Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Domki do wynajęcia na imprezy (Pogoria)
Forum Mieszkańców Dąbrowy Górniczej > Dąbrowa Górnicza > Nasze Sprawy
bonek
Witam. Mam pytanie. Może macie namiary na domek na impreze (18 nastka) na pogorii. Byłbym bardzo wdzięczny z góry thx.
sowa
też chętnie poczytam o tym jak wygląda wynajem takiego domku, ile kosztuje itp wink.gif zawsze mnie to ciekawiło smile2.gif
bonek
no własnie. ja nawet nie wiem gdzie szukac:) a wiem ze są na wynajem bo kolega kolegi robić impreze.smile2.gif
Arbas
Taniej i weselej wychodzi wspólna 18-ka kilku jubilatów np. w Nemo
KAMAZ
W tych ośrodkach na pewno można wynająć domki. Jest jeszcze parę innych ośrodków na pogorii.

Ośrodek Wypoczynkowy ATOL
ul. Żeglarska
41-300 Dąbrowa Górnicza
tel. 0-32 264 06 05,

Ośrodek Wypoczynkowy OMEGA
ul. Żeglarska 26
41-300 Dąbrowa Górnicza
tel. 0-32 264 06 26,

Catamaran. Restauracja, noclegi, organizacja przyjęć
ul. Żeglarska 30
41-300, Dąbrowa Górnicza
tel. 0-32 2606237
olo
CYTAT(KAMAZ @ czw, 25 wrz 2008 - 11:09) *
W tych ośrodkach na pewno można wynająć domki. Jest jeszcze parę innych ośrodków na pogorii.

Ośrodek Wypoczynkowy ATOL
ul. Żeglarska
41-300 Dąbrowa Górnicza
tel. 0-32 264 06 05,

Ośrodek Wypoczynkowy OMEGA
ul. Żeglarska 26
41-300 Dąbrowa Górnicza
tel. 0-32 264 06 26,

Catamaran. Restauracja, noclegi, organizacja przyjęć
ul. Żeglarska 30
41-300, Dąbrowa Górnicza
tel. 0-32 2606237

Już odpowiadam. Omega nie wynajmuje domków na imprezy. Natomiast możesz się udać do właściciela ośrodka leżącego tuż za torami w kierunku Ząbkowic. Nie pamiętam nazwy. Wynajęcie domku na imprezę kosztuje 250 zł. W domku może być 15 osób, choć o spaniu wtedy nie ma mowy. Ognisko raczej odpada, choć grill bez problemu możliwy. Zaliczka 100 zł kilka dni wcześniej. To tyle. Mam nadzieję, że impreza będzie udana. Opiekun ośrodka pokazał nam ów domek, nie są to wielkie standardy, ale na imprezę akurat. Nam się chyba nie uda zgromadzić znajomych, ale Wam życzę miłej zabawy.
Norbi9999
Witam, mam do was ogromna prosbę. Chciałbym wynajać ze znajomymi domek na noc sylwestrowa na 10 osób. Interesuje mnie cały domek, z ogrzewaniem tongue.gif. słyszałem o domkach na pogorii 1 co opisujesz za torami, ale one nie mają ponoc ogrzewania. Czy to prawda?? Prosze was jeżeli macie jakies informacje na mój post to czekam na odp, chętnie odwiedze polecone przez was miejsca tongue.gif Dzieki z góry.

Jakby cos to
Mój e-mail Nobek1991@interia.pl
agadg
Polecam domki na pogorii www.clubshuma.pl
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.