Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Sonda przedwyborcza
Forum Mieszkańców Dąbrowy Górniczej > Dąbrowa Górnicza > Władze
:)
głosujemy do ciszy wyborczej.

Sonda na pewno w żaden sposób nie będzie odzwierciedlała ogółu mieszkańców a jedynie część forumowiczów, dlatego nie można sugerować się jej wynikami.
Dla niezdecydowanych - odłóżcie głosowanie na poźniej bo jest możliwość tylko jednokrotnego głosowania (a jeszcze przed nami ewentualne czaty z kandydatami wink.gif).

PS. Jeśli ma być sonda to nie ma na co czekać, bo potem nie wszyscy będą mogli wziąć w niej udział.
Powód zamieszczenia sondy? - myślę że nie tylko ja jestem ciekawy wyników wink.gif
Hator
zbigniew meres glosow 1 - to ty robinson ? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Mick
Wydaje mi się, że pozycja "nie będę głosować" nie powinna być brana pod uwagę do obliczania udziałów procentowych, bo fałszuje wyniki.
vacu
QUOTE(Hator @ Nov 6 2006, 05:46 PM) *
zbigniew meres glosow 1 - to ty robinson ?

To ja - co się mam nie przyznać :)
Z tym, że nie jest to jeszcze w 100% pewne.

Powiem tak - jeśli chodzi o kampanię to najbardziej przekonuje mnie Lewica i Pan Podraza - albo mają dobrych fachowców albo - jak ktoś już napisał - najlepiej poznali zasady demokracji biggrin.gif Jednak to jeszcze chyba nie te wybory, w czasie których przekonam się do lewicy - kto wie może następne... A może jednak te... Sprawa wciąż otwarta...

Za P. Meresem przemawia opinia wśród znajomych/rodziny, którzy znają go osobiście lub "z osiedla". Mówią, że to porządny człowiek, pracowity a do tego PO nie jest partią z mojej "czarnej listy". Tak więc póki co zaufałem mojemu otoczeniu mimo, że kampania PO i P. Meresa jest niemrawa jakaś taka.
Hator
u mnie w ciagu ostatnich dni Zbyszek troche stracil (choc nawet gdybym na niego nie mial glosowac to nie wiem czy mialbym inna opcje wyboru:/)... - zobaczymy do srody, czy po czacie bede z czystym sumieniem mogl oddac glos na pana Podraze.
pozdr
robinson77
Mam nadzieje , że wyniki ankiety jeszcze sie zmienią!!!!

ps. Teraz to ja !!!! a wyżej ktoś sie podszywa - NIEŁADNIE...!!!!

POZDRAWIAM
robinson77
Bartek
QUOTE(robinson77 @ Nov 8 2006, 08:06 PM) *
Mam nadzieje , że wyniki ankiety jeszcze sie zmienią!!!!

Zmienią się? No sorry, ale poza Panem Zbyszkiem ja nie widze na stanowisku prezydenta naszego miasta zadnego z kandydatow. Myslalem ze przynajmniej Pan Meres bedzie sklonny do przeprowadzenia chata, ale widac ze raczej sie boi ok 90min rozmowy z forumowiczami.

/
vacu
QUOTE(robinson77 @ Nov 8 2006, 10:06 PM) *
ps. Teraz to ja !!!! a wyżej ktoś sie podszywa - NIEŁADNIE...!!!!

O mnie chodzi? Mnie nie chodziło o to, że robinson to ja, tylko o to, że to ja oddałem głos biggrin.gif
QUOTE(Mick @ Nov 6 2006, 07:16 PM) *
Wydaje mi się, że pozycja "nie będę głosować" nie powinna być brana pod uwagę do obliczania udziałów procentowych, bo fałszuje wyniki.

z tym sie juz nic nie da zrobic. Ta pozycja jest rowniez ciekawa, a nie bedzie problemu z przeliczeniem procentow bez jej uwzglednienia.

Glosujcie! ankieta jest w pelni anonimowa, nawet dla modow wink.gif

glosujemy do piatku do godz. 23.59 wink.gif

a ja wciaz nie wiem sad.gif gdyby nie przynaleznosc pewnego kandydata do pewnej partii to sprawa bylaby dla mnie jasna ehhhh unsure.gif
Hator
ty masz na czlowieka glosowac - nie na partie.
kursor
QUOTE(Hator @ Nov 9 2006, 12:31 AM) *
ty masz na czlowieka glosowac - nie na partie.

Dokładnie Hator - na szczeblu samorządu nie można mówić o partyjniactwie trzeba wiedzieć jaką osobą jest kandydat i jakie ma plany dla miasta, a nie z jakiej parti pochodzi
Hator
dostalem takiz to mail od rzecznika DG

Witam,

ponownie przekazuje Panstwa prosbe prezydentowi.
POZDRAWIAM!
Andrzej Bęben

sukces - bo wczesniej kazdy mail byl bez odzewu biggrin.gif
Bartek
Ej no dlaczego nikt nie głosuje na p. Talkowskiego? Nawet sam Pan Bęben nie zaglosowal? Nie ładnie, oj nie ładnie. Hihi ;-)
pozdrawiam
QUOTE(Bartek @ Nov 9 2006, 11:44 PM) *
Ej no dlaczego nikt nie głosuje na p. Talkowskiego? Nawet sam Pan Bęben nie zaglosowal? Nie ładnie, oj nie ładnie. Hihi ;-)

I do tego wyniki jakieś inne niż na TVTOM.
kwintosz
QUOTE(Bartek @ Nov 9 2006, 11:44 PM) *

QUOTE(pozdrawiam @ Nov 9 2006, 11:48 PM) *
I do tego wyniki jakieś inne niż na TVTOM.

A to co wy kurde jacyś tacy nie tutejsi?? ohmy.gif Nie wiecie takich rzeczy? wink.gif Przecież my to jesteśmy układ!! Grupa Zmieniająca Wyniki Sondażów Wyborczych (GZWSW) Tak.. wyniki są spreparowane.. laugh.gif a głosować na jedynych słusznych kandydatów nie można!! biggrin.gif
pulsatilla1214
Hahahahahahaa laugh.gif

A może po prostu jedyny zwolennik (domniemany) wspomnianego kandydata wpada na forum tylko by poopluwać forumowiczów. Może nawet ze szlachetności duszy swej nie splami się oddawaniem głosu... rolleyes.gif
sonda zakonczona. dziekuje za udzial. cisza wyborcza :)
pozdrawiam
Ja zagłosowłem na Podraze. Dla równowagi reszte moich głosów otrzymała PO
kwintosz
Z takimi wynikami nie byłoby II tury wyborów. biggrin.gif Myślę że to nie realne w rzeczywistości, nie ma na to najmniejszych szans. Pozostało pytanie tylko kto stanie do boju w II turze..
Master
Pozdrawiam ja rownez Podraza + drygu wink.gif + do sejmiku PO
temat trzeba zamknac zeby nikt dalej nie glosowal
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.