IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

4 Stron V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Orlen Liga, LM i PP, sezon 2013/2014
ZMK
post nie, 12 sty 2014 - 18:13
Post #41


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 178
Dołączył: śro, 03 wrz 08
Nr użytkownika: 1,439
Płeć: Mężczyzna



Relacja wideo z ostatniego meczu:

http://www.youtube.com/watch?v=c9F9vblH_Z4...eature=youtu.be
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bis
post pon, 13 sty 2014 - 23:10
Post #42


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 9
Dołączył: nie, 10 lut 13
Nr użytkownika: 5,156
Płeć: Mężczyzna



Byłem na tym meczu. Chciałem zobaczyć obiecane "piękno siatkówki" i wesprzeć nasz lokalny zespół.

Poprzednio oglądałem mecz z trybun Hali Centrum jakieś półtora roku temu. Nie pamiętam już, z kim MKS wówczas się zmierzył, ale i nie ma co pamiętać. To był koszmar. Powiedziałem sobie wtedy, że dopóki Waldemar Kawka jest trenerem, więcej się nie wybiorę.

I doczekałem się.

I zdarzyła się rzecz niebywała - wszedłem drugi raz do tej samej, cuchnącej rzeki. A niby wszystko płynie...

Pytanie, po co idzie się na mecz?
Ażeby zobaczyć sportową rywalizację, przeżyć dobre emocje.
A po co idzie się na mecz naszej drużyny?
Bo jest nasza, kibic identyfikuje się z nią, wspiera i ona stosownie do tego zachowywać się powinna.

Tymczasem nie było ani rywalizacji, zmagań sportowych, ani krzty szacunku dla kibiców. Zadrwiono ze mnie i olano ciepłym moczem. Nawet dziewuszki od szczotkowania parkietu odwalały chałę że hej. Dno totalne. Widocznie jedyne, co się liczy, to kasa.

Kiedy znowu się wybiorę na mecz MKSu?
Gdy obecny zarząd klubu będzie już tylko historią.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kamillll
post wto, 14 sty 2014 - 10:27
Post #43


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 530
Dołączył: wto, 03 cze 08
Nr użytkownika: 1,319
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(bis @ pon, 13 sty 2014 - 23:10) *
Pytanie, po co idzie się na mecz?
Ażeby zobaczyć sportową rywalizację, przeżyć dobre emocje.
A po co idzie się na mecz naszej drużyny?
Bo jest nasza, kibic identyfikuje się z nią, wspiera i ona stosownie do tego zachowywać się powinna.



no tak, szkoda tylko że tak bardzo jednostronnie na to patrzysz...jak dla mnie ciepłym moczem zostały olane siatkarki i to kibice przegrali dziewczynom ten mecz, a szczególnie ostatniego seta.
Słyszałem, tak samo jak dziewczyny wszystkie bluzgi jakie ci wspaniali identyfikujący się z drużyną kibice kierowali w kierunku drużyny. Pomijam już fakt że to kobiety. Mi było wstyd, nie za wynik w 4tym secie, a za zachowanie ludzi...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LukB
post sob, 25 sty 2014 - 23:45
Post #44


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 22
Dołączył: nie, 13 wrz 09
Skąd: MDC
Nr użytkownika: 3,455
Płeć: Mężczyzna



Jak to dzisiaj było:
mecz na zasadzie drużyna indywidualnie mocniejsza (ogólnie kto widział ten wie, że szału nie ma) wygrała z drużyną słabszą w mało porywającym meczu. Ogólnie nie lubię personalnych wycieczek ale jestem bardzo ciekawy jak skonstruowany ma kontrakt Sassa, która przez cały mecz daje drużynie mniej niż Szczurek przez niecałe 10 minut, a mimo to w każdym meczu wychodzi w pierwszej szóstce. Zwycięstwo 3-0 cieszy, po trzech porażkach z rzędu, ale w poprzednich sezonach z drużynami z miejsc 8-10 zwycięstwo było brane za pewnik, w tym - patrz pierwszy mecz z Piłą. Hmmm, nie wiem czego życzyć Pani za stołem, wszystkiego pieniężnego czy powrotu na parkiet. Ogólnie gratulacje dla zarządu za transfery.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szer
post nie, 26 sty 2014 - 01:00
Post #45


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: FdZD
Postów: 2,583
Dołączył: śro, 13 lip 05
Skąd: Mydlice Południe
Nr użytkownika: 152
Płeć: Mężczyzna
GG: 7413760 status gadu-gadu



CYTAT(LukB @ nie, 26 sty 2014 - 01:45) *
Ogólnie nie lubię personalnych wycieczek ale jestem bardzo ciekawy jak skonstruowany ma kontrakt Sassa, która przez cały mecz daje drużynie mniej niż Szczurek przez niecałe 10 minut, a mimo to w każdym meczu wychodzi w pierwszej szóstce.

Sassa ma trzymać przyjęcie co zdecydowanie robi. Od początku wiadomo było, że atak nie jest jej mocną stroną chociaż w niektórych meczach potrafiła zaatakować.

CYTAT(LukB @ nie, 26 sty 2014 - 01:45) *
Zwycięstwo 3-0 cieszy, po trzech porażkach z rzędu, ale w poprzednich sezonach z drużynami z miejsc 8-10 zwycięstwo było brane za pewnik, w tym - patrz pierwszy mecz z Piłą.

Żadnego meczu nie powinno się brać za pewnik. Do każdego przeciwnika trzeba podchodzić jednakowo skoncentrowanym. Kiedyś za pewnik wzięło się wyjazdowy mecz w Żukowie...trochę się zdziwiliśmy jak nasze gładko poległy.

CYTAT(LukB @ nie, 26 sty 2014 - 01:45) *
Hmmm, nie wiem czego życzyć Pani za stołem, wszystkiego pieniężnego czy powrotu na parkiet. Ogólnie gratulacje dla zarządu za transfery.

Rozumiem, że po artroskopii byłbyś zdolny do gry po tygodniu? Cóż, mówi się trudno... Odniosła kontuzję i trzeba jakoś z tym żyć. Akurat umiejętności jej odmawiać nie można, bo przed kontuzją grała dobrze w meczach, które oglądałem.


--------------------
33001,04
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mały77
post nie, 26 sty 2014 - 08:54
Post #46


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,113
Dołączył: czw, 19 lis 09
Nr użytkownika: 3,566
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(LukB @ sob, 25 sty 2014 - 23:45) *
Ogólnie nie lubię personalnych wycieczek ale jestem bardzo ciekawy jak skonstruowany ma kontrakt Sassa, która przez cały mecz daje drużynie mniej niż Szczurek przez niecałe 10 minut, a mimo to w każdym meczu wychodzi w pierwszej szóstce.

Chyba na innym meczu byliśmy - tyle w tym temacie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master
post nie, 26 sty 2014 - 17:39
Post #47


FdZD
******

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 1,390
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 5
Płeć: Mężczyzna



Zarząd MKS-u zafundował Nam w tym sezonie niezły syf ... oczywiscie za pieniądze podatnika - dąbrowianina.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ZMK
post wto, 28 sty 2014 - 00:01
Post #48


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 178
Dołączył: śro, 03 wrz 08
Nr użytkownika: 1,439
Płeć: Mężczyzna



Relacja z meczu:

http://www.youtube.com/watch?v=7SekLCMqtoE...ure=c4-overview
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post śro, 29 sty 2014 - 20:05
Post #49


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



CYTAT
Dąbrowskie siatkarki wykonały pierwszy krok do awansu do ćwierćfinału Pucharu Polski. W Ostrwocu Świętokrzyskim pewnie pokonaliśmy groźne Akademiczki, które są liderkami pierwszoligowej tabeli. Spotkanie rewanżowe zostanie rozegrane w Dąbrowie Górniczej w połowie lutego.
czytaj więcej...


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mały77
post śro, 29 sty 2014 - 20:10
Post #50


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,113
Dołączył: czw, 19 lis 09
Nr użytkownika: 3,566
Płeć: Mężczyzna



Zaskoczenie - nie spodziewałem się tak łatwej wygranej z liderem I ligi. Tym bardziej, że ostatnio dziewczynom wychodzi co drugi mecz. Więc albo I liga jest taka słaba w porównaniu z OL albo dziewczyny wracają na dobre tory i ich gra może być tylko coraz lepsza.
No nic - zobaczymy co pokażą w Łodzi, z którą Piła poradziła sobie na miękko w 3 setach.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post wto, 11 lut 2014 - 10:25
Post #51


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



Runda zasadnicza za nami. Czwarte miejsce w tabeli - chyba optymalne na ten moment. W newsie krótki materiał filmowy z ostatniego pojedynku oraz pary I fazy PO i terminarz snf (51).gif.

Najbliższy mecz jest w sobotę o godz. 17.00 rewanż PP z Ostrowcem Świętokrzyskim. Po pierwszym meczu wydaje się być formalnością, ale w przypadku zwycięstwa drugi schodek o wiele wyższy, choć imho nie poza zasięgiem.


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mały77
post śro, 12 lut 2014 - 06:50
Post #52


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,113
Dołączył: czw, 19 lis 09
Nr użytkownika: 3,566
Płeć: Mężczyzna



No jak dla mnie dziewczyny spokojnie mogły powalczyć o wyższe miejsce w rundzie zasadniczej gdyby nie niespodziewane wpadki i całkowicie zawalony początek sezonu.
Teraz pokonać szybko Bielsko i szykować się na Police - ale obawiam się, że już z Bielskiem będzie ciężko i na 3 meczach się nie skończy ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post pon, 17 lut 2014 - 09:14
Post #53


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



Wychodz na to, że nawet drugi garnitur MKS-u bez większych problemów postawił kropkę nad "i" snf (51).gif Teraz dopiero zaczynają się schody, pierwszy mecz z Impel Wrocław już w środę o 18.00. Kto będzie kibicował w hali?


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mały77
post pon, 17 lut 2014 - 20:27
Post #54


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,113
Dołączył: czw, 19 lis 09
Nr użytkownika: 3,566
Płeć: Mężczyzna



Prawdziwi kibice oczywiście wink.gif
Co gorsza podczas meczu Ozge miała jakieś problemy z kolanem - "leczyła" się "prądem" - ciekawe czy coś poważnego - wie ktoś?

Ten post edytował Mały77 pon, 17 lut 2014 - 20:28
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post czw, 20 lut 2014 - 09:55
Post #55


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



^^Jeśli coś było - to nic groźnego, bo Ozge w czasie meczu po prostu fruwała nad parkietem smile2.gif
Ufff... dobra zaliczka na rewanż!
CYTAT
Wszyscy zgromadzenia na trybunach hali Centrum z niecierpliwością czekali na pierwszy mecz z Impel Wrocław, który miał być sprawdzianem w jakiej formie jest MKS. Pierwszy set nie zapowiadał jednak niczego dobrego.
czytaj więcej...


w newsie krótkie wideo, tak walczący zespół życzyłbym sobie oglądać we wszystkich pozostałych meczach. Drugi mecz w poniedziałek o 20.30 - transmisja w PS.

Ten post edytował Zibar czw, 20 lut 2014 - 09:57


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ZMK
post czw, 20 lut 2014 - 19:56
Post #56


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 178
Dołączył: śro, 03 wrz 08
Nr użytkownika: 1,439
Płeć: Mężczyzna



Wideo z meczu z Impelem:

http://www.youtube.com/watch?v=l3SlzQERDy4...eature=youtu.be
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Szczepan
post wto, 25 lut 2014 - 00:19
Post #57


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 706
Dołączył: wto, 25 gru 07
Skąd: DG
Nr użytkownika: 989
Płeć: Mężczyzna



Prawdziwi kibice byli w ORBICIE, ale tam nie było prawdziwych zawodniczek MKS"u.
Pomimo wygranej (2:3 w plecy - awans) niedosyt z powodu lekceważenia....

Ten post edytował Szczepan wto, 25 lut 2014 - 00:24


--------------------
"Tylko jedno zwycięstwo jest decydujące - ostatnie."
Karl von Clausewitz
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mały77
post wto, 25 lut 2014 - 06:33
Post #58


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,113
Dołączył: czw, 19 lis 09
Nr użytkownika: 3,566
Płeć: Mężczyzna



Mecz nie stał na wysokim poziomie, ale liczy się efekt końcowy - nie dziwię się też, że w 5 secie dziewczyny nie mogły się skupić, po takim secie jak ten czwarty - ledwo, ledwo wygrany ...
A wystarczyło trzeciego nie przegrać tak wysoko i spokojnie przegrana 3:1 dawała awans ...
Ogólnie brak zasady "złotego" seta w przypadku wygranych spowodował, że mecz wyglądał jak wyglądał i od początku meczu wszyscy liczyli małe punkty ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post wto, 25 lut 2014 - 12:31
Post #59


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



Tak, liczy się efekt końcowy. Imho najważniejsze, że pierwszy raz w sezonie wygraliśmy ważną rywalizację. Nie pojedynczy mecz. Miejmy nadzieję, że da to większą pewność/stabilność w kolejnych pojedynkach. Kolejny sprawdzian w Ostrowcu!
snf (51).gif do newsa z wideo z konferencji.


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post wto, 25 mar 2014 - 09:59
Post #60


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



Tak dla kronikarskiego obowiązku:
1. Puchar Polski zakończyliśmy bez sukcesu - snf (51).gif do relacji z video i z foto

Pierwsza runda play off w której graliśmy z BKS Aluprof Bielsko-Biała. Rywalizacja zakończyła się w trzech meczach:
1. TAURON BANIMEX MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 - snf (51).gif
2. TAURON BANIMEX MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 - snf (51).gif
3. BKS Aluprof Bielsko-Biała - TAURON BANIMEX MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 - snf (51).gif

W drugiej rundzie trafiliśmy na faworyzowana drużynę z Polic. Do tej pory mecze z tym przeciwnikiem były dość jednostronne i nie zakończyły się zwycięstwem. Jak będzie teraz? Przekonamy się już za kilka dni.


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Stron V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czwartek, 28 marzec 2024 - 14:03
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza