Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kręgielnia
Forum Mieszkańców Dąbrowy Górniczej > Sportowa Dąbrowa > Inne dyscypliny
rafi
Czy ktoś może orientuje się, czy kręgielnia w Nemo jest czynna, czy podzieliła los dyskoteki?
Na stronie internetowej Nemo nie znalazłem żadnej wzmianki na ten temat...
Jeśli istnieje, to może ktoś zna przykładowe ceny i godziny otwarcia?
hermess
odpowiedz

http://www.nemo-wodnyswiat.pl/?atrakcje
sowa
hermess a gdzie Ty tam masz jakąś odpowiedź? albo nie zrozumiałeś pytania albo nie zrozumiałeś co przeczytałeś na stronie którą tu zalinkowałeś... (pytanie było o kręgielnie!)

rafi kręgielnia w Nemo jeszcze w lipcu była czynna, nie wiem czy od tamtego czasu się coś zmieniło.
Jeśli masz ochotę się czegoś dowiedzieć to numer telefonu do kręgielni nemo jest następujący : 32/ 639-05-96 (miałam zapisany na telefonie, wiem że na stronie nemo tego numeru też się nie znajdzie angry.gif dry.gif )
Slyzaba
W Pogoria Residence zauważyłem dziś dużą reklamę kręgielni. Myślałem, że w tej części na poziomie chodnika będzie sala bankietowa. Tymczasem miłe zaskoczenie - druga kręgielnia w mieście smile2.gif
Mały77
CYTAT(Slyzaba @ pon, 18 mar 2013 - 23:32) *
W Pogoria Residence zauważyłem dziś dużą reklamę kręgielni. Myślałem, że w tej części na poziomie chodnika będzie sala bankietowa. Tymczasem miłe zaskoczenie - druga kręgielnia w mieście smile2.gif

Na ich stronie cisza - wie ktoś coś więcej?
Sebastian22
Cennik kregielni w NEMO
Slyzaba
Info z Progoria R.:

CYTAT
Witam serdecznie,

Planowane otwarcie kręgielni jest na początku czerwca, wszystkie informacje będzie można znaleźć na naszej stronie internetowej oraz na fanpage’u facebook.com.
Slyzaba
Śpieszmy się kochać kręgielnie... tak szybko odchodzą...
Dzisiaj zauważyłem, że w miejscu, gdzie miała być kręgielnia pojawił się szyld

CYTAT
STOMATOLOGIA dr Rosak


ps. swoją drogą dziwny to mariaż? dentysta, hotel i restauracja...
Bathurst
czemu dziwny - najpierw picie w hotelowej knajpie, później jakieś mordobicie i dentysta jak znalazł wink.gif
Slyzaba
Przy Pogoria Residence ruszyła budowa kręgielni. Znajdzie się też miejsce na barek piwny.
st1111
CYTAT(Slyzaba @ nie, 22 mar 2015 - 16:32) *
Przy Pogoria Residence ruszyła budowa kręgielni. Znajdzie się też miejsce na barek piwny.



Następni chcą sklep dla wędkarzy otworzyć?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.