IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Ławki Parkowe, stan techniczny ,konserwacja,wygląd
Grzegorz-dg
post pon, 22 kwi 2013 - 10:02
Post #1

UZYTKOWNIK

Grupa: Użytkownik
Nr użytkownika: 5,028

Postanowiłem dać tutaj sezonowy temat o ławkach w naszym mieście jako że nadchodzi sezon letni wiele z nich po zimie jest brudnych,zaniedbanych z wielu ławek odszedł po zimie lakier ochronny chroniący siedzisko .Dam tu kilka przykładów takich miejsc plac przed PKZ ławki od strony przystanku zeszła warstwa ochronna lakieru ,w dalszej częsci placu dużo ławek też zniszczonych lub przydało by im się malowanie farbą.Przed DH Centrum centrum to samo warstwa ochronna na siedzisku już zeszła dawali tam chyba nowe ławki w 2010 roku po przetargu .Deptak na Aleji Tadeusza Kościuszki to samo dużo ławek do odnowienia po zimie .Opisałem tu kilka przykładów które ja sam zauważyłem jako mieszkaniec centrum miasta czy nie można by bardziej zabezpieczyć tych ławek preparatami ochronnymi do drewna żeby ławki tak szybko nie niszczyły się.A jak jest w waszych dzielnicach miasta zostaje nam jeszcze plac Bema deptak na Mydlicach.
Go to the top of the page

+Quote Post
Grzegorz-dg
post nie, 28 kwi 2013 - 11:53
Post #2

UZYTKOWNIK

W naszym mieście to chyba wolą aby ławki były na 3 sezony a póżniej ogłoszą nowy przetarg bo tę będą już zniszczone niż wolą odnowić te co są.Też mnie dziwi jakim preparatem zabezpieczył producent te ławki że po jednej zimie na lato odeszła cała warstwa ochronna drewną ,czy ktoś z urzędu to sprawdza jak firma wygra przetarg i dostarcza te ławki jak one są zrobione z jakich materialów.

+Quote Post
st1111
post pon, 29 kwi 2013 - 20:09
Post #3

UZYTKOWNIK

Nr użytkownika: 336

Jakie ławki?Te ukradzione z parku centrum?

+Quote Post
Grzegorz-dg
post pon, 29 kwi 2013 - 23:32
Post #4

UZYTKOWNIK

Ławki na Placu Wolności przed PKZ i ławki na przystanku autobusowym i placu przed Domem Handlowym Społem.W parku Hallera nie byłem jeszcze to nie wiem jaki jest stan.

+Quote Post
Grzegorz-dg
post czw, 30 maj 2013 - 11:36
Post #5

UZYTKOWNIK

W kwesti ławek odnowiono jak do tej pory ławki tzn pomalowano farbą na kolor brązowy na Placu Wolności i to po moim zapytaniu na profilu miasta na faceboku .

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: niedziela, 20 październik 2019 - 18:05
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza