Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Sonda przedwyborcza 2010
Forum Mieszkańców Dąbrowy Górniczej > Dąbrowa Górnicza > Władze
:)
Tradycyjnie nasza sonda. Taka zabawa. Oczywiscie nie bedzie reprezentatywna, ale do tej pory nam sie nawet sprawdzaly (nie % ale kolejnosc). Co ciekawe przed poprzednimi wyborami zrobilismy czaty z kandydatami i jeden z nich wygral, a drugi zostal vice.
Dyskusje prowadzcie w innych tematach, tu tylko na temat sondy.
Master
na czas trwania sondy mozna by zawiesic rejestracje nowych uzytkowników wink.gif
marcinem
Suma głosów: 37

Baaardzo mało reprezentatywnie.
bzenek
CYTAT(marcinem @ pon, 15 lis 2010 - 00:24) *
Suma głosów: 37

Baaardzo mało reprezentatywnie.

Mało reprezentatywnie ? Obecnie 51 głosów. To jest więcej niż liczba aktywnych forowiczów smile2.gif
giente
Oj, chyba Krzysiu nie da rady ://
maniOra
Jeżeli faktycznie Podraza jest faworytem w DG to bardzo mocno się wam ludzie dziwie.. nie dotrzymał większości obietnic wyborczych, jego plany wyburzenia parku Hallera też są genialne.. na wieść o zbliżających wyborach rozkopał całe miasto żeby zapadło ludziom w pamięć, że jednak coś się działo za jego kadencji i co?! wszyscy to chwycili i jak wygra te wybory to zwątpie w to miasto..
Bartek
CYTAT(maniOra @ wto, 16 lis 2010 - 09:27) *
Jeżeli faktycznie Podraza jest faworytem w DG to bardzo mocno się wam ludzie dziwie.. nie dotrzymał większości obietnic wyborczych, jego plany wyburzenia parku Hallera też są genialne.. na wieść o zbliżających wyborach rozkopał całe miasto żeby zapadło ludziom w pamięć, że jednak coś się działo za jego kadencji i co?! wszyscy to chwycili i jak wygra te wybory to zwątpie w to miasto..

Dobrze wiesz, że nikt parku Hallera wyburzać (jak można park wyburzyć?) nie będzie, te typowo Talkowsko-Paskowo-Stachowiczowe gadanie zostaw dla siebie. Ja tam nie widzę żadnych wykopów na mieście które by miały związek z wyborami, bo chyba nie chodzi Ci o inwestycję związaną z kanalizacją która planowana była od ponad 1,5 roku?
magart
No ale Stachowicz depcze Podrazie po piętach wg sondy. Czyżby ludzie nabrali się na te wielkie plakaty wyborcze? Gość wzbogacił się na (mod. wyciete) to teraz może sobie oplakatować całe miasto...
To już lepszy będzie Bober albo Podraza...
marcin.p
Depcze po pietach? hmmm 46-13 to deptanie po piętach?

kamiiru
Nie rozumiem takiego poparcia dla Podrazy. Te sygnalizacje świetlne na Kościuszki i Kr. Jadwigi blokują tylko ruch. Przecież światła nie zapobiegają korkom tylko ronda! Popatrzcie na Katowice, co się działo kiedyś, a jak jest dziś, i na nasze rondo w centrum.
Przez te jego lekkomyślne plany teraz cierpi główna ulica bo każdy bez celowo staje na światłach przy kościele, a z tej uliczki rzadko kto wyjeżdza i nigdy większych problemow nie było.

Tak samo jak zdarł kostkę w centrum która była na GWARANCJI tylko po to aby pokazać że coś robi. Dla mnie to paranoja! Zwróćcie uwagę że remontowane jest tylko centrum poniewaz kazdy z nas tam zagląda i zobacze jego "prace", natomiast z osiedli to tylko manhattan ma nowy parking ponieważ Podraza się wywodzi z tamtąd. A reszta osiedli dalej jest taka jaka była.A Najgorsze z tego wszystkiego jest to że ludzie to łykają i im się to wszystko podoba.
Diegunia
Dlaczego magart twierdzisz, że Stachowicz dorobił się na przekrętach? Domena Polaków, oceniać kogoś anonimowo nie podając konkretów- genialne.
Ja tam jestem za Stachowiczem, bo jest młody i ma dużo fajnych pomysłów. Poza tym został Dąbrowianinem Roku 2009 więc to do czegoś zobowiązuje wink.gif Myślę, że teraz powinien pokazać, że zasługuję w 100% na ten tytuł smile2.gif
Jeśli chodzi o światła, to mnie one w ogóle nie przeszkadzają. Ani te na Kościuszki, a już na pewno nie te koło PZU. Mieszkam na Augustynika i czasami trudno było sprawnie wyjechać na główną drogę. Poza tym było na tym skrzyżowaniu dużo stłuczek. Myślę, że stwierdzenie "mało kto wyjeżdża z tej bocznej drogi" jest mocno przesadzone, bo bardzo dużo samochodów wybiera teraz właśnie tą trasę, chociażby po to, żeby ominąć światła na redenie.
A rządy Podrazy- bez szału.
Pozdrawiam smile2.gif
Mały77
CYTAT(Diegunia @ wto, 16 lis 2010 - 12:36) *
Poza tym został Dąbrowianinem Roku 2009 więc to do czegoś zobowiązuje wink.gif Myślę, że teraz powinien pokazać, że zasługuję w 100% na ten tytuł smile2.gif

Żartujesz? Chłopek sobie półtorej roku temu przypomniał, że DG ogólnie istnieje - co on nam załatwił będąc radnym sejmiku? A tytuł dostał bo ... ma dużo kasy?
Bartek
CYTAT(kamiiru @ wto, 16 lis 2010 - 12:13) *
Tak samo jak zdarł kostkę w centrum która była na GWARANCJI tylko po to aby pokazać że coś robi. Dla mnie to paranoja! Zwróćcie uwagę że remontowane jest tylko centrum poniewaz kazdy z nas tam zagląda i zobacze jego "prace", natomiast z osiedli to tylko manhattan ma nowy parking ponieważ Podraza się wywodzi z tamtąd. A reszta osiedli dalej jest taka jaka była.A Najgorsze z tego wszystkiego jest to że ludzie to łykają i im się to wszystko podoba.

Ja w centrum bywam bardzo rzadko. Po drugie, nowe parkingi nie powstały na Manhattanie tylko na osiedlu Leśna/Długa koło Orlika, a także wyremontowany został parking przy szkole. Na osiedlu Manhattan z kasy prezydenckiej nie powstały parkingi, a są tylko planowane na czym pewnie się skończy.
Diegunia
CYTAT(Mały77 @ wto, 16 lis 2010 - 14:55) *
Poza tym został Dąbrowianinem Roku 2009 więc to do czegoś zobowiązuje wink.gif Myślę, że teraz powinien pokazać, że zasługuję w 100% na ten tytuł smile2.gif

Żartujesz? Chłopek sobie półtorej roku temu przypomniał, że DG ogólnie istnieje - co on nam załatwił będąc radnym sejmiku? A tytuł dostał bo ... ma dużo kasy?

No lepiej półtora roku temu niż w ogóle smile2.gif Co miał od urodzenia coś działać na rzecz DG? Każdy kiedyś zaczyna. A co zrobił dla Dąbrowy? Np. Uniwersytet Trzeciego Wieku jest Jego inicjatywą smile2.gif Może dla niektórych z Was to pikuś, ale uwierzcie, że to piękne przedsięwzięcie nie jednemu starszemu człowiekowi umiliło życie.

I jeszcze jedno. Co Wy tak wszyscy o Jego kasie piszecie? Spiąć poślady i do przodu, a nie zazdrościć wszystkim dokoła. Jak się komuś powodzi u nas w kraju, to mu się źle życzy, dlaczego? Zamiast robić wszystko, żeby temu komuś dorównać, to w myślach źle mu się życzy i najchętniej widziałoby się tego kogoś na swoim poziomie finansowym, albo i nawet niżej...wtedy byłoby super.
A niech Chłopina ma full kasy, ale niech też dobrze zajmie się naszym miastem...jeśli damy mu taką szansę ofkors smile2.gif
picaro
Diegunia z tym Uniwersytetem Trzeciego Wieku to jakiś żart chyba. Co pan Krzysztof Stachowicz ma z tym wspólnego? To nie jest ani jego pomysł (akcja ogólnopolska www.utw.pl ani on go nie realizuje w DG (patrz PKZ + Humanitas w Sosnowcu).

Sprawa druga, czyli nagroda Dąbrowianin Roku - czy ktoś z forumowiczów była na tej imprezie, bo ja byłem. I jedno co mogę o całej tej imprezie powiedzieć to słowo "żenada", organizacja położona na maksa, jedynie zespół Avocado dał radę. Sam system przyznawania nagrody na zasadzie ktoś komuś przyznaję nagrodę w zasadzie bez żadnego konkretnego uzasadnienia. Regulamin zgłoszeń kandydatów jest równie śmieszny i można go znaleźć na stronie www.tpdg.pl, wymagania że ohmy.gif

A i z tym działaniem na rzecz DG to może nie od dziecka ale przynajmniej od 4 lat (patrz kadencja w sejmiku wojewódzkim).
Arbas
CYTAT(Mały77 @ wto, 16 lis 2010 - 10:55) *

Półtora roku temu,
PÓŁTORA...
Mały77
CYTAT(Diegunia @ wto, 16 lis 2010 - 13:54) *
I jeszcze jedno. Co Wy tak wszyscy o Jego kasie piszecie? Spiąć poślady i do przodu, a nie zazdrościć wszystkim dokoła. Jak się komuś powodzi u nas w kraju, to mu się źle życzy, dlaczego? Zamiast robić wszystko, żeby temu komuś dorównać, to w myślach źle mu się życzy i najchętniej widziałoby się tego kogoś na swoim poziomie finansowym, albo i nawet niżej...wtedy byłoby super.A niech Chłopina ma full kasy, ale niech też dobrze zajmie się naszym miastem...jeśli damy mu taką szansę ofkors smile2.gif
Ja się nie czepiam, że ma dużo kasy tylko ten Pan uważa, że za tą kasę każdego można kupić.
CYTAT(Arbas @ wto, 16 lis 2010 - 17:50) *
Półtora roku temu,PÓŁTORA...
Zgadza się wink.gif Przepraszam - zawsze byłem cienki z języka polskiego wink.gif
Diegunia
no dobra, z tym uniwersytetem trzeciego wieku przesadziłam, bo faktycznie to wygląda inaczej, ale wykład Stachowicz miał dla słuchaczy ów uniwersytetu smile2.gif

na gali wręczenia statuetki Dąbrowianina roku 2009 byłam i faktycznie organizacja była do bani. Zespół Avocado dał super koncert, ale nie można też zapomnieć o super występie grupy karateków i występie zespołu folklorystycznego- te małe berbecie były cudowne smile2.gif

wracając do Stachowicza, ja i tak daję mu ogromny kredyt zaufania i to jest mój kandydat na prezydenta tongue.gif
RzeckiDG
Obserwując kampanię wyborczą toczącą się na ulicach miasta oraz ożywione w tej samej sprawie dyskusje na tym forum postanowiłem również dodać coś od siebie.

Sonda przedwyborcza w tym wątku znaczącą różni się od wyników sondażu "przeprowadzonego wśród internautów przez ogólnopolski portal internetowy (...) Portal jest niezależną instytucją istniejącą od dłuższego czasu. Nie ma żadnych inklinacji lokalnych czy politycznych. Stara się nie komentować, lecz opisywać lokalne zdarzenia. "

Wyniki tych obiektywnych badań można obejrzeć pod tym linkiem na stronie drugiej:

http://www.edwardbober.pl/pdf/gazeta2.pdf

a tu w formie "deseru" reakcja kilku kandydatów na ten artykuł:

http://kontakt24.tvn.pl/artykul,trzej-kont...czej,36589.html

Wniosek z tego taki, że każdy orze jak może - jedni billboardami, ulotkami, inni zaś tworzeniem sondaży, które jak dobrze wiemy potrafią zdziałać cuda.

Słowem ogólnopolski rozmach i blichtr dotarł już na lokalne, zagłębiowskie poletko.
st1111
Wielki tydzień na forum.
endriu

pozdr...
jms34
a ja wam powiem ze nie doceniacie Bobrowskiej a jak sie rozmawia z ludźmi to słyszy sie głosy że dla odmiany pojdziemy na te kobitke. i mówie wam coś w tym jest.
Bartek
CYTAT(jms34 @ śro, 17 lis 2010 - 07:26) *
a ja wam powiem ze nie doceniacie Bobrowskiej a jak sie rozmawia z ludźmi to słyszy sie głosy że dla odmiany pojdziemy na te kobitke. i mówie wam coś w tym jest.

No jest, w twoim poście robienie z nas idiotów i udawanie, że nie jesteś z jej sztabu wyborczego.

Naprawdę większość kandydatów ma tak marne sztaby wyborcze i współpracowników, że nie dziwota że ich poparcie jest na granicy błędu statystycznego, a wynik będzie pewnie oscylował w granicy 1%
Arbas
CYTAT(jms34 @ śro, 17 lis 2010 - 05:26) *

A ja Ci mówię, że nic w tym nie ma, prócz tupetu.
michu
zaraz, drodzy Państwo, miała być sonda przedwyborcza , a nie agitacja.....
maniOra
Drogi Bartku daj się wypowiedzieć innym a nie każdego kto przeciw Podrazie karcisz i wyśmiewasz.. tak twierdze, że Podraza rozkopał miasto na wybory bo przez 1,5 roku nic się nie działo a teraz w ostatnich miesiącach kostka brukowa jak ktoś wcześniej pisał wymieniona totalnie niepotrzebnie, światła te koło biblioteki to patologia (rondo było by znacznie korzystniejsze), światła koło PZU jak najbardziej na plus chociaż troszkę inna sekwencja by się przydała bo korkują ale cóż.. na przystanku centrum od strony Społem też rozkopany na plus ale czemu tak późno !? kanalizacja dla twoich informacji planowana jest od 4-5 lat a dopiero teraz zaczynają o tym myśleć... mieli chodniki gdzieniegdzie zrobić ale chwała, że nie wykonali swojej obietnicy bo musieli by je rozwalić na rzecz kanalizacji.. Podraza miał 2 kadencje, nie sprawdził się i to trzeba przyznać, czas coś zmienić. Co ci do pieniędzy Stachowicza? Jakby szejk z Abu Dhabi chciał zostać prezydentem w DG i zainwestować miliardy w przebudowę miasta to byś się nie zgodził tylko dlatego, że jest zbyt bogaty?Co w takim razie powiesz o swoim Podrazie, który grosze z pensji urzędniczej uzupełnia tym, że jest przewodniczącym KZK gop?
kamillll
CYTAT(maniOra @ śro, 17 lis 2010 - 09:03) *
Drogi Bartku daj się wypowiedzieć innym a nie każdego kto przeciw Podrazie karcisz i wyśmiewasz.. tak twierdze, że Podraza rozkopał miasto na wybory bo przez 1,5 roku nic się nie działo a teraz w ostatnich miesiącach kostka brukowa jak ktoś wcześniej pisał wymieniona totalnie niepotrzebnie, światła te koło biblioteki to patologia (rondo było by znacznie korzystniejsze), światła koło PZU jak najbardziej na plus chociaż troszkę inna sekwencja by się przydała bo korkują ale cóż.. na przystanku centrum od strony Społem też rozkopany na plus ale czemu tak późno !? kanalizacja dla twoich informacji planowana jest od 4-5 lat a dopiero teraz zaczynają o tym myśleć... mieli chodniki gdzieniegdzie zrobić ale chwała, że nie wykonali swojej obietnicy bo musieli by je rozwalić na rzecz kanalizacji.. Podraza miał 2 kadencje, nie sprawdził się i to trzeba przyznać, czas coś zmienić. Co ci do pieniędzy Stachowicza? Jakby szejk z Abu Dhabi chciał zostać prezydentem w DG i zainwestować miliardy w przebudowę miasta to byś się nie zgodził tylko dlatego, że jest zbyt bogaty?Co w takim razie powiesz o swoim Podrazie, który grosze z pensji urzędniczej uzupełnia tym, że jest przewodniczącym KZK gop?

mysle ze nikt nie bierze Twoich postów na powaznie, wiec z laski swojej nie pisz.
nie uzanwani sa tutaj ludzie aktywni przed sama kampania wyborcza.
nigdy nie wykrzesales nic z siebie, a teraz nagle masz cos to powiedzenia?
to napisz cos w innym temacie niz wyborczy...
Aszz
Może dobrym rozwiązaniem byłoby pozostawienie samej sondy bez możliwości komentowania? Bo się wątek w jakąś jatkę powoli zamienia.
marcin.p
CYTAT
Podraza miał 2 kadencje, nie sprawdził się i to trzeba przyznać, czas coś zmienić.

?????

Czyżbym przespał 4 lata?
Slyzaba
haha - dobry ten materiał z tvn: 'to chyba 3,7% a nie 37%' smile2.gif
Zibar
CYTAT(kamillll @ śro, 17 lis 2010 - 09:10) *
mysle ze nikt nie bierze Twoich postów na powaznie, wiec z laski swojej nie pisz.

Chyba trochę przesadzasz, może nawet trochę więcej niż trochę...

CYTAT
że nie dziwota że ich poparcie jest na granicy błędu statystycznego, a wynik będzie pewnie oscylował w granicy 1%

masz na myśli te procenty z tego tematu?

PS
Narozrabialiście z ta ankietą laugh.gif kebaby padły tongue.gif
Suma głosów: 108
Zachęcam nowych forumowiczów również do głosowanie na nie snf (51).gif
Bartek
CYTAT(maniOra @ śro, 17 lis 2010 - 09:03) *

Wręcz przeciwnie, dobre społeczeństwo to takie które sensownie punktuje prezydenta z rzeczy które obiecał, ale nie zrobił. Sam mogę takich rzeczy sporo wypisać.

Zresztą w cała ta twoja wypowiedź nie ma sensu, dlaczego? Ano dlatego, że zamiast od razu się przyznać że jesteś z jej sztabu wyborczego lub jej znajomym, że ma takie plusy i minusy pewnie też się znajdzie, to Ty udajesz greka i starasz się ją zachwalać jako człowiek stojący z boku. Było tutaj paru takich na forum, którzy wychwalali daną firmę np. biuro podróży, a tak naprawdę byli pracownikami owego biura.

Kolejny raz powtórze, sztaby wyborcze kandytatów do grupa amatorów którzy udają, że znają się na PR medialnym. Niestety jest wręcz odwrotnie. Jedynie Stachowicz i Podraza dają radę, reszta to dno totalne.
Kamil_
Jak dla mnie Bober dużo lepszy w PR niż Stachowicz a i jego gazetka (nazwy nie pamiętam) dużo bardziej profesjonalna niż Dąbrowskie Aktualności. Wszystko dużo subtelniej, delikatniej, bardziej przemyślane. Do tego stopnia, że na niektóre zagrywki można się nabrać.
Arbas
Na wyborach mnie nie będzie,
ale wirtualnie głos daję kandydatowi-rewolucjoniście.
Zgadnijcie kto to?
..::Janosik::..
CYTAT(Kamil_ @ śro, 17 lis 2010 - 08:59) *
Jak dla mnie Bober dużo lepszy w PR niż Stachowicz a i jego gazetka (nazwy nie pamiętam) dużo bardziej profesjonalna niż Dąbrowskie Aktualności. Wszystko dużo subtelniej, delikatniej, bardziej przemyślane. Do tego stopnia, że na niektóre zagrywki można się nabrać.

Podstawowa różnica pomiędzy obiema gazetami jest taka, że Pan Bober nie ukrywa że jest to materiał wyborczy i zgodnie z prawem jest finansowany z KWW TPDG (zgodnie z prawem). Niestety Pan Stachowicz nie ma godności żeby napisać kto stoi za Aktualnościami Dąbrowskimi. W związku z tym oraz z prowadzeniem kampanii wyborczej od półtora roku łamie Ordynacje wyborczą (Ustawa z dnia 16 lipca 1998 r.) konkretnie rozdział 12a mówiący o finansowaniu kampanii wyborczych.
Bartek
CYTAT(Kamil_ @ śro, 17 lis 2010 - 10:59) *

Też mam takie zdanie. Nie ma czarnego PR, nie ma wymyślonych bzdur, tylko normalne zachwalanie swojej osoby i poglądów co jest naturalną rzeczą jeśli chodzi o kampanie wyborczą.
Aszz
CYTAT(Kamil_ @ śro, 17 lis 2010 - 12:59) *

Może ten PR Bobra lepszy, ale coś mało skuteczny. Nie zapamiętałeś nawet nazwy jego gazetki, której tytuł jest jednocześnie hasłem głównym jego kampanii i jakby podstawowym postultem...
Za to Dąbrowskie Aktualności jakoś się wryły w pamięć:D
Kamil_
Nie wryły się w pamięć tylko po prostu miałem je przed sobą w momencie pisania posta.
maniOra
CYTAT(marcin.p @ śro, 17 lis 2010 - 09:32) *
CYTAT
Podraza miał 2 kadencje, nie sprawdził się i to trzeba przyznać, czas coś zmienić.

?????

Czyżbym przespał 4 lata?

faktycznie pomyłka.. jedna kadencja.. ale mimo wszystko.. żenada za kadencji Podrazy.. dla wiadomości zwolenników Podrazy.. nie jestem z niczyjego sztabu.. czy gdziekolwiek napisałem, że głosuje na Stachowicza, Bobrowską czy kogokolwiek innego?! Nie.. po prostu mam dość obecnego prezydenta. Tak, tak.. wypowiedzi są bezsensowne ale jakże prawdziwie bolesne. Jestem bezpartyjny, osobiście nawet nie będę głosował w DG ale mimo wszystko.. Podraza out ! Niestety w dzisiejszych czasach polityczna demokracja nabiera trendu w kierunku "mniejsze zło" ale ja na całe szczęście nie przyłożę ręki do rządów Podrazy, który zapewne wygra..
bzenek
CYTAT(maniOra @ czw, 18 lis 2010 - 01:02) *
Tak, tak.. wypowiedzi są bezsensowne ale jakże prawdziwie bolesne.

To dobre jest - jak z pisma świętego wink.gif

Właśnie sobie uświadomiłem, że wszyscy PANOWIE kandydaci na prezydenta sa jednocześnie kandydatami na radnych. Taka jest w nich chęć czynienia dobra za miejskie pieniądze biggrin.gif

Tylko pani Bobrowska-Juroff daje nam jedną szansę w wyborach na prezydenta.
Master
CYTAT(Aszz @ śro, 17 lis 2010 - 15:05) *
CYTAT(Kamil_ @ śro, 17 lis 2010 - 12:59) *

Może ten PR Bobra lepszy, ale coś mało skuteczny. Nie zapamiętałeś nawet nazwy jego gazetki, której tytuł jest jednocześnie hasłem głównym jego kampanii i jakby podstawowym postultem...
Za to Dąbrowskie Aktualności jakoś się wryły w pamięć:D

W pamięc wryc sie mogą , ale tylko debilzmem który tam jest w środku,... aż nie sposób ich nie zapamietac.

P.S. Ukazał sie nowy numer wink.gif
maniOra
Hehe Bartku, twoje jakże mądre wnioski na temat stawiania mnie w roli "agenta" są naprawdę zabawne. Tak znam osobiście p. Bobrowską-Juroff i chociażby dlatego bym na nią nie zagłosował :>. Nie próbuj doszukać się podwójnego dna w każdej wypowiedzi, wyrażam własną opinie. Poza tym jakbym był z czyjegokolwiek sztabu wyborczego to nie próbowałbym zyskać głosów dla mojego kandydata na forum, znalazły by się dużo bardziej kreatywne sposoby rozgłosu. pzdr i chill out
jms34
bzenku dobrze zauwazyłes że tylko bobrowska jest kandydatem na prezydenta reszta podpiera sie kandydowaniem na radnego w razie jak nie wygrają żeby reszta go nie zniszczyła. to juz stawia bobrowską wyzej w klasyfikacji etycznej.
Arbas
CYTAT(jms34 @ czw, 18 lis 2010 - 12:16) *
bzenku dobrze zauwazyłes że tylko bobrowska jest kandydatem na prezydenta reszta podpiera sie kandydowaniem na radnego w razie jak nie wygrają żeby reszta go nie zniszczyła. to juz stawia bobrowską wyzej w klasyfikacji etycznej.

Do wyborów zaledwie parę dni,
a Pani Bobrowskiej-Juroff nie udało się poprawić
swojej oceny "z zachowania" przynajmniej na czwórkę. Wynik wczorajszy 3,18.
Rzecznik kandydatki argumentował na forum,
że słabe oceny wystawiali tej nauczycielce słabi uczniowie.
Czyżby mocni nie umieli pisać?
jms34
na strone spoko belfer może wejśc każdy i każdy wystawic ocene. gdyby to było istotne podejrzewam ze skrzyknęłoby sie kilku znajomych i ten wynik w ciągu 5 minut możnaby z 3 wynieśc na 6 tylko pytanie po co i w jakim celu.
Arbas
CYTAT(jms34 @ pią, 19 lis 2010 - 10:13) *
na strone spoko belfer może wejśc każdy i każdy wystawic ocene. gdyby to było istotne podejrzewam ze skrzyknęłoby sie kilku znajomych i ten wynik w ciągu 5 minut możnaby z 3 wynieśc na 6 tylko pytanie po co i w jakim celu.

Ano po to, żeby jakiś Arbas czy inny niezorientowany kim jest Pani Bobrowska,
szukając w internecie, nie natknął się w pierwszej kolejności na jej słabą ocenę jako nauczycielki.
Chętnych do wpisywania pozytywów jakoś nie ma...
Ciekawe jaka ocenę w postaci głosów dadzą wyborcy?
I to już mam nadzieję ostatni mój post w tej sprawie.
Master
Czy sondy nie nalezy zamknąc i ukryc wynik , na czas ciszy wyborczej ????
st1111
CYTAT(Master @ pią, 19 lis 2010 - 16:45) *
Czy sondy nie nalezy zamknąc i ukryc wynik , na czas ciszy wyborczej ????

Chyba dobrze będzie o północy zamknąć natomiast wynik może pewnie zostać bo dotyczy okresu przed ciszą wyborczą.
dżoplin
obawiam się, że zostać nie może - publikowanie wyników sondy jest łamaniem ciszy wyborczej - grozi za to kara finansowa od 50 tyś do 1 mln złotych
:)
Sonda zakonczona. Wszystko, co jest opublikowane przed cisza moze zostac.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.