IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

2 Stron V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Banki w Dąbrowie
Bathurst
post śro, 15 gru 2004 - 17:16
Post #1


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,219
Dołączył: czw, 22 kwi 04
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 80
Płeć: Mężczyzna



Dzisiaj ignorancja klientÓw przez "Panie z banku"w banku PKO przy ul. PiŁsudskiego siĘgnĘŁa zenitu :evil: :evil: :evil:

Kolejka conajmniej 30 osÓb, przy jednym okienku mŁody kasjer ktÓry robi co moŻe, a okienku obok siedziaŁo 5 Pań!!!!! Jedna robiŁa coŚ z komputerem, druga coŚjej tam tŁumaczyŁa a pozostaŁe poprostu staŁy i asystowaŁy z zaŁoŻonymi rĘkami z wymalowanĄ tĘpotĄ na twarzach, szkoda Że Żadna nie pomyŚlaŁa o tym Żeby podejŚĆ do pustego okienka i zaczĄĆ "rozbrajaĆ" kolejkĘ!!! Co za bezmÓzgi!!!!Jak bym byŁ ich szefem to chyba bym im nogi z dupy pourywaŁ!!! Co za totalna zlewka ludzi!!! To juŻ nie pierwszy raz w tym banku, innym razem pani w tym banku nie dokonaŁa bardzo waŻnego przelewu dla mnie bo......zapomniaŁa powiedzieĆ koleŻance przed urlopem....powiedziaŁa to mi z takĄ lekkoŚciĄ. A ja o maŁy wŁos straciŁbym Ładnych parĘzŁotych.
Odradzam ten bank!!!Nie idzcie tam!!!
Znacie jakĄŚ fajnĄ placÓwke? ChĘtnie siĘprzeniosĘ
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post śro, 15 gru 2004 - 17:53
Post #2


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



Widac, owe Panie nadal tkwia w latach sprzed 1989 !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bzenek
post nie, 19 gru 2004 - 15:17
Post #3


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,769
Dołączył: śro, 05 maj 04
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 87



Co ciekawe pomimo strasznych narzekań na poziom obsŁugi w PKO BP podobno ulokowana jest w nim spora czĘŚĆ pieniĘdzy obywateli, a inne banki mogĄ tylko pomarzyĆ o takiej iloŚĆi ROR'Ów. MoŻe ta czĘŚciowa prywatyzacja , ktÓra miaŁa miejsce niedawno coŚ pomoŻe w kwestii obsŁugi klienta ???

Ja korzystam z usŁug ING Bank ŚlĄski. TrafiŁem tam przypadkowo w czasach studenckich, kiedy szanowne AGH stwierdziŁo, Że stypendia to tylko na ROR bĘdĄ pŁaciĆ. No i uczelnia zaproponowaŁa zaŁatwienie formalnoŚci w BPH i Banku ŚlĄskim. StudiujĄc w Krakowie poczuwaŁem siĘjednak do regionalnego patriotyzmu i wybraŁem ŚlĄski. A co wŁadze uczelni miaŁy z reprezentowania interesÓw tylko tych dwÓch konkretnych bankÓw, to inna bajka.

Z usŁug jestem wzglĘdnie zadowolony. NajwiĘkszym plusem jest chyba internetowy dostĘp do wszystkich produktÓw banku. Na jednej stronie internetowej widac ROR, lokaty, fundusze inwestycyjne i moŻna swobodnie przelewaĆ pieniĄŻki miĘdzy jedym i drugim bez wizyty w okienku.

W oddziale na Redenie bywam rzadko. Pracownicy uprzejmi i kompetentni, choĆ wiele informacji trzeba od nich wyciĄgaĆ. Ale to teraz normalne - chcesz coŚ kupiĆ to musisz siĘna tym znaĆ lepiej od sprzedawcy, bo ten Ci wszystko wciŚnie. Czasami trafiajĄ siĘkolejki na kilka minut.

Bankomaty czasami sĄ oblĘŻone, szczegÓlnie w soboty do poŁudnia. WypŁata z Euronet 1zŁ prowizji.

Ostanio poprawiŁo siĘoprocentowanie lokat, a doŚĆ wygodnym produktem jest OKO - lokata z prawem do swobodenego wpŁacania i wypŁacania ŚrodkÓw bez utraty oprocentowania.

Nie jestem znawcĄ bankowoŚĆi i poleciĆ ING z czystm sercem nie mam odwagi, ale osobiŚcie nie narzekam na jego usŁugi.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bzenek
post nie, 26 gru 2004 - 19:54
Post #4


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,769
Dołączył: śro, 05 maj 04
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 87



OddziaŁ BPH, znajdujĄcy sie w budynku oŚrodka zdrowia przy Hucie Katowice ulegŁ likwidacji.

Nie wiem kiedy - zauwaŻyŁem to w WigiliĘ. Ale chyba nie dawno, bo jakiŚ czas temu zdĄŻyli go obrabowaĆ. MoŻe to go ostatecznie dobiŁo, bo interesantÓw to ja tam nigdy nie widziaŁem.

Teraz jest tam biuro podrÓŻy.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rafi
post śro, 01 cze 2005 - 23:41
Post #5


Rafi
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 802
Dołączył: pon, 25 sie 03
Skąd: DG City
Nr użytkownika: 15



Nie wiem czy zauwazyliscie, ale oddzial banku GBG przy ul. Reymonta zmienil nazwe na Getin Bank (rebranding objal cala siec). Taki teraz ladny zieloniutki szyld maja...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Misiek
post pon, 06 cze 2005 - 18:08
Post #6


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 500
Dołączył: czw, 04 wrz 03
Skąd: DG - Reden
Nr użytkownika: 19



QUOTE(Bathurst)
Dzisiaj ignorancja klientÓw przez "Panie z banku"w banku PKO przy ul. PiŁsudskiego siĘgnĘŁa zenitu :evil: :evil: :evil:

Kolejka conajmniej 30 osÓb, przy jednym okienku mŁody kasjer ktÓry robi co moŻe, a okienku obok siedziaŁo 5 Pań!!!!! Jedna robiŁa coŚ z komputerem, druga coŚjej tam tŁumaczyŁa a pozostaŁe poprostu staŁy i asystowaŁy z zaŁoŻonymi rĘkami z wymalowanĄ tĘpotĄ na twarzach, szkoda Że Żadna nie pomyŚlaŁa o tym Żeby podejŚĆ do pustego okienka i zaczĄĆ "rozbrajaĆ" kolejkĘ!!! Co za bezmÓzgi!!!!Jak bym byŁ ich szefem to chyba bym im nogi z dupy pourywaŁ!!! Co za totalna zlewka ludzi!!! To juŻ nie pierwszy raz w tym banku, innym razem pani w tym banku nie dokonaŁa bardzo waŻnego przelewu dla mnie bo......zapomniaŁa powiedzieĆ koleŻance przed urlopem....powiedziaŁa to mi z takĄ lekkoŚciĄ. A ja o maŁy wŁos straciŁbym Ładnych parĘzŁotych.
Odradzam ten bank!!!Nie idzcie tam!!!
Znacie jakĄŚ fajnĄ placÓwke? ChĘtnie siĘprzeniosĘ


W oddziale PKO BP w superjednostce teŻ obsŁuga do najmilszych nie naleŻy. WpŁacaŁem kiedyŚ tam kasĘa druk wpŁaty miaŁem z Poczty Polskiej. "Uprzejma" pani w okienku poinformowaŁa mnie Że w drodze wyjĄtku nie muszĘprzepisywaĆ wszystkiego na druk PKO, ale nastĘpnym razem "czegoŚ takiego" mi nie przyjmie. Na sam koniec ostentacyjnie poŁoŻyŁa na okienku spory plik drukÓw wpŁaty (okoŁo 100), wiĘc ja przy jej maksymalnym zdziwieniu, wziĄŁem poŁowĘtego co leŻaŁo i schowaŁem do plecaka. Po wyjŚciu zostawiŁem sobie kilka sztuk (na przyszŁoŚĆ) a reszta wylĄdowaŁa w najbliŻszym koszu na Śmieci.

:twisted: :twisted: :twisted:


--------------------
Ten kraj to jest po prostu Polska
W tym kraju możesz ukraść, nigdy dostać
Odwrócony do góry nogami raj
Ten kraj, ten kraj, ten kraj ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post pon, 06 cze 2005 - 18:24
Post #7


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,106
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



w bankach w naszym miescie jest coraz gorzej - z roku na rok :x
Z powodu oszczednosci otwarte sa wszedzie max 1 -2 okienka i trzeba wiecznie stac godzine. Juz naprawde tego mam dosc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dejmon
post pon, 06 cze 2005 - 22:05
Post #8


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 294
Dołączył: pią, 25 lut 05
Skąd: DG
Nr użytkownika: 125
Płeć: Mężczyzna



Dlatego wŁaŚnie ktoŚ kiedyŚ wymyŚliŁ banki internetowe... Sam mam konto w mBanku i kolejka przed okienkiem to dla mnie pojĘcie nieznane 8)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post pon, 06 cze 2005 - 22:41
Post #9


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,106
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



QUOTE(Dejmon)
Dlatego wŁaŚnie ktoŚ kiedyŚ wymyŚliŁ banki internetowe... Sam mam konto w mBanku i kolejka przed okienkiem to dla mnie pojĘcie nieznane 8)

niestety nie wszystko da sie zalatwic w banku internetowym
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rafi
post pon, 06 cze 2005 - 23:36
Post #10


Rafi
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 802
Dołączył: pon, 25 sie 03
Skąd: DG City
Nr użytkownika: 15



:)+-->
QUOTE(:))

niestety nie wszystko da sie zalatwic w banku internetowym[/quote]

Jakis przyklad? Wydaje mi sie ze banki internetowe oferuja funkcjonalnosc bankow tradycyjnych (no poza fizycznym kontaktem z pracownikiem)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TeodorMotor
post wto, 07 cze 2005 - 08:24
Post #11


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 392
Dołączył: sob, 07 lut 04
Skąd: DG - Stary Gołonóg
Nr użytkownika: 42
Płeć: Mężczyzna



[quote=rafi]:)+-->
QUOTE(:))

niestety nie wszystko da sie zalatwic w banku internetowym[/quote]

Jakis przyklad? Wydaje mi sie ze banki internetowe oferuja funkcjonalnosc bankow tradycyjnych (no poza fizycznym kontaktem z pracownikiem)[/quote]

ZaŁatw jakieŚ zaŚwiadczenie do skarbÓwki lub ZUSu "na juŻ" (dotyczy to oczywiŚcie firm); sprÓbuj zmieniĆ dane dotyczĄce adresu zamieszkania bez faksowania, potwierdzania, telefonowania i kombinowania (ja czekaŁem 5 dni); podejmij wiĘkszĄ gotÓwkĘ(kilka tysiĘcy)...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post wto, 07 cze 2005 - 10:07
Post #12


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,106
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



np tez wplata gotowki, a takze wtedy gdy potrzebne jest od reki potwierdzenie wplaty/przelewu
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rafi
post wto, 07 cze 2005 - 14:35
Post #13


Rafi
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 802
Dołączył: pon, 25 sie 03
Skąd: DG City
Nr użytkownika: 15



W mBanku mozna ustalic dzienny/miesieczny limit wyplat z bankomatow badz transakcji bezgotowkowych.

Ja natomiast mam zle wspomnienia zwiazane z bankiem tradycyjnym (BPH). W BPH (oddzial na 3 Maja) swego czasu czekalem na pisemne potwierdzenie stanu konta 2 dni i musialem za to zaplacic 40 zlotych (choc w BSK za podobna usluge zaplacilem 10 zlotych i zaswiadczenie uzyskalem na poczekaniu, w trzech egzemplarzach) . Pieniadze z bankomatu musialem wyplacac na raty, bo limit wynosil chyba 3000 zl dziennie. Co wiecej, pierwsza karte przyslano mi blednie wydrukowana, a do drugiej podano mi zly PIN. Na umowe kredytowa tez czekalem kilka dni (choc wedlug zapewnien pracownicy miala byc w ciagu jednego dnia), bo nie mial kto zaniesc pisma do podpisu do naczelnika banku (sic!). Dopiero ostra interwencja przyniosla skutek. To, ze oddzial jest czynny do 17 tylko poglebia frustracje klienta. Co wiecej, bedac w Warszawie i chcac wyplacic gotowke, trafilem na zepsuty bankomat przy oddziale banku. Pracownica poinformowala mnie, ze najblizszy bankomat znajduje sie na ulicy X. Jak jej wspomnialem, ze jestem przyjezdny i nie znam miasta, tylko sie glupio usmiechnela (choc powinna zaproponowac wyplate gotowki w oddziale).
Az sie boje, co bedzie, gdyby doszla do skutku fuzja BPH z Pekao.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post czw, 11 sie 2005 - 11:04
Post #14


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,106
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



kolejny bank na 3 maja. Nie widzialem w ktorym dokladnie bedzie to budynku. Mam nadzieje ze chociaz przy okazji fajnie go odremontowali

QUOTE(www-dabrowa-gornicza.pl)
Nowa placÓwka MultiBanku w DĄbrowie GÓrniczej
[2005-08-11 09:54:37]

12 sierpnia o 12.00 w DĄbrowie GÓrniczej przy ul. 3 Maja 3 odbĘdzie siĘuroczyste otwarcie placÓwki MultiBanku. Na uroczystoŚĆ zostali zaproszeni przedstawiciele wŁadz samorzĄdowych oraz przedsiĘbiorstw dziaŁajĄcych na terenie DĄbrowy GÓrniczej oraz okolicznych miast.

Produkty MultiBanku to kompleksowa oferta zarÓwno dla osÓb fizycznych jak rÓwnieŻ dla podmiotÓw gospodarczych. W ofercie znajdujĄ siĘmiĘdzy innymi rachunki osobiste, firmowe. Bank proponuje innowacyjne rozwiĄzania zwiĄzane z depozytami (Centrum OszczĘdzania) oraz kredytami (Plany Finansowe dla osÓb fizycznych i firm).  

MultiBank to dynamicznie rozwijajĄca siĘdetaliczna czĘŚĆ BRE Banku S.A.

BRE Bank S.A. zaliczany jest do grupy najwaŻniejszych instytucji finansowych w Polsce pod wzglĘdem rozmiarÓw dziaŁalnoŚci, posiadanego kapitaŁu, tempa rozwoju, rÓŻnorodnej oferty produktowej oraz wysokiego poziomu technologii bankowej.  

PaweŁ Nowicki, Dyrektor CUF DĄbrowa GÓrnicza, MultiBank-OddziaŁ BankowoŚci Detalicznej BRE BANK S.A.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rafi
post czw, 11 sie 2005 - 12:44
Post #15


Rafi
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 802
Dołączył: pon, 25 sie 03
Skąd: DG City
Nr użytkownika: 15



Nie wiedzialem, ze oficjalna strona internetowa UM bierze udzial w promocji prywatnego podmiotu, jakim jest MultiBank. Co na to konkurencja?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bathurst
post czw, 11 sie 2005 - 13:07
Post #16


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,219
Dołączył: czw, 22 kwi 04
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 80
Płeć: Mężczyzna



QUOTE
:)  

--------------------------------------------------------------------------------
 
np tez wplata gotowki, a takze wtedy gdy potrzebne jest od reki potwierdzenie wplaty/przelewu  


MoŻesz sobie wydrukowaĆ potwierdzenie przelewu lub wplaty na drukarce, w domu popijajĄc herbatkĘ tongue.gif

ZlikwidowaŁem konto w PKO - moje Życie staŁo siĘbardziej komfortowe laugh.gif OczywiŚcie jak siĘdomyŚlacie likwidacja konta nie byŁa Łatwa w tej placÓwce - trwaŁa 90 minut i wymagaŁa zdolnoŚci zarzĄdzania personelem banku
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dami7
post czw, 11 sie 2005 - 21:08
Post #17


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 414
Dołączył: pią, 18 cze 04
Skąd: Miner's Oak Forest City
Nr użytkownika: 102
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Bathurst)
ZlikwidowaŁem konto w PKO


Jestem w przededniu tegoŻ. Jaki jest okres wypowiedzenia umowy?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dami7
post czw, 11 sie 2005 - 21:16
Post #18


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 414
Dołączył: pią, 18 cze 04
Skąd: Miner's Oak Forest City
Nr użytkownika: 102
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(rafi)
Nie wiedzialem, ze oficjalna strona internetowa UM bierze udzial w promocji prywatnego podmiotu, jakim jest MultiBank. Co na to konkurencja?

To nie jest tak. Oficjalna strona UM sŁuŻy zasadniczo promocji pewnego urzĘdnika samorzĄdowego (nie bĘdzĘpisaŁ kogo, bo wszyscy wiedzĄ, Że Talkowskiego). Za kilka dni ukaŻe siĘtam obszerna relacja z otwarcia filii MultiBanku, ozdobiona oczywiŚcie caŁĄ masĄ zdjĘĆ, na ktÓrych bĘdzie moŻna podziwiaĆ szlachetne oblicze naszego ulubionego dygnitarza. A notka o otwarciu to tylko taki listek figowy...
A ja osobiŚcie sie cieszĘ, Że bĘdzie MB, bo bedzie moŻna dokonywaĆ operacji na e-koncie w innym banku. A jak jeszcze bankomacik bĘdzie...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TeodorMotor
post pią, 12 sie 2005 - 08:44
Post #19


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 392
Dołączył: sob, 07 lut 04
Skąd: DG - Stary Gołonóg
Nr użytkownika: 42
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Bathurst)
QUOTE
:)  

--------------------------------------------------------------------------------
 
np tez wplata gotowki, a takze wtedy gdy potrzebne jest od reki potwierdzenie wplaty/przelewu  


MoŻesz sobie wydrukowaĆ potwierdzenie przelewu lub wplaty na drukarce, w domu popijajĄc herbatkĘ tongue.gif ...

He, he... Teoretycznie (zgodnie z prawem bankowym) racja bĘdzie po Twojej stronie, gdy kiedyŚ gdzieŚ przedstawisz takie potwierdzenie. Ale czĘsto usŁyszysz tekst: - Tu brak pieczĄtki i podpisu, takie potwiedzenie jest niewaŻne. Na nic tŁumaczenia i przytaczanie przepisÓw. JakaŚ koza (lub osioŁ) siĘuprze i nic na to nie poradzisz.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TeodorMotor
post pią, 12 sie 2005 - 08:47
Post #20


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 392
Dołączył: sob, 07 lut 04
Skąd: DG - Stary Gołonóg
Nr użytkownika: 42
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(www-dabrowa-gornicza.pl)
Nowa placÓwka MultiBanku w ...

Takowy punkt funkcjonuje juŻ w M1 (na pasaŻu) w Czeladzi.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stron V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czwartek, 18 kwiecień 2024 - 09:08
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza