Od paru dni jestem bombardowany na Gg rÓznymi kawaŁami i fajnymi tekstami , podziele sie tym z Wami!

ZastanÓwmy siĘco takiego w Życiu nie jest ok? To cholerny jego koniec!
Samo Życie teŻ nie jest lekkie i w sumie to zabiera mi wiĘkszoŚĆ mojego czasu. Ale ŚmierĆ?! PomyŚleĆ, Że gdyby czas pŁynĄŁ w drugĄ stronĘbyŁoby tak piĘknie:
Zaczyna siĘod tego, Że kilku goŚci przynosi ciĘw skrzyneczce i ... oczywiŚcie od razu trafiasz na imprezĘ. Żyjesz sobie spokojnie jako starzec w domku. Stajesz siĘcoraz mŁodszy. Pewnego dnia dostajesz odprawĘw postaci grubszej gotÓwki i idziesz do pracy. He! Pracujesz jakieŚ 40 lat i poznajesz uroki Życia. Zaczynasz piĆ coraz wiĘcej alkoholu, coraz czĘŚciej chodzisz na imprezy no i coraz czĘŚciej uprawiasz seks. Jak juŻ masz to opanowane,
jesteŚ gotÓw Żeby trafiĆ na studia. Potem idziesz do szkoŁy. Coraz mniej od ciebie wymagajĄ, masz coraz wiĘcej czasu na zabawĘ. Robisz siĘcoraz mniejszy, aŻ trafiasz do... hmm, gdzie pŁywasz sobie przez
9 miesiĘcy wsŁuchujĄc siĘw uspokajajĄcy rytm bicia serca. A potem nagle BĘC Twoje Życie ko¨˝czy siĘorgazmem.
Amen.')//-->
:) :) :)


Kobiety przekŁuwajĄ sobie uszy, nosy, brwi, brodawki, Łechtaczki,
rodzĄ dzieci,
czĘsto majĄ cesarskie ciĘcia, wszczepiajĄ sobie silikon w piersi, usta,policzki, poŚladki,
depilujĄ sobie wŁosy na nogach, pod nosem, golĄ siĘpod pachami, woskujĄ
wzgÓrki Łonowe,
tatuujĄ siĘ, robiĄ sobie lifting, odsysajĄ tŁuszcz, zmniejszajĄ ŻoŁĄdki,
usuwajĄ Żebra, zmniejszajĄ biusty,
usuwajĄ skÓrki na palcach
i nie wolno ich posuwaĆ w dupĘ- BO TO BOLI !

laugh.gif :twisted: :shock: laugh.gif 8)