IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

24 Stron V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> CH Pogoria - po otwarciu, handel, sklepy, wrażenia itp
Master
post wto, 25 lis 2008 - 22:13
Post #1


FdZD
******

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 1,390
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 5
Płeć: Mężczyzna



tu zajmijmy sie komentarzami o wrażeniach w CH Pogoria, natomiast tamten temat zostawmy na komentowanie budowy CH Pogoria jak i remontów w jej otoczeniu. Mysle ze taki podział powinien być dobry.

Ten post edytował kwintosz czw, 27 lis 2008 - 21:59
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leszek
post wto, 25 lis 2008 - 22:42
Post #2


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,974
Dołączył: sob, 01 kwi 06
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 197
Płeć: Mężczyzna
GG: 2519362 status gadu-gadu



W takim razie moje wrażenia negatywne:
1. Od dnia otwarcia nie działa jedna winda, przez jakiś czas nieczynne były obie.
2. W KFC ciągłe kolejki (z reguły czynne dwie kasy), w dodatku dostałem tam wybrakowany kubełek sad.gif Niestety, o braku części zawartości przekonałem się dopiero w domu, było już za późno, żeby reklamować.
3. W dalszym ciągu (dwa tygodnie od otwarcia przypominam, byłem ostatnio w weekend) jest brudno - cokoliki, witryny, wózki realowskie są pokryte pyłem lub rozmazanym pyłem (jakby ktoś brudną szmatą mył). Rozumiem, że spieszyli się na otwarcie, ale do diabła, dwa tygodnie to chyba dość czasu, żeby to umyć?
4. Szyba w drzwiach od parkingu pęknięta od początku - i znów, dwa tygodnie to za mało, żeby ją wymienić?
5. Część oświetlenia na parkingu już nie działa sad.gif Mam na myśli pionowe lampy przy środkowej alejce tylnego parkingu.

Ogólnie centrum mi się podoba, ale te utrzymujące się niedoróbki powodują, że zaczynam czuć się jak dzikus, który dostał szklane paciorki i ma się cieszyć angry2.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
luket
post wto, 25 lis 2008 - 22:49
Post #3


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 203
Dołączył: pon, 26 lut 07
Skąd: Mydlice północ
Nr użytkownika: 508
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(Leszek @ wto, 25 lis 2008 - 22:42) *
3. W dalszym ciągu (dwa tygodnie od otwarcia przypominam, byłem ostatnio w weekend) jest brudno - cokoliki, witryny, wózki realowskie są pokryte pyłem lub rozmazanym pyłem (jakby ktoś brudną szmatą mył). Rozumiem, że spieszyli się na otwarcie, ale do diabła, dwa tygodnie to chyba dość czasu, żeby to umyć?

Wszechobecny kurz wynika z tego, że po wyjściu ostatniego klienta ruszają do boju ekipy budowlane i robią poprawki. Wczoraj np. malowano z podnośnika ściany głównego świetlika. W najbliższym czasie ma być odbiór obiektu przez przedtawicieli centrali z zagranicy, dlatego śpiesza się z poprawkami jak mogą.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leszek
post wto, 25 lis 2008 - 22:52
Post #4


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,974
Dołączył: sob, 01 kwi 06
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 197
Płeć: Mężczyzna
GG: 2519362 status gadu-gadu



CYTAT(luket @ wto, 25 lis 2008 - 22:49) *
Wszechobecny kurz wynika z tego, że po wyjściu ostatniego klienta ruszają do boju ekipy budowlane i robią poprawki. Wczoraj np. malowano z podnośnika ściany głównego świetlika. W najbliższym czasie ma być odbiór obiektu przez przedtawicieli centrali z zagranicy, dlatego śpiesza się z poprawkami jak mogą.

Wiesz co - IMHO przy malowaniu tak się kurzyć nie powinno, to raczej wygląda jak skutki szlifowania gładzi. A że w środku sklepów jest raczej czysto, więc podejrzewam raczej brud 'przetrwały' sprzed otwarcia.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
luket
post wto, 25 lis 2008 - 22:58
Post #5


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 203
Dołączył: pon, 26 lut 07
Skąd: Mydlice północ
Nr użytkownika: 508
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(Leszek @ wto, 25 lis 2008 - 22:52) *
Wiesz co - IMHO przy malowaniu tak się kurzyć nie powinno, to raczej wygląda jak skutki szlifowania gładzi. A że w środku sklepów jest raczej czysto, więc podejrzewam raczej brud 'przetrwały' sprzed otwarcia.

Nie tylko malowanie.. po przejściu ekipy od poprawiania sufitów u mnie w sklepie rano na podłodze mieliśmy centymetrową warstwę kurzu i śmieci :-/ A myjemy nawet parę razy dziennie. Tak samo wygląda rano przed otwarciem pasaż zanim go umyją.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leszek
post wto, 25 lis 2008 - 23:36
Post #6


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,974
Dołączył: sob, 01 kwi 06
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 197
Płeć: Mężczyzna
GG: 2519362 status gadu-gadu



CYTAT(luket @ wto, 25 lis 2008 - 22:58) *
Nie tylko malowanie.. po przejściu ekipy od poprawiania sufitów u mnie w sklepie rano na podłodze mieliśmy centymetrową warstwę kurzu i śmieci :-/ A myjemy nawet parę razy dziennie. Tak samo wygląda rano przed otwarciem pasaż zanim go umyją.


Chyba, że tak - czyli witryny od zewnątrz myje CH, a nie konkretny sklep?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
muzzy
post śro, 26 lis 2008 - 09:16
Post #7


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 211
Dołączył: wto, 04 kwi 06
Skąd: DG - korzeniec
Nr użytkownika: 198
GG: 105879 status gadu-gadu



Przy wyjściu na parking widać na suficie zacieki - nieszczelny dach był. Chyba już to zrobili, niestety wiąże się to z poprawkami gipsowymi na łączeniach płyt - przy tej wysokości w czasie szlifowania pył będzie leciał wszędzie sad.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marcin.p
post śro, 26 lis 2008 - 14:39
Post #8


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,162
Dołączył: śro, 07 lut 07
Skąd: Gołonóg Starówka, Zagłębie Dąbrowskie
Nr użytkownika: 446
Płeć: Mężczyzna
GG: 11390668 status gadu-gadu



W temacie "CH Pogoria" kilka czy kilkanaście dni przed otwarciem stwierdziłem, że CH nie jest jeszcze gotowe na otwarcie go 7.11! Co niektórzy chcieli mnie zjeść, że wszystko gotowe, że zgodnie zplanem itd. A teraz wychodzi, że miałem rację! Można było poczekać tydzień i wszystko zrobić na tip-top, a nie teraz na chybcika poprawiać. A potem narzekanie, że kurz, brud.


--------------------
Pozdrawiam!
Marcin
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leszek
post śro, 26 lis 2008 - 14:53
Post #9


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,974
Dołączył: sob, 01 kwi 06
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 197
Płeć: Mężczyzna
GG: 2519362 status gadu-gadu



A - jeszcze mi się tak przypomniało - w pustym (w dniu otwarcia) miejscu obok Dominium jest Zielona Budka (czy też Ice Cafe - według planu na stronie). Sphinx się całkiem wycofał? Wiecie coś?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master
post śro, 26 lis 2008 - 15:31
Post #10


FdZD
******

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 1,390
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 5
Płeć: Mężczyzna



Sfinx na planie jest obok KFC, ale tam jest aktualnie ściana wink.gif wiec niewiadomo co ma z tego byc , jesli wogole cos
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Padziu
post śro, 26 lis 2008 - 16:20
Post #11


KK25
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 975
Dołączył: czw, 29 lis 07
Skąd: Manhattan
Nr użytkownika: 917
Płeć: Mężczyzna
GG: 5456583 status gadu-gadu



może Sphinx będzie w tym komisariacie bo w jakim tekscie na forum kiedyś było mówione że tam ma być powierzchnia restauracyjna (jeśli dobrze pamiętam)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pantas
post śro, 26 lis 2008 - 16:42
Post #12


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 160
Dołączył: śro, 26 gru 07
Nr użytkownika: 993
Płeć: Mężczyzna
GG: 4723472 status gadu-gadu



I gdzie jest Deep?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jasiek
post śro, 26 lis 2008 - 16:59
Post #13


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 38
Dołączył: pią, 09 mar 07
Skąd: DG-Strzemieszyce
Nr użytkownika: 546
Płeć: Mężczyzna
GG: 6540816 status gadu-gadu



nie wiem czy ktoś to zauważył, a raczej wyczuł, że pomiędzy sklepami KAZAR i GREENPOINT coś strasznie śmierdzi, nie wiem co, ale śmierdzi i tyle! W pogori byłem kilka razy i za każdym razem jak przechodziłem tamtędy coś zalatywało!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lilith_88
post śro, 26 lis 2008 - 17:48
Post #14


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 81
Dołączył: sob, 01 lis 08
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 2,293
Płeć: Kobieta
GG: 8646382 status gadu-gadu



pewnie z tego pospiechu wmurowali kogos zywcem... to sie teraz rozklada laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dzygit
post czw, 27 lis 2008 - 14:34
Post #15


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 105
Dołączył: nie, 24 gru 06
Skąd: golonog
Nr użytkownika: 382



leciałem nad marketem jakos tak dzień po otwarciu. Fajnie to wyglądało, widać było ludzi w srodku przez swietlik... a dach dopiero w budowie.. spora ekipa coś tam z dachem majstrowała. Przeził mnie widok parkingu i ilości samochodów (pakingowi tam chyba ruchem sterowali). Jakoś nie potrafie zrozumieć czemu ludzie lgna jak muchy do nowootwartch wielkich sklepów.
Pozdro Dzygit

Ten post edytował Dzygit czw, 27 lis 2008 - 14:35
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dave
post czw, 27 lis 2008 - 14:51
Post #16


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: FdZD
Postów: 945
Dołączył: śro, 31 sty 07
Skąd: D.G. Mydlice Północ
Nr użytkownika: 432
Płeć: Mężczyzna



Sphinx, lub inna podobna, niedroga ale miła restauracyjka pasuje jak nic obok KFC! Jest miejsce na kuchnie, stoliki dla gości wewnątrz i zewnątrz - mam nadzieję, że jednak tak powstanie, pomimo, że nic się tam nie dzieje i nic nie ma na stronie Pogorii sad.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post czw, 27 lis 2008 - 23:24
Post #17


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



CYTAT(Dzygit @ czw, 27 lis 2008 - 14:34) *
leciałem nad marketem jakos tak dzień po otwarciu. Fajnie to wyglądało, widać było ludzi w srodku przez swietlik... a dach dopiero w budowie.. spora ekipa coś tam z dachem majstrowała. Przeził mnie widok parkingu i ilości samochodów (pakingowi tam chyba ruchem sterowali). Jakoś nie potrafie zrozumieć czemu ludzie lgna jak muchy do nowootwartch wielkich sklepów.
Pozdro Dzygit


nie zrobiles fotek? Wogole to kiedys nam obiecales fotki DG z lotu ptaka rolleyes.gif

Ale wkolko sie to samo powtarza. Sphinx ma byc obok KFC, a na Deep tez jest miejsce.

A z wykonczeniem to tak juz jest wszedzie, taka to nowa polska tradycja zwiazana z otwieraniem CH. Zawsze sa mniejsze lub wieksze poprawki. Dobrze, ze sie nic nie zawalilo podczas budowy.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
piotrMDC
post pią, 28 lis 2008 - 17:49
Post #18


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 42
Dołączył: nie, 28 wrz 08
Skąd: MDC
Nr użytkownika: 1,492
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(Leszek @ wto, 25 lis 2008 - 23:42) *
W takim razie moje wrażenia negatywne:
1. Od dnia otwarcia nie działa jedna winda, przez jakiś czas nieczynne były obie.
2. W KFC ciągłe kolejki (z reguły czynne dwie kasy), w dodatku dostałem tam wybrakowany kubełek sad.gif Niestety, o braku części zawartości przekonałem się dopiero w domu, było już za późno, żeby reklamować.
3. W dalszym ciągu (dwa tygodnie od otwarcia przypominam, byłem ostatnio w weekend) jest brudno - cokoliki, witryny, wózki realowskie są pokryte pyłem lub rozmazanym pyłem (jakby ktoś brudną szmatą mył). Rozumiem, że spieszyli się na otwarcie, ale do diabła, dwa tygodnie to chyba dość czasu, żeby to umyć?
4. Szyba w drzwiach od parkingu pęknięta od początku - i znów, dwa tygodnie to za mało, żeby ją wymienić?
5. Część oświetlenia na parkingu już nie działa sad.gif Mam na myśli pionowe lampy przy środkowej alejce tylnego parkingu.

Ogólnie centrum mi się podoba, ale te utrzymujące się niedoróbki powodują, że zaczynam czuć się jak dzikus, który dostał szklane paciorki i ma się cieszyć angry2.gif


zacytuje całość, bo nie wiem co wyciąć... chłopie, musisz mieć przykre życie :/ sorry, ale jak czytam takie pierdoły to mi się śmiać chce smile2.gif)))) problemy masz straszne :/
to wybieraj się do plejady, czy M1, a nie tu!! no ale pod plejada widziałem, rysę na ławce przed wejściem, a w M1 jeden wózek miał koło krzywe, więc Tobie się tam podobać nie będzie i będziesz się czuł jak dzikus :/ porażka stary, porażka :/
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leszek
post pią, 28 lis 2008 - 18:14
Post #19


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,974
Dołączył: sob, 01 kwi 06
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 197
Płeć: Mężczyzna
GG: 2519362 status gadu-gadu



CYTAT(piotrMDC @ pią, 28 lis 2008 - 17:49) *
zacytuje całość, bo nie wiem co wyciąć... chłopie, musisz mieć przykre życie :/ sorry, ale jak czytam takie pierdoły to mi się śmiać chce smile2.gif)))) problemy masz straszne :/


Nudzi Ci się? To idź teraz do wątku o budowie Pogorii i tam czepiaj się do każdego posta dotyczącego niedoróbek. Zejdzie czas do Mikołaja tongue.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
piotrMDC
post pią, 28 lis 2008 - 19:49
Post #20


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 42
Dołączył: nie, 28 wrz 08
Skąd: MDC
Nr użytkownika: 1,492
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(Leszek @ pią, 28 lis 2008 - 19:14) *
Nudzi Ci się? To idź teraz do wątku o budowie Pogorii i tam czepiaj się do każdego posta dotyczącego niedoróbek. Zejdzie czas do Mikołaja tongue.gif

to nawet tam nie wchodzę smile2.gif hehe
naprawdę dziwie się dlaczego wszyscy są tak marudni :/ nie ważne co mają zawsze jest źle... Pewnie lepiej by było jakby nie wybudowali pogorii!! bo tu dziura tam pęknięcie, tam co innego... Zamiast się cieszyć, że wreszcie coś blisko jest, to jak zwykle tylko narzekania!!
Wśród znajomych w zasadzie tylko ja nie narzekam!! najlepsze jest to, że wciąż tam chodzą, ale narzekają :/ Pewnie z Wami tu podobnie tongue.gif
ale podobno to nasza narodowa cecha, więc co zrobić...
Go to the top of the page
 
+Quote Post

24 Stron V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piątek, 29 marzec 2024 - 11:55
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza