Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Rzecznik prasowy UM
Forum Mieszkańców Dąbrowy Górniczej > Dąbrowa Górnicza > Władze
Master
Nowy rzecznik prasowy Urzedu Miasta DĄbrowy GÓrniczej , nie ma juz Jolanty
Kocjan , nareszcie Koniec hanbienia i niszczenia dobrego wizerunku Naszego
Miasta przez tĘpaniĄ. Koniec nierzetelnych informacji, kŁamstw ,pÓŁprawd ,
intryg, insynuacji i niedomÓwieĹ�. Zobaczymy jaki styl bedzie reprezentowaĆ
nowy rzecznik RZECZNIKIEM PRASOWYM URZĘDU MIEJSKIEGO OD STYCZNIA 2004 R. JEST:
LUCYNA STĘPNIEWSKA , sĄdze Że ja jak i kilka innych osÓb siedzĄcych czesto na
necie rÓwnieŻ wpŁyneliŚmy na ta zmiane, moze pani Kocjan miaŁa dosyĆ naszych
zapytaĹ� o przyszŁoŚĆ Miasta. :)))
MayQ
Ciekawe Jak sie bĘdzie sprawowaĆ? hmm pewnie znowu jakiŚ tajniackie pÓŁsŁÓwka ph34r.gif
Misiek
Teraz musimy sprawdziĆ nowĄ PaniĄ Rzecznik.
Nie bÓjmy siĘpytaĆ !!! Do odwaŻnych Świat naleŻy !!!
rafi
Hurra ! Wygralem nasz konkurs... :winner:

Ja jako jeden z nielicznych obstawialem wywalenie pani Kocjan...

:winner:

Chyba zostane zawodowym psychologiem biggrin.gif
rafi
Hmm. Chyba zbytnio sie ucieszylem. Nowy rzecznik chyba podaza tropem wyznaczonym przez poprzedniczke. Wyslalem maila powitalnego ze dwa tygodnie temu i nic, zadnej odpowiedzi...skad ja to znam? A moze po prostu te panie nie potrafia obslugiwac komputerow i odpisuja tylko jak akurat kogos zgarna do tej roboty????
pozdrawiam
A o czym tu informowaĆ jak w naszym piĘknym mieŚcie sie kompletnie nic nie dzieje.
alekasandra_k
Za ile mozna zaŁatwiĆ sobie prace w UM w DĄbrowie GÓrniczej?.....nurtuje mnie to od jakiegos czasu...
rafi
Hmm. To chyba bardziej zalezy od tego, do jakiej opcji politycznej sie zaliczasz ;-). Jesli do tej, ktora sprawuje w danym okresie wladze (prezydent), to Twoje szanse gwaltownie rosna. A jesli przypadkiem znasz go osobiscie, to prace masz :). Problem wystepuje tylko wtedy gdy zmienia sie ekipa rzadowa. Ale przeciez zawsze mozna zmienic przekonania polityczne... biggrin.gif
alekasandra_k
niestety, przekonania mozna jeszcze jakos ukierunkowaĆ ale najgorsze Że w gronie moich znajomych nie figuruje ani Prezydent ani nikt ze Świty..... sad.gif
Master
ZauwazyŁem ze PRZEGLĄD DĄBROWSKI po zmianie na stanowisku Rzecnika Prasowego UM staŁ sie bardziej obiektywny niz byŁ wczesniej. Nie ma juz w nim pochwalnych listÓw dla Talkowskiego pisanych przez pania Kocjan, brakuje sfaŁszowanych peŁnych kŁamstw artykuŁÓw odnosnie inwestycji Lipczyka, wszystkie organy wŁadzy Prezydent i Rada Miejska sĄ traktowani na rÓwni , a nie jak poprzednio. OgÓlnie zmiana na lepsze. Ale dziwne jest to ze na stronie Urzedu Miasta w rubryce RZECZNIK ODPOWIADA; brakuje nowych odpowiedzi: czyŻby nikt nie zadawaŁ juz Żadnych pytań do pani rzecznik czy moŻe zaniechaŁa ona tego obowiĄzku(udzielania odpowiedzi) tak lubianego przez jej poprzedniczke?? :?
pozdrawiam
No o tym co znajduje siĘw naszym przeglĄdzie decyduje rada programowa na czele z talem jak ZSRR ale brak pani kocjan jest odczuwalny. Gdzie ten piĘkny propagandowy styl.

KiedyŚ byŁem zwolennikiem tej gazetki bo byŁo to zawsze jakieŚ zrÓdŁo informacji dla mieszkańcÓw. Ale ostatnio zamiast informacji byŁa tylko walka polityczna.

A pewnie sie powtarzam ale w tej gazetce brakuje faktÓw. Ostatnio przeczytaŁem artykuŁ o budŻecie. No i dowiedziaŁem sie mniej wiecej tyle Że to trudny budŻet i jakiŚ tam wydziaŁ dostanie wiecej kasy a jakiŚ mnie i tyle. Ale dokŁadnie co to zmienia to juz nikt nie napisaŁ. Zero konkretnych informacji jakie np inwestycje bĘdĄ realizowane z tego budŻetu i ile dokŁadnie um przeznaczy na nie pieniĘdzy.

A co myŚlicie o sensie istnienia tej gazety. MoŻe zrezygnowaĆ z wydawania jej przeznaczyĆ te kilkanaŚcie tysiĘcy zŁ rocznie np na policje . Albo np wprowadziĆ odpŁatnoŚĆ za tĄ gazetke lub darmowe drukowanie ze strony um ( tak jak w bĘdzinie)

Ja ostanio jestem za likwidacjĄ tej gazetki w formie paierowej bo i tak mi zawsze jĄ kradnĄ z wycieraczki
rafi
Hmm. Odplatnosc nie przejdzie, bo wtedy to tego by nikt nie czytal...Natomiast jestem jak najbardziej za wersja elektroniczna...ale o tym tez chyba nie ma co marzyc.
Co do strony, to na niej nic sie nie dzieje. Tak jak powstala rok temu, tak trwa do dzis (czasem dodawane sa informacje o tym od kogo Talkowski dostal order/dyplom). Brak obcych wersji jezykowych - zwracalem na to uwage rzecznikowi rok (!) temu i do tej pory nie ma nawet wersji angielskiej - ze nie wspomne o niemieckiej czy eperanto wink.gif - jak to jest chociazby na stronie Sosnowca. Zero chatow, pelno pustych dzialow itp. e-gmina to dabrowa na pewno tez nie jest sad.gif. Po prostu dno totalne
Master
A wiĘc doszŁo do kolejnej zmiany na stanowisku Rzecznika Prasowego UrzĘdu Miasta w DĄbrowie GÓrniczej. Nowym rzecznikiem od 5 lipca jest pan Andzrej BĘben ( nie mam pojĘcia kto to ). Ale daŁo sie to odczuĆ na stronie UM pojawiŁy sie nowe odpowiedzi:
http://www.dabrowa-gornicza.pl/?i=2414
Pan Rzecznik juz zdĄzyŁ nawywijaĆ przy okazji atrykuŁÓw o nurkowisku w Pogorii 4 o ktÓrym artykuŁ byŁ w Trybunie Ślaskiej.

O jego poprzedniczce Lucynie StĘpniewskiej nie mam Żadnego zdania, nie wzbudzaŁa ona kontrowersji, nigdy nie widziaŁem jej w TV(tak jak pani Kocjan) , PrzeglĄd DĄbrowski ulegŁ normalizacji, nie caŁkowitej , ale jednak.
Podobno teraz oprÓcz rzecznika wymieniono caŁe biuro prasowe UM. Tak wiec moŻe polityka informacyjna w DG i promocja Naszego Miasta siĘzmieniĄ na lepsze.

P.S. Pani Kocjan podobno nadal pracuje w UM w wydziale kultury i promocji miasta.Ale nie jestem pewien , gdzieŚ tak sŁyszaŁem.
rafi
Zobaczymy jak to bedzie. Na plus nowego rzecznika moge zaliczyc (na razie) to, ze odpowedz na mojego maila dostalem po 2 dniach, a nie po 2 tygodniach (albo wcale) jak to bywalo wczesniej. Z jego wypowiedzi wynikalo, ze sprawy internetu/komunikacji z mieszkancami traktuje na powaznie.
Pozyjemy - zobaczymy
Andrzej Bęben
Witam wszystkich forumowiczow,

wywolany poniekad do tablicy, przyznam iz calkiem przypadkowo wszedlem na to Forum, pisze te kilka zdan.
Przede wszystkim:
prosze traktowac te ma wizyte, jako bardziej prywatna niz sluzbowa. Co za tym idzie z gory zastrzegam, iz nie bede uczestniczyl w dyskusjach Forum. Jedyny wyjatek: uaktywnie sie wylacznie wowczas, gdy temat bedzie dotyczyl tylko mej osoby. Nie bede reagowal na roznego rodzaju argumenty ad vulgaris. Nie bede rowniez odpowiadal na pytania dotyczace funkcjonowania Urzedu Miejskiego jako takiego, tak w szczegolach, jak i generaliach.

Dlaczego?
Ano dlatego, ze to jest forum. Jakie jest, sam wie najlepiej Admin. Skoro takie jest, to takie ma byc, jesli chce tego Admin. John Locke co prawda rzekl byl, ze to jest obiektywne, co jest najbardziej subiektywne, tym niemniej z pobieznej analizy postow na tym Forum smiem twierdzic, ze do obiektywizmu jeszcze na tym forum daleko. I mowie to nie jako rzecznik, ale dziennikarz.

Zapewne poniektorzy aktywni forumowicze radzi byliby wiedziec, kto zacz ten Beben. Skad sie on urwal? Wiec daje zadosc ciekawosci. Przez pare lat bylem dziennikarzem (wg innych definicji: nadal nim jestem). Odsylam na swoja strone www.media.prv.pl
Tak ze media - w przeciwienstwie do niektorych forumowiczow - nie sa im obce. Gazety nie tylko czytalem, ale w nich pisalem lub robilem. Zatem nieskormna uwaga na tzw. wszelkij sluczaj: pouczenia przyjmuje tylko od fachowcow z branzy.

I co jeszcze? Ano to, ze milo - szczerze to stwierdzam - byc na poboczu glownych zainteresowan dyskutantow tego forum!
bzenek
QUOTE(Andrzej BĘben)
Witam wszystkich forumowiczow


Witamy Andrzeju !

QUOTE(Andrzej BĘben)
Nie bede rowniez odpowiadal na pytania dotyczace funkcjonowania Urzedu Miejskiego...


TroszkĘszkoda, bo strumień informacji pŁynĄcych z UM czasami jest zbyt skromny. Ale oczywiŚcie TwojĄ decyzjĘuszanujĘ.

QUOTE(Andrzej BĘben)
...smiem twierdzic, ze do obiektywizmu jeszcze na tym forum daleko...


To juŻ zaleŻy tylko i wyŁĄcznie od nas forumowiczÓw. Nie da siĘukryĆ - forum ma pewnĄ orientacjĘ"politycznĄ". Ale porÓwnujĄc poczĄtki z sytuacjĄ obecnĄ trudno nie zauwaŻyĆ nastepujĄcego zrÓŻnicowania poglĄdÓw. MyŚlĘ, Że do forum przekonajĄ siĘkolejni dyskutanci o innych poglĄdach.

QUOTE(Andrzej BĘben)
Zatem nieskormna uwaga na tzw. wszelkij sluczaj: pouczenia przyjmuje tylko od fachowcow z branzy.


Ale nie zapominaj, Że z zewnĄtrz czasami widaĆ lepiej.

Pozdrawiam biggrin.gif
TeodorMotor
Żeby byŁa jasnoŚĆ: poniŻej wyraŻam swoje i tylko swoje poglĄdy.

QUOTE(Andrzej BĘben)
calkiem przypadkowo wszedlem na to Forum
Co prawda wypowiedzi dĄbrowiakÓw nie zasypujĄ forÓw dyskusyjnych (patrz http://www.vastnet.co.uk/~kwasny/dg/viewto...topic.php?t=334), ale wydaje mi siĘ, Że ktoŚ taki jak rzecznik (czegokolwiek) winien bacznie obserwowaĆ rÓŻne media, szczegÓlnie w dzisiejszych czasach.

QUOTE(Andrzej BĘben)
prosze traktowac te ma wizyte, jako bardziej prywatna niz sluzbowa
No to po co uŻywaĆ swego imienia i nazwiska i jednoznacznie dawaĆ do zrozumienia kim siĘjest? Tylko po to by:
QUOTE(Andrzej BĘben)
temat bedzie dotyczyl tylko mej osoby
? MoŻna i tak... Ale nie rozumiem.

QUOTE(Andrzej BĘben)
nie bede uczestniczyl w dyskusjach Forum
Szkoda. NaprawdĘŻaŁujĘ. Tak niewielu nas tu jest, wiĘc kaŻdy gŁos na wagĘzŁota!

QUOTE(Andrzej BĘben)
argumenty ad vulgaris
W czasach, gdy marszaŁek Sejmu bez ogrÓdek ich uŻywa? biggrin.gif

QUOTE(Andrzej BĘben)
Nie bede rowniez odpowiadal na pytania dotyczace funkcjonowania Urzedu Miejskiego jako takiego, tak w szczegolach, jak i generaliach.
Dlaczego?
Ano dlatego, ze to jest forum.
A moim zdaniem wŁaŚnie dlatego, Że jest to Forum (publiczne miejsce spotkań i wypowiedzi) trzeba i naleŻy zabieraĆ gŁos w rÓznych sprawach.
A co do funkcji Admina, to odpowiada on za to, by forum dziaŁaŁo, a nie za to co forumowicze wypisujĄ. OczywiŚcie, jeŚli w iŚcie brutalny i wulgarny sposÓb obraŻĘmatkĘKowalskiego, to moderator moŻe wpis usunĄĆ. Ale jeŚli napiszĘ, Że kwiatki balkonowe matki Kowalskiego mi siĘnie podobajĄ, to nie ma prawa tknĄĆ mego postu.

QUOTE(Andrzej BĘben)
z pobieznej analizy postow na tym Forum smiem twierdzic, ze do obiektywizmu jeszcze na tym forum daleko
I chyba o to chodzi! Rok 1984 juŻ przeminĄŁ.

QUOTE(Andrzej BĘben)
www.media.prv.pl
WyrÓb wŁasny? GratulujĘ!

QUOTE(Andrzej BĘben)
pouczenia przyjmuje tylko od fachowcow z branzy
Jeszce siĘnie spotkaŁem tutaj z pouczaniem, wiĘc spokojnie moŻna tu zaglĄdaĆ czĘŚciej.

A swojĄ drogĄ (pytanie retoryczne): dlaczego na oficjalnej stronie DĄbrowy niema forum dyskusyjnego?

ŻyczĄc sobie zmiany Pańskiego poglĄdu, dotyczĄcego czĘstotliwoŚci i powodÓw zaglĄdania na niniejsze Forum
serdecznie pozdrawiam!
Master
[quote="Andrzej BĘben"]Witam wszystkich forumowiczow,

wywolany poniekad do tablicy, przyznam iz calkiem przypadkowo wszedlem na to Forum, pisze te kilka zdan.
Przede wszystkim:
prosze traktowac te ma wizyte, jako bardziej prywatna niz sluzbowa. Co za tym idzie z gory zastrzegam, iz nie bede uczestniczyl w dyskusjach Forum. Jedyny wyjatek: uaktywnie sie wylacznie wowczas, gdy temat bedzie dotyczyl tylko mej osoby. Nie bede reagowal na roznego rodzaju argumenty ad vulgaris. Nie bede rowniez odpowiadal na pytania dotyczace funkcjonowania Urzedu Miejskiego jako takiego, tak w szczegolach, jak i generaliach.

Dlaczego?
Ano dlatego, ze to jest forum. Jakie jest, sam wie najlepiej Admin. Skoro takie jest, to takie ma byc, jesli chce tego Admin. John Locke co prawda rzekl byl, ze to jest obiektywne, co jest najbardziej subiektywne, tym niemniej z pobieznej analizy postow na tym Forum smiem twierdzic, ze do obiektywizmu jeszcze na tym forum daleko. I mowie to nie jako rzecznik, ale dziennikarz.


Hmmmmm ..... wypowiedzi na tym forum sĄ prywatnymi odpowiedziami/ocenami uzytkownikÓw tego forum zainteresowanych Życiem i rozwojem DĄbrowy GÓrniczej.
Kazdy zalogowaŁ i zarejestrowaŁ sie tu z wŁasnej woli. Nikt nikogo do niczego nie zmuszaŁ. Zatem poglady wyraŻane w treŚciach postÓw pisanych przez uzytkownikÓw Forum DG sa czĘsciowym(napewno nie peŁnym ) odzwierciedleniem poglĄdÓw dĄbrowskiego spoŁeczeństwa.JeŚli 30 osÓb mÓwi A , a 2 osoby mÓwiĄ B to Adminowi nic do tego.

Owszem posty z pierwszego okresu istnienia forum byŁy doŚc jednostrone, przypominam , ze forum nie powstaŁo , aby kogokolwiek krytkowaĆ, lecz wpŁyw na to miaŁy Ówczesne decyzje JaŚniepanujĄcego Nam Prezydenta (mowa tu o przyczynieniu sie do likwidacji w DĄbrowie oddziaŁu zamiejscowego Politechniki Slaskiej, zwalnianie urzednikÓw i powoŁywanie na wysokie stanowiska znajomych emerytÓw bez kompetencji, odrzucenie inwestycji Mitex-u w TrzebisŁawicach, .... itp itd)oraz szkodliwa i kontrowersyjna dziaŁalnoŚĆ poprzedniczki (J.K) p.Andrzeja BĘbna, to wszyscy pamiĘtamy.

Forum powstaŁo z inicjatywy Kwasnego gdyz na stronie UrzĘdu Miejskiego dziaŁaŁo forum , lecz wszelkie zapytania lub posty inne niz ogŁoszenia , natychmiast wycinane byŁy przez p. Kocjan ... to spowodaŁo uruchomienie tegoŻ forum , a osoby tu trafiajĄce wchodzĄ zazwyczaj dzieki linkom zaadresem zamieszczanych przez innych uzytkownikÓw na innych stronach poŚwiĘconych DĄbrowie GÓrniczej. Tak samo trafiŁem tutaj ja.

Pozdrawiam.
rafi
Bardzo mnie cieszy, ze forum zostalo dostrzezone przez wladze Dabrowy Gorniczej. Chociaz pan Beben twierdzi, iz nie bedzie sie na nim udzielal, to mam nadzieje, ze bedzie chociaz czytal wpisy. Oprocz wielu typowo stronniczych i nieprzyjaznych obecnemu prezydentowi postow (A czemu by nie - na forum jest miejsce na rozne teksty) sa tutaj poruszane istotne problemy naszego miasta i najblizszej okolicy. Jestem przekonany, ze nasza dyskusja choc w niewielkim stopniu przyczyni sie do rozwiazania problemow, z ktorymi boryka sie Dabrowa Gornicza. Pozdrawiam pana Bebna i po cichu licze na wspolprace...
P.S. Moze by tak maly link do forum na stronie (niekoniecznie glownej) Urzedu Miasta? Chyba wszyscy forumowicze byliby wniebowzieci :)
rafi
Co do strony internetowej pana Bebna, to jest ona bardzo interesujaca. Przede wszystkim zas swietny artykul o polskich specjalach czyli jabolach :). Wiele interesujacych faktow i ciekawostek.
Co do tematu, to moge jedynie dodac, ze wino owocowe dalej pozostaje niekwestionowanym krolem wsrod prawdziwych polskich studentow, o czym swiadcza chociazby bardzo czeste dostawy do sklepu w poblizu miasteczka akademickiego w Gliwicach laugh.gif
olo
PrzeczytaŁem wpis Pana BĘbna i zastanawiam siĘpo co Pan BĘben tego wpisu dokonaŁ. Chyba jedynie po to aby uprzedziĆ wszelkiej maŚci krytykantÓw, Że oto On, zna juŻ nasz adres i nie ma co siĘz tym naszym forum po kĄtach chowaĆ. Pisze nasz goŚĆ, Że oto odkryŁ nasze forum, niewiele mu siĘtu podoba,nie jesteŚmy obiektywni jak caŁa rzesza obiektywnego do bÓlu polskiego dziennikarstwa, nie bĘdzie tu pisaŁ ani prywatnie, ani sŁuŻbowo chyba, Że ktoŚ napisze o Nim. Nie potrafiĘtylko oceniĆ czy propozycja to, czy groĹşba. Dalej pisze Pan BĘben, Że nie przyjmuje od laikÓw dziennikarskich Żadnej krytyki, bo nie laikom oceniaĆ warsztat Pana Dziennikarza. Ze smutkiem to przeczytaŁem i jako, Że laik w dziedzinie mediÓw jestem, nie oczekujĘodpowiedzi na pytanie: Po co wŁaŚciwie pan dokonaŁ tego wpisu?. Żeby siĘprzedstawiĆ, wystarczyŁo powiedzieĆ czeŚĆ i uzupeŁniĆ profil.
z powaŻaniem olo
Misiek
No to Panie Andrzeju ..... przypunktowaŁ Pan (przynajmniej w moich oczach). CieszĘsiĘŻe wykazaŁ Pan zainteresowanie tym forum (co prawda "przypadkowe" ale zawsze jakieŚ) i siĘprzedstawiŁ. 8)

Ja ze swojej strony rÓwnieŻ witam (chyba trochĘpÓĹşno) i ŻyczĘbardziej wiarygodnej pracy w porÓwnaniu do Pańskich poprzednikÓw.
olo
QUOTE(Misiek)
No to Panie Andrzeju ..... przypunktowaŁ Pan (przynajmniej w moich oczach).


No. toŚ niewĄtpliwie przypunktowaŁ rÓwnieŻ... u Bubla. Przeczytaj jeszcze raz list Pana Rzecznika.
Misiek
Olo, czego wedŁug Ciebie nie zrozumiaŁem ?

To byŁa moja prywatna opinia i masz peŁne prawo siĘz niĄ nie zgadzaĆ ... 8)
olo
QUOTE(Misiek)
Olo, czego wedŁug Ciebie nie zrozumiaŁem ?

To byŁa moja prywatna opinia i masz peŁne prawo siĘz niĄ nie zgadzaĆ ...  8)

Przeczytaj mojĄ odpowiedĹş na list rzecznika, w ktÓrym jest kilkanaŚcie zdań bez treŚci tchnĄcych arogancjĄ i nic wiĘcej.
Misiek
Olo to byŁ TwÓj list i ja siĘdo niego nie odnosiŁem, a jeŚli chodzi o przypunktowanie to napisaŁem tak dlatego, Że koleŚ zadaŁ sobie odrobinĘtrudu i napisaŁ posta. NaprawdĘolewam to czy bĘdzie coŚ pisaŁ czy nie, to jest jego sprawa.
WiĘc Olo nie czepiaj siĘmojego posta, powtarzam - to moje prywatne zdanie. A jeŚli chodzi o TwojĄ wypowiedĹş w kierunku p. BĘbna to ona mnie ani ziĘbi ani grzeje ...
olo
QUOTE(Misiek)
Olo to byŁ TwÓj list i ja siĘdo niego nie odnosiŁem, a jeŚli chodzi o przypunktowanie to napisaŁem tak dlatego, Że koleŚ zadaŁ sobie odrobinĘtrudu i napisaŁ posta. NaprawdĘolewam to czy bĘdzie coŚ pisaŁ czy nie, to jest jego sprawa.
WiĘc Olo nie czepiaj siĘmojego posta, powtarzam - to moje prywatne zdanie. A jeŚli chodzi o TwojĄ wypowiedĹş w kierunku p. BĘbna to ona mnie ani ziĘbi ani grzeje ...


Straszny nerwus jesteŚ, piszesz, Że koleŚ zadaŁ sobie odrobinĘtrudu. Faktycznie - odrobinĘ.
Misiek
A co ja napisaŁem ? Przeczytaj Olo uwaŻnie mojego pierwszego posta.
JeŚli ja jestem nerwus to Ty masz chyba okres, bo czepiasz siĘdrobnostek ... laugh.gif 8)

OtrzĄŚnij siĘ :!: :!: :!:
olo
QUOTE(Misiek)
A co ja napisaŁem ? Przeczytaj Olo uwaŻnie mojego pierwszego posta.
JeŚli ja jestem nerwus to Ty masz chyba okres, bo czepiasz siĘdrobnostek ...  :lol:   8)

OtrzĄŚnij siĘ :!:   :!:   :!:


OtrzĄsam siĘ.
TeodorMotor
Tak lukŁem se na Biuro Prasowe (te fotki chciaŁem obakaĆ), i skonstatowaŁem (ciekawe, czy uŻyŁem odpowiedniego sŁowa i czy pisownia poprawna - niewaŻne, sŁowo mi siĘostatnio podoba), Że ostatnia odpowiedĹş Biura prasowego jest datowana na dzień 06.08.04, czyli miesiĄc po nastaniu nowego Wodnika, opsss, Rzecznika. Zbieg okolicznoŚci czy nikt o nic nie pyta i Biuro nie musi odpowiadaĆ? A moŻe spiskowa teoria dziejÓw przeze mnie przemawia? Ciekawe, czy ten wpis zostanie uznany za osobisty atak na PT Rzecznika i doczekamy siĘjakiegoŚ nowego, wielce interesujĄcego wpisu...
Master
WŁasnie czy Rzecznik przestaŁ odpowiadaĆ na pytania ?? Czy moŻe nikt ich juz nie zadaje ?? Od sierpnia , ani jednego pytania?? hmmmmmmm :? Czt moze zapomniaŁ o tym dziale ?? Nawet pani Kocjan poswiecaŁa sobie wiele trudu , aby odpisaĆ( czasami zŁosliwie), ale jednak moŻna sie byŁo w miare czegoŚ dowiedziec. A teraz nic.

http://www.dabrowa-gornicza.pl/?nodeid=19
Link Biura Prasowego
rafi
Ja domyslam sie, ze rzecznik po prostu przyjal inna taktyke. Odpisuje indywidualnie na kazde zapytanie (przynajmniej na moje listy odpisal wink.gif), lecz tresci listow nie umieszcza na stronie UM. Czy to dobrze czy zle, nie mnie oceniac (choc milo by bylo wiedziec jakie problemy maja mieszkancy dabrowy).
mucha
Wyslalem ostatnio do pana rzecznika maila z paroma pytaniami dotyczacymi m.in. planowanych remontow drog, budowy sciezek rowerowych czy tez sprzatania ulic po zimie. Odpowiedz jaka otrzymalem w koncu, byla taka, ze pan rzecznik osobiscie dopilnuje zeby "kompetetne wydzialy" odpowiedzialy na moje pytania. I co? Tak jak myslalem - nic... Wladza ma nas, mieszkancow w du...zym powazaniu.
bzenek
Pożegna się Pan, Panie Rzeczniku ?
Andrzej Bęben
QUOTE(bzenek @ Nov 27 2006, 12:44 AM) *
Pożegna się Pan, Panie Rzeczniku ?No wlasnie. Czynie to teraz Bzenek. Formalnie rzecz biorac jeszcze dwa dni jestem pracownikiem UM w DG, acz rzecznikiem nie jestem od 20 grudnia ub. roku, kiedy to PP Z. Podraza wreczajac mi via pracownikow wydzialu kadr wypowiedzonko wykasowal nie tylko mnie z UM, ale i instytucje (funkcje) rzecznika prasowego jako taka ( rzecz jasna w ramach li tylko reorganizacji UM :-) ).

Zatem z tej okazji chcialbym Wam, forumowiczom podziekowac za wspolprace w czasie minionym. Doskonale wiem, ze nie jestescie z niej zadowoleni. Coz, to nie rzecznik jest prezydentem :-) Z pobieznej lektury Waszych postow dotyczacych nowej wladzy wynika to, ze prezydent jest prezydentem a rzecznika (przynajmniej przez rok, PP wie o co chodzi) nie bedzie, lub kogos w jego rodzaju.
Wiec zatem dzieki. I oby bylo wreszcie nie tylko inaczej, ale normalnie :-)
Z Bogiem!
AB

PS.
Spytali Konfucjusza:
- Mistrzu, kim jest czlowiek doskonaly?
Mistrz odpowiedzial:
- Czlowiek doskonaly to taki, ktory widzac korzysc pamieta o prawosci, ktory widzac innych w niebezpieczenstwie naraza zycie dla ich ratowania i ktory NAWET PO WIELU LATACH NIE ZAPOMINA O DANEJ OBIETNICY.

Od siebie dodam, Konfucjusza cytujac, ze: CZLOWIEK, KTORY SAMEGO SIEBIE NIE ZNA, INNYMI RZADZIC NIE MOZE!
kwintosz
Cóż dodać można, owszem współpraca jeśli w ogóle to coś można tak nazwać zbyt owocna nie była. A szkoda..
Ale plus dla pana za godne ustąpienie ze stanowiska i post bez głupich tekstów do forumowiczów.

Powodzenia w dalszej pracy zawodowej, gdziekolwiek będzie Pan się "spełniał".
Pozdrawiam.
Grzegorz-dg
Ja odświeżę trochę temat czy jesteście zadowoleni z pracy rzecznika prasowego miasta pana Bartosza Matylewicza odpisywanie na zapytania mieszkańców itp i funkcjonowania Biura Prasowego Miasta współpraca z portalami informacyjnymi i dbanie o właściwy wizerunek medialny Dąbrowy Górniczej czy to w prasie lokalnej lub ogólnopolskiej.
st1111
To my mamy rzecznika?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.