Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: O kursie prawa jazdy raz jeszcze..
Forum Mieszkańców Dąbrowy Górniczej > Dąbrowa Górnicza > Nasze Sprawy
Andzia
Witam,
przepraszam, że jeszcze raz poruszam ten sam temat, ale poprzedni jest już nieco nieaktualny. Część ośrodków już nie istnieje, część kadry zapewne wymieniona, tak więc totalny brak nowinek z ostatniego czasu.
Chciałabym się dowiedzieć jaki ośrodek z Dąbrowy Górniczej polecacie(kat. cool.gif. Zależy mi na wyrozumiałym, cierpliwym instruktorze- no i nie ma co ukrywać, aby cena kursu nie była zbyt wygórowana.
Kamil_
CYTAT(Andzia @ sob, 02 mar 2013 - 08:34) *
Witam,
przepraszam, że jeszcze raz poruszam ten sam temat, ale poprzedni jest już nieco nieaktualny. Część ośrodków już nie istnieje, część kadry zapewne wymieniona, tak więc totalny brak nowinek z ostatniego czasu.
Chciałabym się dowiedzieć jaki ośrodek z Dąbrowy Górniczej polecacie(kat. cool.gif . Zależy mi na wyrozumiałym, cierpliwym instruktorze- no i nie ma co ukrywać, aby cena kursu nie była zbyt wygórowana.


Ja Ci doradzę tylko, żebyś wybrała ośrodek, który ma niedaleko swój plac manewrowy, bo szkoda tracić czas na dojazd tamże. Ja niestety nie zwróciłem na to uwagi i sporo czasu na to traciłem...
marcin.p
Ale może podawajcie nazwy. Dzieki temu stworzy się baza okolicznych osk, tych lepszych i tych gorszych.
ulabrzyduladg88
Ja osobiście polecam Golden Lion na Królowej Jadwigi. Plac manewrowy mają na Transbudzie.
Tutaj ich strona: http://www.goldenlion.com.pl/



xMarcinx
Tylko Golden i Pan Patryk
matidg
Ja polecam SAMMAR http://sammar.com.pl/
Agniesia
Ooo.. świetnie, że ktoś na nowo rozpoczął ten temat, bo na innych forach są informacje z 2008 roku ;/
A jakie są wasze opinie o ośrodkach z Rankingu WORDu dodanego przez Macio w poprzednim temacie? Umieszczam ten link pod spodem raz jeszcze:
http://olki.pl/ranking-szkol-nauki-jazdy-na-slasku-2013-2/

Chcę mieć wymagającego instruktora, bo chcę zdać egzamin bez problemu, ale nie chciałabym, aby na mnie krzyczał.
xMarcinx
To golden i Patryk, Jarosław z zebry o jedno o co sie troszczy to auto, rzuca kurwami na prawo i lewo podato uracza kursanta swoimi historiami z dziewczynami zgrywając maczo..
Bathurst
CYTAT(xMarcinx @ nie, 03 mar 2013 - 14:18) *
To golden i Patryk, Jarosław z zebry o jedno o co sie troszczy to auto, rzuca kurwami na prawo i lewo podato uracza kursanta swoimi historiami z dziewczynami zgrywając maczo..


co za gość laugh.gif myślałem że tacy już wyginęli przy dzisiejszej konkurencji
savalas
ni wyginęli, koleś z ośrodka Manhatan, nie dość, że się boi o swoje autko, to jeszcze przez całe jazdy załatwiasz jego sprawy, gada przez komórke, a potem drze ryja. Ponadto niema kompletnie szacunku do kobiet i z góry uważa, że takowa na starcie umie już 5 razy mniej od kursanta - mężczyzny. Tylko to, że chciałem odzyskać wpłaconą kase, powstrzymało mnie od wypłacenia mu należności w odpowiedni sposób na środku ulicy.
Bathurst
za brak szacunku do kobiet, to powinien przyjść ojciec ewentualnie chłopak, narzeczony kursantki i dać w ryj chamowi - starawy jestem i stare metody wyznaje wink.gif
Nie martw się Savalas wcześniej, czy później takiemu typowi noga się powinie, do czego przyczynia się i ten wątek na forum

Agniesia
Savalas, ale to miały być aktualne opinie, a z tego co już przeczytałam w poprzednim wątku Ty co najmniej jakieś trzy lata temu odbywałeś tam kurs. A tak jak Andzia napisała to bardzo dawno i w tym wątku piszemy tylko "nowinki". Poza tym mój znajomy z klasy w grudniu skończył tam kurs i usłyszałam wiele pochwał nt tego ośrodka, a już na pewno nikogo nie woził i nikt na niego nie krzyczał- hihi.. kumpel to furiat i od razu zakończył by naukę z takim ośrodkiem, nie zważając na kaskę.
savalas
to nie była opinia nowa, tylko odpowiedź na post wyżej. Mam jednak sygnały, że jest tam dokładnie tak samo jak było. Tragicznie niska zdawalność i załatwianie swoich spraw podczas kursu. Znajoma wytrzymała 2 jazdy. Do tego dochodzi wynajmowanie lekarza, który podpisuje i przybija pieczątke każdemu, kto się nawinie.
vacu
Nie polecam zdecydowanie szkoły "Quattro". Od jakiegoś czasu ich auto ciągle parkuje na 3 Maja w taki sposób:

Wygląda może niewinnie ale wyjeżdżając muszę minąć to auto na milimetry a wydaje mi się, że czasem wystaje jeszcze bardziej na wyjazd, zwłaszcza teraz kiedy po drugiej stronie drogi jest zwała śniegu. Jeśli tak uczą parkować swoich kursantów to zdecydowanie nie polecam :/
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.