IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

14 Stron V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Najlepsza pizzeria w DG
Ocena 5 V
Guest_kapral_*
post nie, 11 cze 2006 - 20:07
Post #1





Guests






Ostatnio namnożyło się w DG różnych pizzerii. Gdzie wg was pizza smakuje najlepiej?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Misiek
post sob, 14 paź 2006 - 11:23
Post #2


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 500
Dołączył: czw, 04 wrz 03
Skąd: DG - Reden
Nr użytkownika: 19



AMBROZJA - jedyny sluszny wybor. cool.gif


--------------------
Ten kraj to jest po prostu Polska
W tym kraju możesz ukraść, nigdy dostać
Odwrócony do góry nogami raj
Ten kraj, ten kraj, ten kraj ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bartek
post sob, 14 paź 2006 - 11:41
Post #3


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,266
Dołączył: pon, 03 lis 03
Nr użytkownika: 32
Płeć: Mężczyzna



Da Grasso bardzo dobra, Pizzera Raj rowiez pysznosci z dobrym piwkiem i La Bomba za cene i rowniez bardzo dobra.

Najgorsza? Pizza American kolo "dwojki" pizza tak okropna na ciescie francuskim czy czyms podobnym do takiego ciasta.

Tele Pizza robi rowniez dobra pizze "carbonara" tylko cena niestety nie dla studenta ;-)

BTW. Ten topic jest zly! bo czlowiek sie glodny robi tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vacu
post sob, 14 paź 2006 - 12:33
Post #4


Smokin' nigga
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,125
Dołączył: sob, 01 maj 04
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 85
Płeć: Mężczyzna
GG: 2275899 status gadu-gadu
Tlen: vacu status tlen



QUOTE(Bartek @ Oct 14 2006, 11:41 AM) *
Najgorsza? Pizza American kolo "dwojki" pizza tak okropna na ciescie francuskim czy czyms podobnym do takiego ciasta.

To nie jest dobry temat, bo to rzecz gustu. Mnie na przykład pizza z "American" bardzo smakowała i jeszcze pamiętam, że dostałem jakieś smaczne dodatki [inna rzecz, że ostatni raz zamawiałem stamtąd dość dawno i może coś się zmieniło].

A np. z takiej Ambrozji pizza mi nie smakuje odkąd odszedł jeden z kucharzy aczkolwiek "na piwku" można tam posiedzieć cool.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Gość_*
post pią, 27 paź 2006 - 10:43
Post #5





Guests






Americana jest wg mnie OK, ale to kwestia gustu, bo ciasto francuskie nie jest na pewno hm... typowe dla pizzy. Pizzeria Vinci na Morcinka tez jest niczego sobie, aczkolwiek bez rewelacji, tak samo Raj, w ktorym przydaloby sie wprowadzic jakies nowosci, bo troche mnie nudzi kilka tych samych rodzajow pizzy od lat.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post pią, 27 paź 2006 - 17:29
Post #6


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Kurde przejeżdzając autobusem w któryś dzień wieczorem nie wiem czy dobrze widziałem. wink.gif Może ktoś będzie mógł to potwierdzić. W Mandarynie, tam gdzie znajdowała się kiedyś pizzeria u Belga, widziałem albo zdawało mi się że widze szyld La Bomby :) Nie wiem jak obecnie ale kiedyś La Bomba była dla mnie najlepszą pizzerią. Tanio i smacznie, tylko szkoda było że sprzedawali ją w kawiarni Pasja gdzie często nie było miejsca(na 3-maja) lub dowóz do domu. Czasem miło zjeść w jakimś fajnym lokalu pizze ze znajomymi lub kobietą biggrin.gif Jakby ktoś coś wiedział niech da znać bo ja niestety nie zapędzam się ostatnio w tamte strony, jakoś nie ma okazji :)


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post czw, 09 lis 2006 - 11:01
Post #7


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,840
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



Ja również polecam Ambrozje, zwłaszcza, że jestem leniwy i zamawiam głównie do domu a mogę przejrzeć co i jak na ich stronie (a tak majai to z aktualnym cennikiem) i w dotychczasowych kontaktach z nimi miałem tylko jeden raz zastrzerzenie co do jakosci i ceny (ale to chyba była improwizacja samego dostawcy) i więcej się to już nie powtórzyło, odkąd proszę o podanie sumy jaką mam zapłacić prze telefon (wtedy to ja mam wpływ na wysokość napiwku jaką daję)


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_gościu_*
post śro, 22 lis 2006 - 22:06
Post #8





Guests






przede wszystkim pizza z retro przy ulicy długiej, teraz już jadam pizzę tylko tam, polecam kuku ryku, chłopską, wiejską, warto choć raz spróbować, choćby dla porównania z innymi tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
puszka
post sob, 25 lis 2006 - 17:57
Post #9


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 23
Dołączył: sob, 25 lis 06
Nr użytkownika: 333



U mnie wygrywa Prima z Mydlic oraz Vinci z Brodweju
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vacu
post sob, 25 lis 2006 - 18:14
Post #10


Smokin' nigga
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,125
Dołączył: sob, 01 maj 04
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 85
Płeć: Mężczyzna
GG: 2275899 status gadu-gadu
Tlen: vacu status tlen



A ja sobie - dla odmiany - zamówiłem z daGrasso - efekt:
- dowóz: ekspresowy, nigdy jeszcze tak szybko nie dostałem pizzy ale... trzeba za dowóz zapłacić extra [2 pln] sad.gif Zamówiłem za ponad 20 pln, nie wiem od ilu jest za friko...
- pizza: w smaku bez rewelacji, powiedziałbym, że słabawa nawet, natomiast przeznaczona dla smakoszy bibułkowego ciasta - jest tak cienkie, że prześwituje światło przez nie tongue.gif Jeśli ktoś lubi grubsze ciasto [jak ja] to nie polecam. Jedyny plus: pyszny sos czosnkowy [ale już "pomidorowo - jakiś tam" nie tak dobry]
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mary cha
post wto, 30 sty 2007 - 17:40
Post #11


GreenPointHooligan
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 148
Dołączył: pon, 27 gru 04
Skąd: Dabrowa gornicza-Podlesie
Nr użytkownika: 119



to ja polece pizzerie nie w degie ale blisko

pizzeria&pub "kanion" w bedzinie na kollataja(na swiatlach przed mostem kolejowym,po lewej stronie)lokal duzy,jakis tam klimat ma<w porownaniu do degie to tylko "raj" >pizza naprawde super,duzy wybor,ceny przystepne.polecam
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dami7
post wto, 30 sty 2007 - 22:07
Post #12


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 414
Dołączył: pią, 18 cze 04
Skąd: Miner's Oak Forest City
Nr użytkownika: 102
Płeć: Mężczyzna



Zarzekałem się jak żaba błota, że nie będę kupował pizzy w Ambrozji ale kiedyś byliśmy ze znajomymi w Gondoli i poczuliśmy głód. Barmanka zaoferowała pizzę, jak się okazało przywiezioną z Ambrozji. Powiem krótko - była naprawdę niezła, zwłaszcza ciasto smakowało wyśmienicie. Później kilka razy skorzystałem z ich oferty, w różnym gronie - i generalnie wszycy chwalili. Mają w ofercie taka pizzę super max - czeka się na nią długo, bo się piecze dłużej niż normalna, ale warto. Trzeba sie upominać o napoje - przy rachunku powyżej 20 zł pół litra pepsi, powyżej 30 - litr.
Telepizza też nie jest najgorsza, szczerze powiedziawszy bardziej mi smakuje w telepizzy niz w pizza hut, może wystrój lokalu bardziej siermiężny ale pizza smaczniejsza.
Jak już mówię o pizza hut to polecam pizzę wiejską z takimi kawałkami mięska o smaku anyżku, niezła. Zauważyłem, że są różnice w smaku pizzy pomiędzy lokalami ph - lepiej mi smakuje w SCC w Katosach niż np. w M1 w Czeladzi.
Przy okazji - macie jakieś fajne, sprawdzone przepisy na pizzę? W szczególności interesuje mnie dobry przepis na ciasto, bajlaga to kwestia wyobraźni i chęci eksperymentowania.

PS Przepis na ciasto już mam, dzięki.

Ten post edytował Dami7 nie, 11 lut 2007 - 13:53


--------------------
"Piorunochron na szczycie wieży kościelnej jest najlepszym dowodem na to, że wszyscy miewamy wątpliwości..."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dave
post nie, 11 lut 2007 - 13:02
Post #13


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: FdZD
Postów: 947
Dołączył: śro, 31 sty 07
Skąd: D.G. Mydlice Północ
Nr użytkownika: 432
Płeć: Mężczyzna



Ja pizzy często nie jadam i nie mam aż tak dobranego smaku - jak tylko jest robiona jak należy w odpowiednim piecu, to mi przejdzie wink.gif
A teraz odpowiedź bodaj do Kwintosza o "La Bombę":

Otóż pizzeria ta miała kiedyś siedzibę tam, gdzie teraz jest bar (cholerka - zpomniałem nazwę) na 3-go Mają z tyłu kamienicy w okoliach rogu ul. Okrzei i 3-go Maja. Nawet przez 3 miesiące tam woziłem pizzę keidyś na jesień (chyba to był 2004 r.) I od razu mówię, że w takim wydaniu, jakim ta pizza była robiona wtedy i jaka była obsługa i kto tam pracował - zupełnie nie polecam!!

Ale od jakiegoś roku zmienił się właściciel, który zmienił nazwię na "La BAMBA" i zmienił się też lokal pod Mandarynem, tam gdzie dawniej była pizza u Belga. Teraz można tam chyba zjeść pizzę na miejscu jak i zamówić na telefon, a w starym miejscu była tylko na telefon, ew. do sąsiedniego baru.
Nie wiem dokładnie, jak teraz jest z tą "La Bambą", bo ponoć też cieńko przędzie.

Jednym słowem - pizzerii Ci u nas dostatek! Ale ceny jakby dalej stoją w miejscu sad.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mucha
post nie, 11 lut 2007 - 17:10
Post #14


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 193
Dołączył: czw, 10 lis 05
Skąd: Broadway
Nr użytkownika: 167



Skoro odgrzewamy temat, to podzielę się opinią o pizzy z niedawno otwartego klubu Puls na Broadway'u.
Zamawiałem tam pizzę już 3 razy, za każdym razem była OK. Spokojnie można zaryzykować i zamówić tajemniczą pizzę szefa kuchni. Ja się jeszcze nie rozczarowałem.
Wadą tego lokalu jest to, że otwierają dopiero o 15:00.

Faktycznie pizzerii namnożyło się ostatnio w Dąbrowie jak chyba nigdzie na świecie. Ale konkurencja zazwyczaj wychodzi wszystkim na dobre.


--------------------
(...) Miliony much nie moga sie mylic!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TUR46
post pon, 28 sty 2008 - 19:36
Post #15


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 1
Dołączył: pon, 28 sty 08
Nr użytkownika: 1,064
Płeć: Mężczyzna



!!!!!!!!Vinci jest do niczego.Robią wałki na dodatkach pizza ogromniasta a na niej pustki.osobiście odradzam.!!!!!!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Szewiec
post pon, 28 sty 2008 - 23:59
Post #16


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 90
Dołączył: pią, 30 lis 07
Skąd: Strzemky
Nr użytkownika: 921
Płeć: Mężczyzna



ja zdecydowanie polecam pizzę w Pulsie... Dla mnie bomba wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Maryhna
post pią, 01 lut 2008 - 00:24
Post #17


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: FdZD
Postów: 540
Dołączył: wto, 03 kwi 07
Skąd: Toruń/DG
Nr użytkownika: 652
Płeć: Kobieta
GG: 2636495 status gadu-gadu



potwierdzam, dla mnie też bomba ale nie La Bomba wink.gif


--------------------
Jeśli boga nie ma to dzięki bogu! Jeśli zaś bóg istnieje to broń nas panie boże!

www.zaglebiedabrowskie.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
motonita2002
post śro, 03 wrz 2008 - 19:39
Post #18


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 98
Dołączył: śro, 03 wrz 08
Nr użytkownika: 1,438
Płeć: Mężczyzna



Właśnie jestem w trakcie konsumowania pizzy firmowej z pizzerii TELEPRIMA. No cóż: Sosy co prawda gratisowe, ale miast czosnkowego, czuję tam mnóstwo kefiru:/ Ciasto twarde,bez wyrazu. Dużo dodatków, owszem, ale jeszcze muszą nad ciastem popracować. Co do najlepszej pizzy w DG - myślę, że takową podają w Malwie na ul.Jaworowej. I zdania długo jeszcze nie zmienię:]
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dave
post śro, 03 wrz 2008 - 20:35
Post #19


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: FdZD
Postów: 947
Dołączył: śro, 31 sty 07
Skąd: D.G. Mydlice Północ
Nr użytkownika: 432
Płeć: Mężczyzna



TELEPRIMA? A która to? Ta na Żeromskiego na moim osiedlu? Tam jest ale chyba PRIMA po prostu! Jak byłaś w lokalu konsumować to szkoda, że nie wiedziałem wcześniej bo bym zajrzał i CIię obejrzał tongue.gif

EOT :]
Go to the top of the page
 
+Quote Post
motonita2002
post śro, 03 wrz 2008 - 21:33
Post #20


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 98
Dołączył: śro, 03 wrz 08
Nr użytkownika: 1,438
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(Dave @ śro, 03 wrz 2008 - 20:35) *
byłaś w lokalu...bym zajrzał i CIię obejrzał tongue.gif

Kłania się czytanie profilu ze zrozumieniem tongue.gif
Tak, chodzi o tę na Żeromskiego. I tak byś mnie nie obejrzał, bo zamówiłem do domu :]
A pracujesz w tej pizzerii??

Ten post edytował motonita2002 śro, 03 wrz 2008 - 21:34
Go to the top of the page
 
+Quote Post

14 Stron V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: niedziela, 28 kwietnia 2024 - 16:58
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza