IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

9 Stron V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Jak sie podoba nowe forum ????, Hmmm ?
Ocena 5 V
Master
post wto, 03 paź 2006 - 20:35
Post #61


FdZD
******

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 1,390
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 5
Płeć: Mężczyzna



Własnie , ja mam to samo , za kazdym razem musze sie logować, a do tego nie wyswietlają mi sie nowe posty ( nie mam oznaczonych nowych wiadomosci). Rowniez prosze o odpowiedz rolleyes.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
syzio
post wto, 03 paź 2006 - 20:59
Post #62


Dąbrowa G
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 626
Dołączył: wto, 15 lis 05
Skąd: PL
Nr użytkownika: 168
Płeć: Mężczyzna
GG: 3563765 status gadu-gadu
Skype: syzio0 status skype



za to jest u mnie wszystko ok aż dziwne blink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post śro, 04 paź 2006 - 10:02
Post #63


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



Nigdy nie uzywalem opery oraz nie ja pisalem skrypt do tego forum, dlategotez nie mam pojecia co jest przyczyna. Na IE oraz na FF wszystko jest oki. Gdyby ktos jednak mial jakis pomysl jak usunac ta usterke to slucham.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post śro, 04 paź 2006 - 10:31
Post #64


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,106
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



QUOTE(Kwasny @ Oct 4 2006, 10:02 AM) *
Nigdy nie uzywalem opery oraz nie ja pisalem skrypt do tego forum, dlategotez nie mam pojecia co jest przyczyna. Na IE oraz na FF wszystko jest oki. Gdyby ktos jednak mial jakis pomysl jak usunac ta usterke to slucham.

a czcionki w cytatach nie da sie zmienic zeby to jakos wygladalo na Operze?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post śro, 04 paź 2006 - 15:33
Post #65


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



O ile dobrze zauważyłem, podczas rejestracji nowego użytkownika wyskakuje regulamin, niestety w języku angielskim. Dobrze by było aby był on jednak w języku polskim, by każdy rozumiał co tam pisze. Ze znajomością języków w naszym narodzie nie jest za dobrze.. myślę że to dość ważne.


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post śro, 04 paź 2006 - 16:29
Post #66


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



Postaram sie cos z tym zrobic, a co ogolnie sadzicie o dodawaniu roznych mod'ow aka hackow do forum ?????
Czy to waszym zdaniem bedzie przesada, czy tez wyjdzie na dobre ????
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post śro, 04 paź 2006 - 17:28
Post #67


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Wszystko zależy o jakie dokładnie hacki chodzi. wink.gif Myślę jednak że nie powinno ich być za dużo, moja wizja forum opiera się na standardowej formule, bez zbędnych "bajerów". :) Ale oczywiście nad każdą propozycją można się zastanowić i ją rozważyć.

Pozatym myślę że jeszcze sporo pracy jest przy samym wyglądzie forum i jego funkcjonalności i tu bym upatrywał póki co dalsze działania: angielskie napisy np. przyciski (@vacu ładnie niektóre poprawił ale nie wszystkie), czas i daty także w języku angielskim, regulamin, myślę że można by dodać więcej elementów kojarzących się z miastem niż tylko logo, brak mi także niektórych dość popularnych emot z IPB. Oczywiście sprawa tych śmieszych postów, które jeśli się nie uda naprawić znów zaczne poprawiać ręcznie. wink.gif Jakoś dam radę.. tongue.gif

Myślę także że powinniśmy się zastanowić nad małą reorganizacją forum. Obecnie w dziale Nasze Miasto jest już bardzo dużo postów i tematów. Ciężko dokopać się do niektórych, myślę że można by Nasze Miasto podzielić na kilka kategorii i przenieść

posty. Chodzi mi o takie kategorie jak np: "Edukacja" (wszystko co dotyczy szkolnictwa), "Inwestycje" (inwestycje miasta, KSSE), "Komunikacja" (PKP, dworzec, KZK GOP, ulice), "Osiedla i dzielnice" (tematy o konkretnych dzielnicach, problemach w nich itd), "Kultura" (PKZ, Muzeum, kino laugh.gif), "Sport" (nasze drużyny, HWS "Centrum , Csir, trasy rowerowe), "Bezpieczeństwo" (policja, straż miejska, Straż Pożarna). W dziale Nasze sprawy dodałbym wątek przypięty: "Ważne informacje, adresy, telefony, strony" gdzie wypisane by wszystko było aby ułatić załatwianie spraw oficjalnych (nie chodzi mi o "poszukuje weterynarza" a np. numery urzędu miejskiego, skarbowego, MoPS, policji, straży miejskiej, wodociągi itd. itp.)

To oczywiście propozycja, do której chciałbym abyście się odnieśli. Myślę że troche poprawiłoby to przejrzystość forum, aczkolwiek nastąpiłyby pewne komplikacje, bo czy "drogi, chodniki.." dać do działu Inwestycje czy Komunikacja. No nie wiem, trzebaby to wszystko przemyśleć, wolny dzień mam dziś to tak sobie siedze na forum i myślę i taki pomysł mi akurat wpadł.. tongue.gif

Jednocześnie powinny być przeprowadzane reklamy forum, tymbardziej jeśli można wykorzystać wybory do tego celu, a także w dalszym ciągu prowadzone dodawanie do katalogów, wymiana linkami, reklamowanie gdzie się da byle zgodnie z prawem itd.

Myślę że powoli, spokojnie bez nerwów bo wiadomo że naraz wszystkiego się nie zrobi jakoś wspólnie damy radę.. biggrin.gif

Ah.. była mowa wcześniej o regulaminie, może coś takiego powinno się tam znaleźć:
QUOTE
Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).


Pozdrawiam

Ten post edytował kwintosz śro, 04 paź 2006 - 17:38


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post śro, 04 paź 2006 - 18:05
Post #68


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(kwintosz @ Oct 4 2006, 03:28 PM) *
Wszystko zależy o jakie dokładnie hacki chodzi. wink.gif Myślę jednak że nie powinno ich być za dużo, moja wizja forum opiera się na standardowej formule, bez zbędnych "bajerów". :) Ale oczywiście nad każdą propozycją można się zastanowić i ją rozważyć.

Pozatym myślę że jeszcze sporo pracy jest przy samym wyglądzie forum i jego funkcjonalności i tu bym upatrywał póki co dalsze działania: angielskie napisy np. przyciski (@vacu ładnie niektóre poprawił ale nie wszystkie), czas i daty także w języku angielskim, regulamin, myślę że można by dodać więcej elementów kojarzących się z miastem niż tylko logo, brak mi także niektórych dość popularnych emot z IPB. Oczywiście sprawa tych śmieszych postów, które jeśli się nie uda naprawić znów zaczne poprawiać ręcznie. wink.gif Jakoś dam radę.. tongue.gif

Myślę także że powinniśmy się zastanowić nad małą reorganizacją forum. Obecnie w dziale Nasze Miasto jest już bardzo dużo postów i tematów. Ciężko dokopać się do niektórych, myślę że można by Nasze Miasto podzielić na kilka kategorii i przenieść

posty. Chodzi mi o takie kategorie jak np: "Edukacja" (wszystko co dotyczy szkolnictwa), "Inwestycje" (inwestycje miasta, KSSE), "Komunikacja" (PKP, dworzec, KZK GOP, ulice), "Osiedla i dzielnice" (tematy o konkretnych dzielnicach, problemach w nich itd), "Kultura" (PKZ, Muzeum, kino laugh.gif), "Sport" (nasze drużyny, HWS "Centrum , Csir, trasy rowerowe), "Bezpieczeństwo" (policja, straż miejska, Straż Pożarna). W dziale Nasze sprawy dodałbym wątek przypięty: "Ważne informacje, adresy, telefony, strony" gdzie wypisane by wszystko było aby ułatić załatwianie spraw oficjalnych (nie chodzi mi o "poszukuje weterynarza" a np. numery urzędu miejskiego, skarbowego, MoPS, policji, straży miejskiej, wodociągi itd. itp.)

To oczywiście propozycja, do której chciałbym abyście się odnieśli. Myślę że troche poprawiłoby to przejrzystość forum, aczkolwiek nastąpiłyby pewne komplikacje, bo czy "drogi, chodniki.." dać do działu Inwestycje czy Komunikacja. No nie wiem, trzebaby to wszystko przemyśleć, wolny dzień mam dziś to tak sobie siedze na forum i myślę i taki pomysł mi akurat wpadł.. tongue.gif

Jednocześnie powinny być przeprowadzane reklamy forum, tymbardziej jeśli można wykorzystać wybory do tego celu, a także w dalszym ciągu prowadzone dodawanie do katalogów, wymiana linkami, reklamowanie gdzie się da byle zgodnie z prawem itd.

Myślę że powoli, spokojnie bez nerwów bo wiadomo że naraz wszystkiego się nie zrobi jakoś wspólnie damy radę.. biggrin.gif

Ah.. była mowa wcześniej o regulaminie, może coś takiego powinno się tam znaleźć:
Pozdrawiam




Dzieki za opinie itd, ale jednego nie rozumiem. Hmmm. Wszystkie pliki powinny byc po polsku ( i w panelu admina takie sa ). Dlatego tez nie rozumiem dlaczego przy rejstracji wyswietlany jest regulamin po eng. Jak mowilem zajmowalem sie wczesniejszymi ver. IPB i nie bylem zadowolony, a teraz jestem the best z VBulletin'a, ale nie o tym mowa. Poprostu spruboje jakos dojsc do tego. Co do daty i czasu. Znalazlem pewien mod na jakims forumie,ale nie wiem dlaczego u nas nie zadzialal. Zreszta czesc uzytkownikow tegoz forum ,takze sie raczej negatywnie wypowiedala o tym modzie. Nom jeszcze zobaczymy Moze cos sie pokombinuje.
Pozatym co do opcji ,aby zrobic nowe dzialy w danych dzialach, hmmm powiem szczerze. Nie podoba mi sie. Ja sie dostosuje do wiekszosci glosow,ale wydaje mi sie,ze nie ma co przesadzac, b poprostu bedziemy wygladac jak wielotematyczne forum dyskusyjne ktorych w sieci jest 1000000000000000000000000,ale to tylko moja opinia
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vacu
post śro, 04 paź 2006 - 18:56
Post #69


Smokin' nigga
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,125
Dołączył: sob, 01 maj 04
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 85
Płeć: Mężczyzna
GG: 2275899 status gadu-gadu
Tlen: vacu status tlen



No to moja opinia:
- co do modów to zależy jakie miałyby to być. Znam fora, gdzie ładują wszystkie mody jakie się da i potem bawią się tym np. rzucając Warny na lewo i prawo a przez to tracą użytkowników. Tak więc spokojnie - jakbyś znalazł coś fajnego to spox ale myślę, że nie ma co ładować na siłę wszystkiego co się da.
- co do działów - wydaje mi się, że przy obecnym natężeniu ruchu może zostać jak jest - jak pootwiera się masę działów a w nich po 2-3 tematy to będzie tu wyglądało jak w pustostanie i wiatr będzie hulał po tych działach. Co innego jakby ruch się zwiększył i to znacznie - wówczas w celu uniknięcia zaśmiecenia możnaby aktualne działy podzialić/dodać nowe.
Co do obrazków to postaram się dorobić resztę, problem jest taki, że chwilowo znów nie mam czasu [promotor ciśnie :/] a tu trzeba poszukać fontów coby obrazki były takie same.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
WeGeR
post śro, 04 paź 2006 - 19:07
Post #70


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 60
Dołączył: śro, 18 sie 04
Skąd: Dąbrowa Górnicza / Czeladź
Nr użytkownika: 107



QUOTE(Kwasny @ Oct 4 2006, 08:02 AM) *
Nigdy nie uzywalem opery oraz nie ja pisalem skrypt do tego forum, dlategotez nie mam pojecia co jest przyczyna. Na IE oraz na FF wszystko jest oki. Gdyby ktos jednak mial jakis pomysl jak usunac ta usterke to slucham.


ale ja mam IE nie Operę


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post śro, 04 paź 2006 - 19:08
Post #71


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



QUOTE
co do działów - wydaje mi się, że przy obecnym natężeniu ruchu może zostać jak jest - jak pootwiera się masę działów a w nich po 2-3 tematy to będzie tu wyglądało jak w pustostanie i wiatr będzie hulał po tych działach. Co innego jakby ruch się zwiększył i to znacznie - wówczas w celu uniknięcia zaśmiecenia możnaby aktualne działy podzialić/dodać nowe.


156 tematów, w sumie ponad 3100 postów w nich, nie uważam za zbyt małą liczbę. Jakby to rozbić na jakieś 6 działów wychodzi po ok. 26 tematów w dziale. Tak więc troche jest w czym wybierać..

Mam jeszcze pytanie do któregoś z adminów. Nie było chyba jeszcze wysyłanej masowej korespondencji do wszystkich zarejestrowanych osób na forum o zmianie adresu?? Jeśli nie to dobrze by było to zrobić. Może kilka osób które się udzielały przypomni sobie o istnieniu forum.

p.s @vacu gdzie i co studiujesz i jaki temat pracy masz?? Mnie czekają 2 przejściówki a za jakieś 1,5 roku praca mgr. już się boje tongue.gif

p.s 2 nie wiem czy zauważyliście ale zarejestrował się p. Henryk Zaguła, pobył chwile na forum.. mam nadzieję że zawita do nas ponownie i będzie nam w stanie przedstawić swoją wizję naszego miasta za jego rządów..

Ten post edytował kwintosz śro, 04 paź 2006 - 22:37


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post sob, 07 paź 2006 - 01:48
Post #72


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(kwintosz @ Oct 4 2006, 05:08 PM) *
156 tematów, w sumie ponad 3100 postów w nich, nie uważam za zbyt małą liczbę. Jakby to rozbić na jakieś 6 działów wychodzi po ok. 26 tematów w dziale. Tak więc troche jest w czym wybierać..

Mam jeszcze pytanie do któregoś z adminów. Nie było chyba jeszcze wysyłanej masowej korespondencji do wszystkich zarejestrowanych osób na forum o zmianie adresu?? Jeśli nie to dobrze by było to zrobić. Może kilka osób które się udzielały przypomni sobie o istnieniu forum.

p.s @vacu gdzie i co studiujesz i jaki temat pracy masz?? Mnie czekają 2 przejściówki a za jakieś 1,5 roku praca mgr. już się boje tongue.gif

p.s 2 nie wiem czy zauważyliście ale zarejestrował się p. Henryk Zaguła, pobył chwile na forum.. mam nadzieję że zawita do nas ponownie i będzie nam w stanie przedstawić swoją wizję naszego miasta za jego rządów..




Ty tam mowiles kiedys o propagowaniu naszego forum. Jak patrze na google to normalnie tylko pogratulowac i podziekowac. Dobra robota. Oby wiecej takich ludzi na forum !!!!! Pamietajcie tylko jedno. Forum jest ogolnodostepne wiec, kto chce czytac ten czyta,a kto chce pisac ten pisze i sily na to nie ma. Ciesze sie,ze chociaz jeden z kandydatow na prezydenta zechcial z nami porozmawiac.Pozatym jak pisalem w innym topicu szykuje chat wyborowy biggrin.gif Chcialbym zaprosic wszystkich kandydatow na rozmowe ( przypuscmy w przyszla niedziele ) choc i tak sie wydaje to niemozliwe ale zobaczymy kto bedzie. Wiadomo, kazdy ma swoje sprawy,ale moze sie uda.

Pozdrawiam all i czekam na dalsze propozycje itp.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vacu
post sob, 07 paź 2006 - 11:52
Post #73


Smokin' nigga
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,125
Dołączył: sob, 01 maj 04
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 85
Płeć: Mężczyzna
GG: 2275899 status gadu-gadu
Tlen: vacu status tlen



QUOTE(Kwasny @ Oct 7 2006, 01:48 AM) *
Ty tam mowiles kiedys o propagowaniu naszego forum. Jak patrze na google to normalnie tylko pogratulowac i podziekowac. Dobra robota.

Wystarczy spojrzeć na zrzut:

Pierwszy sprzed trzech dni wink.gif drugi z dzisiaj :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post sob, 07 paź 2006 - 12:34
Post #74


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Nie jest źle, w każdej chwili w której mam więcej wolnego dodaje do katalogów tak więc myślę że to nie jest jeszcze szczyt możliwości. :) Pewnie www.dabrowa-gornicza.pl nie prześcigniemy ale interesowałaby mnie pierwsza 5, no 7 wyników po wpisaniu : dąbrowa górnicza

@kwasny, jak z tą masową korespondencją bo nie odpowiedziałeś. Dobrze by było dać info wszystkim o tak poważnych zmianach. Działasz też coś z tymi postami? :) Wychodzi na wierzch troche tematów starszych gdzie wszystkie posty są "popsute", to może odstraszać trochę.


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post sob, 07 paź 2006 - 22:14
Post #75


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(kwintosz @ Oct 7 2006, 10:34 AM) *
Nie jest źle, w każdej chwili w której mam więcej wolnego dodaje do katalogów tak więc myślę że to nie jest jeszcze szczyt możliwości. :) Pewnie www.dabrowa-gornicza.pl nie prześcigniemy ale interesowałaby mnie pierwsza 5, no 7 wyników po wpisaniu : dąbrowa górnicza

@kwasny, jak z tą masową korespondencją bo nie odpowiedziałeś. Dobrze by było dać info wszystkim o tak poważnych zmianach. Działasz też coś z tymi postami? :) Wychodzi na wierzch troche tematów starszych gdzie wszystkie posty są "popsute", to może odstraszać trochę.

Z masowa nie ma problemu,natomiast problem z postami juz poruszylem. Na dzien dzisiejszy nie jestem w stanie nic zrobic. sad.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post sob, 07 paź 2006 - 23:16
Post #76


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,106
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



QUOTE(Kwasny @ Oct 7 2006, 10:14 PM) *
Na dzien dzisiejszy nie jestem w stanie nic zrobic. sad.gif

nie da sie nawet zmienic aktualnej czcionki w tej skorce w cytatach??


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post sob, 07 paź 2006 - 23:46
Post #77


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(:) @ Oct 7 2006, 09:16 PM) *
nie da sie nawet zmienic aktualnej czcionki w tej skorce w cytatach??



Czcionka jest praktycznie jedna. Pozatym jak pisalem, dopiero poznaje ten skrypt. Jesli na to trafie to na bank cos z tym zrobie. Na moim kompie jest all OK. W przyszlym tygodniu postaram sie wrzucic jeszcze ze 2 nowe skory do forum, takze tam sie sprawdzi czy jest tak samo czy nie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post sob, 07 paź 2006 - 23:48
Post #78


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



QUOTE(Kwasny @ Oct 7 2006, 10:14 PM) *
Z masowa nie ma problemu,natomiast problem z postami juz poruszylem. Na dzien dzisiejszy nie jestem w stanie nic zrobic. sad.gif


To z masową wiecie co zróbcie admini nasi.. biggrin.gif No a zresztą to trudno, jutro o ile znajde czas bo złapałem fuche małą, bo dziś to niestety troche drinkłem tongue.gif (integrowałem się z moją kobietą) znów zaczne poprawiać ręcznie te posty. Chyba że miałeś na myśli @:) i problem z czcionką w operze. Jakoś powoli to zrobie, chodź samemu przyznaje że będzie ciężko wink.gif a chciałbym także dalej pozycjonować forum w google i dodawać do katalogów :) Ale jak powiedziałem że się zajmę to to zrobie chodźby mnie szlag trafił tongue.gif

Ten post edytował kwintosz sob, 07 paź 2006 - 23:51


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post sob, 07 paź 2006 - 23:51
Post #79


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



zesraj sie a nie daj sie :))))))))
i tak 3mac :)))))


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post sob, 07 paź 2006 - 23:57
Post #80


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(kwintosz @ Oct 7 2006, 09:48 PM) *
To z masową wiecie co zróbcie admini nasi.. biggrin.gif No a zresztą to trudno, jutro o ile znajde czas bo złapałem fuche małą, bo dziś to niestety troche drinkłem tongue.gif (integrowałem się z moją kobietą) znów zaczne poprawiać ręcznie te posty. Chyba że miałeś na myśli @:) i problem z czcionką w operze. Jakoś powoli to zrobie, chodź samemu przyznaje że będzie ciężko wink.gif a chciałbym także dalej pozycjonować forum w google i dodawać do katalogów :) Ale jak powiedziałem że się zajmę to to zrobie chodźby mnie szlag trafił tongue.gif



Jestes przewalony koles wink.gif Przynajmniej moge wam jedno zagwarantowac. TAKA SYTUACJA SIE JUZ NIE POWTORZY. Wczesniej uzywalem roznych narzedzi do backup'a bazy danych. Teraz uzywam programu, ktory mnie laczy z baza danych na serwerze z pulpitu i jest wyczesany. 0 Problemow.
Niestety, ale droga tego forum tez byla troszke dluga. Od bezplatnych serwerow do wlasnej domeny, a to juz cos znaczy. Postaram sie zrobic wszystko,aby usprawnic forum itd,ale jak gdzies pisalem. " NIE ZAWSZE MAM CZAS "
Go to the top of the page
 
+Quote Post

9 Stron V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: niedziela, 28 kwietnia 2024 - 17:23
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza