IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Biuro Paszportowe, reforma...
rafi
post pią, 07 paź 2005 - 12:50
Post #1

Rafi

Grupa: Użytkownik
Nr użytkownika: 15

Dzis w serwisie http:www.dabrowagornicza.naszemiasto.pl znalazlem informacje, ze nieslugo czeka nas reorganizacja prac zwiazanych z paszportami. Maja one byc wydawane tylko w wybranych punktach (a nie tak jak teraz praktycznie w kazdej gminie). Wedlug planow Urzedu Wojewodzkiego biura takie mialy by dzialac w: Katowicach, Bielsku-BiaŁej, CzĘstochowie, Sosnowcu, Tychach, Bytomiu, Gliwicach, Zabrzu, Rybniku, WodzisŁawiu i BĘdzinie.
Jakos Dabrowy tu nie widze! Bedziemy musieli jezdzic albo do Sosnowca, albo do Bedzina.
Mam nadzieje, ze to nie jest ostateczna lista, badz tez lista podana przez portal nie jest kompletna.
Mimo wszystko mam nadzieje, ze Urzad Miejski zainteresuje sie sprawa i moze zacznie negocjowac z Urzedem Wojewodzkim. Lepiej to robic zawczasu, niz potem udawac zaskoczonych.
Go to the top of the page

+Quote Post
olo
post czw, 20 paź 2005 - 19:58
Post #2

UZYTKOWNIK

Grupa: Użytkownik
Nr użytkownika: 18
GG: 1387662 status gadu-gadu

Nie za bardzo mnie to w tej chwili interesuje, i niewielu zainteresuje. Utrudnione Życie bĘdĄ mieli ci, ktÓrzy wĘdrujĄ poza UniĘ. SĄdzĘ, Że i tym siĘkierowano redukujĄc, albo inaczej, nie zwiĘkszajĄc liczby punktÓw. MÓj paszport wychodzi w przyszŁym roku i nie wyrabiam nowego. Poruszam siĘtylko po krajach Unii. Ilu bĘdzie podobnych do mnie? MyslĘ, Że spora czĘŚĆ klasy wĘdrujĄcej.

+Quote Post
:)
post pią, 21 paź 2005 - 10:02
Post #3

IX :)

Grupa: ADMINISTRATOR
Nr użytkownika: 8
GG: 1234567 status gadu-gadu
Tlen: test status tlen

a waznosc mojego paszportu skonczyla sie kilka miesiecy akurat zaraz po wejsciu do UE i tez nie potrzebuje jak narazie nowego

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piątek, 19 lipiec 2019 - 16:39
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza