Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Sportowy Hyde Park
Forum Mieszkańców Dąbrowy Górniczej > Sportowa Dąbrowa > Inne dyscypliny
Stron: 1, 2, 3, 4
Zibar
Rozpocznę również taki temat, w którym swobodnie będzie można wypowiadać się na różenie tematy dotyczące sportu niekoniecznie bezpośrednio związanego z naszym miastem, na początek p. Śliwa i problemy Piasta.

QUOTE
M. Śliwa: Przygody z reprezentacją jeszcze nie zakończyłamdzisiaj, 08:33:29

- Etap gry w reprezentacji Polski nie jest dla mnie zakończony. Jeżeli nowy trener reprezentacji zadzwoni, to będę myślała - mówi Magdalena Śliwa, rozgrywająca i II trener lidera I ligi siatkarek Wisły Enionu Kraków.

Jej zespół pokonał w ostatniej kolejce Chemika Police 3:0 i ma trzy punkty przewagi nad MMKS Dąbrową Górniczą. Kolejna drużyna ma już dużą stratę.

- Niebawem będziemy miały okazję zrewanżować się Dąbrowie Górniczej za jedyną porażkę w tym sezonie - powiedziała Magdalena Śliwa. - Mamy świetny zespół. Cel został postawiony jeden - awans do Ligi Siatkówki Kobiet. W rozgrywkach zawodzi Piast Szczecin. Ten zespół zaskakuje słabszą grą.

W ślady mamy idzie Izabela Śliwa, córka pani Magdalena. Na razie jest, podobnie jak jej koleżanki w zespole kadetek, ale gra również w juniorkach. - Gra, gra i jeszcze raz gra - mówi mama. - Teraz jest w Lublinie na pólfinałach mistrzostw Polski juniorek. Niebawem będzie walka o drugą ligę.

Izabela Śliwa występuje na pozycji libero. W Wiśle najwięcej można mieć pretensji do przyjęcia. Być może więc znajdzie się miejsce dla panny Izabeli.

Magdalena Śliwa na bieżąco śledzi przebieg konkursu na trenera reprezentacji kobiet. Była przekonana, że do finałowej trójki awansuje trzech włoskich szkoleniowców. Jak wspomniała na wstępie reprezentacyjnego etapu nie uważa za zakończonego. - Na razie najważniejsza jest gra w klubie i wszystko co jest związane z jego sportowymi celami - powiedziała.

- Marco Bonitta jest fachowcem znakomitym - powiedziała najlepsza rozgrywająca mistrzostw Europy w 2003 roku. - Myślę, że szkoła włoska jest obecnie najbardziej solidna.

źródło: lsk.net.pl
nadesłał(a): Bartosz Wencław


Zapowiada się ostry mecz w Krakowie, skoro w tak krótkim wywiadzie dwa razy poruszono temat Dąbrowy biggrin.gif
Wisła pała chęcia rewanżu.

QUOTE
Problem wewnętrzny

Co się dzieje z siatkarkami Piasta Szczecin i Chemika Police? Przyczyny ich słabej postawy w I lidze są rozmaite.

Dziś spróbujemy przybliżyć sytuację naszych drużyn na sześć kolejek przed końcem sezonu zasadniczego.
Drugie i trzecie miejsce od końca

Na początek tabela:

pkt sety
1. Wisła 19 21-6
2. Dąbrowa 17 19-7
3. SMS 15 17-8
4. Sokół 14 18-15
5. Rumia 13 17-15
6. Legionovia 12 14-13
7. Politechnika 12 16-16
8. KSZO 11 14-14
9. Skra 9 13-16
10. Łańcut 8 14-19
11. Piast 7 12-16
12. Chemik 5 10-20
13. Start 0 1-21

Co to za tabela? To tabela uwzględniająca wyniki meczów tylko w tym roku, czyli od początku stycznia. Jak widać statystyka jest tragiczna dla trenera Piasta Ireneusza Kłosa, który oficjalnie rozpoczął pracę właśnie w nowym roku. No i nie jest też dobra dla beniaminka z Polic. Wnioski (czytaj: miejsca naszych drużyn) są tak jednoznacznie, że nie ma potrzeby nic dodawać.
Ale warto zastanowić się, dlaczego Piast, który był (tak: nie jest, tylko był) jednym z głównych kandydatów do awansu do ekstraklasy, gra teraz tak słabo. A Chemik - zespół, który po bardzo dobrej pierwszej rundzie miał walczyć o szóste miejsce na koniec sezonu zasadniczego - spisuje się w 2007 roku bardzo słabo. Problem nie tkwi w sile przeciwników. Problem jest wewnątrz naszych drużyn.

Trener za grzeczny?

Piasta można po części tłumaczyć kontuzjami (problemy ze zdrowiem miały lub mają Kinga Kasprzak, Paulina Chojnacka, Marlena Twaróg, Marta Szymańska, czy Paulina Dutkiewicz), ale tylko po części.
Prawda jest niestety taka, że w tej drużynie nie ma odpowiedniej atmosfery. - Dziewczyny przestały wierzyć, że mogą wygrywać - stwierdził Ireneusz Kłos po środowej niespodziewanej porażce w Legionowie z przedostatnią w tabeli sezonu Legionovią 1:3.
To prawda, ale chodzi o to, że siatkarki Piasta nie za bardzo mają przekonanie do pracy w obecnym składzie osobowym. Uważają, że nie wszystko - co wiąże się z drużyną - przebiega jak należy.

Jakie są przyczyny słabej gry Piasta według prezesa Adama Kulbieja?
- Przyszedł gorszy moment - stwierdził Kulbiej. - Trzeba go przeżyć, przeczekać. No i ruszyć sumienia zawodniczek. Sam nie wiem, czemu przegrywamy.
Czy to wszystko, co można zrobić...?
- A co, mam zmienić trenera? - odpowiada pytająco Kulbiej. - Trzeba raczej wstrząsnąć zawodniczkami. Wyciągnąć konsekwencje, np. obniżyć im kontrakty. Treningi muszą być cięższe, trener Kłos jest chyba trochę za grzeczny w stosunku do dziewczyn.

To nie "bułka z masłem"

A co dzieje się z Chemikiem? Przed sezonem wszyscy skazywali beniaminka z Polic na ciężki los. Ale po początkowych porażkach Chemik zaczął wygrywać i piął się w górę tabeli. I wtedy przyszło przekonanie, że ta I liga to jest przyjemna "bułka z masłem".

Niestety, szybko zawodniczki zostały sprowadzone na ziemię. - Rozszyfrowano naszą grę - mówiły po kolejnych przegranych te z najbardziej doświadczonych siatkarek polickiej drużyny. Ta gra to przede wszystkim walka w obronie, bo Piast rzadko z kim ma przewagę na siatce (ma niskie zawodniczki).
Przyszły więc porażki i zastanawianie się, kto jest winny. Zaczęło się zrzucanie winy. Policzanki obarczały nią grające w Chemiku szczecinianki - i odwrotnie. Mająca propozycję gry w ekstraklasie Katarzyna Ostrowska nie dostała zgody na odejście i na dodatek przytrafił się okres kontuzji...

Ostatnie dwa spotkania wskazują na to, że siatkarki Chemika wzięły się w garść, więc może skutecznie powalczą o uniknięcie degradacji.

Z kim jeszcze zagrają nasze zespoły?
Oto terminarz (D - mecz u siebie; W - mecz na wyjeździe):
Piast: KSZO (D), Łańcut (W), Wisła (D), Chemik (W), Rumia (D), Skra (W) Chemik: Rumia (D), Skra (W), Piast (D), Dąbrowa Górnicza (W), Start (D).
źródło: Głos Szczeciński


Coś mi to przypomina rolleyes.gif
endriu
QUOTE
Śliwa: w kobiecej siatkówce coś drgnęło
Sport 06:37

Rozgrywająca Wisły Kraków Magdalena Śliwa nie zamknęła jeszcze reprezentacyjnego rozdziału w swojej karierze.

Czy Wisła Kraków jest „skazana” na awans do Ligi Siatkówki Kobiet? – rozpoczęliśmy rozmowę z rozgrywającą i jednocześnie II trenerem „Białej gwiazdy”, Magdaleną Śliwą.

Po dotychczasowych spotkaniach można użyć takiego stwierdzenia. Ale nie zapominajmy proszę, że przed nami jeszcze długa droga do powrotu do siatkarskiej elity. Przecież play off rządzi się swoimi prawami i można szybko stracić to, co wypracowało się podczas całego sezonu.

Kto może wam stanąć na drodze do LSK?

Najbardziej obawiamy się oczywiście zawodniczek z Dąbrowy Górniczej. Przecież tam właśnie przegraliśmy jedyne, jak do tej pory, spotkanie w tym sezonie. Ale trzeba również uważać na Piasta Szczecin, Skrę Bełchatów i Sokoła Chorzów.
Potwierdzi pani zdanie znawców, że LSK od I ligi dzieli przepaść?

Nie użyłabym słowa przepaść, jednak rzeczywiście poziom sportowy jest bardzo różny. To zresztą potwierdza się od kilku lat w wynikach barażów o miejsce w elicie pomiędzy dziewiątą ekipą LSK, a drugim zespołem I ligi.

Jak czuje się pani w nowej roli asystenta trenera Ryszarda Litwina?

Jak ryba w wodzie. To nowe doświadczenie, które daje mi wiele frajdy. Codziennie uczę się nowych rzeczy od tak świetnego nauczyciela jakim jest bez wątpienia Ryszard Litwin. Doskonale się rozumiemy i myślę, że tworzymy zgrany duet.

Wiąże pani swoją przyszłość z pracą trenerską?

Tak. Te kilka miesięcy pracy w Krakowie dało mi przekonanie, że warto pójść w tym kierunku. Siatkówka jest całym moim życiem i chciałabym zostać, po zakończeniu czynnej kariery, blisko niej. A pracując jako trener nadal będę miała wpływ na wynik sportowy swojej drużyny.

Co pani powie o młodych polskich siatkarkach? Czy są jakieś różnice między teraźniejszością, a czasami w których rozpoczynała się pani kariera?

Coś drgnęło. Widzę, iż młode dziewczyny bardziej profesjonalnie podchodzą do swojej kariery. Bardziej przykładają się do zajęć treningowych, więcej myślą o siatkówce, dbają o odpowiednie odżywianie. Te zmiany są widoczne.

Na jaki okres czasu związała się pani kontraktem z Wisłą?

Podpisałam trzyletnią umowę.

A jeżeli przyjdzie oferta z Polskiego Związku Piłki Siatkowej, aby objęła pani funkcję drugiego trenera kadry narodowej?

Spokojnie. Na razie jeszcze nie ma wybranego selekcjonera, więc nie dzielmy skóry na niedźwiedziu. Ale oczywiście gdyby taka propozycja się pojawiła, to dokładnie bym ją przemyślała.

A gra w kadrze? Chciałaby pani jeszcze założyć koszulkę z orzełkiem na piersi?

Podobnie jak w poprzednim pytaniu; dokładnie przeanalizowałabym taką ofertę. Nigdy oficjalnie nie zakończyłam czynnej przygody z kadrą narodową.

W finale konkursu, który zadecyduje o tym kto obejmie posadę selekcjonera polskich siatkarek, znalazło się trzech kandydatów. Wybrano najlepszych?

Moim zdaniem tak. Można się spierać co do jednego, czy dwóch nazwisk, ale przyjęto ogólnie słuszną tendencję.

Największe szanse ma podobno Marco Bonitta.

Nie wiem. Nie chcę się wypowiadać na ten temat, aby ktoś mi potem nie zarzucił, że wpływam na decyzję działaczy. Powiem tak, znam dobrze Alessandro Chiappiniego, bo swego czasu występowałam w zespole, w którym pracował jako asystent. Wiele słyszałam, z racji wieloletnich występów we Włoszech, oczywiście o zaletach Bonitty. Myślę, że obaj mają szansę wiele zrobić dla polskiej siatkówki.Play offy zbliżają sie wielkimi krokami. Oj bedzie sie działo!!!

pozdr...
Zibar
QUOTE
SIATKÓWKA Sprzedaż wejściówek na Ligę Światową tylko przez internet

Wiele kontrowersji wzbudziła sprzedaż biletów na tegoroczną Ligę Światową. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami miały one być dostępne jedynie poprzez internet. Polski Związek Piłki Siatkowej nie prowadził ani sprzedaży, ani rezerwacji biletów. W niedzielę 12 lutego od północy ustawiła siłą długa kolejka chętnych i powstał problem. Serwer nie wytrzymał i zablokował się. W tej sytuacji jego administratorzy postanowili go wyłączyć. Trudno nie przyznać racji wielu wzburzonym kibicom.

- Kilka godzin przy komputerze i nic z tego - nie ukrywali złości kibice, którzy nie mogli zakupić biletu. - Wieszało się, przywracało na koniec kolejki, po wejściu na stronę wyrzucało z niej.

Próbując ratować, sytuację specjalista ds. public relations PZPS Katarzyna Kochania apelowała o cierpliwość, dodając, że bilety mogą być w sprzedaży internetowej dostępne za kilka dni.

- Sprzedaż, tak jak zapowiadaliśmy, ruszyła 12 lutego po południu i przez 3 doby wszystkie bilety zostały zarezerwowane - mówi Katarzyna Kochaniak. - W tej chwili już zaczęły spływać pierwsze pieniądze, ale sądzimy, że z tej puli pozostanie część biletów, które ponownie trafią do sprzedaży internetowej. Nie przypuszczam, aby przed meczami mogły być jakieś bilety w kasach.

W sumie na mecz polskiej reprezentacji w naszym kraju - gramy w Łodzi z Chinami, w Poznaniu i Bydgoszczy z Argentyną, a z Bułgarią w Katowicach - przygotowano około 30 tysięcy biletów. Najtańszy był w cenie 30 złotych, najdroższy można było nabyć na 120 złotych.

Zdaniem przedstawicieli PZPS, sprzedaż internetowa się sprawdziła już w poprzednich latach.

- Jest przede wszystkim dla nas bezpieczna - dodaje Katarzyna Kochaniak. - Nie tylko mamy dokładne dane o nabywcy, ale także z jednego konta można kupić 10 biletów, co sprawia, że nie trafią one do koników. Oczywiście, do końca nie mamy gwarancji, że nie dojdzie do sprzedaży biletów po wyższej cenie, ale na to już nie mamy wpływu.

Nadal nie wiadomo jeszcze w stu procentach, czy Polska będzie gospodarzem finału Ligi Światowej.

- Odpowiedź na to pytanie poznamy do końca lutego - zapewnia Katarzyna Kochania. - Wtedy będą już znane efekty negocjacji z telewizjami, które wcześniej wyraziły chęć transmitowania tego wydarzenia. Nie znam dokładnej kwoty o jaką chodzi, mogę jedynie zapewnić, że są to pieniądze niemałe.

Trafią one bezpośrednio do FIVB. 28 lutego zbierze się Zarząd PZPS i wówczas będzie wiadomo, czy Katowice gościć będą najlepsze drużyny Ligi Światowej.

Leszek Jaźwiecki - Dziennik Zachodni


Przy takiej popularności siatki, nasze władze powinny wykorzystac tą sytuacje do maksimum i podnieść dąbrowski sport do jaknajwyzszej rangi.
endriu
QUOTE
Gatorade partnerem TS Wisła Kraków

23 lutego - TS Wisła Kraków podpisało umowę z Pepsi Cola GB na dostarczanie napojów izotonicznych Gatorade dla drużyn koszykówki i siatkówki kobiet.

Can-Pack Wisła Kraków i Wisła Enion Kraków do końca sezonu 2007 otrzymają w sumie ok. 3800 litrów Gatorade. W zamian na meczach tych drużyn pojawi się wizualizacja marki.

- Jest to pierwszy sezon współpracy, dlatego wzajemnie sprawdzamy swoje oczekiwania. Chcemy zapewnić zawodniczkom najlepsze możliwe warunki, dlatego będziemy korzystać z Gatorade zarówno na treningach jak i na meczach – powiedział Ryszard Litwin, trener i menadżer pierwszoligowej drużyny siatkarek Wisła Enion.

W ramach umowy dwie sekcje klubu przez cały sezon rozgrywek otrzymają napoje izotoniczne Gatorade zapewniające zawodniczkom odpowiednie przygotowanie wytrzymałościowe. Obie drużyny będą korzystały z bidonów, toreb lekarskich, ręczników i pojemników do przygotowywania napoju. Wszystkie materiały z logo partnera – Gatorade.

Marka Gatorade od kilku lat konsekwentnie buduje wizerunek bazując na działaniach sponsoringowych. Obecnie współpracuje z czołowymi klubami ekstraklasy piłki nożnej, koszykówki i futsalu.

GATORADE to napój izotoniczny przeznaczony dla sportowców i osób aktywnych fizycznie. Producentem i dystrybutorem marki jest Pepsi Cola General Bottlers Poland Sp. z o. o. Napój powstał już w 1965 r. i ma obecnie na świecie ok. 50 % udziału w rynku napojów sportowych.


A partnerem MMKS-u kto??? "peugeot'??? laugh.gif

pozdr...
Zibar
Napiszcie proszę co sądzicie o nowych - przyklejonych tematach.
Czy to dobry pomysł ?
Rozwijac te tematy ?
Piszcie jakie macie inne pomysły odnośnie funkcjonowania działu ?
Dzięki Tosterowi może o nas dowie się kolejnych kilka osób zainteresowanych sportem w miesie i zacznie regularnie pisać smile.gif
A moze macie jakieś pomysły co do zareklamowania naszego forum ?
endriu
Pomysł dobry "mniam mniam" laugh.gif
A na poważnie , aktualne tabele rozgrywek naszych drużyn , mile widziane.
Dział "linkownia" do rozbudowy , moim zdaniem tam powinny się znaleźć linki do profesjonalnych , aktualnych stron o tematyce sportowej .

QUOTE
Siatkarki Wisły Enion Kraków są głównymi faworytkami w walce o awans do Ligi Siatkówki Kobiet. Działacze nie czekają z założonymi rękami i już teraz rozglądają się za wzmocnieniami zespołu.
Główny sponsor siatkarek zadeklarował, że w przypadku postępów sportowych, wzrosną także nakłady na zespół. Jeśli Wisła awansuje do LSK to budżet ma wynosić 1,1 miliona złotych (obecnie 500 tysięcy).

- Na pewno nie będzie tak, że wiele dotychczasowych zawodniczek straci miejsce - powiedział trener Wisły Enion Ryszard Litwin - Powiedziałem dziewczynom, że pracują i walczą przede wszystkim dla siebie. Transfery będą dotyczyć pojedynczych siatkarek, które staną się realnym wzmocnieniem i podniosą poziom tak, jak w tym sezonie zrobiła to Magda Śliwa - dodał szkoleniowiec.

Wisła chce ściągnąć pod Wawel gwiazdy polskiej siatkówki - Dorotę Świeniewicz, która po urodzeniu dziecka zadeklarowała powrót do sportu i Joannę Mirek byłą zawodniczkę krakowskiego klubu.

- Na razie prowadziliśmy z nimi rozmowy sondażowe, co do ich planów. Na konkretniejsze propozycje przyjdzie czas za kilka tygodni - podkreślił Litwin.Siatkarki Wisły mają sponsora , a budżet wzrośnie po awansie. Siatkarki MMKS-u nie mają sponsora , a sponsor może będzie po awansie.
Jakże odmienne "warunki" panują w klubach "pretendujących".

Mimo wszystko życzę naszym siatkarką awansu!!!Będzie dobrze.


pozdr...
Robert123
Tam działają - a w DG "stary niedźwiedź - czytaj zarząd mocno śpi"
Tam jest profesjonalizm - u nas słoma z butów co poniektórym wystaje
Tam mają koszulki u- nas grają w jednych koszulkach
Tam mają pieniądze- u nas czterech liter nigdzie nie ruszą.
Tam jest dobrze - u nas źle.!!!!!
Tam myśli się na przyszłość- u nas na chwilę.
Zibar
QUOTE
Wyprawa z Dąbrowy Górniczej nad Bałtyk na paralotniach
02.03.2007
Grupa miłośników paralotni ze specjalnym napędem w czerwcu chce wybrać się na niesamowitą wyprawę. Zamierzają przemierzyć niemal całą Polskę, by dotrzeć nad polskie morze. Wiele zależeć będzie od pogody, ale cała wyprawa powinna potrwać niespełna tydzień.

Na razie w przedsięwzięcie zaangażowanych jest trzech śmiałków, Jacek Gocyła, Tomasz Grocholski i Michał Radka. Ale przeżyciem tej niesamowitej przygody zainteresowana jest już kolejna trójka paralotniarzy z Gliwic, więc w niebo może wzbić się jednocześnie znacznie więcej osób.

- Na co dzień latamy w naszym regionie. Startujemy z terenów nad Pogorią, skąd możemy dotrzeć na Jurę albo jeszcze dalej. Wpadliśmy jednak na pomysł, by wybrać się nad Bałtyk, co będzie sporym wyzwaniem. Cała operacja wymaga odpowiedniego zaplecza logistycznego. Będziemy spać w namiotach tam, gdzie wylądujemy. Konieczna będzie jednak zmienia za kierownicą samochodu, bo wyposażenie i bagaże muszą być transportowane lądem - mówi Michał Radka.

Paralotnie ze specjalnym śmigłem pozwolą im poruszać się z prędkością 40 km na godzinę, choć przy niekorzystnym wietrze już tylko 15. Na jednym baku, zasilanym benzyną bezołowiową, można pokonać około 100-120 km. Muszą także uważać, by nie przekroczyć pułapu 2900 m, a trasa przelotu nie może prowadzić nad terenami wojskowymi, większymi miastami i lotniskami.

- Trzeba będzie wszystko dokładnie wytyczyć, ale już dziś wiadomo, że nie da się lecieć w linii prostej. Kiedyś jeden z paralotniarzy pokonał już podobną trasę, startując u źródeł Wisły i kierując się korytem rzeki do Gdańska, ale nas czeka znacznie więcej wyzwań. Stąd nikt wcześniej nie pokonał jeszcze takiej trasy - mówi Tomasz Grocholski.

- Napęd uniezależnia nas od poszukiwania gór czy górek. Przy dobrym wietrze startuje się niemal z miejsca. Potrzebna jest tylko odrobina wolnej przestrzeni - dodaje Jacek Gopcyła, który właśnie wrócił z Maroka. Tam na swojej paralotni z dodatkowym skrzydłem pokonywał w ciągu dwóch godzin 150 km.

Dąbrowscy zapaleńcy czekają teraz na wiosnę, by móc rozpocząć pierwsze loty i przygotowania do wyprawy.


Piotr Sobierajski - Dziennik Zachodni [quote]
Zibar
QUOTE
PIŁKA NOŻNA Najmłodsi piłkarze na boiska
dziś
Wielka gratka dla najmłodszych uczniów - chłopców i dziewczynek: niebawem rusza impreza pod nazwą Deichmann Mini Mistrzostwa Polski 2007 w piłce nożnej. To impreza przeznaczona dla dzieci w wieku 7-11 lat. W naszym regionie gościć ją będą Tychy. Poczynając od 14 kwietnia do 10 czerwca na tamtejszym boisku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Andersa 22 w każdy weekend odbywać się będzie rywalizacja zespołów, z których najlepsze 16-17 czerwca zmierzą się w wielkim finale. Finał Finałów odbędzie się w dniach 23-24 czerwca we Wrocławiu, gdzie rywalizować będą najlepsze zespoły z całej Polski. Przedsięwzięcie organizuje Stowarzyszenie REDECO Sport i Rekreacja, a patronują mu m.in. piłkarze reprezentacji Polski: Maciej Żurawski, Kamil Kosowski, Euzebiusz Smolarek i Grzegorz Rasiak.

Rozgrywki prowadzone będą w dwóch kategoriach wiekowych, dzieci urodzone w roku 1998 i młodsi (pierwsza kategoria wiekowa) oraz dzieci urodzone w latach 1996 -1997 (druga kategoria wiekowa). Pierwsza grupa wiekowa rozgrywać będzie swoje mecze w każdą niedzielę, druga grupa w każdą sobotę.

Do udziału zaprasza się zespoły złożone z 8-10 dzieci, dziewcząt i chłopców; w każdym z nich musi być minimum jedna dziewczynka.

Organizatorzy przyjmują zgłoszenia od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00, oraz od 17.00 - 20.00 oraz w każdą sobotę i niedzielę w godzinach od 10.00-16.00 - do 13 kwietnia w miejscu rozgrywania zawodów (z przerwą na Święta Wielkanocne)

Dodatkowe informacje o rozgrywkach można uzyskać pod numerem telefonu 071/3548370 od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00. Można również wysyłać e-maile z zapytaniami pod adresami: kusmierzm

@poczta.fm, biuro@kochamsport.pl.

Więcej informacji już wkrótce.

Głównymi nagrodami dla zespołów, które wygrają turniej finałowy we Wrocławiu oraz zajmą drugie miejsca będą wyjazdy do patronów sportowych: do Macieja Żurawskiego na mecz ligowy drużyny Celtic Glasgow. Do Euzebiusza Smolarka na mecz ligowy drużyny Borussii Dortmund. Do Grzegorza Rasiaka na mecz ligowy drużyny Southampton. Do Kamila Kosowskiego na mecz ligowy drużyny Chievo Verona. (ag)

(ag) - Dziennik Zachodni


Czy ktos z DG się zgłosi ??
endriu
QUOTE
Prezydent pomoże w znalezieniu sponsora

Mimo dobrych wyników, nad pierwszoligowym zespołem siatkarek AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski gromadzą się "czarne chmury”. Właśnie w tej sprawie wczoraj w siedzibie klubu odbyła się konferencja prasowa z udziałem włodarzy miasta, klubu, trenera i zawodniczek.

Podczas spotkania zostały raz na zawsze ucięte spekulacje na temat pracy i postawy zespołu oraz trenera Jarosława Bodysa. Zdziwienia całym tym zamieszaniem nie kryli prezydent miasta Jarosław Wilczyński i wiceprezydent Paweł Walesic. Obaj panowie podziękowali zespołowi za zajęcie w rundzie zasadniczej szóstego miejsca, najlepszego w dotychczasowej historii klubu.

Chcę, a nie muszę

Kłopoty finansowe ostrowieckiego zespołu rozpoczęły się pod koniec 2006 roku. Z klubu odszedł strategiczny sponsor, zaczęli się również wycofywać mniejsi sponsorzy. Pozostała głównie pomoc ze strony miasta, które oprócz stypendiów zabezpieczyło zespołowi bazę do treningów, odnowy biologicznej i zapewniło środki transportu na wyjazdowe mecze.

- Zespół siatkarek jest wizytówką naszego miasta. Bardzo zależy nam, aby ta dyscyplina sportu rozwijała się. W tej chwili prowadzimy rozmowy z firmą, która mogłaby zostać strategicznym sponsorem AZS KSZO. To nie jest nasz obowiązek, ale my bardzo chcemy pomóc w stabilizacji finansowej ostrowieckiego klubu - oświadczył prezydent.
Działają społecznie

Podczas tego spotkania padły również zarzuty pod adresem zarządu klubu. Warto jednak nadmienić, że od dwóch lat działający w nim społecznie panowie sprawili, iż klub wyszedł na prostą. Niektórzy w Ostrowcu domagają się ich dymisji. Dlaczego? Może komuś bardzo zależy na przejęciu posady w klubie, który w tej chwili w światku siatkarskim ma bardzo dobrą opinię i do którego chcą przychodzić siatkarki. Jeszcze dwa lata temu namówienie klasowej zawodniczki na reprezentowanie barw AZS KSZO graniczyło z cudem.

źródło: echodnia.eu
nadesłał(a): Łukasz Wolicki
endriu
QUOTE
Udany występ zapaśników MMKS

Sezon zapaśniczy 2007 rozpoczął się Mistrzostwami Śląska Juniorów i Juniorek, które odbyły się w dniu 03.02.2007 w Dąbrowie Górniczej. Pierwszy kwartał sezonu był szczególnie udany dla zawodników i zawodniczek MMKS Dąbrowa Górnicza, ponieważ obfitował w szereg imponujących czołowych lokat, i tak w dniu: 03.02.2007 w grupie juniorek Aleksandra Michałek w kategorii wagowej 48 kg zajęła I miejsce, Ilona Soboń w kategorii wagowej 63 kg zajęła I miejsce.

Równie ambitnie walczyli zapaśnicy grupy juniorów, co przełożyło się na satysfakcjonujące wyniki: Pierwsze miejsca wywalczyli: Bartosz Maciążek w kategorii wagowej 96 kg, Łukasz Soboń w kategorii wagowej 120 kg, Paweł Borowski w kategorii wagowej 74 kg, drugie miejsce wywalczył Przemysław Łazarz w kategorii wagowej 66 kg, trzecie miejsce zajął Artur Zajk.
W dniach 23 – 25.02.2007 w Krotoszynie stanęli w szranki kadeci walcząc o Puchar Polski Kadetów.

Mimo bardzo wyrównanych szans zawodnicy MMKS Dąbrowa Górnicza uplasowali się następująco: Krzysztof Granda zajął III miejsce w kategorii wagowej 76 kg, Mateusz Golda zajął V miejsce w kategorii wagowej 46 kg, Hubert Gregorski zajął V miejsce w kategorii wagowej 50 kg, Dawid Pasek zajął VII miejsce w kategorii wagowej 54 kg, Tomasz Myca zajął VIII miejsce w kategorii wagowej 63 kg, Jakub Szlufcik zajął VIII miejsce w kategorii wagowej 85 kg.
Wyżej wymienieni zawodnicy zakwalifikowali się do udziału w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży i będą reprezentowali nasz klub w Opolu w dniach 5 – 8.05.2007

W dniach 9 – 11.03.2007 Stargard Szczeciński gościł na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski przedstawicieli kadetów i juniorek.

W grupie kadetów Krzysztof Granda może poszczycić się II miejscem w kategorii wagowej 76 kg.
W grupie juniorek czołowe lokaty zajęły: Aleksandra Michałek II miejsce w kategorii wagowej 48 kg, Ilona Soboń III miejsce w kategorii wagowej 63 kg.

Największym jednak sukcesem pochwalić się mogą juniorzy startujący w dniach 23 – 25.03.2007 w zawodach w Białogardzie. Ulegając tylko dwoma punktami gospodarzowi – AKS Białogard (42 punkty), zajęli II miejsce w punktacji drużynowej MMKS Dąbrowa Górnicza (40 punktów).

Klasyfikacja indywidualna przedstawia się następująco:

Maciążek Bartosz I miejsce w kategorii wagowej 94 kg
Borowski Paweł III miejsce w kategorii wagowej 69 kg
Szyniec Mateusz V miejsce w kategorii wagowej 55 kg
Cichoń Piotr V miejsce w kategorii wagowej 84 kg
Borawski Adam VII miejsce w kategorii wagowej 84 kg
Soboń Łukasz VII miejsce w kategorii wagowej 120 kgźródło: MMKS Dąbrowa Górnicza
endriu
QUOTE
Wisła poluje na mistrzynię Europy
05.04.2007, 18:53:16
Siatkarki Wisły Enion Kraków są bardzo blisko awansu do LSK. Działacze już rozglądają się za ewentualnymi wzmocnieniami. Wisła poszukuje siatkarek na trzy ważne pozycje: przyjmującej, środkowej i rezerwowej rozgrywającej.

Głównym celem jest Joanna Mirek, obecnie występująca w rosyjskiej Tulicy Tuła. Na Święta Wielkanocne ma przyjechać do leżących niedaleko Krakowa rodzinnych Myślenic i wtedy chciałby się z nią spotkać trener Ryszard Litwnin. Inną zawodniczka, która znajduje się na liście "Białej Gwiazdy" jest Joanna Staniucha-Szczurek. Kandydatką do obsady pozycji środkowej jest Ewelina Dązbłaż ze Stali Mielec.

Więcej szczegółów w "Przeglądzie Sportowym"

źródło: onet.pl
nadesłał(a): Sławomir PawlakCiekawe co słychować w naszej sekcji siatkarek?


pozdr...
wykształciuch
witka, kiedy jest najbliższy mecz I ligi siatkówki kobiet mmks z kimkolwiek na hali "centrum" ???
endriu
QUOTE(wykształciuch @ Apr 6 2007, 07:31 PM) *
witka, kiedy jest najbliższy mecz I ligi siatkówki kobiet mmks z kimkolwiek na hali "centrum" ???

28.04.2007 mecz II rundy play-offpozdr...
Arbas
Kilkakrotnie prasa donosiła, że w Dąbrowie Górniczej odbywają się zajęcia hippoterapii dla dzieci.
Zrozumiałem, że bezpłatnie i głównie dla dzieci specjalnej troski.
W imieniu moich małych przyjaciół proszę o informację gdzie i jak załatwić dziecku udział w takich zajęciach? Wzmianki w prasie były entuzjastyczne, ale mało konkretne. Na zasadzie "coś, gdzieś, kiedyś".
Czy potrzebne jest skierowanie od lekarza lub ze szkoły?
W jakiej stadninie odbywa sie terapia? Jak dojechać?
Dzięki za ewentualne info.
zidane
wczoraj zamieściłem temat " wyrzucanie pieniedzy w błoto" a dzisaj go już niema ładne rzeczy demokracja w sylu pis niby wolno a jednak nie wolno krytycznie pisać. tak myślałem że to forum działa pod dyktando. niech się niektórzy uderzą w pierś i to solidnie jeśli chodzi o sport w dg. na razie uważam to za wyrzucanie pieniedzy w błoto no może nie wszędzie ale w 90% tak jest. powiem na to wszystko dwa słowa szkoda słów. pozdrawiam. i życze dalej zacimniania tragicznej sytuacji w dąbrowskim sporcie i rekreacji.
Zibar
Zaraz napiszesz, że jesteśmy sponsorowani przez MMKS i UM laugh.gif
No cóż, proponuję po raz drugi i ostatni przeczytać ze zrozumieniem tematy już istniejące i tam umieszczać swoje opinie, zamiasta pisać nowe ,które niepotrzebnie powielasz.
To tyle od strony organizacyjnej.
Co do wygłaszanych opinii myślę, że znajdziesz w wielu kwestaiach zrozumienie i poparcie wśród wielu forumowiczów, tylko zamiast atakować nas zwykłych mieszkańców porozmawiaj z urzędnikami miejskimi i działaczami klubu i zapytaj ich o te spawy, a może zaproponuj jakie widzisz rozwiązanie zamiast walić z głowki i jak Zidane na stadionie.
endriu
pozdr...
endriu
pozdr...
endriu
Mod: Panowie, jak już piszecie, albo wklejacie artykuły to czyńcie to w jednym poście. Nie dość że wtedy jest przejrzyściej bo wątek jest nie tak rozjechany to i nie nabijacie sobie liczby postów. Nie widze potrzeby rozbijania tego na x postów..
endriu
QUOTE(endriu @ Jun 2 2007, 23:55 ) *
Mod: Panowie, jak już piszecie, albo wklejacie artykuły to czyńcie to w jednym poście. Nie dość że wtedy jest przejrzyściej bo wątek jest nie tak rozjechany to i nie nabijacie sobie liczby postów. Nie widze potrzeby rozbijania tego na x postów..

A nabije sobie jeszcze jednego posta , a co , Panie mod.Zbanuj mnie , proszę, pozdr...Żegnam!!!
I proszę o usunięcie wszystkich moich postów.
Dzięki.
Robert123
QUOTE(endriu @ Jun 2 2007, 20:55 ) *
Mod: Panowie, jak już piszecie, albo wklejacie artykuły to czyńcie to w jednym poście. Nie dość że wtedy jest przejrzyściej bo wątek jest nie tak rozjechany to i nie nabijacie sobie liczby postów. Nie widze potrzeby rozbijania tego na x postów..SZANOWNY PANIE MODERATOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Może to ja będę następny którego WYWALISZ!!!!!! (bop piszę z dużych liter hahaha) Facet pt ENDRIU ZROBIŁ KAWAŁ PORZĄDNEJ ROBOTY, o której TY być moze nie masz ZEILONEGO POJĘCIA - i MIEĆ GO NIE BEDZIESZ. NAJLEPIEJ JEST SZANOWNY PANIE KOGOŚ KRYTYKOWAĆ - PEWNIE A CO TAM, IDZ PAN W MALINY Z TAKIM FORUM JAK PAN PISZESZ - ŻE TO JEST ROZLAZŁE TO JEST TAKIE, TU WOLNO TO TU TEGO NIE WOLNO. JAKBYS SIĘ PAN ZAPYTAŁ ILE CI LUDZIE POŚWIECILI WŁASNEGO PRYWATNEGO CZASU ZEBY TO WSZYSTKO FUNKCJONOWAŁO MIAŁBYŚ PAN NIBY "moderator" CZY JAK TAM PANA NAZYWAJĄ INNE ZDANIE. ZEGNAM PANA I TYLE Z MOJEJ STRONY WIECEJ TU RÓWNIEZ PISAŁ NIE BEDE
kwintosz
QUOTE(Robert123 @ Jun 3 2007, 10:02 ) *
SZANOWNY PANIE MODERATOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Może to ja będę następny którego WYWALISZ!!!!!! (bop piszę z dużych liter hahaha) Facet pt ENDRIU ZROBIŁ KAWAŁ PORZĄDNEJ ROBOTY, o której TY być moze nie masz ZEILONEGO POJĘCIA - i MIEĆ GO NIE BEDZIESZ. NAJLEPIEJ JEST SZANOWNY PANIE KOGOŚ KRYTYKOWAĆ - PEWNIE A CO TAM, IDZ PAN W MALINY Z TAKIM FORUM JAK PAN PISZESZ - ŻE TO JEST ROZLAZŁE TO JEST TAKIE, TU WOLNO TO TU TEGO NIE WOLNO. JAKBYS SIĘ PAN ZAPYTAŁ ILE CI LUDZIE POŚWIECILI WŁASNEGO PRYWATNEGO CZASU ZEBY TO WSZYSTKO FUNKCJONOWAŁO MIAŁBYŚ PAN NIBY "moderator" CZY JAK TAM PANA NAZYWAJĄ INNE ZDANIE. ZEGNAM PANA I TYLE Z MOJEJ STRONY WIECEJ TU RÓWNIEZ PISAŁ NIE BEDE


Po pierwsze, zwróciłem tylko uwagę na pisanie post pod postem. Nie jest chyba trudno wyedytować ostatni post aby dodać wiadomość? wink.gif Nikogo z forum nie wyrzucam. Chodzi tu o pewne standardy. Na forach internetowych łatwo o manipulacje, a takie sytuacje mogą powodować konflikty i posądzanie administratorów/moderatorów o kasowanie niewygodnych postów itp. O nic innego mi nie chodzi. smile.gif Nie wiem czy nie jasno się wyraziłem.. Doceniam wasz trud i pracę włożoną w ten dział i w ogóle w organizowanie meczów MMKS-u. Mam nadzieję, że nie będzie to powodem konfliktu. Mogę wam za to tylko podziękować. Ale na forum powinny obowiązywać pewne zasady, myślę że skoro inni się mogą do tego stosować to dlaczego nie wy?
maly
QUOTE(kwintosz @ Jun 3 2007, 8:25 ) *
Po pierwsze, zwróciłem tylko uwagę na pisanie post pod postem. Nie jest chyba trudno wyedytować ostatni post aby dodać wiadomość? wink.gif Nikogo z forum nie wyrzucam. Chodzi tu o pewne standardy. Na forach internetowych łatwo o manipulacje, a takie sytuacje mogą powodować konflikty i posądzanie administratorów/moderatorów o kasowanie niewygodnych postów itp. O nic innego mi nie chodzi. smile.gif Nie wiem czy nie jasno się wyraziłem.. Doceniam wasz trud i pracę włożoną w ten dział i w ogóle w organizowanie meczów MMKS-u. Mam nadzieję, że nie będzie to powodem konfliktu. Mogę wam za to tylko podziękować. Ale na forum powinny obowiązywać pewne zasady, myślę że skoro inni się mogą do tego stosować to dlaczego nie wy?
:)
ej chlopaki co sie tutaj dzisiaj dzieje? smile.gif
widze ze Endriu pousuwal swoje posty a czekalismy i czekamy na filmik.

Trudno mi ocenic bo nie widzialem. Obecnie jest ustawione ze chyba w ciagu 15minut nastepujace po sobie posty jednego uzytkownika scalaja sie w jeden.

widac jakies nieporozumienie i niezrozumienie intencji z obu stron. wracajcie do fajnej dyskusji a nie napinajcie sie o bzdury wink.gif
najlepiej skoczcie razem na browca tongue.gif
maly
QUOTE
witam panie ''MODERATOR"jestem tutaj wlasnie dzieki endriu bo to wlasnie on mnie namawial na zagladanie tutaj i wyrazanie swoich opini.i on wlasnie tak jak juz ktos tutaj wczesniej napisal wlozyl wiele serca i czasu w to abym np.gosc taki jak ja zainteresowal sie klubem i kibicowaniem temu klubowi,bo ludzie tacy jak on i kilku jeszcze forumowiczow probuje zainteresowac ludzi naszym miastem i co sie wnim dzieje.ale jesli tak to bedzie wygladalo dalej to poprostu ludzie to oleja i pisal bedziesz pan sobie tutaj sam.to moj jeden z pierwszych postow i niestety chyba ostani.pozdrawiam
szer
EH no co za ludzie.... Zrozumcie administracje... Ten dział i wogóle forum jest bardzo luźne, ale pewne zasady niech będą stosowane... To nie jest dużo o co proszą... Wiem co to znaczy bo sam prowadzę stronę internetową i jestem moderatorem na jednym bardzo dużym forum... Nie warto kłucić się o byle co... A jeśli tak niektórzy widzą sprawę, że nie chcą stosować się do paru prostych reguł i odchodzą z forum to co to za ludzie? Co to za kibice, którzy opuszczają innych, bo nie chcą się stosować do zasad? Dajcie spokój...
Robert123
TO MOJ OSTATNI RAZ!!!

Ja to widziałem a było tak:
1. Endriu wkleił dwa rózne artykuły w dwóch postach i o to poszła cała awantura. Jeden post był z siatki org, a drugi ze sportowych faktów.
2. ZASADY ZASDAMI, - my włożyliśmy wiele serca i pracy a tu ktoś mi bedzie pisał jakieś PIERDOŁY, ja dziekuję za cos takiego i tyle.
3. Nie dziwię się facetowi, że to zrobił -MOŻE JA POUSUWAM WSZSYTKO PANIE MODERATOR i FORUM BĘDZIE CIEKAWSZE - NAUCZ NAS PANIE MODERATOR JESZCZE CIEKAWYCH RZECZY - ZBANUJ MNIE PAN i bedziesz miał PAN SPOKÓJ. CZEKAM z NIECIERPLIWOŚCIĄ NA ZBANOWANIE

to znalazłem jeszcze do posłuchania warto:
http://www.radio-krakow.pl/www/home.nsf/ID/JNII-73REA3

http://www.radio-krakow.pl/www/home.nsf/ID/LPAK-73DJKC

http://www.radio-krakow.pl/www/home.nsf/ID/JNII-73PS6L


Mod: Jeśli zwrócenie uwagi na łącznie postów jest awanturą to chyba jesteś niepoważny. Myślałem że jesteśmy dorośli i nie zachowujemy się jak dzieci, dlatego nie będę pisał w podobnym tonie do Ciebie. Prosiłem tylko o łączenie postów i tyle, jeśli uważasz że to za dużo to przykro mi. I jeśli zasady uważasz za pierdoły to nie mamy o czym rozmawiać. A banować i wyrzucać nie mam za co, więc tego nie będę czynił. Równie dobrze mogę powiedzieć że wiele osób włożyło wiele wysiłku i serca w działanie forum ale jakoś nikt się nie obraża za grzeczną prośbę.
Co do waszego odejścia, to wasza wola. Choć na pewno będzie nam przykro. Na forum jest zarejestrowanych blisko 500 osób. Jeśli uważacie że to nie istotne i znajdziecie gdzieś takie miejsce gdzie tyle osób się tym zainteresuje to wasz wybór. Pozdrawiam
mucha
Ech, szkoda słów. Moderator ma moje pełne poparcie. Zwrócenie uwagi nie jest krytyką. Trzeba mieć dużo złej woli albo być niesprawnym psychicznie żeby delikatne zwrócenie uwagi na formę posta odebrać jako krytykę swojej osoby. Kwintosz nie tłumacz się, bo to żenujące.
Jeżeli ja napiszę wspaniałą powieść, za którą spodziewam się nobla, to obrażę się na korektora, który mi poprawi literówki?!!! I powiem, że "włożyłem wiele serca i pracy, a tu ktoś będzie mi pisał jakieś pierdoły"???!!!!
kwintosz
Proponowałbym skupić się jednak na tym czego dotyczy temat, ja ze swojej strony nic więcej nie mam do powiedzenia. Jeśli chłopaki będą chcieli zostać to zostaną, jeśli nie to trudno, nikt nikogo tu nie wyrzuca ani nie trzyma na siłę. Szkoda będzie, ale wszystkich nas obowiązują jakieś podstawowe zasady. I myślę że nie ma się co jedni na drugich denerwować bo to wprowadzi tylko niezdrową atmosferę.

Piszmy o ostatnich meczach bo tego dotyczy temat.
:)
qrcze wszyscy nerwowi jak ja po dniach DG tongue.gif
Na forum byly juz setki, jesli nie tysiace mniejszych czy wiekszych upomnien i nikt sie nie oburzal. Sam bylem upominany i edytowany i co z tego biggrin.gif. Nawet 3 krotnie zbanowany Przemo wracal z humorem. A tu o takiej bzdurze juz tyle postow i niepotrzebnych nerwow. Tego by nikt nawet nie zauwazyl.
Wracajmy do tematu
szer
Temat w sumie można już zamknąć i stworzyć nowy o LSK.... Wkońcu pierwsza liga to już historia wink.gif
ewistafo
Mówią się, że sukcesy uderzają do głowy, może to jest ten przypadek???????????????????
:)
dobra temat nieporozumien zamkniety. Podobno sprawa wyjasniona smile.gif

Niech jakis lepszy kibic ode mnie dostapi zaszczytu zalozenia tematu o LSK wink.gif tongue.gif zalozcie ze go wkoncu
szer
Ja też na niego czekam, ale go nie założe. Niech, że go Robert założy.... Wkońcu się najbardziej starał biggrin.gif
pulsatilla1214
dobra, to ja go zamknę, to moze wreszcie sie znajdzie jakis odwazny laugh.gif

--------------

oki, myslalem, ze to zdopinguje niesmialych kibicow rolleyes.gif


to czekam na seans.... cool.gif cool.gif cool.gif
:)
jeszcze nie, byc moze pojawi sie filmik wink.gif i ewentualne gratulacje itp
szer
Tyle zamieszania o jeden temat biggrin.gif. BTW niedługo wrzuce fotki z drugiego meczu :)
Robert123
NIE ZAMYKAĆ MI TEGO TEMATU JESZCZE BEDZIE PODSUMOWANIE SEZONU i WYWIAD Z PREZESEM I TRENEREM POCZEKAĆ PROSZĘ!!!! SPOKOJNIE, jak coś się zaczęło to trzeba porządnie skończyć, a nowy TEMAT TO ZAŁOŻĘ SPOKOJNIE!!.
gregorian79
...straszne oburzenie wywolaly moje posty na forum Wilsly ktore byly niczym innym jak reakcja na ich "chamow z Dabrowy" i pare jeszcze innych epitetow..a tu widze ze robicie sobie z wlasnego forum niezle cacko:)..co tu komentowac..kazdy na cos zawsze odreaguje..jedni tak-drudzy tak..nie wnikam..proponuje jak powyzej otworzyc nowy temat za chwile pt LSK i tam zamieszczac opinie,informacje itp itd..bo chyba zamieszanie jest spowodowane tym ze juz wszystko co mialo zostac napisane o awansie zostalo napisane a trzeba cos pisac:)(jak zauwazyliscie kilkanascie ostatnich postow nie dotyczy wogole tematu MMKSu)

..a co do filmiku Endriu to wyslij chociaz priva gdzie go mozna znalezc jak dodales skoro to forum juz go nie ujrzy:)
szer
No oby. BO już trzeba powoli zaczynać rozmowy o MMKSie.... BTW orientuje się ktoś kiedy zaczną tworzyć SSA? W LSK jest to wymogiem, więc powinni się spieszyć... Tak samo dojście do porozumienia ze sponsorem (jedni mówią że to Koksownia "Przyjaźń" - ile w tym prawdy?), zaczynać jakieś transfery...


A bym zapomniał... Wie ktoś jak mecz Wisły z Białymstokiem?
pulsatilla1214
gregorian79, z wielką ciekawościa poprosze o link do wislackiego forum, gdzie jak mówisz rozrabiałeś... laugh.gif "Chamów z Dabrowy" mad.gif ???
:)
@Robert123

te relacje zamieszczane na stronie MMKSu robisz za free?
To miasto nic nie daje kasy poza oplaceniem serwera? tongue.gif

Ktos prowadzi tez te relacje live itp
:)
QUOTE(pulsatilla1214 @ Jun 3 2007, 15:34 ) *
gregorian79, z wielką ciekawościa poprosze o link do wislackiego forum, gdzie jak mówisz rozrabiałeś... laugh.gif "Chamów z Dabrowy" mad.gif ???


toz przeciez jest kilka stron wczesniej heh tongue.gif

tam gdzie slynna wislacka czapka wedkarska laugh.gif
Robert123
QUOTE(:) @ Jun 3 2007, 12:34 ) *
@Robert123

te relacje zamieszczane na stronie MMKSu robisz za free?
To miasto nic nie daje kasy poza oplaceniem serwera? tongue.gif

Ktos prowadzi tez te relacje live itp


Relacje do siatki org. oraz do strony MMKS sa za zupełna darmochę dla tych co nie wiedzą. Jeydnie co to mam legitymację prasową, która upoważnia mnie do bezpłatnego wejścia na każdy mecz siatkówki na poziomie każdej ligi w Polsce. Aha, grubas który stoi przy bramie upolował mnie i mnie obmacuje jak taka WIOCHA bedzie z innymi ludźmi z mediów czy z prasy to będzie obciach na całą Polskę, ochrona do wymiany pierwszy postulat, oni się nie sprawdzają

http://azs-bialystok.pl/live1.php
dla zainteresowanych, co chcą śledzić wynik
pulsatilla1214
no tak, ostatnio strony w temacie lecą jedna po drugiej i przeoczyłem, sorki.... unsure.gif
szer
Do wymiany to się nadaje spiker i ta baba puszczająca muze.... Spikerem ma być pan Piotr co na playoffach był, a nie ten debil co zwykle... Tyle lat jest spikerem a dalej nie wie jaki mamy skład.... A ta baba co muze puszcza to wogóle sie nie zna... Puszcza byle jak, byle co...pirackie płyty, które są i tak źle nagrane bo czasem słychać zacięcia... Muzyka pozaty i tak źle dobrana.... Mają na samej górze reżyserke z której można puszczać muzyke to sprowadzają to na sam dół... Wiocha totalna... Ochronka jak już Robert wspomniał też do wymiany, a najbardziej to ten dziad z obsługi hali co o syrene się wściekał....
endriu
Witojcies.
Ale postów przybyło , choć nie w temacie. laugh.gif
Zdanie wyjaśnienia.
Zareagowałem zbyt emocjonalnie na moda , bo wkurzyło mnie zdanie o nabijaniu postów.
Wszystko już zostało wyjaśnione na PM z Kwintoszem.

Co do filmiku jest problem , na youtube wgrywa się z błędem, obecnie mam 100% na interii i nie wiem jak długo poczekam do zatwierdzenia.Plik avi ma 95 MB.
Może ktoś ma doświadczenie w wgrywaniu filmów , jakieś wskazówki mile widziane.


pozdr...


Ale forumowicze postów dzisiaj nabili laugh.gif laugh.gif laugh.gif
gregorian79
QUOTE
Kibice MMKS Dąbrowy Górniczej poprosili mnie o przekazanie przeprosin za posty, ktore pisal "gregorian79". Oni odcinają się od niego

..moze Ci kibice tez wyslaliby do mnie to pismo co unizeni wyslali kibicom Wisly laugh.gif ..moze to bylo cos w stylu slynnego postulatu do Pana Kocmy..
..z mojej strony po powyzszym chcialem zakomunikowac ze skonczylo sie moje nakrecanie atmosfery na meczach..
..od nowego sezonu grzecznie z szaliczkiem i jak najdalej od bebna, bo widac na dobre dobra atmosfera co niektorym nie wychodzi..
tyle w temacie..
pozdrawiam

..i ciekawe kto zmienil w mojej sygnaturze upokorzyc Wisle do 12tu na pokonac..chyba ksiadz Rydzyk..albo blizniaki z Warszawy..ale jaja..nie skomentuje tego bo po prostu dla mnie to jest zalosne..
..teraz powiem pare ostrych slow..
..zachowujecie sie jak "pacholki Krakusow",tych samych ktorzy sie z Was wysmiewali i szydzili pol sezonu az do teraz,a Wy w zamian wysylacie im listy przeprosinowe i zmieniacie im na bardzie soft sygnaturki swoich kibicow co by "ksiestwa" nie urazic..dla mnie smiech na sali i zaloba i tyle..teraz jeszcze tylko pozostalo zebyscie im wyslali ta wieksza bomboniere "Merci" z reala w podziekowaniu biggrin.gif ..hehe
..rece mi po prostu opadly
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.