IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

179 Stron V  « < 5 6 7 8 9 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Komunikacja - drogi, ulice, chodniki, ścieżki rowerowe cz.2
:)
post śro, 12 lip 2006 - 11:26
Post #121


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,260
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



fajnie wygladaja te "obnizenia kraweznikow" obecnie robione na niektorych przejsciach. Chodzi mi o te wykonczone na koncu na zolto. Fanie byloby jakby w przyszlosci robiono wszystkie w podobnym stylu.

Co z dalszym malowaniem slupow wzdluz Pilsudskiego/Krolewj Jadwigi/Sobieskiego :?: Obecne strasznie szpeca to paskudne miasto.

Co z dalszym remontem nawierzchni Pilsudskiego :?: Nie bedzie w tym roku :?:


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mucha
post śro, 12 lip 2006 - 16:17
Post #122


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 193
Dołączył: czw, 10 lis 05
Skąd: Broadway
Nr użytkownika: 167



Remontu Pilsudskiego w tym roku nie bedzie :x Taka dostalem odpowiedz od pana rzecznika pare miesiecy temu. Drog rowerowych w miescie tez nie bedzie. A obnizanie kraweznikow na przejsciach jest super. Od paru miesiecy chodze na spacery z wozkiem i nie raz juz przeklinalem te wysokie krawezniki.


--------------------
(...) Miliony much nie moga sie mylic!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post pią, 14 lip 2006 - 11:11
Post #123


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,260
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



DZ sie wkoncu zorientowal.

Ja nie zauwazylem zeby powstala jakakolwiek trasa :!: No moze ten kawalek po wale ktorego nie mozna nazwac droga rowerowa. Powstaly tylko miernej jakosci ("ogromne" laugh.gif ) oznaczenia, ktore pewnie zostana niedlugo zniczone i bedzie po sciezkach.

propunje osoby odpowiedzialne za te "sciezki" wyslac gdzies na "szkolenia" zeby zobaczyli co to znaczy sciezka rowerowa i jak powinna wygladac
Na razie jedyna sciezka jest ta wzdluz zachodniego i poludniowego brzegu IV i ten krotki kawalek w parku Hallera (tutaj i tak ludzie po niej spaceruja)

QUOTE([img)
http://img.naszemiasto.pl/grafika/lgDZ.gif[/img]]
Na trasach rowerowych pojawiły się nowe oznaczenia
dziś

Nawet ci amatorzy rowerowych wycieczek, którzy zawitają w rejony Parku Zielona i dąbrowskich jezior Pogoria po raz pierwszy nie będą już mieli kłopotów z wybraniem odpowiedniej trasy przejazdu. Wszystko za sprawą nowych, widocznych z daleka oznaczeń szlaków.

Bezpieczniej do celu

W wielu miejscach pojawiły się ogromne, niebieskie tablice, oznaczone symbolem roweru, które kierują wszystkich na wyznaczony szlak. Są one oznaczone strzałkami w różnych kolorach. Każdy, kto np. znajdzie się w Parku Zielona będzie mógł wybrać na przejażdżkę trasą oznaczoną kolorem białym. Ma ona 1,5 km długości i prowadzi nad popularne jezioro Pogoria III. Jeśli natomiast będziemy chcieli dojechać nad nowy zbiornik Kuźnica Warężyńska, zwany potocznie Pogorią IV, trzeba wybrać drogę oznakowaną kolorem czerwonym.

- To dobry pomysł. Bo nie wszyscy rowerzyści wiedzą, jak bezpiecznie i bez przeszkód poruszać się po tym terenie. Wjeżdżając na jakiś nieoznakowany, leśny dukt możemy zupełnie niepotrzebnie napotkać na jakieś przeszkody, stracić czas i ochotę na dalszą rowerową wyprawę - podkreśla dąbrowianka, Lucyna Zawadzka.

W kilku miejscach ustawione zostały także szczegółowe regulaminy korzystania z nowych, terenowych szlaków rowerowych. Można się z nich m.in. dowiedzieć, że przejażdżki powinny się kończyć przed zmrokiem, nie należy używać tutaj sygnałów dźwiękowych, a także trzeba dostosować technikę jazdy i szybkość do warunków pogodowych oraz ruchu pieszych.

- Chcieliśmy w ten sposób jeszcze bardziej ułatwić przejazd rowerzystom, kierując trasy w atrakcyjne miejsca. Mamy nadzieję, że szczególnie teraz, w okresie letniej laby, dzięki temu jeszcze więcej osób skorzysta z wycieczek rowerowych po urokliwych miejscach naszego miasta - mówi Roman Szopa, naczelnik Wydziału Sportu, Rekreacji i Turystyki UM.

Powstają kolejne trasy

Obecnie nadal rozbudowywana jest sieć szlaków rowerowych, które połączą najciekawsze miejsca w Dąbrowie Górniczej. Przed tegorocznymi wakacjami oznakowany i oddany do użytku został odcinek szlaku, mający swój początek w Parku Zielona, a następnie biegnący wzdłuż wału rzeki Przemszy i nad brzegiem Pogorii III. Tam łączy się z już istniejącą trasą, zatacza krąg wokół ostoi ptactwa, jakim jest użytek ekologiczny Pogoria II, by ostatecznie dotrzeć do brzegów Pogorii I. W sumie nowy szlak ma około 9 km, a łącznie długość wszystkich wynosi ok. 20 km. To jednak nie wszystko.

- Na rozwój kolejnych tras w budżecie gminy są już zabezpieczone odpowiednie fundusze. Planujemy systematyczne powiększanie ich długości, zgodnie z istniejącym projektem architektonicznym, który obejmuje aż 85 kilometrów. Pozwoli to na połączenie centrum z tak zwanymi terenami zielonymi, a następnie dalej w kierunku Jury Krakowsko-Częstochowskiej, z jej atrakcjami przyrodniczymi i zabytkami historycznymi - wyjaśnia Roman Szopa.

Zgodnie z tym projektem przy nowych szlakach mają się pojawić liczne zadaszone wiaty, gdzie rowerzyści będą mogli odpocząć, a także dodatkowa infrastruktura, ławeczki i kosze na odpadki.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dejmon
post pią, 14 lip 2006 - 18:05
Post #124


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 294
Dołączył: pią, 25 lut 05
Skąd: DG
Nr użytkownika: 125
Płeć: Mężczyzna



QUOTE([img)
http://img.naszemiasto.pl/grafika/lgDZ.gif[/img]]
Zgodnie z tym projektem przy nowych szlakach mają się pojawić liczne zadaszone wiaty, gdzie rowerzyści będą mogli odpocząć, a także dodatkowa infrastruktura, ławeczki i kosze na odpadki.


A czy przy tych wiatach i ławeczkach będzie stał na stałe patrol Policji lub Straży Miejskiej? Jeśli nie, to równie dobrze pieniądze na ten cel można wrzucić do fontanny w Parku Zielona - przynajmniej przyniesie to szczęście władzom, ale raczej nie w nadchodzących wyborach :twisted:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mydliczek
post sob, 15 lip 2006 - 12:02
Post #125


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 293
Dołączył: pią, 08 kwi 05
Nr użytkownika: 139
Płeć: Mężczyzna



Te wiaty to mnie najbardziej rozśmieszyły laugh.gif
O przepraszam jeszcze mamy ścieżkę wzdłuż Kościuszki(z góry do centum) i na wyromontowanym pasażu na Mydlicach! tongue.gif hehe
A jak jest ze ścieżką z Zielonej na Pustynie Błędowską, bo tam jest jakiś drogowskaz na nią (bodajże 15 km). Jechał ktoś? I jest wogóle owa?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post wto, 18 lip 2006 - 11:14
Post #126


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,260
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



QUOTE([img)
http://img.naszemiasto.pl/grafika/lgDZ.gif[/img]]
Kontrowersyjny harmonogram łatania dziurawych jezdni
dziś

Problemy z rozstrzygnięciem przetargów na utrzymanie miejskich dróg sprawiły, że wiele z nich nie doczekało się jeszcze po zimie nawet interwencyjnego, pobieżnego remontu. Dziury i wyrwy jak były, tak są. Jak się okazuje, przy ich usuwaniu pracuje tylko pięć ekip. Zdaniem dąbrowskich rajców przy tak fatalnym stanie nawierzchni powinno ich być trzy razy więcej.

- Ubytków po zimie jest tak dużo, że ich łatanie potrwa jeszcze około półtora miesiąca - przyznał Artur Weber, naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej UM.

Drogowcy uwijają się z remontami najszybciej jak mogą, ale prace te mogą potrwać znacznie dłużej niż planuje magistrat, bo ich harmonogram wydaje się mało sensowny.

- Na ulicy Ludowej ekipa łatała nawierzchnię, a trzydzieści metrów dalej przy ulicy Dąbskiego nie zostało zrobione nic. Zapadliny i wyrwy wciąż straszą kierowców. Czy nie dałoby się tego jakoś skoordynować, żeby niepotrzebnie nie jeździć dwa razy w to samo miejsce? - pytali radni, podkreślając, że podobna sytuacja miała miejsce także m.in. na ulicy Łukasińskiego.

- Mieszkańcy się z nas śmieją, bo niedługo będzie wrzesień, a my jeszcze usuwamy dziury po zimie. Dlaczego nie można posłać w teren piętnastu ekip remontowych, żeby było szybciej? Trzeba to zmienić - zaapelowała radna Bogusława Ciaś.

Zdaniem władz miejskich wszystko przebiega zgodnie z planem.

- Usuwamy w pierwszej kolejności dziury i ubytki, które stanowią największe zagrożenie dla ruchu i kierowców. Program jest co dwa tygodnie weryfikowany i dostosowujemy go do aktualnych potrzeb - tłumaczył Janusz Olszówka, wiceprezydent Dąbrowy Górniczej.
(pas) - Dziennik Zachodni


od bardzo dawna zadnej ekipy nie widzialem i dziur nie ubywa. Moze zgubili sie gdzies w Trojwsi


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pulsatilla1214
post wto, 18 lip 2006 - 13:38
Post #127


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,189
Dołączył: nie, 26 cze 05
Skąd: z bagien
Nr użytkownika: 148
Płeć: Kobieta



W Gołonogu na Cedlera jakos tydzień temu załatali osiedlowe uliczki, a nawet wyremontowali pewną starą studzienkę :wink:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dejmon
post wto, 18 lip 2006 - 13:51
Post #128


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 294
Dołączył: pią, 25 lut 05
Skąd: DG
Nr użytkownika: 125
Płeć: Mężczyzna



Niedawno łatali i poprawiali krawężniki przy skrzyżowaniu alei Zagłębia Dąbrowskiego i Folwarcznej. Mam nieodparte wrażenie, że gdyby nie wybory samorządowe, nic by się nie działo.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post czw, 20 lip 2006 - 12:13
Post #129


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,260
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



to miasto nic nie zrobilo dla inwestorow. Zeby tak wygladala droga do strefy a remont ciagle przekladany. Na pewno bardzo zacheca to inwestorow gdy przyjezdzaja obejrzec tereny

QUOTE([img)
http://img.naszemiasto.pl/grafika/lgDZ.gif[/img]]
Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać
dziś

Ulica Tworzeń prowadzi do Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Ruch jest na niej bardzo duży. Ciężkie samochody zdążyły zniszczyć nawierzchnię, a koleiny są tak głębokie, że jazda po takiej drodze grozi uszkodzeniem samochodu. Skarżą się kierowcy i mieszkańcy ulicy.

- Strefę łatwo było utworzyć, bo wystarczyło wytyczyć jakiś teren, ale o to, żeby zrobić tam porządną drogę nikt już nie zadbał, a przecież z istnieniem Specjalnej Strefy Ekonomicznej wiąże się też wzmożony ruch ciężarowych samochodów - mówi pan Józef.

Że droga jest w opłakanym stanie, przyznają nawet urzędnicy. Plany remontujuż są. W pierwszej wersji droga miała być nawet modernizowana jeszcze w tym roku, ale niestety, sprawa się odwleka.

- Po ostatnich przesunięciach budżetowych remont drogi przełożono na rok następny. Radni musieli dokonać kilku cięć w budżecie - wyjaśnia Waldemar Baranowski, kierownik referatu drogownictwa Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej.

Zgodnie z zapisami w wieloletnim planie inwestycyjnym urzędnicy przewidują remont ulicy Tworzeń w latach 2007-2008. W tym czasie nie tylko zmodernizowana zostanie droga, ale planuje się też wykonanie odwodnienia i oświetlenie ulicy.

- Oprócz remontu ulicy Tworzeń planuje się też dokończenie drogi prowadzącej od ulicy Podlesie przez wiadukt do bramy towarowej dawnej Huty Katowice. Dzięki temu ulica zostanie nieco odciążona i mieszkańcy wyraźnie odczują wtedy ulgę - zapewnia Waldemar Baranowski.

Plany dokończenia drogi do huty rzeczywiście istnieją, ale ich realizacja przewidziana jest na lata 2007-2010. Do tego czasu mieszkańcy muszą uzbroić się w cierpliwość.



--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vacu
post czw, 20 lip 2006 - 15:03
Post #130


Smokin' nigga
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,125
Dołączył: sob, 01 maj 04
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 85
Płeć: Mężczyzna
GG: 2275899 status gadu-gadu
Tlen: vacu status tlen



K**** szlag mnie już trafia jak czytam te artykuły o DG. Na ocieplenie szkół albo bibliotekę to bez mrugnięcia okiem dają grube miliony ale żeby utworzyć miejsca pracy [poprzez przyciągnięcie inwestorów] to już żal pieniędzy, trzeba robić cięcia, przesuwać na kolejne lata... :evil:

Nasze władze widocznie wychodzą z założenia, że najważniejsza jest strawa duchowa... :?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post śro, 26 lip 2006 - 10:17
Post #131


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,260
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



QUOTE(mucha)
Remontu Pilsudskiego w tym roku nie bedzie :x Taka dostalem odpowiedz od pana rzecznika pare miesiecy temu.


no to tym bardziej dziwi to ze nie zalatano tam nawet dziur


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bartek
post pią, 28 lip 2006 - 15:01
Post #132


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,266
Dołączył: pon, 03 lis 03
Nr użytkownika: 32
Płeć: Mężczyzna



Wlasnie przeczytalem na onet.pl taki tekst

QUOTE
Dolnośląscy policjanci zatrzymali kierowcę, który w ciągu 15 sekund jazdy samochodem tak naruszył przepisy prawa drogowego, że "zasłużył" na 25 punktów karnych.
Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość o 43 kilometry, podwójną linię ciągłą, wyprzedzał na przejściu dla pieszych, a dodatkowo ani on, ani pasażerowie nie mieli zapiętych pasów bezpieczeństwa.

Jak poinformowała Beata Tobiasz z biura prasowego dolnośląskiej policji, 23-letni kierowca jechał jedną z ulic w podwrocławskiej miejscowości Jelcz-Laskowice. Policjant, który zatrzymał pirata drogowego, mówił, że mężczyzna nie miał świadomości, że przekroczył wszelkie normy prawa ruchu drogowego i zdrowego rozsądku. Uwierzył dopiero po tym, jak funkcjonariusze pokazali mu zarejestrowany film z jego szaleńczą jazdą.

Zatrzymany otrzymał mandat w wysokości 600 zł i stracił prawo jazdy - przekroczył bowiem maksymalną liczbę punktów karnych, czyli 21 punktów. Jeżeli będzie chciał odzyskać prawo kierowania pojazdami, będzie musiał ponownie zdać egzamin.


No wiec u nasw Dabrowie G. takich piratow moga zatrzymac nawet z 30 dziennie na wlasnie ulicy 11-go Listopada, tj. od dawnych zakladow bytomskich do ronda kolo osiedla kasprzaka i WORD. Jest przejscie dla pieszych, swiatla, przejscie, ciagle linie, przystanek autobusowy itd. Kierowcy wogole nie zwracaja uwagi na znaki, linie ciagle czy nawet przejezdzaja na czerwonym kolo Lidla (pare razy dziennie widze biggrin.gif ostatnio nawet koles Audi A3 trzasnal w motocykliste ktory jechal prawidlowo)

Fotka tej ulicy http://img64.imageshack.us/my.php?image=widokhl6.jpg troszke zimowy klimat tongue.gif

Jakby Policja chciala poprawic statystki to polecam sie tutaj ustawiac, braknie im z pewnoscia druczkow na mandaty wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post pią, 11 sie 2006 - 11:01
Post #133


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,260
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



wreszcie ruszaja pierwsze prace przy przebudowie skrzyzowania Pilsudskiego/Graniczna.

Na Pilsudskiego maluja barierki na szaro (prawie jak srebrny laugh.gif ). Lepsze to niz wiejskie zolto-czerwone. Zeby byli tylko konsekwentni i pomalowali kiedys tak samo w calym miescie


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post wto, 15 sie 2006 - 00:03
Post #134


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,260
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



trzeba tez odnotowac ze zakupiono zielona farbe i po wieeelo miesiecznej przerwie powraca malowanie slupow na Pilsudskiego ( na tamten podklad) :shock: biggrin.gif

Kiedy doczekamy sie malowania w strone Redenu i w Centrum :?:


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pulsatilla1214
post wto, 15 sie 2006 - 00:13
Post #135


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,189
Dołączył: nie, 26 cze 05
Skąd: z bagien
Nr użytkownika: 148
Płeć: Kobieta



Ciekawe kiedy doczekamy się połączenia ścieżką Pogorii III z Pogorią IV w okolicach łączących te jeziorka rur. Pozostaje brodzenie w piasku;-)? Miała byc śluza... Nie ma nawet porządnej ścieżki :twisted: !

Od strony tamy łatwiej sie dostać, no ale to kawałek. A i tak jest to "ścieżka gruntowa", :wink: Z przystankiem na tory.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rafi
post sob, 19 sie 2006 - 11:54
Post #136


Rafi
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 802
Dołączył: pon, 25 sie 03
Skąd: DG City
Nr użytkownika: 15



:)+-->
QUOTE(:))
Na Pilsudskiego maluja barierki na szaro (prawie jak srebrny laugh.gif ). Lepsze to niz wiejskie zolto-czerwone. Zeby byli tylko konsekwentni i pomalowali kiedys tak samo w calym miescie[/quote]

To podkladowka wink.gif. Wlasnie zaczeli ja zamalowywac na zolto i czerwono hehe.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rafi
post sob, 19 sie 2006 - 11:56
Post #137


Rafi
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 802
Dołączył: pon, 25 sie 03
Skąd: DG City
Nr użytkownika: 15



Dzis zauwazylem, ze remontuja fontanne przy 3 Maja. Ciekawe, co z tego wyniknie.
Swoja droga to skandal, zeby w samym centrum miasta nie mozna bylo zapobiec dewastacjom. Wydaje mi sie, ze inne miasta jakos sobie z tym radza.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pozdrawiam
post czw, 24 sie 2006 - 22:23
Post #138


jasiek
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,062
Dołączył: śro, 06 sie 03
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 3



Jak napisałeś o remoncie fontanny to myślałem że masz na myśli drobną konserwacje. Tzn. myślałem że uzupełniają powyrywane płytki z granitu. A tu mamy praktycznie budowę nowej fontanny od podstaw. I chyba nie ma to za dużo wspólnego z aktami wandalizmu no chyba że ktoś przejechał fontannę czołgiem.

PS na dobre rozpoczęła się budowa sygnalizacji przy komendzie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mydliczek
post pią, 01 wrz 2006 - 00:58
Post #139


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 293
Dołączył: pią, 08 kwi 05
Nr użytkownika: 139
Płeć: Mężczyzna



remontują rozsypane schody koło LP na mydlicach (te z których się schodzi na Ludową). Właściwie zerwali je całkowicie. Tam płyty się normalnie bujały, a kawały betonu spadały prosto na ulice. Chyba musiał ktoś wpaść z nich prosto pod auto, że sie wzięli za to laugh.gif Ciekawe czy zrobią jeszcze schody koło poczty na mdc (obiecali w DZ, że we wrześniu) i te po drugiej stronie ulicy od tych co teraz robią. Niezliczone jest ile osób tam się potknęło lub wywaliło. Tfuu, tego wogóle nie można nazywać schodami!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post pią, 01 wrz 2006 - 15:00
Post #140


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,260
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



:)+-->
QUOTE(:))
[quote=mucha]Remontu Pilsudskiego w tym roku nie bedzie :x Taka dostalem odpowiedz od pana rzecznika pare miesiecy temu. [/quote]

no to tym bardziej dziwi to ze nie zalatano tam nawet dziur[/quote]

dalej nie zrobiono nic z dziurami na Pilsudskiego. Moze jednak cos zrobia bo oglosili przetarg na "Wykonanie nakładek asfaltobetonowych na ulicach Dąbrowy Górniczej".

Wogole na ulicach calego miasta wciaz jest masa dziur


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

179 Stron V  « < 5 6 7 8 9 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sobota, 11 października 2025 - 14:20
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza