IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

7 Stron V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Nowa strona Urzędu Miasta, dabrowa-gornicza.pl , idabrowa.pl ???
rafi
post wto, 12 cze 2007 - 12:53
Post #61


Rafi
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 802
Dołączył: pon, 25 sie 03
Skąd: DG City
Nr użytkownika: 15



Wyglad BIP (teraz 2.0) zostal odswiezony. Teraz chyba pora na strony UM.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post wto, 12 cze 2007 - 14:42
Post #62


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,106
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



a ja mam teraz stara wersje BIPu i do tego jest tylko strona glowna a na cokolwiek sie kliknie to "Wykonanie zapytania nie powiodło się"


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tadzik
post nie, 22 lip 2007 - 20:22
Post #63


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 54
Dołączył: wto, 07 lis 06
Nr użytkownika: 265



I co sądzicie o nowym image?
jak dla mnie to niewypał


--------------------
.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Józef Kuraś
post nie, 22 lip 2007 - 22:32
Post #64


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 27
Dołączył: pią, 29 gru 06
Nr użytkownika: 387



QUOTE(Tadzik @ Jul 22 2007, 17:22 ) *
I co sądzicie o nowym image?
jak dla mnie to niewypał


Czolem!

Nie macie do konca racji zolnierzu. Bylaby ta strona bardzo dobra, gdyby tylko w innym kamuflazu byla. Zielony to dobry dla ludowcow. Dla bolszewikow lepszy jest czerwony!


--------------------
CZOŁEM!
Kuraś
Go to the top of the page
 
+Quote Post
syzio
post pon, 23 lip 2007 - 13:01
Post #65


Dąbrowa G
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 626
Dołączył: wto, 15 lis 05
Skąd: PL
Nr użytkownika: 168
Płeć: Mężczyzna
GG: 3563765 status gadu-gadu
Skype: syzio0 status skype



Jak wynika z informacji zamieszczonej przez UM na stronie NADAL trwa przebudowa!!!
Urząd pisze że będą nowe zdjęcia także z lotu ptaka. Więc jak na razie wstrzymajmy się od oceny bo strona jeszcze nie jest gotowa!

Ten post edytował syzio pon, 23 lip 2007 - 13:02
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vacu
post pon, 23 lip 2007 - 13:39
Post #66


Smokin' nigga
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,125
Dołączył: sob, 01 maj 04
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 85
Płeć: Mężczyzna
GG: 2275899 status gadu-gadu
Tlen: vacu status tlen



QUOTE(Tadzik @ Jul 22 2007, 18:22 ) *
I co sądzicie o nowym image?
jak dla mnie to niewypał

Kurcze beznadzieja, poprzednia wyglądała o wiele profesjonalniej - a tego też możnaby wymagać od strony oficjalnej. Teraz to wygląda jak strona jakiegoś mieszkańca z tą różnicą, że na stronach mieszkańców o wiele więcej o DG można się dowiedzieć tongue.gif [poza sprawami urzędowymi rzecz jasna].
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kursor
post pon, 23 lip 2007 - 17:09
Post #67


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 393
Dołączył: nie, 19 lut 06
Skąd: DG
Nr użytkownika: 187



Witam!

Dla mnie jest ok!

W końcu nie ma miliona banerów oraz menu rozciągniętego, który był napisany maczkiem( małą czcionką :) )

Skoro jest to lifting więc wygląd jest całkiem, całkiem poczekam na zupełnie nową stronkę, a ta póki co ma "świeży" wygląd.

pozdro
Go to the top of the page
 
+Quote Post
terazpanmarelax
post śro, 01 sie 2007 - 20:38
Post #68


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 17
Dołączył: czw, 07 gru 06
Nr użytkownika: 361



jak dla mnie odświeżony serwis całkiem ok... ale w poziomym menu zamiast ::pogoda:: dał bym raczej dane teleadresowe/kontakty UM biggrin.gif


pozdropozdro
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sebastian22
post czw, 02 sie 2007 - 20:18
Post #69


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,909
Dołączył: śro, 16 lis 05
Skąd: Gołonóg(czasami) Katowice (na stałe)
Nr użytkownika: 169
Płeć: Mężczyzna



ja jestem rozczarowany....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post nie, 05 sie 2007 - 16:31
Post #70


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,106
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



no fatalna. Wlasciwie to prawie to samo co bylo tylko niby "odswiezone".
Chyba trudno bedzie znalezc gorsza strone UM w naszym kraju. Sama grafika to rzecz gustu ale przejrzystosc jest fatalna. Dalej nie ma nawet odnosnika do PD. Najgorsze sa te aktualnosci, ogloszenia itp. Wogole nie zacheca do ich czytania i calkowity brak przejrzystosci i logiki. Moze robila ja ta sama osoba co nemo-wodnyswiat.pl tongue.gif
Bardzo zalatuje strona gminna i to w najlepszym przypadku :/


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
picaro
post pon, 06 sie 2007 - 09:02
Post #71


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 605
Dołączył: śro, 14 kwi 04
Nr użytkownika: 75
Płeć: Mężczyzna



no super to ta strona nie jest ale nie bardzo rozumiem w czym jest niby gorsza od strony www Będzina, Sosnowca czy Katowic, może to dziwne ale korzystam z tych stron często i jakoś nie zauważyłem specjalnych udogodnień na żadnej z nich. Tak więc dla mnie twierdzenie:
QUOTE
Chyba trudno bedzie znalezc gorsza strone UM w naszym kraju.
jest jakieś dziwne. Zapewne jest wiele gorszych stron. Fakt faktem jednak że mógłby urząd wyłożyć troszkę kaski i zlecić projekt grafikom komputerowym z prawdziwego zdarzenia albo ogłosić konkurs na taką strone. Ale z drugiej strony zaraz pojawiła by się opinia, że ile to kasy wydano w DG na strone i po co, bo przecierz strona UM ma być przede wszytskim stroną informacyjną. A projekt takiej strony w profesjonalnej firmie troszkę kosztuje choć oczywiście w stosunku do budżetu miasta to pewnie nie aż tak dużo.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szer
post pon, 06 sie 2007 - 11:02
Post #72


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: FdZD
Postów: 2,584
Dołączył: śro, 13 lip 05
Skąd: Mydlice Południe
Nr użytkownika: 152
Płeć: Mężczyzna
GG: 7413760 status gadu-gadu



Profesjonalne firmy są zbędne w takich przypadkach. Znam wiele osób, które nie sa profesjonalnymi firmami, a robią niezłe projekty graficzne (ok 200zł) wink.gif. Poprostu trzeba mieć chęci by znaleźć i zrobić coś naprawde fajnego... Poprzednia strona podobała mi się bardziej... Ta jest jakaś taka...dziwna


--------------------
33001,04
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sebastian22
post pon, 06 sie 2007 - 18:06
Post #73


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,909
Dołączył: śro, 16 lis 05
Skąd: Gołonóg(czasami) Katowice (na stałe)
Nr użytkownika: 169
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(szer @ Aug 6 2007, 11:02 ) *
Profesjonalne firmy są zbędne w takich przypadkach. Znam wiele osób, które nie sa profesjonalnymi firmami, a robią niezłe projekty graficzne (ok 200zł) wink.gif. Poprostu trzeba mieć chęci by znaleźć i zrobić coś naprawde fajnego... Poprzednia strona podobała mi się bardziej... Ta jest jakaś taka...dziwna


Sama strona moze nie jest zła technicznie ale brak ładnej grafiki tworzy "bez klimacie" jest jakoś tak....mało miasteczkowo tongue.gif no chyba ze brali pod uwage procentowy udzial terenow miejskich w stosunku do calosci obszaru naszego miasta laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szer
post pon, 06 sie 2007 - 18:59
Post #74


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: FdZD
Postów: 2,584
Dołączył: śro, 13 lip 05
Skąd: Mydlice Południe
Nr użytkownika: 152
Płeć: Mężczyzna
GG: 7413760 status gadu-gadu



No własnie wygląd odstrasza :/... Nie jest zbyt przyjemna dla oka szata graficzna...


--------------------
33001,04
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kursor
post wto, 07 sie 2007 - 21:43
Post #75


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 393
Dołączył: nie, 19 lut 06
Skąd: DG
Nr użytkownika: 187



chyba się czepiacie nie wiem co was tak "targa" na tej stronie może to skonkretyzujecie

pozdro
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Machiavelli
post czw, 09 sie 2007 - 13:57
Post #76


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 36
Dołączył: śro, 15 lis 06
Nr użytkownika: 295



Dla mnie jak na li tylko odświeżenie może być, ale jeśli to wszystkie zmiany to deczko mało.

Natomiast bardzo podoba mi się stronka inwestycyjna www.dabrowa-gornicza.com


Saluto I WSZYSCY DO CHORZOWA !!! biggrin.gif biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post pią, 10 sie 2007 - 13:17
Post #77


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,106
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



QUOTE(kursor @ Aug 7 2007, 21:43 ) *
chyba się czepiacie nie wiem co was tak "targa" na tej stronie może to skonkretyzujecie


Bardzo slaba zawartosc. Brak przejrzystosci i wielkie problemy z nawigacja po stronie. Brakuje odnosikow miedzy innymi do PD. Adres podstrony sie nie zmienil i go znamy a jak do niego dotrzec ze strony glownej? Ale to szczegoly do poprawienia w chwile.
Obiecywano nastawienie na newsy i stworzenie miejskiego portalu z wiadomosciami itp a co mamy kazdy widzi - zero zmian a tylko mala reorganizacja na minus.

Wymieszanie newsow bylo jedna z najgorszych elementow starej strony i pozostalo. Rozne aktualnosci, wydarzenia, wydarzenia sportowe, wydarzenia kulturalne, ogloszenia, komunikaty i wiele innych. Jest to nieczytelne i troche dziwny ten podzial. Trzeba to uporzadkowac, niektore polaczyc i kazdy rodzaj umiescic i aktualizowac osobno a nie jak teraz wszystko wymieszane - jeden wielki chaos. To jest najgorsze na stronie. Nawet czesto sledzac te strone masa newsow gdzies niezauwazona umyka i trudno do nich dotrzec

wyglad to juz rzecz gustu ale mnie sie kompletnie nie podoba i wyglada bardzo amatorsko. Moze dobry pomysl z rozwijanym menu ale nie takie wykonanie! Do tego stare logo, w dodoatku nawet jakies niewyrazne.
ja bym zmienil wszystko


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
syzio
post sob, 11 sie 2007 - 12:40
Post #78


Dąbrowa G
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 626
Dołączył: wto, 15 lis 05
Skąd: PL
Nr użytkownika: 168
Płeć: Mężczyzna
GG: 3563765 status gadu-gadu
Skype: syzio0 status skype



Chciałbym jeszcze raz zaznaczyć! że strona jest w budowie. Co do wyglądu to wcześniejszy szablon był lepszy sad.gif

Ten post edytował syzio sob, 11 sie 2007 - 12:40
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vacu
post pon, 13 sie 2007 - 19:11
Post #79


Smokin' nigga
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,125
Dołączył: sob, 01 maj 04
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 85
Płeć: Mężczyzna
GG: 2275899 status gadu-gadu
Tlen: vacu status tlen



QUOTE(kursor @ Aug 7 2007, 19:43 ) *
chyba się czepiacie nie wiem co was tak "targa" na tej stronie może to skonkretyzujecie

pozdro


Czasem jak się źle wpisze adres www (np. da się .com zamiast .pl) to wyskakują takie nibystrony, na których są tylko reklamy (np. google), ew. są to strony imitujące jakąś wyszukiwarkę (a tak na prawde to czyste reklamy). Może znajdzie się ktoś kto wie o czym piszę wink.gif bo właśnie takie 'cudo' ta nasz nowa strona mi przypomina. Wygląda baaaardzo amatorsko zarówno pod względem wizualnym jak i pod względem funkcjonalności - jeśliby to była strona kowalskiego z Łęknic np. to ok, ale jak mówiłem strona oficjalna powinna być profesjonalną wizytówką z mnóstwem informacji.

Konkrety:
- design - prostokąty z dwukolorowym gradientem + kilka linii? Ubogo bardzo. No chyba sam bym wymyślił coś ciekawszego, z polotem wink.gif a grafik ze mnie nieszczególny biggrin.gif...

- funkcjonalność - ubogie menu daje wrażenie, że nic na tej stronie nie ma, żadnych informacji, bo nawet nie wiadomo gdzie ich szukać - poprzednie menu było może zbyt "bogate" ale lepsze niż to. Te ramki na głównej to beznadziejny pomysł, są nijakie, miszejaą się tworząc jednolitą papkę dopiero jak się ktoś wczyta to wie, że to "zajawki" z różnych działów, niestety nie każdemu się chce. Ogólne moje wrażenie - nic na tej stronie nie ma i nawet nie wiem od czego zacząć szukanie więc nie zaczynam, bo szkoda mojego czasu.

BTW - napis "strona w przebudowie" to zawsze fatalny pomysł a zwłaszcza, w przypadku tak "poważnej" strony. To już lepiej zostawić starą wersję na czas przebudowy (albo dać webdwazerowe 'beta' wink.gif)

Dobra, dalej nie męczę ale jak dla mnie to jest beznadzieja (podkreślam - jak na oficjalną stronę UM)

PS. Teraz obczaiłem, że menu się rozwija ale... dopiero po zajrzeniu w źródło! Totalnie nieintuicyjna nawigacja jak dla mnie huh.gif

PS2. Albo prototype tak działa ale jest źle zastosowany (wolę jQuery) ale mi strona dziwnie skacze przy rozwijaniu menu - przy tego typu stronie takie bugi są niewybaczalne i to mimo napisu "w przebudowie".
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post pon, 17 wrz 2007 - 21:35
Post #80


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



dla mnie moze byc ubogo byle by to odbilo sie pozytywnie na ilosci, jakosci i rzetelnosci informacji


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 Stron V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 Użytkowników czyta ten temat (3 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piątek, 19 kwiecień 2024 - 04:55
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza