 07
Nr użytkownika: 782
Płeć: Mężczyzna



Komunikat specjalny smile2.gif



Prosimy o zabranie zapalniczek!



Ten post edytował Kamil_ pią, 03 gru 2010 - 10:39
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Michael
post sob, 04 gru 2010 - 22:29
Post #16


EC
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 547
Dołączył: nie, 16 gru 07
Skąd: Dąbrowa Górnicza-Centrum
Nr użytkownika: 958
Płeć: Mężczyzna
GG: 9808465 status gadu-gadu



ŚRODA 8 XII 2010R. ZBIÓRKA - GODZINA 10:30, WYJAZD - GODZINA 10:45.

JAKIE WARUNKI SĄ NA DROGACH KAŻDY WIDZI TAKŻE PROSZĘ WSZYSTKICH O PUNKTUALNOŚĆ!!

PAMIĘTAJCIE O ZAPAŁKACH/ZAPALNICZCE.

P.S. SĄ JESZCZE WOLNE MIEJSCA wink.gif.


--------------------
Nikt nie rozumiał w jaki sposób można sobie zapewnić "korzystne miejsce w tabeli" bez ustawiania meczów, ale przyznanie scudetto Interowi wreszcie wyjaśniło tajemnicę.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Szczepan
post czw, 09 gru 2010 - 02:41
Post #17


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 706
Dołączył: wto, 25 gru 07
Skąd: DG
Nr użytkownika: 989
Płeć: Mężczyzna



Mecz spko, kierowca użycza wc i zarzygane.Na postoju zbieram chusteczki i czyszczę sracz.Pod Halą miał mi Michaś pomoc, ale ni chuja autobus sprzątałem ja i kierowca.Mam dwie pary żeńskich butów. - po sprzątaniu. Ryłko 39,5Jennifer 38no i jeszcze mandat dostałem 0702295 na kwotę 20 zeta
CYTAT(Szczepan @ czw, 09 gru 2010 - 02:23) *
Mecz spko, kierowca użycza wc i zarzygane.Na postoju zbieram chusteczki i czyszczę sracz.Pod Halą miał mi Michaś pomoc, ale ni chuja autobus sprzątałem ja i kierowca.Mam dwie pary żeńskich butów. - po sprzątaniu. Ryłko 39,5Jennifer 38no i jeszcze mandat dostałem 0702295 na kwotę 20 zeta
Tył też był zarzygany - posprzątałem.Kice dąbrowscy MUSZĄ zazdrościć takiego doppingu.W Brnie sala należała do MKS's i kibiców.


--------------------
"Tylko jedno zwycięstwo jest decydujące - ostatnie."
Karl von Clausewitz
Go to the top of the page
 
+Quote Post
endriu
post czw, 09 gru 2010 - 15:26
Post #18


Ja tutejszy, z bagna
*****

Grupa: Moderator Sport
Postów: 841
Dołączył: czw, 07 gru 06
Skąd: D.G.
Nr użytkownika: 359
Płeć: Mężczyzna
GG: 1276813 status gadu-gadu



Szczepan, zwymiotowane żeńskie buty?
Niespotykane zjawisko to jest.


pozdr...

Ten post edytował endriu czw, 09 gru 2010 - 15:27


--------------------
To, co w pojedynkę jest ciężką próbą, w grupie przyjaciół staje się żartem.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Szczepan
post czw, 09 gru 2010 - 15:56
Post #19


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 706
Dołączył: wto, 25 gru 07
Skąd: DG
Nr użytkownika: 989
Płeć: Mężczyzna



Nie endru.
Mam 2 pary butów i rozmawiałem z Michałem i mu je przekażę.
Babskie trepy jedne wciskane na stopę,a drugie z paseczkiem,
wszystkie czarne.
Aha na niskim obcasie.

Ten post edytował Szczepan czw, 09 gru 2010 - 16:01


--------------------
"Tylko jedno zwycięstwo jest decydujące - ostatnie."
Karl von Clausewitz
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mały77
post czw, 09 gru 2010 - 21:23
Post #20


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,113
Dołączył: czw, 19 lis 09
Nr użytkownika: 3,566
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(Szczepan @ czw, 09 gru 2010 - 15:56) *
Nie endru.
Mam 2 pary butów i rozmawiałem z Michałem i mu je przekażę.
Babskie trepy jedne wciskane na stopę,a drugie z paseczkiem,
wszystkie czarne.
Aha na niskim obcasie.



Eeee - Panowie - to niezła impra musiała być jak dziewczyny buty pogubiły wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Stron V   1 2 3 >
Closed TopicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: środa, 15 maja 2024 - 00:33
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza