Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Orlik na manhatanie
Forum Mieszkańców Dąbrowy Górniczej > Sportowa Dąbrowa > Inne dyscypliny
pawlo
Witam.Jeżeli ktoś może to niech wytłumaczy mi dlaczego powieszono tabliczkę z zakazem wprowadzania rowerów na teren orlika, na początku jeździłem rowerkiem i zostawiałem go w szatni ,aż tu pewnej niedzieli kazano mi zostawić rower za siatką przecież nikomu nie każe pilnować mojego roweru?Druga sprawa to prysznice jeżeli są dlaczego nie można z nich korzystać ?Cały czas zamknięte.
multilotek
Ta tabliczka to była chyba od otwarcia, a jeśli nie to zaraz po otwarciu sie pojawiła i od tamtego czasu widuję rowery stojące, albo przed wejściem, albo tuz za nim.
Lui
Dokładnie tabliczka ta wisi od otwarcia, pawlo a wyobrażasz sobie gdyby wszyscy np. na ligę albo na zwykłą rezerwacje przyjechali na rowerach ? To jest zakaz pewnie ze względów bezpieczeństwa, jak przyjeżdzasz na rowerze to u instruktora jest (przynajmniej było) zabezpieczenie i przypinasz go do siatki smile2.gif
A co do pryszniców to spytaj się instruktora.
pawlo
OK. Dzięki za odpowiedz
Rysiu_dg
A tak a propos tych Orlików. Jak się na nie "wbić" da się to jakoś zarezerwować? Jeśli tak to w jaki sposób ( jakiś namiar na kogoś? ) I czy jest to płatne? Bo z założenia użytkowanie miało być bezpłatne.
multilotek
Piszesz podanie, które składasz do sekretariatu szkoły. Bynajmniej tak słyszałem od instuktora. A co do opłat to ich nie ma wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.