Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kandydaci do RM okręg 4
Forum Mieszkańców Dąbrowy Górniczej > Dąbrowa Górnicza > Władze
vasyl81
Zapraszam do zapoznania się z sylwetką moim zdaniem najlepszego i najwiarygodniejszego kandydata na radnego z Dąbrowy Górniczej. Zbigniew Łukasik- bo o nim mowa- radny obecnej kadencji- pomysłodawca, organizator, koordynator wielu akcji społecznych m.in. Turystyczne Wakacje kilkaset dzieci miało możliwość praktycznie darmowych wjazdów na wycieczki przede wszystkim te które nie mogły nigdzie wyjechać. Organizacja festynu integracyjnego "Poznaj swojego sąsiada" przyciągnęła rzesze mieszkańców dzielnicy Kasprzaka, Tysiąclecia. Poza tym stworzenie forum organizacji pozarządowych. Wyjazdy dla emerytów i rencistów. Walka o ochronę naszych lokalnych zabytków sakralnych. Pełna dostępność- pomoc dla mieszkańców nie tylko wyborców z okręgu. Znam go osobiście i w pełni go popieram i rekomenduję bo warto i uważam, że jest to mój obowiązek. Bo takich ludzi trzeba promować w dzisiejszych realiach.
Radny Łukasik właśnie stworzył swoją stronę internetową: www.zbigniewlukasik.info- tak są wszystkie informacje o nim o jego dokonaniach-sami się przekonajcie! Poza tym jest również do dyspozycji forum a ostatnio ukazała się prezydencka sonda wyborcza i konkurs dla uczestników(i nie tylko ) "Turystycznych wakacji". Na prawdę fajna strona- własna - nie na zamówienie. Znajdziecie tam wszystko o kandydacie. Polecam serdecznie.
www.zbigniewlukasik.info.
Hator
vasyl81 - tak szczerze przyznaj jakie masz koneksje z panem lukasikiem ? wink.gif to ze go reklamujesz, postujesz jako 1 u niego na forum - to chyba nie przez przypadek - wg mnie to nic zlego takze luz - poprostu bede wdzieczny za szczera odpowiedz :)

PS skoro masz wtyki i kontakty (wg mego domniemania) z p. Lukasikiem to moze zaprosilbys go na forum - chetnie poznam osobe i jego poglady tym bardziej ze to moj okreg wyborczy, a na jego stronie nic zbytnio konkretnego nie ma :)

pozdr
pozdrawiam
Dokładnie przejrzałem podaną stronę. Więc z ważniejszych osiągnięć tej kadencji, jakimi chwali się pan Łukasik, wymienię: termomodernizacje szkoły, remont chodników, budowę placów zabaw oraz budowę 2 kontenerów mieszkalnych. Do tego pan radny chwali się, że złożył przez 4 lata 50 zapytań do prezydenta. Ale czytając odpowiedzi chyba niewiele osiągnął, bo Tale go zbywał jakimś wodolejstwem.

Program wyborczy: Edukacja, Praca, Rozwój, Bezpieczeństwo, Wypoczynek – i to tyle, nic więcej nie znalazłem
A ja chciałbym poznać zdanie Pana Łukasika na temat panującego prezydenta. Osiągnięcia raczej bardzo skromne jak na 130 tys miasto, a programu wyborczego to ja właściwie nie widzę.
:)
no wlasnie - brak programu wyborczego
vasyl81
Witam serdecznie

do HATOR; radny Zbigniew Łukasik jest moim wujkiem(bratem mojej mamy- żeby w pełni wyjaśnić). Oczywiście nie kryję tego bo nie ma czego. Tylko trochę niepowazne by było jakbym promował kandydata na radnego hasłem "Głosuj na mojego wujka". Ale jeśli jest taka potrzeba to wyjasniam bo to zadna tajemnica nie jest a tym bardziej jakiś powód do wstydu czy coś w tym stylu ale przeciwnie- dla mnie powód do dumy bo wiem jak szanowanym człowiekiem w naszym mieście jest mój wujek. Jeszcze nie słyszalem złego słowa o nim od ludzi. Bardzo go szanuję i mam prawo a właściwie obowiązek nie tylko jako jego siostrzeniec ale jako mieszkaniec tego miasta do promowania(nie reklamy) uczciwego i zasłużonego dla miasta człowieka i informowaniu o nim i przekonywaniu o tym innych mieszkańców. I mówię to z pełnym przekonaniem.
Ja jestem dumny ze swojego wujka bo wiele się od niego nauczyłem i mu zawdzięczam- szczególnie przydatne były doświadczenia i nauki podczas organizowanych przez niego wycieczek dla mieszkańców, których zorganizował w ciągu 25 lat niezliczoną ilość. O tym mogą najbardziej zaświadczyć pracownicy MZBM i ich rodziny.

A wracając do konkretów: Czy mało zrobił dla miasta w ciągu 4 lat?:
Organizacja wycieczek wakacyjnych dla kilkuset a pewnie i dużo w sumie więcej dzieci i młodzieży szczególnie z biednych rodzin, zdobycie środków na budowę placów zabaw- na którym mogą bezpiecznie bawić się dzieci pod czujną opieką rodziców, zapraszam szczególnie na plac zabaw przy Kościele św.Rafała Kalinowskiego- organizacja na nim festynów rodzinnych w których bawili się młodzi,starzy. Byłem tam-widziałem radość i wdzięczność ludzi. Promocja zdrowej rodziny to je zasługi- a jest(był) przewodniczacym Komisji d.s Rodziny Rady Miasta- i nie tylko mówił o problemach ale dawał pozytywne przykłady.
Stworzył forum organizacji pozarządowych. A jak ja wiem z doświadczenia-organizacje pozarządowe są najskuteczniejszym "narzędziem" wspierającym władze miasta w wielu dzidzinach życia - także pomocy rodzinie, zapobieganiu patologiom społecznym a w większości przypadkach efektywniejszymi instytucjami.
Zdobył środki na renowację naszych najwspanialszych zabytków sakralnych: Kościół św.Antoniego na Górce, MBA w Centrum, te chodniki, drogi, budynki socjalne to mialy nie być remontowe i nie miały powstawać? A walczył o ich remony w swoim okręgu a jest 5 i każdy radny chce coś zrobić dla swojego okręgu a on wywalczyl dla swojego tyle ile mógł. Czy to mało?! No i skąś te fundusze dostawał. Właśnie od Prezydenta Miasta więc zarzut, że prezydent Talkowski "zbywał go" to informacje zamieszczone na stronie właśnie przeczą temu. A ze się wszystkiego nie załatwiło to naturalna rzecz. Prezydent miał inne zdanie i jego wola czy słuszniejsze to właśnie w tych interpelacjach możecie Państwo ocenić. I czy to mało? Proszę wskazać inną osobę ,przykład kogoś kto więcej zrobił na Gołonogu- wtedy można mówić że ktoś zrobił mniej bo tak to nie ma porównania i mówienie że w mieście 130 tys. to mało to proszę wskazać kto więcej lepszego zrobił. Bo tyle ile mógł zrobić wujek to zrobił. Taka jest rzeczywistość.

O kompetetności i szacunku ludzi dla mojego wujka świadczy również fakt, że przez 11 lat sprawował funkcję dyrektora MZBM. "Przeżył" prawie 3 kadencje Rady Miejskiej i kilku prezydentów którym dyrektor MZBM podlega. Przegrał z jednym- twórcą takich megainwestycji jak AQUAPARK- który pochłania niesamowite pieniądze miasta-widzialem dokumenty, tzw.Pentagon - pałac za który plłacą wszyscy i Hala Sportowa-potrzebna, tylko jak na taką Halę to się raczej mało dzieje. To może są inwestycje jak na 130 tys. miasto ale kolosalnie droższe od przedsięwzięć Zbigniewa Łukasika a jakie są ich skutki finansowe i proporcjonalna faktyczna przydatność dla mieszkańców to chyba nie musze przekonywać. Efekty przedsięwzięć Zbigniewa Łukasika są widoczne i są w pełni akceptowalne przez mieszkańców a najważniejszym z nich jest radość dzieci!
A wiadomo też, że o wiele większe możliwości sprawcze ma prezydent niż radny- to prezydent przecież decyduje prawie o wszytskim.

Jeśli chodzi o kontakty radnego Łukasika z prezydentem Talkowskim to one nie są jak słyszałem najlepsze choć wujek zawsze się wyrażał o Prezydencie z szacunkiem tak jak i o władzach miasta i jego kolegach radnych. Po prostu mają z Prezydentem różne zdania i pomysły- a wujek się zawsze trzyma swojego zdania i realizuje swój program- to chyba naturalne,dobre i uczciwe dla wyborców,mieszkańców?
Program! Tak - nie ma szczegółowego programu na stronie internetowej, której jestem twórcą(teraz się też przyznaję do jej autorstwa) i to biorę na swoją odpowiedzialnośc. Najpierw chciałem przedstawić informacje na temat zrealizowanego mandatu radnego. Po świętach zapraszam do dyskusji na temat programu na przyszłość, który lada dzień się pojawi. Choć jak wszyscy wiedzą, ci którzy choćby w najmniejszym stopniu interesują się polityką,że program łatwo i przyjemnie napisać ale trudno zrealizować obietnice wyborcze. Ja chciałem najpierw przedstawić realizację programu i mandatu jaki otrzymał wujek w 2002 roku. I zapraszam rownież do zamieszczania Państwa propozycji i sugestii dotyczących problemów. miasta Wtedy jakby co za 4 lata będziecie Państwo mogli z pełnym przekonaniem mówić, że radny Łukasik nic nie zrobił bo nie zrealizował mojego pomysłu, który był bardzo dobry. Bo właśnie żeby mówić, że ktoś coś mało zrobił trzeba dać przykład co mógł zrobić- wtedy można o tym dyskutować. Ja dałem już na forum na www.zbingiewlukasik.info swoją jedną propozycję, która faktycznie nie zależy od działań jednego radnego ale pomysł jest i będę chciał go promować bo uważam, że będzie on dobry dla miasta.

Kontakt z radnym Łukasikiem:
Oczywiście cały czas jest możliwy za pośrednictwem e-mail: zbigniewlukasik@op.pl. Można np. jeśli ma się wiele pytań sporządzić swego rodzaju wywiad z przygotowanymi pytaniami na które w najszybszym czasie odpowie radny i w razie takiej chęci jego autora zostanie zaprezentowany na naszej stronie. To myślę bardzo fajne rozwiązanie. Jeśli chodzi o bezpośredni, osobisty kontakt, spotkanie się z kandydatem na radnego to oczywiście będzie taka możliwość ale myślę, że najlepiej dopiero po świętach bo nie chcemy zakłocać teraz tego dla Polaków okresu zadumy, spokoju, refleksji, pamięci.
Po świętach zaczną pojawiać na terenie Gołonoga punkty wyborcze Zbingiewa Łukasika na których będzie można spotkać się osobiście z kandydatem. O miejscach i terminach będziemy informować na naszej stronie www.zbigniewlukasik.info. Jeśli byłaby konieczność spotkania się z kandydatem w konkretnym terminie to proszę o wcześniejsze informacje- na pewno znajdziemy jakiś zadowalający obie strony termin.

I jeszcze wracając do wcześniejszego tematu. Jeśli uważacie Państwo, że radny Łukasik mało zrobił dla naszego miasta i świadczą o tym informacje na stronie-które nie są podobno w pełni satysfakcjonujące proszę wskazać osobę- jej stronę www w której są informacje o większych zasługach dla miasta. Ja zobowiązuję się do umieszczenia informacji na obsługiwanej przeze mnie stronie www.zbigniewlukasik.info także w zakładce- dobre strony bo także zależy mi na promocji takich ludzi- ludzi którzy na prawdę na to zasługują i zasłużyli sie dla miasta wychodząc poza własne obowiązki zawodowe. Czekam na propozycje. Mój osobisty adres e-mail:vasyl81@wp.pl.

Mam nadzieję, że w pełni i konkretnie odpowiedziałem na Państwa uwagi,pytania. Jeśli nie prosze o kontakt. A wkrótce dyskusja o programie 2006-2010.

Pozdrawiam
Bartosz Wasilewski
pozdrawiam
Po pierwsze dziękuje za szczerość, bo niestety większość osób stara się ukryć powiązania z politykami. Po drugie dalej twierdzę, że osiągnięcia twojego wujka są mało znaczące dla miasta jako całości, co nie znaczy, że inni radni zrobili więcej. Samo to, że zrobił cokolwiek i do tego ma stronę internetową stawia go w czołówce.

Niestety ja patrząc na kandydaturę twojego wujka z szerszej perspektywy myślę, że problem tkwi gdzie indziej. Mianowicie startuje on z ramienia organizacji, która do dnia dzisiejszego nie potrafi się określić czy popiera urzędującego prezydenta czy nie. Moim zdaniem popieranie prezydenta, który doprowadził nasze miasto do inwestycyjnego impasu dyskwalifikuje twojego wujka. Dlatego proszę o definitywne określenie się w tej materii.

Oczywiście najlepiej jakbym otrzymał odpowiedź od H Zaguły jako lidera tej organizacji, ale niestety Pan ten nagle stracił chęć odpowiadania na pytania.

A czy ważniejsze są wyjazdy, chodniki i interpelacje czy brak zdecydowanego zaangażowanie w przerwanie stagnacji wywołanej przez obecnego prezydenta? Niech o tym zdecydują wyborcy.
vasyl81
do: pozdrawiam- przecież kandydatem KWW Blok Przyjaciół Dąbrowy Górniczej na Prezydenta Miasta jest pan Henryk Zaguła. zresztą odnośnik do jego strony znajduje się na stronie www.zbigniewlukasik.info w zakładce dobre strony. I KWW Blok Przyjaciół Dąbrowy Górniczej nic nie ma wspólnego z Prezydentem Talkowskim, który ma własny Komitet.
Jeśli chodzi jeszcze o brak zdecydowania mojego wujka w sprawach miasta to oprócz interpelacji na stronie internetowej są wycinki i przegląd prasy- zapraszam choćby do zapoznania się z fragmentem artykułu "Przerwana sesja" z DZ i rozdziałem Niczym Rejtan adres trochę długawy: www.zbigniewlukasik.wlasnastrona.pl/theme_2.php?page=8938&sub=8529&artykul=221

Wracając do działalności mojego wujka. Tak jak pisałem- był przewodniczacym Komisji d.s Rodziny i tym się zajmował i właściwie pod tym kątem można oceniać jego działalność. Nie może przecież radny zajmować się wszystkim. Ja pamiętam-nie dawno odbyłem wycieczkę do Sejmu(no może trochę zły przykład) i tam jeden z polityków nas oprowadzających tłumaczył czemu sale sejmowe są puste podczas różnych debat. Bo mówi, że jak się nie znają na czymś ani ich to bezpośrednio dotyczy to po co tam mają siedzieć i zabierać głos. A to są posłowie wybrani przez naród i powinni działąc w skali całego kraju. To taki przykład.

Pozdrawiam
Bartosz Wasilewski
pozdrawiam
Czy ja się jakoś nieprecyzyjnie wyraziłem w moim poście. Ja chciałem dowiedzieć się czy KWW Blok Przyjaciół Dąbrowy Górniczej obecnie popiera J. Talkowskiego czy definitywnie odcina się od współpracy z nim.

I tylko tyle chciałbym się dowiedzieć. Niestety w zamian otrzymałem jakąś dziwną odpowiedź. Ja doskonale wiem o tym, co Pan próbuje mi wytłumaczyć. Znam wszystkie artykuły, dlatego że są one zgromadzone na forum. Tylko niestety skuteczność radnych w przeciwdziałaniu głupim pomysłom naszego prezydenta była bliska zeru. Nie przypominam sobie, aby obecny prezydent miał jakikolwiek problem z przeprowadzeniem przez RM nawet najdziwniejszych propozycji czy otrzymaniem absolutorium. Ja nie podważam dobrej woli Pana Łukasika tylko nie widzę efektów jego działań w tej materii.

Niestety w poście jest jedno ewidentne przekłamanie. KWW Blok Przyjaciół Dąbrowy Górniczej ma bardzo dużo wspólnego z J. Talkowskim. To Henryk Zaguła, lider KWW Blok Przyjaciół Dąbrowy Górniczej, popierając i finansując kampanie J. Talkowskiego przyczynił się do wybrania go na prezydenta. Efekty tych decyzji boleśnie odczuwamy do dzisiaj i to, że obaj panowie przestali się lubić nie znaczy, że H. Zaguła nie ponosi pewnej odpowiedzialności za to, co się dzieje w DG.QUOTE(vasyl81 @ Oct 29 2006, 07:36 PM) *
Wracając do działalności mojego wujka. Tak jak pisałem- był przewodniczacym Komisji d.s Rodziny i tym się zajmował i właściwie pod tym kątem można oceniać jego działalność. Nie może przecież radny zajmować się wszystkim. Ja pamiętam-nie dawno odbyłem wycieczkę do Sejmu(no może trochę zły przykład) i tam jeden z polityków nas oprowadzających tłumaczył czemu sale sejmowe są puste podczas różnych debat. Bo mówi, że jak się nie znają na czymś ani ich to bezpośrednio dotyczy to po co tam mają siedzieć i zabierać głos. A to są posłowie wybrani przez naród i powinni działąc w skali całego kraju. To taki przykład.


A to jest bardzo ciekawe podejście do sprawy
vasyl81
do pozdrawiam: kończąc już wątek bo ja nie wiem o co chodzi. Henryk Zaguła w ostatnich wyborach nie był w Bloku Przyjaciół Dąbrowy. Zresztą co mnie to interesuje. Dwa razy w życiu człowieka widziałem. Czy on kogoś popierał czy nie, czy go lubi czy już nie. Ważne są fakty i to co ktoś zrobił. Do rady Miasta wybieramy konkretnych kandydatów. Oni mają wykonywać swoje zadania i tyle.
Mój wujek robił to co mógł- był z ludżmi. I to mnie interesuje i to jest najważniejsze. Jeśli Pan uważa, że dbanie o prawidłowy rozwój najmłodszych mieszkańców miasta i ich rodzin nie jest ważną sprawą to się nie dogadamy. To jest najważniejsza sprawa nie tylko w skali miasta ale całego kraju.

A tak jak mówiłem jeśli są konkretne argumenty, że ktoś coś zrobił więcej albo zrobiłby i umiałby więcej to proszę o nie. Bo na razie ja daje przykłady, konkrety i się mówi, że to niewiele a w zamian dostaje informacje typu" w mieście 130 tys.- można więcej"- to zawsze tak można powiedzieć, "Henryk Zaguła popierał tego, tamtego". Albo "moim zdaniem popieranie prezydenta, który doprowadził nasze miasto do inwestycyjnego impasu dyskwalifikuje twojego wujka"- ja na stronie-sam ją tworzyłem- nie widziałem nic, żeby wujek popierał prezydenta Talkowskiego. Z tego co wiem osobiście go też nie popiera.
Tak to byśmy w padli w jakieś opętanie. Ten jest zły bo on nawet nie popiera kogoś tam ale jego klub popiera a nawet nie klub lecz kiedyś jego obecny przedstawiciel- i to w sumie wychodzi, ze to on popiera. To co ma wujek startować sam jako Komitet jednoosobowy.Co miał mój wujek zrobić- czasami głosował niezgodnie ze swoim klubem. Przychodził na sesje gdy inni tylko dla popisania się przed ludżmi nie przychodzili a to jest ich obowiązek.

A przykład z sejmu jak najbardziej jest trafny- choć znowu dostaje odpowiedż "A to jest bardzo ciekawe podejście do sprawy"- i tyle. A ten przykład tylko mówi o najprostszej rzeczy: Każdy ma robić to co do niego należy i na czym się zna i co jest w stanie zrobić. I mój wujek to robił.

Mój wujek zrobił dla tego miasta bardzo dużo i mało jest takich ludzi. Jeśli ktoś się nie zgadza to proszę znowu o argumenty przeciw. Jeśli nie -będzie to oznacza to tylko jedno: że Zbigniew Łukasik zasługuje na ponowne zaufanie bo taki jest sens jakichkolwiek wyborów.Wybieramy tych, którzy na to zasłużyli.

ja teraz czekam na konkrety. Na razie widzę na stronie mojego wujka ciągle tylko mój pomysł na forum. A forum działa. Jakie jest to jest-proste- jest też dział dla konkretnych pomysłów. Jak jest taka potrzeba jak sugerował: HATOR mój wujek będzie dostępny na forum. Co można zrobić więcej. Stworzona jest strona-wszytsko tam jest - nie widzę przykładów by inni kandydaci tak szczegółowo przedstawiali swoją działalność. Ja ją wszędzie promuje.

Proszę o pytania. A w odpowiedziach dostaje jakieś rzeczy o Panach Talkowskim, Zagule.
Jeden kandyduje na prezydenta i drugi- jednego popiera ten Komitet, drugiego inny. To jak w takim przypadku można mieć wątpliwości czy obecnego Prezydenta teraz popiera Blok. Jakby popierał to by był ich kandydatem na prezydenta. Wybory na Prezydenta są osobną sprawą a na radnych osobną. To ludzie wybierają prezydenta i on dostaje ich zaufanie. I na ten temat tyle mam do powiedzenia.

Pozdrawiam
Bartosz Wasilewski
pozdrawiam
Ja się wstrzymam od komentowania powyższego postu, ale proszę już 3 raz o odpowiedz na proste pytanie: czy KWW Blok Przyjaciół Dąbrowy Górniczej obecnie popiera J. Talkowskiego czy definitywnie odcina się od współpracy z nim. Właściwie trudno mi zrozumieć gdzie tkwi problem z tym pytaniem. Niestety jest ono potrzebne niektórym do podjęcia świadomej decyzji wyborczej. I mam nadziej, że tym razem dostanę prostą odpowiedz a nie kolejny post powieść.
vasyl81
do pozdrawiam: ja odpowiadam najszczerzej i najpełniej, konkretnie jak mogę. Jeśli Panu to nie odpowiada to jest mi przykro. Ja nie jestem rzecznikiem KWW Bloku Przyjaciół Dąbrowy ani jego przedstawicielem.
Promuję swojego dobrego kandydata- w dodatku osobę z rodziny bo takie jest moje prawo i taki temat postu . A Pan mówi na to, że Henryk Zaguła popierał kiedyś Jerzego Talkowskiego i to mojego wujka dyskwalifikuje. A ponadto zarzuca Pan, że mój wujek zrobił mało dla miasta i były to rzeczy mało ważne- choć nie wiem na jakiej to podstawie. Ja na to odpowiadam- bo jakbym nie odpowiedział to tak by wyglądało, że się z tym zgadzam. I robię to najpełniej jak mogę. I tyle.
I na koniec :pisał Pan "czy ważniejsze są wyjazdy, chodniki i interpelacje czy brak zdecydowanego zaangażowanie w przerwanie stagnacji wywołanej przez obecnego prezydenta? Niech o tym zdecydują wyborcy"- ja mam nadzieję, że będą głosować na tych, którzy coś zrobili i to będzie świadoma, mądra,konkretna decyzja wyborcza. Koniec.

Pozdrawiam
Bartosz Wasilewski
pozdrawiam
I takie odpowiedzi lubię. Jak by mi Pan napisał wcześniej, że nie jest mi w stanie odpowiedzieć na moje pytanie to bym tyle razy nie pytał.

Ale żebym nie był posądzony tylko o krytykowanie postanowiłem poszukać tej odpowiedzi sam. A było to dosyć łatwe. Mianowicie na ostatniej sesji RM poglądy wyrażane przez obecnego prezydenta były skrajnie różne od tych prezentowanych przez H. Zagułe i Pana Łukasika. Doszło nawet do drobnej awantury. Więc raczej wykluczam jakąkolwiek potencjalną współpracę prezydenta i Pana Łukasika, chociaż nie takie cuda widziała nasza polityka.
vasyl81
do pozdrawiam: to się cieszę, że znalazł Pan odpowiedż na swoje pytanie choć wspominałem że wujek nie popiera obecnego Prezydenta. Ja jednak zostanę przy swoim stanowisku, że dla mnie najważniejsze są konkretnie działania i zasługi kandydata i ich będę u mojego wujka bronił.
A jeśli chodzi o te Pana pytania to w sumie miałem dzięki temu okazję do pełniejszego zaprezentowania sylwetki mojego wujka rolleyes.gif na forum.
Pozdrawiam
Bartosz Wasilewski
Hator
co z obecnoscia Pana Lukasika na forum - tak dlugo wpisuje adres do przegladarki??
pulsatilla1214
Dyskusja między Vasylem81 a pozdrawiam na temat "czy Łukasik popiera Talkowskiego" jest perełką cool.gif

Gratuluję wujkowi, nauczył jak odpowiadać, aby nie odpowiedzieć :) Lanie wody to zaleta rzecznika prasowego (a chyba nim jest vasyl81, skoro tworzy wujkowi stronę www i apologizuje jego postać choćby na tym forum).

Tyle, że nie znoszę ludzi, którzy mówią wiele, a nie mówią nic. Nie potrafiąc się zdobyć na "tak" lub "nie" tylko zawracają innym głowę, swoimi długimi wywodami chcąc zaciemnić brak odpowiedzi.
Mick
O ile pamiętam, to w 2002 r. była akcja "wszyscy przeciw Lipczykowi", wiadomo jak było. I kiedy okazało się, że Thale dostał ok. 16% głosów i jako drugi wszedł do finałowej rozgrywki z Liczykiem, to poparli go chyba wszyscy pozostali kandydaci.
Zaguła, na którego zresztą wtedy głosowałem, poparł Tala i jakimś przedziwnym zbiegiem okoliczności (wyborcy Lipczyka zostali w domu?) ten wygrał z urzędującym prezydentem.

Potem Dziadek zebrał kilku kontrkandydatów i był plan, że oni będą współpracować dla dobra DG i takie tam. Wtedy właśnie Zaguła wstąpił do drużyny Tala. No i właśnie - o ile dobrze pamiętam - to Dziadek zaraz pokłócił się z wszystkimi, których po wyborach zaprosił do tej współpracy i od tego czasu Zaguła występował przeciwko niemu. Tyle wiem.
Nie śledzę jakoś regularnie protokołów z posiedzeń RM, toteż nie wiem jak faktycznie jest, czy tam jak było w przeszłości. Mam jednak wrażenie, że Zaguła już od długiego czasu Talkowskiego nie popiera.
Z drugiej strony Talkowski nie miał zaplecza - a jak wszyscy byli przeciw to kto w takim razie udzielał mu w poprzednich latach absolutorium itd? :)

PS 1.: Z 10 lat temu miałem okazję poznać p. Łukasika i generalnie mogę powiedzieć, że to uczciwy chłop z takim społecznikowskim zacięciem. Jakbym mieszkał w jego okręgu to pewnie rozważałbym możliwość głosowania na niego. Btw - nie jestem z nim w żaden sposób związany :)

PS 2.: Dzięki Bogu w czasie II tury wyborów 2002 roku nie było mnie w mieście, bo - przeciw Lipczykowi - chciałem głosować na Tala. Chyba bym sobie nie darował.
vasyl81
Witam
Miałem w sumie następne wiadomości o kampanii Zbigniewa Łukasika przedstawić jutro (no w sumie dziś w godz.południowych bo już piątek . Ale jak widzę znowu temat jak to ujął pulsatilla1214 "czy Łukasik popiera Talkowskiego" to nie chcę ale muszę zareagować. Nie wiem czy czyta całość moich wypowiedzi bo ja takiego problemu tam nie widziałem. O tym, że wujek nie popierał konkretnych działań prezydenta Talkowskiego napisałem od razu. Problem polegał na tym że zostało zarzucone że wujek zrobił niewiele dla miasta bez podania żadnych ku temu przesłanek i na to odpowiadałem. A zarzut był, że to Henryk Zaguła popierał prezydenta i to mojego wujka dyskwalifikuje. To jeszcze raz ostatni powtarzam.Takie rzeczy mnie nie interesują.A poza tym Prezydenta wybrali mieszkańcy Dąbrowy a nie radni. Teraz wyborcy mogą go ocenić za jego działania.
Radziłbym czytać co ktoś pisze i szanować ich szczerość o którą mnie zresztą poproszono a nie mówić o rzeczach w ogóle oderwanych od rzeczywistości.
Jeśli chodzi o obecność na forum to jest problem natury technicznej. Oczywiście gdyby wujek miał taką możliwość to by bez mojego pośrednictwa wypowiadał się tutaj na forum ale nie ma dostępu do Internetu. I pytania oczywiście można cały czas kierować tutaj na forum i za pośrednictwem strony internetowej-że nikt z tego na razie nie chce skorzystać to co mam zrobić-podobno kandydaci nie są dostępni - nie ma z nimi kontaktu-kontakt mailowy Zbigniewa Łukasika jest na stronie- ja odpowiedzi radnego- zamieszczę jak najszybciej ale na razie niektórzy się skupili się na głupich komentarzach i obrażaniu mojej osoby. Na to nie zezwalam.
Powtarzam jeszcze raz -Zbigniew Łukasik jest moim zdaniem najlepszych i najwiarygodniejszym kandydatem na radnego z Dąbrowy Górniczej. Nikt mi nie zabroni takiej wypowiedzi-przedstawiam na to konkretne dowody- bo tak wygląda(powinna wyglądać) kampania wyborcza- promocja kandydatów.I tyle. Że w Dąbrowie to wygląda inaczej to już nie moja wina.
Temat jest "Kandydaci do RM okręg 4" - no to przedstawiam kandydata jednego konkretnego- Nie obrażam innych kandydatów-nie atakuję, nawet ich nie wymieniam. O co chodzi? A ktoś jeszcze wchodzi do dyskusji którą przeprowadzałem z kimś innych nawet nie wiedząc o czym ona była i atakuje. "Pozdrawiam" przedstawił swoje zdanie- ja swoje.Ja przedstawiałem swojego kandydata zgodnie z tematem. Sprawa zamknięta.
Pełny program wyborczy kandydata Z bigniewa Łukasika zostanie przedstawiony na stronie www.zbigniewlukasik.info tak jak wspomniałem jeszcze dziś a także dokładny termin spotkań z kandydatem i rozmieszczeniem punktów informacyjnych na terenie Gołonoga.
I mam nadzieję, że dyskusja w końcu będzie miała jakiś sens.
A wracając jeszcze do komentarza pulsatilla1214. Ja nie znoszę ludzi którzy mowią tylko żeby coś powiedziec i kierują się tylko chęcią "popisania się" a do dyskusji nic nie wnoszą. Dąbrowa "prawie jak" miasto- niestety jednak coś w tym jest. Jak mawiał mój profesor na uczelni: Ludzie,ludziska opamiętajcie się!

No mam nadzieję, że dziś Polki wygrają spokojnie z Kostaryką. Zamieszczę relację z tego meczu na stronie.
Do przodu Polsko!
Bartosz Wasilewski
pulsatilla1214
Panie Kolego vasyl81 - proponuję wrócić do profesora na naukę czytania ze zrozumieniem. Zrozumienia tego, co sam piszesz, również. Nawet jak zdasz, nie będziesz jednak miał prawa zarzucać innym, że czegoś "nie doczytali". Masz pecha, właśnie wszystko przeczytałem, choć będąc na forum od niespełna tygodnia popełniłeś już niejeden elaborat.

Powtarzać możesz coś do znudzenia, jesteś w tym dobry, wspomniałem.

QUOTE
(pulsatilla1214) Nie wiem czy czyta całość moich wypowiedzi bo ja takiego problemu tam nie widziałem


Trochę szacunku, Panie Rzeczniku. Pozwól też innym myśleć samodzielnie, zamiast streszczać swój punkt widzenia w czym tkwił problem kolejny raz.

QUOTE
Radziłbym czytać co ktoś pisze i szanować ich szczerość o którą mnie zresztą poproszono


Co do szczerości, chyba nie występuje u Ciebie tylko, gdy zostaniesz o nią poproszony przez Hatora..? Nie wiem co udało Ci się "wyczytać', że aż tak się oburzyłeś i uniosłeś, ale jak do tej pory nikt nie zarzucił Ci kłamstwa. Coś jesteś bojowo nastawiony. Zgodnie z zasadą, że wybory to wojna? Tylko dlaczego wg Ciebie z wyborcami (do których się zaliczam)..?

Twoją odpowiedzią na wspomniany "problem" jest
QUOTE
Takie rzeczy mnie nie interesują
,
w podobnym tonie odpowiedziałeś pozdrawiam. Ale jak przyznaleś odpowiedzi stały się dla Ciebie po prostu zaprezentowaniem sylwetki wujka
-
QUOTE
A jeśli chodzi o te Pana pytania to w sumie miałem dzięki temu okazję do pełniejszego zaprezentowania sylwetki mojego wujka na forum


Pomyśleć, że to jednak właśnie TY jesteś szermierzem trzymania się ściśle tematu:
QUOTE
nie mówić o rzeczach w ogóle oderwanych od rzeczywistości.


Co do kwestii obrażania się :
QUOTE
na razie niektórzy się skupili się na głupich komentarzach i obrażaniu mojej osoby. Na to nie zezwalam.

Nie wiem czy wiesz, ale rzecznikiem była pewien czas temu Pani Kocjan. Czyżbyś chciał iść w jej ślady..?

QUOTE
przedstawiam kandydata jednego konkretnego- Nie obrażam innych kandydatów-nie atakuję, nawet ich nie wymieniam. O co chodzi? A ktoś jeszcze wchodzi do dyskusji którą przeprowadzałem z kimś innych nawet nie wiedząc o czym ona była i atakuje

Ciekawe kto kogo?

Jeśli masz ochotę pokonwersować prywatnie z pozdrawiam to proponuję priv, a nie forum z nazwy DYSKUSYJNE. Poza tym nie wtrąciłem się nawet do dyskusji, lecz wyraziłem pogląd, gdy się skończyła. Wyraziłem, gdyż sposób jej prowadzenia przez Ciebie powiedział o Tobie bardzo wiele i to było moje spostrzeżenie.

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że rzecznik jest po to, aby odpowiadać na pytania, a nie obrażać się. Sam jednak zachowujesz się niezwykle agresywnie obrażając mieszkańców tego miasta jakbyś zapominał, że ich przychylność powinna być Twoim celem:

QUOTE
Dąbrowa "prawie jak" miasto- niestety jednak coś w tym jest.
(sic!!!!!!!)

Ideą forum jest wyrażanie poglądów nie tylko będących wyrazami poparcia,

QUOTE
A wracając jeszcze do komentarza pulsatilla1214. Ja nie znoszę ludzi którzy mowią tylko żeby coś powiedziec i kierują się tylko chęcią "popisania się" a do dyskusji nic nie wnoszą


Coś mam wrażenie,że najchętniej zabroniłbyś nie zgadzającym się z Tobą cokolwiek mówić. Napisałeś tylko kilka postów, ale pobrzmiewa w nich ciągle chęć rządzenia wszystkimi i wszystkim:
QUOTE
Koniec.


QUOTE
Oni mają wykonywać swoje zadania i tyle.


QUOTE
Na to nie zezwalam


QUOTE
I tyle.


Chęć posiadania ostatniego zdania ciągle podkreślasz dosadnie kończąć wypowiedzi. Tędy droga...?


Podsumowując - chciałbym wierzyć, że wujek jest inny niż jego rzecznik. Zresztą o nim miałem jak najlepsze zdanie cały czas (co pewnie Ciebie zdziwi w swym zacietrzewieniu, że nigdy nic przeciw niemu nie powiedziałem). Choć mógłby sobie znaleźć rzecznika, który przestanie odbierać mu głosy - czasem o tym czy sie kogoś popiera decydują drobnostki, choćby taka jak sposób zachowania rzecznika.

P.S.

Z tym meczem całkiem dobra strategia wink.gif
vasyl81
pozdrawiam: cyt."I takie odpowiedzi lubię.". Rozmówca zadowolony z odpowiedzi.
A cyt pulsatilla1214 w tej sprawie:"Tyle, że nie znoszę ludzi, którzy mówią wiele, a nie mówią nic. Nie potrafiąc się zdobyć na "tak" lub "nie" tylko zawracają innym głowę, swoimi długimi wywodami chcąc zaciemnić brak odpowiedzi"-wypowiedż nie wiadomo o czym - i to nie jest atak i wszystko jest pięknie oczywiście.
A to "A jeśli chodzi o te Pana pytania to w sumie miałem dzięki temu okazję do pełniejszego zaprezentowania sylwetki mojego wujka rolleyes.gif na forum"-Żart taki to był żeby miło zakończyć rozmowę z pełnym szacunkiem dla rozmówcy.
"Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że rzecznik jest po to, aby odpowiadać na pytania, a nie obrażać się. Sam jednak zachowujesz się niezwykle agresywnie obrażając mieszkańców tego miasta jakbyś zapominał, że ich przychylność powinna być Twoim celem"- to Panie Kolego jakieś pytanie zadałeś? Pozdrawiam czy Hator- nie widzę żeby się czuli obrażeni. To proszę nie pisz tutaj w liczbie mnogiej, że ja obrażam mieszkańców mojego(nie tego) miasta bo to po prostu przykre.
A to że mnie nie interesuje, że ktoś popierał tego a teraz już go nie popiera i to ma być najważniejsze. To podtrzymuje.Moje zdanie i kogo mogę nim obrażać, że interesują mnie bardziej konkretne działania. Zawsze mówię szczerze.

pulsatilla1214:cyt. "Z tym meczem całkiem dobra strategia " żeby nie było, że taki bardzo zły jestem.
Dziękuję bardzo za uznanie. Zawsze do usług.Relację właśnie szykuję bo nie miałem wcześniej czasu-ale notatki robiłem podczas oglądania.
A wygraliśmy dziś ale jutro cięzki mecz z Tajwanem- chyba o I miejsce w grupie. Trzymajmy kciuki.

Bartosz Wasilewski
pulsatilla1214
Hahahahahaha biggrin.gif Rozbawileś mnie, wybacz :)

Pozwolę sobie zacytować całość tej wypowiedzi pozdrawiam:

[quote] I takie odpowiedzi lubię. Jak by mi Pan napisał wcześniej, że nie jest mi w stanie odpowiedzieć na moje pytanie to bym tyle razy nie pytał.[/quote]
Odpowiedź znalazł sobie sam, gdyż choć ponawiał pytanie nie uzyskał jej od Ciebie.

Jesteś pewien, że rozumiesz co ktoś pisze laugh.gif ?


Mój post jedynie skomentował Pana "mijanie się" z pytaniem i brak odpowiedzi. Jasne?
Czy tak trudno to pojąć..???

A jeśli używa Pan w określeniu do mieszkańców TEGO miasta (abstrahując od kwestii jakie jest pańskie miasto, ale jak zauważyłem zrozumieć coś ciężko) określeń w stylu "głupi" to o szacunku to nie świadczy.

Osobiście zapamiętam sobie najbardziej ten fragment Pańskich wypowiedzi:


[/quote]Dąbrowa "prawie jak" miasto- niestety jednak coś w tym jest.[quote]


P.S.

Skoro domagasz się pytań

- jakie jest stanowisko Pana Łukasika, jak sam piszesz wieloletniego dyrektora MZBM, a więc osoby kompetentnej, w kwestii nowej siedziby MZBM w Gołonogu na miejscu dawnej kawiarni Kaprys?
Bathurst
Czasem się zastanawiam skąd tyle zacietrzewienia w ludziach............ dry.gif Łapaanie za słowa, wyrywanie zdań z kontekstów całych wypowiedzi....eh. Może by tak zacząć od skupienia się na merytorycznej stronie wyborów a nie osobistych podjazdach Panowie?
vasyl81
O i właśnie o to mi chodziło. dzięki Bathurst. Ja jestem za. Sprawę zostawiam do oceny innych i prosiłbym aby do tej sprawy nie wracać bo to temat zastępczy.
A pytań właśnie nie ma do kandydata. Strona www po to powstała. Podałem mail na forum. Jest wszystko. Jakby Pulsatilla1214 zaczął od pytania to by nie było problemu.
A te pytanie,które zadał jest konkretne, mądre,rzeczowe- to nie wiem czemu nie zadał wcześniej. I dostanie odpowiedż na nie w najbliższym czasie. bo jak pisałem radny Łukasik nie ma stałego dostępu do Internetu więc się muszę z nim skontaktować.
Proszę o więcej.
Pozdrawiam
Bartosz Wasilewski
vasyl81
Witam ponownie
zapraszam do zapoznania się z programem wyborczym kandydata na radnego Zbigniewa Łukasika oraz terminami spotkań z wyborcami na www.zbigniewlukasik.info.
I proszę po raz kolejny o zadawanie (znowu zostane posądzony o to że się powtarzam) ale jedyne pytanie do kandydata otrzymałem dopiero po niepotrzebnej i przykrej dla wszystkich dyskusji. Wstrzymałem się od dalszego komentowania tej sprawy i jest to moje wielkie poświęcenie. Wogóle zawieszam dyskusje osobiste i wypowiedzi bo choćby fakt, że ja się przedstawiam z imienia i nazwiska a choćby ostatnią niepotrzebną dyskusję na dziwny temat prowadzę z osobą właściwie anonimową- to wogóle jest bezsensowne. Poza tym. Jeśli już jestem oficjalnie uznany za rzecznika radnego Łukasika to w dalszym ciągu nie widzę pytań. A podobno jest problem z kontaktem z kandydatami- nie chcą się wypowiadać-nie są dostępni- ja stworzyłem stronę www, piszę na forum i nie wiem co jeszcze mogę zrobić-przecież podałem mail- wszytskie warunki do zadawania pytań są. zapraszam więc do zadawania pytań. Przekażę je radnemu Łukasikowi by miał możliwość pełnej,rzetelnej odpowiedzi. To on kandyduje -nie ja.

Pozdrawiam
Bartosz Wasilewski
:)
^^^ nie no vasyl81 1 warn :)
vasyl81
Witam
dotałem pozwolenie od moderatora więc odpowiadam na pytanie zadane przez pulsatilla1214 w sprawie kawiarni Kaprys: na podstawie rozmowy przeprowadzonej z radnym Łukasikiem:
Zbigniew Łukasik nie był zwolennikiem utworzenia ADM 6 MZBM w miejscu kawiarni Kaprys. Gdyby był dyrektorem takiej decyzji by nie podjął. Dodał także , że ma(miał) sentyment do tej kawiarni gdyż często chodził tam na kawę.
Ja jeszcze tylko chciałem dodać ze spraw organizacyjnych, że prosiłbym bardzo z korzystania z możliwości jaką daje stworzona strona: www.zbigniewlukasik.info - możliwości zadawania pytań i wpisywania uwag dotyczących kandydata na radnego- po to ona powstała. A są przynajmniej 3 takie możliwości- kontakt- jak i e-mail jak i stworzony formularz kontaktowy, forum.księga gości. Poza tym jest nawet możliwość zamieszczania uwag do każdego z punktów programowych. Więc nie widzę powodów aby z tego nie skorzystać jak ktoś chce się dowiedzieć więcej o kandydacie. I zauważam, że ludzie wybierają bardziej drogę mailową.
Nie widzę innych stron www nawet kandydatów na prezydenta, która dawałaby takie możliwości
A tutaj na forum i tak prezentuje się tylko 2 kandydatów(ja tyle zauważyłem) nad czym ja też ubolewam. I tak niektórzy forumowicze zamiast na chęci poznania kandydata skupiają na pozbawionych sensu komentarzach.
Zapraszam więc na www.zbigniewlukasik.info.
Aha i jeszcze widzę, że coś tak smutno na forum. No dzisiaj się nie udało wygrać z Tajwanem ale faktem jest -mecz stał na wysokim poziomie. Jutro znowu gramy(grają nasze). Trzymajmy kciuki.
Pozdrawiam serdecznie
Bartosz Wasilewski(rzecznik)
vasyl81
do szaris: nie wiem, w czasie okresu przedwyborczego była możliwość zadawania pytań kandydatowi na radnego Zbigniewowi Łukasikowi za moim pośrednictwem.
Nie widziałem wtedy żebyś wtedy zgłaszał jakieś pytania czy uwagi. Teraz stawiasz zarzuty "za pośrednictwem Pana Sołtysika"(Mam pytanie (oczywiście do toso))-ciekawe . Cieszę się , że pan Sołtysik stanął niejako w obronie radnego(mojego wujka) ale chyba nie jest to osoba do której powinieneś kierować te uwagi. Tak jak mówię była do tego okazja.Ja czasami odwiedzam forum choć nie robię tego z jakimś większym przekonaniem bo nie za bardzo traktuję je jak i inne tego typu-poważnie- a mam na to powody. Teraz na twój post trafiłem w sumie przypadkowo.
Dokumenty w sprawie restrukturyzacji myślę,że w tej sytuacji będą do końca roku w przedstawione na stronie www.zbigniewlukasik.info a sam widziałem jak one były rzetelnie przygotowane. Nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz, że nic nie było robione. Jeszcze nie widziałem żeby do jakieś pracy mój wujek nie podszedł z pełnym zaangażowaniem. Choć w sumie szczerze mówiąc bym go za to pochwalił bo troszeczkę poznałem "specyfikę" pracy niektorych(bo nie powiem większości) osób czy to na uczelni czy w innych instytucjach w Dąbrowie i w innych miastach- zajmujących poważne stanowiska- którzy dalej je zajmują i mają się dobrze.
Oczywiście jest też problem z anonimowością forumowiczów ale i tak nie wiem co chcesz tym teraz osiągnąć. Przed wyborami bym zrozumiał.
Niestety obserwując to co się dzieje w Dąbrowie jestem przerażony ogromem obłudy, zawiści i bezmyślności. Tym bardziej zaczynam żałować decyzji o powrocie do własnego miasta po studiach. Jednakże nadzieją mnie napawają informacje, że młodzi ambitni- gotowi jak sami deklaruja do działania ludzie zgłaszają się do mojego wujka. Powstała przecież strona internetowa dzięki której mogą zgłaszać propozycje, uwagi i czynią to. Materiały o restrukturyzacji po ich zebraniu pojawiają się do wiadomości choć ciężko mi to pojąć czemu akurat teraz następuje taki atak. Moge się tylko domyślać. Fajnie, że jutro wielki finał z Brazylią. O i o tym jak się pisze w forach to lubię- radosne, krzepiące, pozytywne informacje. Do przodu Polsko.
Bartosz Wasilewski
Hator
sory vasyl ale wq... mnie Twym postem:
ale po koleji...
QUOTE(vasyl81 @ Dec 2 2006, 11:09 PM) *
do szaris: nie wiem, w czasie okresu przedwyborczego była możliwość zadawania pytań kandydatowi na radnego Zbigniewowi Łukasikowi za moim pośrednictwem.
Nie widziałem wtedy żebyś wtedy zgłaszał jakieś pytania czy uwagi. Teraz stawiasz zarzuty "za pośrednictwem Pana Sołtysika"(Mam pytanie (oczywiście do toso))-ciekawe . Cieszę się , że pan Sołtysik stanął niejako w obronie radnego(mojego wujka) ale chyba nie jest to osoba do której powinieneś kierować te uwagi. Tak jak mówię była do tego okazja.

a co ?! teraz nie mozna pisac do Wuja? wtedy kampania to wujo niby sluchal ludzi a teraz na 4 lata mi ich w 4 literkach??? Radny zostal wybrany przez mieszkancow KTORYCH MA SLUCHAC i KONTAKTOWAC sie z nimi - jest to zapisane w statusie miasta - czesc dot radnych - poczytaj sobie bartoszku-na BIPie udostepnione! i sie tak nie naburmuszaj bo szarisz zadal pytanie a Ty mozesz mu grzecznie odp a nie odwalac szopki...

QUOTE
Ja czasami odwiedzam forum choć nie robię tego z jakimś większym przekonaniem bo nie za bardzo traktuję je jak i inne tego typu-poważnie- a mam na to powody.

to go nie odwiedzaj i 3maj sie z daleka od niego i od nas...
bo jak Ci bylo potrzebne do kampani wuja to forum cacy i sie zagladalo codziennie. A teraz to pan Vasyl laskawie zacznie nas pouczac, ze jestesmy Fe, bo on cos o nas wie...
znalazla sie druga ela dabrowianka!

QUOTE
Dokumenty w sprawie restrukturyzacji myślę,że w tej sytuacji będą do końca roku w przedstawione na stronie www.zbigniewlukasik.info a sam widziałem jak one były rzetelnie przygotowane. Nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz, że nic nie było robione. Jeszcze nie widziałem żeby do jakieś pracy mój wujek nie podszedł z pełnym zaangażowaniem. Choć w sumie szczerze mówiąc bym go za to pochwalił bo troszeczkę poznałem "specyfikę" pracy niektorych(bo nie powiem większości) osób czy to na uczelni czy w innych instytucjach w Dąbrowie i w innych miastach- zajmujących poważne stanowiska- którzy dalej je zajmują i mają się dobrze.

a tak posta nie mogles wlasnie zaczac?? zamiast z jakimis pretensjami.

QUOTE
Oczywiście jest też problem z anonimowością forumowiczów ale i tak nie wiem co chcesz tym teraz osiągnąć. Przed wyborami bym zrozumiał.

Pan Szarisz zadal pytanie i tyle. Do Tomka Soltysika tez leca niewygodne pytania a jakos tomek sie nie obraza a odpowiada z kulturka - po tym idzie poznac kto kim jest (tomek - szacun dla Ciebie :) )
QUOTE
Niestety obserwując to co się dzieje w Dąbrowie jestem przerażony ogromem obłudy, zawiści i bezmyślności. Tym bardziej zaczynam żałować decyzji o powrocie do własnego miasta po studiach.

no to spadaj skads wrocil - skoro nie jestes mlodym, ambitnym jak to dalej piszesz ->to co jeszcze w DG robisz?!

QUOTE
Jednakże nadzieją mnie napawają informacje, że młodzi ambitni- gotowi jak sami deklaruja do działania ludzie zgłaszają się do mojego wujka.

nam juz nie trzeba takich wujow tylko mlodych i wyksztalconych do wziecia sprawy w swoje rece.
Twoj uncle nie umie sam czegos wymyslec? Czy Twoj wuj jest tylko po to by powtarzac za innymi? Takich doswiadczonych mam juz po-tad! dosyc dziadkowania w samorzadzie!!!
chce cos wuj zrobic?! To powiedz mu ze mlody i ambitny chce by wyregulowali PORZADNIE swiatla na granicznej - moze to pan Lukasik zalatwic??

QUOTE
Powstała przecież strona internetowa dzięki której mogą zgłaszać propozycje, uwagi i czynią to.

taaaaaaa - widzialem to - cale 2 Twoje posty... kampania bartek juz sie skonczyla - nie mydl nam tu oczu.

QUOTE
Materiały o restrukturyzacji po ich zebraniu pojawiają się do wiadomości choć ciężko mi to pojąć czemu akurat teraz następuje taki atak. Moge się tylko domyślać. Fajnie, że jutro wielki finał z Brazylią. O i o tym jak się pisze w forach to lubię- radosne, krzepiące, pozytywne informacje. Do przodu Polsko.
Bartosz Wasilewski


a idź żesz czorcie stad!!!
:)
@ Hator - to nie jest Twoje forum ani moje. Nie bedziesz decydowal kto sie na nim moze wypowiadac ani nie bedziesz nikogo stad wyganiac.
Kazdy ma takie samo prawo do wypowiedzi niezaleznie od wkladu w forum. Taki sam regulamin.
do tego wyraznie szukasz zaczepki z Vasylem i probujesz go obrazac.

ostrzezenie
vasyl81
oj Hator- jak coś zrobisz konkretnego dla miasta oprócz pisania postów na tym forum to mnie poinformuj. Zamieszczę to na stronie. Jak są krytyczne uwagi wobec mojego wujka to ja mam prawo na nie odpowiadać i także wyrażać opinie na temat tego forum. ty mi tego nie zabronisz. A może mi jeszcze w tym BIPie wskażesz, że radny musi wchodzić na to forum. A te obrażliwe teksty jakie przedstawiłeś - obraziłeś nimi bardzo wiele osób i się ośmieszyłeś nimi po prostu. I kiedyś to zrozumiesz.
"mlody i ambitny chce by wyregulowali PORZADNIE swiatla na granicznej"- bez komentarza.
A wszystko co napisałem we wcześniejszym poście oczywiście tym bardziej podtrzymuje. A jak to wzbudza tyle emocji. To bardzo dobrze. Cieszę się.
Bartosz Wasilewski
Bartek
vasyl81 czy twoj wujek wie ze ma tutaj na forum tak wygadanego adwokata w twojej osobie?
Hator
QUOTE(vasyl81 @ Dec 4 2006, 02:12 PM) *
oj Hator- jak coś zrobisz konkretnego dla miasta oprócz pisania postów na tym forum to mnie poinformuj. Zamieszczę to na stronie.


Kiedys bylem wspolorganiztorem pewnej imprezy w TZN o zasiegu powiedzmy ze wojewodzkim.
obecnie oprocz pisanai postow, do urzedow, do firm nie robie nic konkretniejszego niestety/robie tyle ile mam na to mozliwosci glownie czasowych- nauka mi na to nie pozwala. Po skonczeniu uczelni (daj Boze juz wkrotce) - jesli mi sie uda i bedziie czasowo mozliwosc tp chce zalapac sie na rzecz opracowania i wytyczenia sciezek rowerowych w DG. Pisalem o tym do p. Podrazy, ze jesli jest mozliwosc takiej wspolpracy to ja chetnie popracuje.
PS ku pewnosci - nie chce bys to wklejal na strone.
QUOTE
Jak są krytyczne uwagi wobec mojego wujka to ja mam prawo na nie odpowiadać i także wyrażać opinie na temat tego forum. ty mi tego nie zabronisz.

ja tez odpowiadam i wyrazam swoje opinie - denerwuja mnie tacy forumowicze co tylko wchodza tutaj by ugrac jakis wlasny interes a pozniej zmykaja z forum bo jest po wyborach i nie trzeba reklamowac wujka
co innego jakbys reklamowal firme czy swoj biznes to mialbym to w 4literkach,,,
PS juz sie wypowiadalem na temat Adamow, ksieciow polud hondurasu itp - stad tyle nerwow.

QUOTE
A te obrażliwe teksty jakie przedstawiłeś - obraziłeś nimi bardzo wiele osób i się ośmieszyłeś nimi po prostu. I kiedyś to zrozumiesz.
"mlody i ambitny chce by wyregulowali PORZADNIE swiatla na granicznej"- bez komentarza.

powiedz kogo obrazilem oprocz Ciebie? tylko i wylacznie do Ciebie moj post kieruje
tamto to byla ironia odnosnie Twej - wg mnie - beznadziejnej wypowiedzi

Bartku: zajmij sie leipej postowaniem na forum wuja - cos licho z tym Waszym kacikiem dobrych pomyslow... popostowal bys cos u wuja chyba ze moze juz Ci sie pomysly skonczyly ...? a moze to stad sie bierze ze minela kampania i juz szkoda zachodu na jakies pseudo posty w ktorych sam sobie postowales i odpowiadales na forum. Grunt ze przed wyborami wyborcy poczytali-lykneli ..., no nie? :)

Ponawiam pytanie - czemu Wuj nie przyjdzie na forum ? postowalem przed wyborami o obecnosc p. Lukasika, A Ty napisales ze ok
moze teraz nadrobi zaleglosci i poznam jakie ma dobre pomysly na miasto?
QUOTE
A może mi jeszcze w tym BIPie wskażesz, że radny musi wchodzić na to forum.

no NIESTETY tam tego nie ma - a szkoda
ale radny wkoncu jest osoba publiczna i ma obowiazek kontaktu z mieszkancami!!!!

Nie wiem jak Tobie, ale z Toba -ostatnimi dniami- dyskusja mi nic nie daje oprocz nerwow...
Hator
z racji ze przeszly mi moje ostatnie nerwy apeluje do vasyla by nie odpowiadal juz konfrontacyjnie na moj post - a odpisal tylko na moje ostatnie pytanie odnosnie wujka na forum (jak chcesz to odpisz na wszystkie moje uwagi ale ja juz tematu nie bede podejmowal)

nie mam sil na nerwowania, ani nie chce nikogo do siebie zrazac.
Swoje zdanie na temat propagatorow wyrazilem - mam poprostu nadz ze w tym temacie vasyl bedzie mogl zmienic moje przekonanie na temat jego osoby i bedzie udzielal sie na forum nie tylko w temacie wujka.
pozdr & peace
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.