Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Imprezy sportowe w Hali Centrum
Forum Mieszkańców Dąbrowy Górniczej > Sportowa Dąbrowa > Inne dyscypliny
Stron: 1, 2, 3
georgeb
Jak poinformowaŁ nas Piotr Werner niemal pewne jest, Że Maciej Zegan bedzie walczyŁ 17 kwietnia o mistrzostwo Świata federacji WBF w DĄbrowie GÓrniczej. Rywal Polaka nie jest jeszcze znany.
Na gali maja odbyĆ siĘjeszcze dwa pojedynki o tytuŁy mistrzowskie tej organizacji oraz dwunastorundowa walka o mistrzostwo Świata w kick-boxingu z udziaŁem Cezarego Podrazy.
ĹşrÓdŁo www.polskiboks.pl
rafi
wow. No to by bylo super wydarzenie. I do tego mozliwosc promocji miasta. Tylko trzeba by zajeli sie tym jacys kompetentni ludzie.
Master
Z tego co przeczytaŁem na www.hwsdg.prv.pl trwaja rozmowy w sprawie zorganizowania zawodÓw pokazowych Strong Man juŻ na poczĄtku kwietnia , a na jesieni (wrzesień, paŻdziernik) moŻe odbĘdzie sie finaŁ Pucharu Świata Strong Man, ale jest to jeszcze w fazie negocjacji.

Natomiast Gala Boksu Zawodowego 17 kwietnia jest praktycznie pewna. Ciekawe w jakiej cenie bĘdĄ bilety, i i czy bedzie transmisja w TVP 1. Jesli tak to moze to byĆ bardzo dobra promocja Naszego Miasta i ludzie w caŁej Polsce dowiedzĄ sie Że coŚ sie u nas w końcu dzieje.

Centrum Sportu i Rekreacji prowadzi podobno rozmowy z wieloma organizacjami i zwiĄzkami sportowymi rÓznych dyscyplin w Polsce, na temat organizacji w DG rÓznych turniejÓw , zawodÓw i rozgrywek rangi krajowej i miedzynarodowej. BĘdzie ciekawie.

Reasumujac budowa Hali to byŁ strzaŁ w "10". Chociaz mozna jĄ byŁo zrobic jeszcze ciut wiekszĄ , tak na 4 tys(wyŻsze o kilka rzĘdÓw trybuny po 2 stronie).

W hali mozna za darmo korzystaĆ z siŁowni !!! w godzinach 8-21. oprÓcz 12- 13-30 i 17-00 - 18-30 bo sĄ treningi MMKS-u.
Misiek
Jak podaje Gazeta Wyborcza :

"To bĘdzie jedno z najwaŻniejszych sportowych wydarzeń w historii DĄbrowy GÓrniczej. 17 kwietania w hali widowiskowo-sportowej Centrum Maciej Zegan bĘdzie walczyĆ o pas mistrza Świata federacji WBF.

Takiej gali jeszcze w Polsce nie byŁo. Na jednym ringu odbĘdĄ siĘcztery walki o mistrzostwo Świata. NajwaŻniejszym pojedynkiem bĘdzie walka Zegana, ale o mistrzostwo Świata w kick-boxingu w formule full-contact bĘdzie walczyŁ takŻe sosnowiczanin Cezary Podraza. Kibice w DĄbrowie obejrzĄ rÓwnieŻ dwa bokserski pojedynki o mistrzostwo Świata, w ktÓrym zmierzĄ siĘpanie. BĘdĄ to jednak zawodniczki z zagranicy - mÓwi organizator gali Piotr Werner.

(...) Nowoczesny obiekt w Dabrowie moŻe pomieŚciĆ blisko 3000 widzÓw. Organizatorzy liczĄ Że na gali zjawi siĘich komplet. Nieoficjalnie mÓwi siĘŻe koszt imprezy wyniesie 800 tys. zŁ, z kolei 160 tys. musi wyŁoŻyĆ gospodarz gali. - Impreza w caŁoŚci bĘdzie transmitowana przez telewizjĘpublicznĄ - mÓwi Werner."

No no ... zapowiada siĘbardzo ciekawie ... szkoda tylko, Że tego samego dnia ZagŁĘbie Sosnowiec gra ze ŚlĄskiem WrocŁaw.
TeodorMotor
QUOTE(Misiek)
No no ... zapowiada siĘbardzo ciekawie ... szkoda tylko, Że tego samego dnia ZagŁĘbie Sosnowiec gra ze ŚlĄskiem WrocŁaw.


TeŻ w hali? CiĘŻko bĘdzie... :)
rafi
Wiec wszystko sie ladnie uklada. Trzeba tylko na ten dzien wyslac Talkowskiego na drugi koniec Polski, zeby niczego nie spieprzyl. Jakby zaczal wyskakiwac ze swoimi madrymi textami, to organizatorzy pewno byli by gotowi odwolac zawody laugh.gif
Misiek
QUOTE(TeodorMotor)
QUOTE(Misiek)
No no ... zapowiada siĘbardzo ciekawie ... szkoda tylko, Że tego samego dnia ZagŁĘbie Sosnowiec gra ze ŚlĄskiem WrocŁaw.


TeŻ w hali? CiĘŻko bĘdzie... :)


Teodor wykaŻ odrobinĘlogicznego myŚlenia i nie rozmywaj tematu ... laugh.gif
Master
14 kwietnia br. o 11.00 odbĘdzie siĘkonferencja prasowa dotyczĄca organizacji Gali Boksu w DĄbrowie GÓrniczej, ktÓra odbĘdzie siĘ24 kwietnia.

W dĄbrowskiej Hali Widowiskowo Sportowej o tytuŁ mistrza Świata World Boxing Federation w wadze lekkiej walczyĆ bĘdzie Maciej Zegan.

Nowoczesny obiekt w DĄbrowie GÓrniczej moŻe pomieŚciĆ ok. 3000 widzÓw. Impreza w caŁoŚci transmitowana bĘdzie przez telewizjĘpublicznĄ.

W konferencji udziaŁ wezmĄ:

Piotr Werner - byŁy sĘdzia i dziaŁacz piŁkarski a obecnie promotor boksu zawodowego,

Ireneusz Maksymowicz- dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji

oraz Jerzy Talkowski, Prezydent DĄbrowy GÓrniczej.


Konferencja odbĘdzie siĘna sali konferencyjnej ( I piĘtro) Hali Widowiskowo Sportowej ( DĄbrowa GÓrnicza, Park Hallera)
georgeb
no i dupa juz po gali a tak sie cieszyŁem ze obejrze jakies napierdalanko. Talkowski wszĘdzie wsadzi te swoje brudne Łapska
Bartek
Jutro jest konferencja, wiec dlaczego piszesz ze "dupa" czyli co? nie bedzie gali ? Nie no mam nadzieje ze nie wyjdzie Talowi zabronienie tej gali, bo moze wymyslic ze np. pozniej beda brac kibice przyklad i trenowac na spacerowiczach w Parku wink.gif hehe
Jashi
QUOTE(georgeb)
no i dupa juz po gali a tak sie cieszyŁem ze obejrze jakies napierdalanko. Talkowski wszĘdzie wsadzi te swoje brudne Łapska

Co?????
Jak to???
CZemu??
No nie.............
Kur..
Ej czy na pewno??
Jak nie bedzie gali to wpier... temu kto za to odpowiedzialny
Master
Gala siĘodbĘdzie, jashi nie martw sie. A georgeb chodziŁo o to ze skoro Taluch sie ma pojawiĆ na Konferencji Prasowej to pewnie coŚ "spapra" i Gale trafi szlag, ale bĄdzmy dobrej myŚli.
Master
SkopiowaŁem ze stronu UrzĘdu Miasta:

JuŻ od 15 kwietnia bĘdzie moŻna kupiĆ bilety w cenie 15,20,25,30,50 i 100 zŁotych. Bilety bĘdĄ dostĘpne w kasach:

- Spodka ( Katowice)

- Hali Widowiskowo Sportowej przy Alei RÓŻ 3

- Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Konopnickiej 29

- STS ZagŁĘbie Sosnowiec przy ul. Kresowej w Sosnowcu

- Hotelu "Cumulus" ul. Sportowa 3 w BĘdzinie


Gala rozpocznie siĘo 18.50 walkami amatorskimi

19.05 - walka zawodowa

22.40 - Walka Wieczoru

23.30 - Zakończenie imprezy



Przewidziane walki:


* Maciej Zegan - Jimmy Joe Zeikle USA
12 rund waga super lekka
o tytuŁ Mistrza Świata WBF
walki 30z. - 1p M Z
walki 37z. - 6p J Z

* Tomasz Bonin - MiĘdzynarodowy Mistrz Polski - Asmir VojnoiĆ - Mistrz Chorwacji
6 rund waga ciĘŻka
walki 22/4
b. mistrz Interkontynentu WBO przegraŁ na punkty Svenem Ottke
w 1999 przegraŁ z P. SaletĄ w 10 rundzie przez TKO

* WoŁodia Lazebnik Ukraina b.v-ce mistrz Europy amatorÓw Mińsk
1998 grupa Hammer / WERSPORT - Istvan Kecskes WĘgry
4 rundy waga ciĘŻka

* Dawid Kostecki - Ivica CukursiĆ Chorwacja

6 rund waga pÓŁciĘŻka

walki 12/6

* RafaŁ Jackiewicz MiĘdzynarodowy Mistrz Polski - Mariusz Biskupski - b. MiĘdzynarodowy Mistrz Polski
6 rund

* Desper Christiansen Dania Mistrz Interkontynentalny WBO
W 2003 przegraŁ na punkty walkĘo mistrz. Europy z WŁochem Pietro Aurino w wadze junior ciĘŻkiej - przeciwnik nieznany na dzisiaj
6 rund

* Mistrzostwa Świata Kick - boxing
Cezary Podraza - Jordano Ferranza Belgia
12 rund
wersja full - contact
Jashi
http://sport.onet.pl/1020287,dyscyplina.html
laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Kurna bilety tanie
IDE NIE MA CO
georgeb
QUOTE(Bartek)
Jutro jest konferencja, wiec dlaczego piszesz ze "dupa" czyli co? nie bedzie gali ? Nie no mam nadzieje ze nie wyjdzie Talowi zabronienie tej gali, bo moze wymyslic ze np. pozniej beda brac kibice przyklad i trenowac na spacerowiczach w Parku wink.gif hehe


Zle mnie zrozumiaŁes to byŁa taka maŁa dygresja odnosnie tego iz Talkowski za co sie nie wezmie to wszystko spierdoli hehehehe a gala bedzie jak najbardziej
rafi
Byl ktos na tej konferencji? Swoja droga, to ciekawe czy Talkowski pamieta jeszcze jak ciezko wojowal o zaprzestanie "niszczenia parku" i rezygnacje z budowy hali. A teraz pojawia sie na kazdej imprezie i rznie glupa, jaki to on niby super prezydent i milosnik hali. Wstyd. Powinien za te hale Lipczykowi jkas flache postawic...
Misiek
Najlepsza impreza od wielu wielu lat w DG, to mnie tam nie moŻe zabraknĄĆ. Mam nadziejĘŻe obejrzymy tam rzeczywiŚcie dobre widowisko.

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
rafi
http://sport.gazeta.pl/sport/1,35335,2029255.html - tu mozna przeczytac, ze siatkarze Ivettu nie maja za bardzo gdzie grac w Lidze Mistrzow. Rozwazaja Spodek albo jakas wioske w Czechach. Nie wiem jakie sa wymogi co do takiej imprezy, ale moze by ktos z zarzadu hali zglosil nasza kandydature? :)
Fajnie by bylo...
Master
Raczej mecze Jastrzebia w DĄbrowie sa niemozliwe, z pewnosciĄ byŁyby jakieŚ zadymy.

Podraza zrezygnowaŁ z udziaŁu w Gali bo podobno rywal jego ma kontuzje. Ale w miejsce Podrazy bedzie Krzysztof "Diablo" WŁodarczyk.

Ja raczej nie ide, ale....czeka nas w DG impreza naprawde duŻego formatu.
8) 8) 8)
Pan_Kleks
2 maja w DĄbrowie zostanie rozegrany mecz reprezentacji Polski w siatkÓwce.Naszym rywalem bedzie Australia.
Misiek
QUOTE(klocek)
Podraza zrezygnowaŁ z udziaŁu w Gali bo podobno rywal jego ma kontuzje. Ale w miejsce Podrazy bedzie Krzysztof "Diablo" WŁodarczyk.


Klocek skĄd masz takie info :?: :?: :?:

Ja sŁyszaŁem Że Podraza nie walczy bo siĘnie dogadaŁ z organizatorami w kwestii finansowej, a nie dlatego Że rywal jest kontuzjowany.

A jeŚli chodzi o WŁodarczyka to podobno miaŁ walczyĆ, ale teŻ raczej nie bĘdzie poniewaŻ w maju ma jakĄŚ walkĘo mistrzostwo Świata.
rafi
Dzis na Onecie napisali, ze organizatorzy musieli oddac TVP prawa do transmisji walki w hali za friko. Inaczej wszystko by poszlo w pizdu. Ech to polskie podejscie do interesu. Ciekawe na co idzie moj abonament RTV...
Bartek
NO i mamy mistrza swiata Macka Zegana :) SUPER!!! Szkoda ze ogladalem w tv, sic! Ale i tak super bylo, na poczatku myslalem ze jakis film puscili a tu filmik z DG, pokazujacy centrum, PKZ i ten nasz neonowy herb miasta i pozniej hale i babke z tvp mowiaca jaka to fajna hala i wogole cud miod i orzeszki. Najbardziej podobala mi sie postawa kibicow, jak byl odgrywany hymn USA to bili brawo, a jak nasz Polski to wszyscy ladnie spiewali, a podczas samej walki, takze ladnie dopingowali Macka. Naprawde Gala bardzo dobrze zorganizowana i bardzo pormuje nasze miasto. Na gali byl Saleta, Swierczewski, .....Tal hehe ;P Ogolnie wrazenie pozytywne.

Teraz czekac na siate Polska-Australia.
Jashi
Ano ŚpiewaliŚmy ŚpiewaliŚmu hymn, REWELCJA OGÓLNIE
bardzo dobrze zorganizowane poza jednym bilety i rozmieszczenie miejsc to poraŻka sĄdze, Że bilety po 15 czy 25 byŁy lepsze od tych za bańke(chodzi o widok z tych miejsc)
dawali teŻ browara do kaŻdego bileta ale jakiŚ syf to byŁ nie pamietam nazwy tera herman czy coŚ nie wiem zapomniaŁem w kazdym razie zbieraŁo mnie na wymioty po nijm.
HA a Tala jak wygwizdali o matko, sam to takŻe uskuteczniaŁem stojĄc niedaleko ringu po czym ochrona se mnie wyprosiŁa na swoje miejsce
OgÓlnir SUPER
AH zapomniaŁbym o laskach co lataŁy z numerka rund
o Żesz ty jakie MASZYNY
Co ciekawe jak weszliŚmy na wizjĘto nale byŁy bardziej poubierane bo normalnie to skrawek stanika i kawaŁek majteczek tylko miaŁy na sobie
Pozdro dla tej z dyŻym impetem z przodu , miaŁa czym oddychaĆ kobita...
No to mamy mistrza
DĄBROWA.............. GÓRNICZA
rafi
Hehe wygwizdali Thalkowskiego :) Dobre. Pewno jutro koles wyda dekret o zakazie gwizdania. Albo za kare zamknie to miejsce gdzie dopuszczono sie tegoz jakze haniebnego czynu laugh.gif
rafi
Na stronce hali sa juz fotki ze wczorajszej walki. Wnioskuje z nich, ze klimat muzial byc nieziemski. No i te kociaki...ciekawe czy z Dabrowy biggrin.gif
pozdrawiam
No to przerĄbanez tym gwizdaniem laugh.gif . Od jutra bede musiaŁ sŁuchaĆ Że hala przynosi ogromne straty i Że trzeba jĄ wyburzyĆ.
adzime
Napisze krÓtko : za duŻo tych przerw byŁo. walke finaŁowa ogladaŁem przez lekkĄ mgŁe laugh.gif
Misiek
ByŁ moŻe ktoŚ w poniedziaŁek (3 maja) na meczu siatkÓwki POLSKA - AUSTRALIA :?: :?: :?:

DzieliĆ siĘwraŻeniami ...
Master
Dnia 5 czerwca odbedzie sie po raz drugi Gala Boksu Zawodowego w DG.

Oto artykyŁ ze strony NaszeMiasto:

BOKS "Diablo" WŁodarczyka obejrzymy w DĄbrowie!

Czwartek, 20 maja 2004r.

Wreszcie wiadomo, gdzie 5 czerwca odbĘdzie siĘwalka o tytuŁ mistrza Świata wagi junior ciĘŻkiej, organizacji WBF, w ktÓrej Krzysztof ,Diablo" WŁodarczyk zmierzy siĘz Francuzem Alainem Simonem. Znowu miejscem gali bĘdzie DĄbrowa GÓrnicza! Przypomnijmy, Że 24 kwietnia odbyŁa siĘtam walka Macieja Zegana z Jimmim Zeiklem o tytuŁ WBF w wadze lekkiej.



- Jeszcze wczoraj przed poŁudniem oglĄdaŁem halĘw Żorach, ale tamtejsi straŻacy stawiajĄ wymagania, ktÓrych speŁniĆ siĘnie da. Chcieliby m.in., Żeby krzesŁa wokÓŁ ringu przytwierdziĆ do nowoczesnej nawierzchni boiska! Szkoda to nawet komentowaĆ... PrzecieŻ hala jest nowoczesna, speŁnia wszelkie normy bezpieczeństwa - mÓwi Piotr Werner, jeden z organizatorÓw gali.

- Tymczasem prezydent DĄbrowy GÓrniczej Jerzy Talkowski jest bardzo przychylny. Po walce MaĆka Zegana byŁa zadowolony, a na naszym wczorajszym spotkaniu stwierdziŁ, Że poprzednia impreza zakończyŁa siĘsukcesem, zostaŁa spoŁecznie zaakceptowana, wiĘc dlaczego nie sprÓbowaĆ jeszcze raz. Tak wiĘc juŻ pracujemy nad organizacjĄ i kibicÓw moŻna poinformowaĆ, Że WŁodarczyk bĘdzie walczyŁ o mistrzostwo Świata wŁaŚnie w DĄbrowie - podsumowaŁ radoŚnie Werner.

Dla samego "Diablo" miejsce potyczki nie jest najwaŻniejsze, ale przyznaŁ, Że atmosfera podczas ostatniej gali (WŁodarczyk teŻ wtedy walczyŁ i wygraŁ przez TKO) bardzo mu siĘspodobaŁa. Dlatego bardzo chĘtnie jeszcze raz wystĄpi przed zagŁĘbiowskĄ publicznoŚciĄ, na ktÓrĄ bardzo liczy. Wszystko wskazuje wiĘc na to, Że DĄbrowa ma szansĘzostaĆ stolicĄ polskiego boksu zawodowego.

Dodajmy, Że walkĘWŁodarczyka z Simonem ma pokazaĆ TVP 1 lub TVP 3, a stosowna umowa czeka tylko na podpisy.

Marcin Jaroszewski - Dziennik Zachodni
Jashi
Mam nadziejĘ, Że bĘdzie walczyŁ z kims konkretnym, a nie tak jak ostatnio z jakimŚ 30 kilowym pijaczkiem spod Żabki.
Szkoda, Że to tylko WBF ale zawsze coŚ.
rafi
Zgadzam siĘ. KaŻda impreza w obecnej sytuacji jest na wagĘzŁota. MoŻe w końcu jakoŚ ta DĄbrowa sie wypromuje. JeŚli nie jako ostoja wielbŁĄdÓw :) to moŻe jako Polskie Centrum Boxu :)
Misiek
JeŚli faktycznie to dojdzie do skutku, to trzeba bĘdzie siĘwybraĆ ...

SwojĄ drogĄ to sŁowa uznania dla p. Wernera za to Że wie gdzie najlepiej organizowaĆ tego typu imprezy.

8) 8) 8)
georgeb
najlepsze jest zdanie "impreza zostaŁa spoŁecznie zaakceptowana" hehehehehehe
Misiek
QUOTE(georgeb)
najlepsze jest zdanie "impreza zostaŁa spoŁecznie zaakceptowana" hehehehehehe


A powinno brzmieĆ:
"Impreza zostaŁa zaakceptowana przez Czynnik SpoŁeczny ... "

BrzmiaŁo by bardziej donoŚnie ... laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Jashi
Dzisiaj o 16:50 w: "Sportowy Express: WiadomoŚci sportowe"
MÓwli o Naszej hali "Centrum" , Że Zegan, Że tera znowu mistrzostwa...
Spox cuŚ o tej D.G sie sŁucha.
Ostatnio nawet jak se "Camera Cafe" oglĄdaŁem to byŁa wspomniana DĄbrowa i Zawiercie biggrin.gif
Jashi
Przeciwnik WŁodarczyka to przecinak. ZaŚ mu wybrali jakĄŚ ciotĘ.
Jak WŁodaczyk go nie znokautuje to bĘzie poracha.
Ten Francuz jest daleko w stawce Światowej i nawet narodowej, a ostatnio tylko przegrywa walki. W sumie to nie dziwne, Że bedzie miaŁ takiego przeciwnika bo w WBF naprawdĘdobrzy bokserzy nie chcĄ walczyĆ .
Co prawda piszĄ, Że bedzie wojna jak cholera miĘdzy nimi zobaczymy...
rafi
Podobno w hali ma tez rozgrywac siatkarskie mecze pucharowe KP Sosnowiec. :)
Ruch w interesie jak widze
olo
QUOTE(rafi)
Podobno w hali ma tez rozgrywac siatkarskie mecze pucharowe KP Sosnowiec. :)
Ruch w interesie jak widze

Zgadza siĘ, tyle, Że moŻe byĆ problem z zaakceptowaniem tego pomysŁu przez fanÓw KazikÓw. Zawsze grali na Żeromie wiĘc niby czemu mieliby siĘprzenieŚĆ, choĆby na jeden mecz, do naszej przepiĘknej hali.
Misiek
ZauwaŻ to Że przynajmniej 1/3 fanÓw KP Sosnowiec jest z DĄbrowy. PrzecieŻ ten zespÓŁ i tak reprezentuje ZagŁĘbie DĄbrowskie wiĘc nie rozumiem ludzi ktÓrzy unoszĄ siĘdumĄ i chcĄ aby grali w Sosnowcu.
Zrozumcie jedno - jesteŚmy jednĄ wielkĄ zaglĘbiowskĄ rodzinĄ i wszelkie podziaŁy sĄ tutaj naprawdĘnie na miejscu.
Master
Ostatnio byŁo jakieŚ zebranie prezesa Kazimierza PŁomienia Sosnowiec z Prezydentami DG i Sosnowca. I uzgodniono, Że Kazimierz wystaruje w Pucharach Ligi MistrzÓw w siatkÓwce, a swoje mecze pucharowe bedzie rozgrywaŁ w DĄbrowie GÓrniczej. :) :) :)
georgeb
w sobote WŁodarczyk yeah ten Simon to wcale nie taki leszcz licze na dobrĄ walke
pozdro dla wszystkich co bedĄ na gali i forumowiczÓw
what a night !!!!!!!
Master
ByŁem na tej caŁej Gali Boksu, no i przyznam ,Że spodziewaŁem sie czegoŚ wiĘcej, chociaŻ czasami atmosfera byŁa doŚĆ gorĄca , ale tak naprawde to oprÓcz walki WŁodarczyka i oprawy wokÓŁ niej to reszta byŁa doŚĆ nudna. Frekwencja rÓwnieŻ za bardzo nie dopisaŁa, byŁo wiele pustych miejsc, byŁo tak wedŁug mnie z 2 tys. WpŁyw na to miaŁa napewno zŁa pogoda ( padaŁo strasznie) oraz zbyt krÓtki czas promocji Gali.

P.S. Gospodarz Miasta Jerzy Talkowski zostaŁ znÓw wygwizdany 8) Co On Wam takiego zrobiŁ ze go tak nie lubicie?? laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Na Gali byŁem razem z innymi forumowiczami Jashim i MayQiem oraz innymi znajomymi.

W sumie fajna impreza ale wiele rzeczy mozna byŁoby zrobic znacznie lepiej. A po Gali byŁ BAUNS w NEMO , dobrze ze to tak blisko
ocet
gala lux ale kolejmy raz mozna bylo sie przekonac jak slabo dziala propaganda (reklama) w naszym miescie. sa ludzie, ktorzy wogole nie wiedzieli do dzisiaj, ze taka impreza sie odbywa !!
rafi
Info z oficjalnej strony naszego UM:

"Polski ZwiĄzek PiŁki Siatkowej zleciŁ dĄbrowskiemu Centrum Sportu i Rekracji organizacjĘmeczu sparingowego Polska - Australia!
Zawodnicy sprawdzĄ siĘwe wtorek 3 sierpnia. PoczĄtek meczu: 17.00. CSiR zaprasza wszystkich miŁosnikÓw siatkÓwki. WSTĘP WOLNY!
Reprezentacja Polski na hali CSiR pojawi siĘo 15.00. Australijczycy ze Szczyrku przyjadĄ do DĄbrowy GÓrniczej o 16.00."

Luzik. Urozmaicenie wakacji :)
Master
rafi byŁeŚ??

Polska wygraŁa 3-2, ja musiaŁem wyjsc po tym jak wynik byŁ 0-2 i przez pierwsze 2 sety Polacy grali bardzo sŁabo.

Na uwage zasŁuguje po raz kolejny , kompletny brak promocji tego wydarzenia. PojawiŁa sie tylko informacja na stronie UM, a plakaty(xera) ktÓre byŁy porozklejane na Centrum zrobiŁy osoby zupeŁnie prywatne. MŁodzi kibice z DG, ktÓrzy prÓbujĄ dopingowaĆ na Hali podczas kazdej imprezy.

Na trybunach atmosfera spoko , trybune peŁne w 2/3 czyli okoŁo 2000 widzÓw. CaŁy przekrÓj dĄbrowskiego spoŁeczeństwa.

Byli dziennikarze z TVP i TVN 24
rafi
Niestety nie. Jakos sie nie moge do tej Dabrowy dotelepac. Ale juz jestem coraz blizej... wink.gif
Co do dziennikarzy z TVP to moze i byli, ale chyba nie bardzo wiedzieli w jakim miescie sad.gif. W "Sporcie" po glownym wydaniu Wiadomosci powiedziano, ze mecz odbyl sie... w Jaworznie.
No comment...
olo
No i caŁa siatkarska, jesienna fiesta w Jaworznie. Szkoda
olo
QUOTE(olo)
No i caŁa siatkarska, jesienna fiesta w Jaworznie. Szkoda


Nie dosŁuchaŁem reklam, to koszykÓwkĘidzie.
rafi
Wg Gazety Wyborczej, 13 listopada Roku Panskiego 2004 w Hali Centrum Zegan ma walczyc w obronie pasa federacji WBF wagi lekkiej. Poza nim wystapia inni "znajomi" z grupy Hammer KnockOut Promotions :)

Widac, ze DG im sie spodobala. Moze osiada tu na stale... :)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.