IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

2 Stron V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> ZAGŁĘBIE WOLNOŚCI, nowa niezależna lokalna gazeta
Ocena 5 V
rouse
post śro, 17 gru 2008 - 00:13
Post #1

UZYTKOWNIK

Grupa: Użytkownik
Nr użytkownika: 241

Już jutro do rąk mieszańców Dąbrowy Górniczej trafi nowa niezależna lokalna gazeta ZAGŁĘBIE WOLNOŚCI

Osoby zainteresowane otrzymywaniem gazety w wersji elektronicznej proszę o przesłanie swojego adresu e-mail.

Informację proszę przesłać na adres: klubgp.dabrowa@poczta.fm

Ten post edytował rouse śro, 17 gru 2008 - 00:17
Go to the top of the page

+Quote Post
rouse
post śro, 17 gru 2008 - 23:01
Post #2

UZYTKOWNIK

Nowa gazeta? A po co? Dla kogo? „Zagłębie Wolności”??? W tym gąszczu gazet, tygodników, miesięczników, wszechobecnej telewizji, szumu medialnego, czy to jest potrzebne i komu?

Odpowiedz na te pytania otrzymacie po przeczytaniu pierwszego numeru.

Zapraszam do dyskusji

+Quote Post
endriu
post czw, 18 gru 2008 - 10:01
Post #3

Ja tutejszy, z bagna

Grupa: Moderator Sport
Nr użytkownika: 359
GG: 1276813 status gadu-gadu

Od kogo, czego niezalezna, jeśli można.

pozdr...

--------------------
To, co w pojedynkę jest ciężką próbą, w grupie przyjaciół staje się żartem.

+Quote Post
Master
post czw, 18 gru 2008 - 12:21
Post #4

FdZD

Grupa: ADMINISTRATOR
Nr użytkownika: 5

Od układu laugh.gif hehe

+Quote Post
yoopiter
post czw, 18 gru 2008 - 16:22
Post #5

UZYTKOWNIK

Nr użytkownika: 682

nazwa brzmi tak, jakby to miała być jakaś gazeta podziemia laugh.gif a może lepiej Zagłębie Walczące laugh.gif

+Quote Post
kursor
post czw, 18 gru 2008 - 21:13
Post #6

UZYTKOWNIK

Nr użytkownika: 187

Witam!

Ten styl ( kolor ) odpowiada mi tylko do Naszej Pani Radnej Haliny G. z jej bloga.

Powodzenia PiS'owskiej gazetce nie winszuje

pozdro

+Quote Post
syzio
post czw, 18 gru 2008 - 22:16
Post #7

Dąbrowa G

Nr użytkownika: 168
GG: 3563765 status gadu-gadu

Dla mnie ten temat nadaje się do Nasze Sprawy.

+Quote Post
bzenek
post pią, 19 gru 2008 - 08:51
Post #8

UZYTKOWNIK

Nr użytkownika: 87

CYTAT(rouse @ czw, 18 gru 2008 - 01:01) *
Zapraszam do dyskusji

A gdzie toto można czytać ? W kiosku czy w internecie ?

E-mail'a nie podam bo się pewnie nie uwolnię od Zagłębia Wolności do końca życia. wink.gif

+Quote Post
rouse
post sob, 20 gru 2008 - 23:45
Post #9

UZYTKOWNIK

CYTAT(yoopiter @ czw, 18 gru 2008 - 16:22) *
nazwa brzmi tak, jakby to miała być jakaś gazeta podziemia laugh.gif a może lepiej Zagłębie Walczące laugh.gif

Witam
Nie, nie będzie to gazeta podziemia a wprost przeciwnie,
faktem jest, że w Dąbrowie Górniczej jakby czas się zatrzymał CZERWONE ZAGŁĘBIE i nadal rządzą ludzie według standardów z poprzedniej epoki, ale najwyższy czas próbować nazywać rzeczy po imieniu .............

Twoja propozycja „Zagłębie Walczące” jest już nieaktualna „casting” na nazwę już się zakończył, jeśli będziemy walczyć to tylko na argumenty

Myślę, że po zapoznaniu się z treścią gazety ZAGŁĘBIE WOLNOŚCI będziesz mógł wyrazić, głebszą opinię nie tylko do nazwy, ale do meritum

Pozdrawiam
rouse

+Quote Post
rouse
post nie, 21 gru 2008 - 01:42
Post #10

UZYTKOWNIK

Bzenek podziwiam Cię za Twoje cyniczne poczucie humoru, na Ciebie zawsze można liczyć, wypowiesz się tak jak tylko Ty potrafisz

„Toto” wbrew pojawiającym się wątpliwością można i należy czytać, jak?

Gazeta ZAGŁĘBIE WOLNOŚCI jest rozprowadzana w wersji papierowej w nakładzie 10 000 szt. na terenie Dąbrowy Górniczej.
Natomiast z uwagi, iż mogą występować przejściowe trudności z otrzymaniem gazety zaproponowałem na forum następujące rozwiązanie:
Do osób, które prześlą mi swój adres e-mail prześlę grzecznościowo w załączniku wersję elektroniczną gazety.

Wydaję się ze przekaz był jasny i czytelny, ale okazuję się ze nie dla wszystkich, Ty jak zwykle Bzenek masz problem, próbujesz zachować pozorną anonimowość szczelnie zabezpieczając swoją prywatną pocztę e-mail i dobrze masz do tego prawo, ale przecież mogę Ci przesłać informacje drogą oficjalną na Twój urzędowy adres e-mail?

Ale jeśli bardzo nie chcesz na e-mail, a bardzo chcesz się w tym temacie wypowiadać to coś musimy wymyśleć, jestem skłonny nawet wysłać Ci jeden egzemplarz tradycyjną pocztą?

Ten post edytował rouse nie, 21 gru 2008 - 01:43

+Quote Post
bzenek
post nie, 21 gru 2008 - 07:24
Post #11

UZYTKOWNIK

Nr użytkownika: 87

CYTAT(rouse @ nie, 21 gru 2008 - 03:42) *
Bzenek podziwiam Cię za Twoje cyniczne poczucie humoru, na Ciebie zawsze można liczyć, wypowiesz się tak jak tylko Ty potrafisz

Nie jest łatwo trzymac stały poziom i dlatego bardzo mnie cieszy Twoje uznanie. smile.gif

Gazeta ZAGŁĘBIE WOLNOŚCI jest rozprowadzana w wersji papierowej w nakładzie 10 000 szt. na terenie Dąbrowy Górniczej.

Nakład gigantyczny jak na zagłębiowskie zainteresowanie czytaniem.

Wydaję się ze przekaz był jasny i czytelny, ale okazuję się ze nie dla wszystkich,

Nie był czytelny. Ciągle nie wiem czy dostanę w kiosku czy w bibliotece i czy wystarczy mi 1.80zł.

ale przecież mogę Ci przesłać informacje drogą oficjalną na Twój urzędowy adres e-mail?

Pewnie, że możesz ale i tam każdego dnia kasuję całą masę życzeń swiątecznych co mnie doprowadza do szewskiej pasji. Funkcja "wyślij do wszystkich" powinna być prawem zabroniona. blink.gif

Ale jeśli bardzo nie chcesz na e-mail, a bardzo chcesz się w tym temacie wypowiadać to coś musimy wymyśleć, jestem skłonny nawet wysłać Ci jeden egzemplarz tradycyjną pocztą?

Szkoda fatygi. Założę sobie specjalny e-mail dla Zagłębia Wolności i się do Ciebie zgłoszę. smile.gif

Ten post edytował bzenek nie, 21 gru 2008 - 07:25

+Quote Post
rouse
post nie, 21 gru 2008 - 10:43
Post #12

UZYTKOWNIK

CYTAT(kursor @ czw, 18 gru 2008 - 21:13) *
Witam!

Ten styl ( kolor ) odpowiada mi tylko do Naszej Pani Radnej Haliny G. z jej bloga.

Powodzenia PiS'owskiej gazetce nie winszuje

pozdro

Człowieku, jakie TY czary uprawiasz, z jakiej Ty bajki pochodzisz, że na podstawie stylów i kolorów prawdę głosisz i przyszłość przepowiadasz.

Jestem porażony Twoją domniemaną zdolnością przewidywania, ale ten kolor nie jest tym kolorem i albo jesteś uzurpatorem albo, co bardzo często się zdarza w CZERWONYM ZAGŁĘBIU - daltonistą.

Zapraszam do czytania gazety a dopiero później komentowania, będzie o wiele łatwiej zebrać myśli w jedną logiczną całość.

Pozdrawiam

+Quote Post
Krawiec
post nie, 21 gru 2008 - 10:51
Post #13

UZYTKOWNIK

Nr użytkownika: 21

Czerwone Zagłębie? A co to jest wg Ciebie? Wyróżniasz to pojęcie dużymi literami, a jak mniemam pojęcia nie masz z czym się wiąże...

--------------------

+Quote Post
rouse
post nie, 21 gru 2008 - 12:21
Post #14

UZYTKOWNIK

CYTAT(Krawiec @ nie, 21 gru 2008 - 10:51) *
Czerwone Zagłębie? A co to jest wg Ciebie? Wyróżniasz to pojęcie dużymi literami, a jak mniemam pojęcia nie masz z czym się wiąże...

Krótka definicja:
-------------------------------------------------------------------------
Czerwone Zagłębie – określenie używane w odniesieniu do Zagłębia Dąbrowskiego podkreślające silne związki regionu z ruchem robotniczym.
Zagłębie było na przełomie XIX i XX wieku najbardziej uprzemysłowionym regionem na ziemiach polskich pod zaborem rosyjskim. Tutaj duże wpływy miała Polska Partia Socjalistyczna, tu także na fali strajków w 1905 doszło do utworzenia krótkotrwałej Republiki Zagłębiowskiej.
W dwudziestoleciu międzywojennym wpływy środowisk robotniczych nie malały. Po II wojnie światowej tradycje robotnicze "Czerwonego Zagłębia" znacznie eksponowano, szczególnie w okresie, kiedy I sekretarzem PZPR był wywodzący się stąd Edward Gierek.
------------------------------------------------------------------------------

w/w nazwy nie używam złośliwie, raczej próbuję zaakcentować mentalność ludzi żyjących na tym terenie, musisz przyznać, iż ta historia miała pewne znaczenie?

Bardzo chętnie się z Tobą spotkam, jeśli znajdziesz chwilę zapraszam na spotkanie do Klubu Gazety Polskiej w Dąbrowie Górniczej, zaraz po nowym roku przygotowujemy cykl spotkań poświęconych historii Zagłębia Dąbrowskiego.

+Quote Post
Patrimonium
post nie, 21 gru 2008 - 16:37
Post #15

UZYTKOWNIK
**

Nr użytkownika: 1,362

widziałem... cóż za jednostronnośc? rozumiem że kampania się zaczyna ale no bez przesady panowie i panie. fajnie że jest historia Zagłębia ale... ilość wypocin różnych że tak powiem jaszczurek porażająca. aspiracje polityczne niezbyt (oczywiście wg. mnie) uzdolnionego fotografa też są zabawne, bo ten pan o polityce ma pojęcie, delikatnie mówiąc, niskie.
dlaczego nie może powstac jakis normalny i obiektywny tygodnik?? że bez zaplaecza politycznego nie ma na to pieniędzy? hmm możliwe..

+Quote Post
syzio
post pon, 22 gru 2008 - 22:23
Post #16

Dąbrowa G

Rouse zauważyłem, że bardzo się wzburzasz wtedy, gdy ktoś ma odmienne zdanie niż Ty.
Co do "Zagłębia Wolności" chętnie zapoznał bym się z tą gazetą- wrzuć Proszę na jakiś serwer i podaj link.

PS. Gazeta Polska już wyrobiła sobie opinię (Spór Gazeta Polska- TVN).

+Quote Post
rouse
post pon, 22 gru 2008 - 23:17
Post #17

UZYTKOWNIK

CYTAT(syzio @ pon, 22 gru 2008 - 22:23) *
Rouse zauważyłem, że bardzo się wzburzasz wtedy, gdy ktoś ma odmienne zdanie niż Ty.
Co do "Zagłębia Wolności" chętnie zapoznał bym się z tą gazetą- wrzuć Proszę na jakiś serwer i podaj link.

PS. Gazeta Polska już wyrobiła sobie opinię (Spór Gazeta Polska- TVN).

Tak bardzo trafna diagnoza, bardzo się wzburzam, kiedy ktoś struga ważniaka a nic sobą nie reprezentuje a do tego plecie wyssane z palca głupoty kierując się stereotypem typowego idioty
Pierwszy lepszy przykład: wpisy na forum, tzw. lokalnych autorytetów oceniających i krytykujących gazetę na dzień przed ukazaniem się jej na rynku.
Skąd pozyskali swoją wiedzę - nie mam pojęcia
Dużo było komentarzy jak gazetki nie było, jak gazeta jest dostępna na rynku – CISZA
O co tutaj chodzi, tylko chodzi o czepianie się i krytykę wszystkiego, co nie pochodzi od ........

Chcecie mieć z prawdziwego zdarzenia miejską gazetę, bez stronniczych jednostronnych opinii, bez znaczków partyjnych i polityki, fałszywej ideologii................. itd.
Zapraszam do współpracy.

Propozycje artykułów, tematów, wywiadów proszę przesyłać na adres e-mail: klubgp.dabrowa@poczta.fm

Jeśli chodzi o wersje elektroniczną pierwszego numeru gazety ZAGŁĘBIE WOLNOŚCI to proszę prześni swój adres e-mail, gazetkę prześle Ci od ręki.

Pozdrawiam

+Quote Post
syzio
post pon, 22 gru 2008 - 23:35
Post #18

Dąbrowa G

Nie wiem w ogóle po co się bulwersujesz. Bzenek jedynie zapytał gdzie jest dostępny tytuł i poinformował Nas o obawach jakie go nękają z powodu przekazania Ci swojego adresu e-mail. Twoja odpowiedź trochę mnie zaniepokoiła, ponieważ spodziewałem się, że napiszesz nam, iż nie ma się czego obawiać i że przesłane do Ciebie adresy e-mail zostaną wykorzystane tylko do jednorazowej wysyłki egzemplarza "Zagłębia Wolności". Rouse forum jest po to, aby powymieniać się sugestiami/opiniami na dany temat.

+Quote Post
sarsolot
post wto, 23 gru 2008 - 23:43
Post #19

UZYTKOWNIK

Nr użytkownika: 1,063
GG: 4757707 status gadu-gadu

Tez mi sie wydaje ze zamiast wysylac na maile uzytkownikow, gazeta powinna byc dostepna pod adresem www. Choc ja mam 4 sztuki drukowane wink.gif

... i do zadnej z braku czasu jeszcze nie zajrzalem sad.gif

+Quote Post
olo
post śro, 24 gru 2008 - 18:13
Post #20

UZYTKOWNIK

Nr użytkownika: 18
GG: 1387662 status gadu-gadu

Rouse, przeczytałem wątek i stwierdzam, że jesteś - przynajmniej dla mnie - antyreklamą nowej gazety. Nie kupię Was.Ciebie.

--------------------

+Quote Post

2 Stron V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sobota, 14 grudzień 2019 - 19:33
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza