Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ(EM) ORIFLAME-wpisowe 1zł+120zł w "Witamy"!
Forum Mieszkańców Dąbrowy Górniczej > OFF-TOPIC > BAZAR
gisia
Jeżeli jesteś osobą aktywną, lubiącą kontakt z ludźmi, wychowujesz dziecko i masz tylko część dnia wolnego od innych zajęć, lubisz niezależność i nienormowany czas pracy, chcesz wreszcie dobrze zarabiać lub jesteś osobą samotną i kontakt z ludźmi jest dla Ciebie rzeczą bardzo istotną, warto zastanowić się nad podjęciem pracy jako konsultant firmy Oriflame.
Poznaj korzyści płynące ze sprzedaży kosmetyków, zarabiaj na sprzedaży kosmetyków, kupuj kosmetyki dla siebie taniej-17 katalogów w ciągu roku.Brak minimalnej kwoty zamówienia, brak kar za nie złożenie zamówienia. Odroczony termin płatności za kosmetyki- 14 dni. Dla Nowych Konsultantów program "Witamy",a w nim kupony na zakupy o wartości 120zł oraz próbki za 1zł! Zaproś znajomych do współpracy-otrzymasz prowizję do 21% od ich sprzedaży oraz nagrodę od Lidera. Chętnie udzielę dodatkowych informacji!

www.my.oriflame.pl/gisia

Zapisując się u mnie woda toaletowa w nagrodę!

Małgorzata Biały, GG 9052425, Malgorzata.Bialy@oriflame.biz, Tel.606638894
Kamil_
Konsultantów jest już chyba więcej niż klientów ;-)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2025 Invision Power Services, Inc.