Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konfederacja Dąbrowska
Forum Mieszkańców Dąbrowy Górniczej > Dąbrowa Górnicza > Nasze Miasto
Leszek
Słyszeliście o czymś takim? Przypadkiem znalazłem informację na blogu pana Jaszczury (mała porcja rozrywki przy porannej kawie), nie kojarzę w ogóle żadnych wcześniejszych informacji...
A tymczasem cytowany tam jeden z założycieli (chyba, nie chce mi się sprawdzać) pisze (podkreślenie moje):

CYTAT
„Władze miasta Dąbrowy Górniczej oraz tutejszy salon lewicowo-liberalny „rozgrzała do czerwoności” wiadomość o zawiązaniu przez grupę mieszkańców inicjatywy obywatelskiej o nazwie ,,Konfederacja dla Dąbrowy Górniczej’’. Lokalne fora internetowe zalała fala krytyki i szyderstwa pod adresem członków sygnatariuszy tego ruchu.

Obiło się Wam coś o oczy/uszy? No i do diaska, dlaczego na naszym forum nie było nie tylko "fali krytyki i szyderstwa", ale choćby wzmianki? smile2.gif
marcin.p
A na fb nie da się zadać pytania. Zresztą Jaszczura tak jak ten jego Pan Kurwin to pajac mówiąc najdelikatniej
xMarcinx
Pomysł fajny i trafny. Ale czerwony beton jest nie ugięty. Dla mnie całe przedsięwzięcie jest mało wiarygodne zwłaszcza przez postać Pana Paska, no chyba że to jakiś koń trojański. By coś w mieście zmienić trzeba wygrać wybory i oczyścić podległe placówki samorządowe. A na to się nie zapowiada, półki co każda afera jest zamiatana pod dywan. Choć z tego co mi wiadomo, moze zrobić się nieciekawie ze stron NIK i Izby Obrachunkowej. Jak się przyczepi do tego CBA i Prokuratura to, może coś tam się posypie.. Choć też pojawia się pytanie ile w tym mieście rodem z ameryki łacińskiej planowanych działań, a ile głupoty i niekompetencji.
:)
CYTAT(Leszek @ śro, 16 kwi 2014 - 10:15) *
Obiło się Wam coś o oczy/uszy? No i do diaska, dlaczego na naszym forum nie było nie tylko "fali krytyki i szyderstwa", ale choćby wzmianki? smile2.gif

Tak, ale w roku wyborczym wydało mi się to niewarte zaśmiecania snf (51).gif http://dabrowagornicza.naszemiasto.pl/arty...04804,t,id.html
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.