Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Współpracuj z Ludxmi sukcesu w FM Group...
Forum Mieszkańców Dąbrowy Górniczej > OFF-TOPIC > BAZAR
Carmen
Nie trać czasu na biznesy które nie dają pieniędzy, nie trać pieniędzy na produkty które, nie dają efektów. Nie szata, lecz doskonale dobrany zapach jest najpiękniejszą ozdobą, dodając blasku i uroku. Chciałabym państwu przedstawić firmę FM Group. Jest to firma która istnieje od 2004 roku, działającą w sektorze MLM (Multi-Level Marketing), została założona przez Artura Trawińskiego.

FM Group zajmuje się produkcją i sprzedażą perfum, różnych kosmetyków jak i chemii domowej. Misja firmy od początku była jedna - tworzyć produkty najwyższej jakości jako konkurencyjna odpowiedź dla znanych marek perfumeryjnych. FM Group korzysta z koncentratów zapachowych firmy DROM Fragrances, której udział w rynku wynosi około 80%. Zatem jeśli do tej pory używałaś/eś wód toaletowych różnych znanych firm w zdecydowanej większości były one produkowane na koncentratach DROM Fragrances.

Zwróć uwagę na jedno. Używałaś/eś wód perfumowanych (eau de toilette) - FM Group produkuje perfumy. Każde słowo ma znaczenie. Woda toaletowa ma zaperfumowanie (ilość koncentratu zapachowego) od 5 do 10%, perfum od 16 do 30%. Dlatego też nie ma możliwości aby perfumy produkowane przez FM Group "trzymały się" ciała krócej niż wody toaletowe czy nawet wody perfumowane innych znanych marek.

Małe zestawienie:

• parfum (perfumy) – 15-30%
• eau de parfum (woda perfumowana) skrót EDP – 10-15%
• eau de toilette (woda toaletowa) skrót EDT – 5-10%
• eau de Cologne (woda kolońska) skrót EDC – 3-5%
• eau fraîche (woda odświeżająca) – 1-3%

Reasumując powyższą wypowiedź - jeśli mimo wszystko nie chcesz uwierzyć w wysoką jakość produktów FM Group, po prostu zakup jedną perfumę. Koszt to zaledwie parędziesiąt złotych. Nie zależy mi na sprzedaży tych pojedynczych sztuk. Przede wszystkim chodzi o zadowolenie klienta, który wróci po kolejne perfumy lub sam zacznie sprzedawać produkty FM Group, ponieważ będzie z nich po prostu zadowolony O to w tym wszystkim chodzi

Sprzedaż następuje poprzez sieć dystrybutorów, takich jak na przykład ja, a może w przyszłości i Ty Dystrybucja oparta jest na zasadach MLM (Multi Level Marketing). Być może zetknąłeś się już z próbami wykorzystania potencjału MLM w takich firmach jak Amway, Oriflame, Avon. FM Group powstało dopiero w 2004 roku zatem tworząc swoje zasady mogło uczyć się na błędach innych. Dlatego też osobiście uważam, że plan marketingowy FM Group jest na prawdę dopracowany i pozwala zarobić w relatywnie niedługim czasie, zadowalające pieniądze.

Podsumowując:

- Niska cena dystrybutora,
- Wysoka marża - 43%, co daje spory zysk na produkcie,
- Świetnie skonstruowany plan marketingowy,
- bezpłatne dostarczanie produktów wprost do domu klienta.
- Szybki termin realizacji zamówienia - 1-2 dni,
- Łatwość i wygoda zamawiania - poprzez tel., fax, e-mail,
- Możliwość bieżącego wglądu w obrót swój i grupy oraz aktualne zarobki,
- Żadnych dodatkowych opłat dla współpracowników,

tel: 694 692 182
e-mail: fmforhome@gazeta.pl
www.fmgroupworld.perfum-fm.eu
Lider FM Kamila Kobiałka
st1111
Kupił bym jakąś flaszkę ale żeby miała chociaż 40% bo te to za słabe.
Carmen
CYTAT(st1111 @ sob, 04 lip 2009 - 16:05) *
Kupił bym jakąś flaszkę ale żeby miała chociaż 40% bo te to za słabe.


Widać brak pojęcia o perfumach... A flaszke 40% kupisz w byle jakim sklepie spożywczym... biggrin.gif
Tłumik
40% może nawet więcej zawierają chińskie podróbki, które wszystkie mają podobny "zapach". To prawie sam spirytus, a gdzie substancje zapachowe?
st1111
CYTAT(Tłumik @ sob, 29 sie 2009 - 17:40) *
40% może nawet więcej zawierają chińskie podróbki, które wszystkie mają podobny "zapach". To prawie sam spirytus, a gdzie substancje zapachowe?


Mężczyzna pachnący spirytem-to jest to
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2025 Invision Power Services, Inc.