Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nagrody dla Urzędników- 373.000
Forum Mieszkańców Dąbrowy Górniczej > Dąbrowa Górnicza > Władze
Master
Ciekawe kto je dostaŁ , bo szeregowi urzĘdnicy nie dostali nic. Pewnie dostaŁa Staczkiewicz-Kurek , Borowiczl i Kocjanowa. A tak niedawno kŁamaŁa ze miasto nie ma na nic pieniĘdzy
rafi
A byly w ogole jakies nagrody ??
Moim zdaniem jezeli kasa pusta to nagrod powinno nie byc... Life is brutal
Misiek
WidzĘ, Że nasze miasto jest bogate, skoro moŻe sobie pozwoliĆ na "nagrody" dla urzĘdnikÓw. Ja jestem ciekawy jakim kryterium kierowaŁ siĘpan "prezydent" przyznajĄc te nagrody ??? Pani "rzecznik stulecia" to pewnie dostanie za wyobraĹşniĘi pomysŁowoŚĆ.
A swojĄ drogĄ to te pieniĄdze moŻna byŁo zagospodarowaĆ w inny sposÓb, np. dla jakiegoŚ domu dziecka lub dla dzieci z najbiedniejszych rodzin (przecieŻ juŻ niedŁugo MikoŁajki).

Panie "prezydencie" - brawo za kolejny debilny pomysŁ !!! mad.gif mad.gif mad.gif
pozdrawiam
Oto czym bĘdzie sie zajmowaĆ rada miejska 29 paŻdziernika

punkt 12. Projekt uchwaŁy w sprawie: przyznania dodatku specjalnego dla Prezydenta Miasta DĄbrowy GÓrniczej
MayQ
A niby za co teb dodatek specjalny??!! JuŻ ja mu dam dodatek ph34r.gif Ten koles przegina...najpierw jakies nagrody teraz dodatek a moŻe niedŁugo jakieŚ diety w wysokoŚci 1000 euro za wyjazd sŁuŻbowy do ZĄbkowic albo Strzemieszyc?!!! mad.gif
olo
QUOTE(MayQ @ Oct 27 2003, 10:25 PM)
A niby za co teb dodatek specjalny??!! JuŻ ja mu dam dodatek  ph34r.gif Ten koles przegina...najpierw jakies nagrody teraz dodatek a moŻe niedŁugo jakieŚ diety w wysokoŚci 1000 euro za wyjazd sŁuŻbowy do ZĄbkowic albo Strzemieszyc?!!! mad.gif

Jak to za co dodatek. Nie za co tylko na co. biggrin.gif Na geriawit i inne podtrzymywacze.
Misiek
Nie mam pytań !!!
Najpierw nagrody dla urzĘdnikÓw, teraz dodatek dla "prezydenta". Czy wy nie macie juŻ na co wydawaĆ pieniĘdzy ??? Macie ich tak duŻo ???

Co siĘw tym mieŚcie kurwa dzieje ???
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.