Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Paranormalne Zagłębie i Śląsk
Forum Mieszkańców Dąbrowy Górniczej > Dąbrowa Górnicza > Nasze Miasto
KJS
W tym wątku spróbujmy zebrać wszystko co gromadzi się w szeroko pojętej tematyce zjawisk nadprzyrodzonych. Wszelkie ciekawostki z zakresu UFO, spirytystyki, dziwnych miejsc, a także podań i legend z regionu. Z mojej strony na początek artykuły:


Ufo nad Dąbrową Górniczą

Strzyga - demonologia śląska

i temat legenda... wink.gif

Nawiedzony dom w Będzinie


...dawajcie materiały od siebie :]
savalas
no tego roku chińskie lampiony narobiły mi troche zchizów przez kilka nocy biggrin.gif nie powiem fajny widok wink.gif w nawiedzonym domu w Będzinie spędziłem pare minut, poza legendą tego miejsca, nic niezwykłego po takiej wizycie nie można stwierdzić, w duchy i tak nie wierzę.
gregol
Do duchów podchodzę jak do mojej historii niżej.. czyli z mocnym przymrużeniem oka, ale jak ktoś lubi takie zajawki to zapewne go ta historia zainteresuje.

Na pewno była anormalna wink.gif i tym bardziej była w dąbrowie.

Kilka lat temu, moja śp.psina odwaliła mi numer, który naprawdę mógłby zwalić strachliwą osobę z nóg. Było dość późno, ja sam w domu z moim psem. Cisza, klimat dobry do takich historii. Nagle słyszę szczekanie mojego psa, dość mocne, trochę takie "ze strachem". Było to o tyle dziwne, że w tym czasie ze względu na wiek już mało szczekała. Wchodzę do pokoju gdzie ona szczeka, a ta wpatrzona intensywnie w pusty fotel, siedzi i na niego szczeka..
Do tej pory mam lekkie ciarki jak sobie to przypomnę smile2.gif

Można wiele paranormalnych historii pod to podciągnąć. Ja jednak zostaje przy tej, że była stara, słabo widziała i zwyczajnie jej się coś chyba wkręciło.
KJS
Czarny pies z Ogrodzieńca

Czarna Dama z Siewierskiego zamku

Klątwa Biskupów - zamek w Sławkowie

--

Temat z sąsiedniego forum Sosnowca - wycinki z prasy "Wiadomości Zagłębia" z okresu około 1986-1989.
» Duchy Zagłebia Dąbrowskiego
Bathurst
bez kitu, dzisiaj na Podlesiu przy strzelnicy lądowało UFO - mam zdjęcia smile.gifUploaded with ImageShack.usUploaded with ImageShack.us
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.