Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Park Hallera dla dzieci Plac Zabaw Ważne
Forum Mieszkańców Dąbrowy Górniczej > Dąbrowa Górnicza > Nasze Miasto
muminkubora
W centrum a dokładnie w parku Brakuje rozrywki dla dzieciaków z prawdziwego zdarzenia nie imitacji rozrywki, pewnie się niektórzy zastanawiają o co mi chodzi już wyjaśniam....


W czasie euro miałem okazje być w strefie kibica w Będzinie mieściła się ona na dolnej syberce w parku za rondem za biedronką przed meczem z dzieciakami udałem się na plac zabaw nowy zaraz koło biedronki w tym parku Panowie i Panie kopara mi opadła...:

- atrakcje dla rodziców i dzieciaków ogrodzone odizolowane od psów itd.. (wiadomo oco chodzi odchody)
- atrakcje dla rodziców siłownie pod chmurką naprawde dużo urządzeń naet przy dużym nasileniu można swobodnie poćwiczyć
- ale to co najważniejsze na tym samym terenie ogrodzonym plac zabaw dla dzieciaków (podłoże specjalnie wykonane coś takiego jak gąbka elastyczne tłumiące upadki a zarazem widać że solidnie wykonane atrakcje liczne a przede wszystkim nie zwkłe domki zjeżdżalnia jak z super marketu lub niektórzy zamożni osobnicy mają leprze na swoich posesjach jak jest to unas w dąbrowie lecz zrobione przez firmę przywatną widać że z planem i stworzone na tą okazję oraz liczba huśtawek i innych atrakcji dużą a wszystko monitorowane i ogrodzone nie drewnianym płodkiem hehehe lecz ogrodzeniem paletowym z bramkami i furtkami 24h monitoring przed wandalami i głupimi obywatelami co nie szanują niczego

Obecna sytacja w parku Hallera każdy widział plac zabaw ten tragiczny moim zdaniem jak jest ppo prawej stronie w łuku przy górce od strony centrum czy ten przy końcu parku za wiaduktem drogowym Największe zaniedbania:
- ilość zabawek wielu rodziców narzeka na to dwie huśtawki dla małych dzieci i dwie dla większych (ilość przerażająca z porównaniem do osób odwiedzających to miejsce)
-piaskownica malutka nawet na niektórych osiedlach większe bywają (również brak przemyślenia wizji)
- domek drewniany tak mały że szkoda o nim pisać a pomysłowości wogóle w nim nie ma, takie to na szybko w super markecie kupić idzie oczywiscie jeden z zjeżdżalnią porażka
-no to do jechania na linie i tyle


a miejsca do zagospodarowania multum w samej antresoli i do stworzenia naprawdę duzego i wspaniałego miejsca dla maluchów, jeśli chodzi o ten plac zabaw za wiaduktem:
- podłoże piasek (tania i szybko bez koncepcji)
- ilosć zabawek również mała często nie działają
- ogrodzenie totalna porażka drewniane już poniszczone, psy na placu zabaw również spotykałemi odchody
- placyk w metrażu sporamy lecz ponownie widać ze nikomu się nie chciało zainwestowaś i stworzyć coś co będzie ładne praktyczne i planowo przemyślane a nie na szybko stworzone

Ogólne sprawy w tych dwóch miejscach: Przestrzeń duża nie zagospodarowana, można pjiących ludzi spotkać, brak monitoringu kontroli, brak ogrodzenia od zwirząt z prawdziwego zdarzenia, brudno, jeśli są usterki brak kontroli i usuwania ich czyli konserwacji pod psem no i sam sprzęt jak by kupiony na szybko z super marketu pewnie po promocji niech sobie mają ludziska z d.g


Proszę jeśli ktoś bedzie miał fotkę tego placu zabaw z Będzina prosze wkleić każdy będzie widział o czym pisze i może sobie porównać z naszym w D.G.

Czy naprawdę jesteśmy tak biedni że nie mamy na takie sprawy a jak już coś takiego robimy to musi to być taka lipa i bez koncepcji??


Proszę o wasze opinie doznania i głosowanie w sondzie tego tematu
Dziękuje

Mod: Ostrzeżenie nr 2. Na forum nie nie jest tolerowane zamieszczanie tego samego postu w kilku tematach jak i używanie pogrubionej lub kolorowej czcionki. To samo tyczy się do zamieszczania w temacie słów: "Ważne" itp bez powodu. O ortografii i interpunkcji to już nawet nie wspomnę.
Leszek
Mam jedno pytanie - dlaczego zawsze spamujesz, pisząc to samo w więcej niż jednym temacie?
Rokko31
Jestem jaknajbardziej za nowym placem zabaw, zamiast głupiej ławeczki koło pomnika wydajmy tą kasę na nowy plac zabaw, ten co jest teraz to szkoda gadać, może włodarze miasta w końcu zauważą ten problem.
Kamil_
Plac zabaw w Siewierzu koło Zamku jest jeszcze lepszy niż w Będzinie. Potem jak znajdę chwilę czasu to wrzucę zdjęcia.
Slyzaba
muminkubora - jeśli mogę spytać: co zamierzasz dalej zrobić z tematem placu zabaw w parku Hallera? Od czasu do czasu ktoś kliknie na ankietę i....? Od narzekania na forum jeszcze nic się w DG nie zmieniło ;-)

Plac zabaw w Siewierzu jeszcze w czasie budowy: http://bedzin.naszemiasto.pl/artykul/galer...iecie,id,t.html
sandwich
Jak wynika z mojej obserwacji, place zabaw są złe dla rodziców, nie dla dzieci. Jak dzieci są normalne, to wystarczy im deska na dwóch sznurkach na gałęzi drzewa. Niedługo rodzice będą chcieli, by na placu zabaw był duży ekran LCD z playstation.
Mam troje w wieku 9,11, 13 i zawsze się tam dobrze bawią.
Mały77
Była szansa na darmowy plac zabaw od Nivea - ciekawe ile głosów oddał muminkubora ...
Adams
nowy plac zabaw powstał przy Kościuszki 38a, dzisiaj był montowany smile.gif
Slyzaba
Nowy, bardzo duży plac zabaw (z daleka wygląda na produkt Saternusa) w mnóstwem obiektów jest od ~2-3 tygodni przy szkole na Mydlicach (ul. Jaworowa). Dokładnie między budynkiem szkoły a przedszkolem państwowym.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.