IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

20 Stron V  < 1 2 3 4 5 > »   
Closed TopicStart new topic
> PlusLiga Kobiet, faza zasadnicza - sezon 2010/2011
Nesira
post nie, 05 gru 2010 - 07:49
Post #41


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 23
Dołączył: śro, 07 kwi 10
Nr użytkownika: 3,808
Płeć: Kobieta



Nie ma to jak konstruktywna dyskusja... Argument typu spie... jest zdecydowanie najmocniejszy wink.gif
Zgadzam się co do parkingu i być może nie mam go odśnieżonego przed blokiem, ale już przed instytucjami użytku publicznego ktoś zadbać o to powinien. Podobnie jak o pokierowanie ruchem.
Meritum, czyli sam mecz - najważniejsze, że jest wygrana. Być może dziewczyny muszą się jeszcze ze sobą zgrać, ale jak na pierwszy raz tragedii nie było:)
Pozdrawiam wszystkich fanów:)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mirog13
post nie, 05 gru 2010 - 12:04
Post #42


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 63
Dołączył: pią, 30 paź 09
Nr użytkownika: 3,533
Płeć: Mężczyzna



Co do meczu to myślę , że jak na pierwszy mecz w pełnym składzie po takiej długiej przerwie wyglądało to b.obiecująco.Mamy tak wyrównany skład , że każda zawodniczka z ławki może zastąpić koleżankę w trudnych momentach. Wczoraj pokazały to wszystkie rezerwowe i myślę , że z biegiem czasu będzie to wyglądać co raz lepiej. Stać nas nawet na medal w tym sezonie.
Co do tego co działo się przed halą to faktycznie syf totalny.
Nie odśnieżony parking to wstyd , nie wiem kto za to odpowiada ale tak nie powinno być , totalny bałagan na parkingu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
checkin
post nie, 05 gru 2010 - 12:27
Post #43


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 226
Dołączył: pią, 14 gru 07
Nr użytkownika: 947
Płeć: Mężczyzna



Fotki z wczorajszego meczu w klubowej galerii.

Tauron MKS DG - Impel Gwardia Wrocław (1 kolejka)


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mały77
post nie, 05 gru 2010 - 15:17
Post #44


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,113
Dołączył: czw, 19 lis 09
Nr użytkownika: 3,566
Płeć: Mężczyzna



A ja widzę kilka plusów wczorajszego meczu.
Po pierwsze - Matea Ikić - nie zgodzę się, że była słaba - to co ona robiła w obronie to mistrzostwo świata. To prawda ataki nie zawsze jej wychodziły ale próbowała walić z wyskoku nawet z piłek sytuacyjnych (co nie wszystkim dziewczynom u nas wychodzi lub ogólnie nie próbują). Do tego ambicja - powiem szczerze - nawet chyba większa niż mistrzyni w tej kwestii u nas w zespole tzn. Krysi. Do tego przyjęcie w punkt. Razem z Krysią myślę, że będzie w obronie super. Wielki plus dla Zarządu za ten transfer.
Po drugie - strasznie wyrównany zespół i dziewczyny wchodzące z ławki przynoszą wzmocnienie - a zmiana nie jest robiona tylko aby dać odpocząć podstawowej zawodniczce. Dodam tylko, że cały mecz wytrzymała tylko Matea wink.gif
Po trzecie - w porównaniu z poprzednim sezonem znacznie poprawiła się nam zagrywka - Ivana i Lucie mają dobrą zagrywkę, a Matea próbuje nawet z wyskoku.
Ogólnie wydaje mi się, że trener Kawka zaczął rezerwami a kończył pierwszą szóstką wink.gif
Minusem jaki zauważyłem to znów te przestoje w grze - pierwszy i pół drugiego seta super a potem znów jazdy - nie wiem z czego to wynika - może braki kondycyjne?
Za dwa tygodnie mamy Bielsko u siebie to będziemy mogli trochę więcej powiedzieć o możliwościach dziewczyn smile2.gif
No i ogólnie najsłabszy zawodnik to sędzina i jeden z sędziów liniowych. Dobrze, że pomyłki były w obie strony bo byłoby gadanie.

Ten post edytował Mały77 nie, 05 gru 2010 - 15:18
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mały77
post nie, 05 gru 2010 - 18:46
Post #45


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,113
Dołączył: czw, 19 lis 09
Nr użytkownika: 3,566
Płeć: Mężczyzna



No Panie i Panowie - nie dane będzie się nam dłużej cieszyć z najlepszej frekwencji w PlusLidze Kobiet - dzisiaj na meczu w Sopocie 11.000 sad.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kamil_
post nie, 05 gru 2010 - 18:50
Post #46


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,385
Dołączył: pon, 13 sie 07
Nr użytkownika: 782
Płeć: Mężczyzna



Jednorazowy wyskok smile2.gif Na piłke w trójmieście nie chodzi tyle osób to na siatke tym bardziej nie będzie smile2.gif

Na Lechii średnio 7200 widzów w tej rundzie a tradycje kibicowskie dużo większe smile2.gif


Edycja.
W Polsacie podano, że w Sopocie 7 tysięcy wink.gif Zaraz się okaże że były 4 tysiące tongue.gif Z czego 2 tysiące biletów rozdane za darmo tongue.gif

Ten post edytował Kamil_ nie, 05 gru 2010 - 19:25
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tomekl80
post nie, 05 gru 2010 - 20:05
Post #47


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 113
Dołączył: pon, 23 lis 09
Skąd: Sosnowiec
Nr użytkownika: 3,573
Płeć: Mężczyzna



A ja chciałem tylko pogratulować pani Ewelinie Sieczce, że zdecydowała się na grę w Sopocie. U Nas w Dąbrowie musiałaby niestety grać w pierwszym składzie a w Sopocie przynajmniej będzie sobie mogła odpocząć i posiedzieć na ławce rezerwowych, aby siedzisko było ciepłe lub wejść na dwa no może trzy ostatnie punkty meczu. Tak ot żeby nie mówiono, że nic nie robi smile2.gif.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tomekl80
post nie, 05 gru 2010 - 20:08
Post #48


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 113
Dołączył: pon, 23 lis 09
Skąd: Sosnowiec
Nr użytkownika: 3,573
Płeć: Mężczyzna



A ja dzisiaj po całym tym zgiełku z wczorajszym meczem doszedłem do wniosku, że jednak Matea Ikić nie grała źle. Nie wiem, czy zauważyliście, że praktycznie nie było piłki, której by nie odebrała. Kilka sztuk nie odebrała, bo Strasz jej się wpakowała w drogę wink.gif. A właśnie odnośnie Strasz. Czy ona zawsze musi grać przy samej siatce? Nie może grać jak Zenik, czy Maj? Z tyłu nie ma żadnej asekuracji. Moim zdaniem we wczorajszym meczu libero to najsłabsza zawodniczka wczorajszego meczu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szer
post nie, 05 gru 2010 - 20:20
Post #49


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: FdZD
Postów: 2,587
Dołączył: śro, 13 lip 05
Skąd: Mydlice Południe
Nr użytkownika: 152
Płeć: Mężczyzna
GG: 7413760 status gadu-gadu



A ja się cieszę, że odeszła smile2.gif. Dzięki temu pozyskaliśmy bardziej wartościowe zawodniczki.


--------------------
33001,04
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kamil_
post nie, 05 gru 2010 - 20:29
Post #50


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,385
Dołączył: pon, 13 sie 07
Nr użytkownika: 782
Płeć: Mężczyzna



Ale straciliśmy nadzieję polskiej siatkówki! sad.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tomekl80
post nie, 05 gru 2010 - 21:29
Post #51


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 113
Dołączył: pon, 23 lis 09
Skąd: Sosnowiec
Nr użytkownika: 3,573
Płeć: Mężczyzna



Ale ja napisałem to w formie sarkazmu smile2.gif. Już dzisiaj było widać, że w Sopocie będzie grzała ławę, ale pieniążki będą leciały a w MKS grałaby w pierwszym składzie, ale cóż widocznie miała za dużo.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Prosty
post nie, 05 gru 2010 - 22:12
Post #52


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 802
Dołączył: pon, 26 lis 07
Skąd: Strzemieszyce
Nr użytkownika: 902
Płeć: Mężczyzna
Tlen: prosty3 status tlen



11 tysięcy być nie mogło, bo jeden bok hali nie był dostępny z uwagi na koncert. Pewnie było 7 tj. mówili na Polsacie. Tu jest cennik jakby ktoś chciał zajrzeć (tylko na dzisiejszy mecz, później ma być taniej):
http://www.treflsport.com/a/media/upload/2...03940000000.pdf
Spodziewałem się tańszych biletów na inaugurację.

Co do Eweliny Sieczki to jak szer. Ciężko będzie tam miała grać, ale jak ostatnio czytałem z nią wywiad to podkreślała, że jakby pracowała z takim trenerem jak w Sopocie od początku swojej kariery to grała by już dużo lepiej.

Zobaczymy ile w tym prawdy i czy Atom ( tongue.gif ) rzeczywiście będzie tak dobrze grał, bo na papierze jest solidnie. Wszystko wyjdzie w takcie sezonu, dzisiaj atmosfera zespołu wyglądała na sztuczną, ale to lepiej dla nas. Liga w tym roku dużo bardziej wyrównana + Sopot ma przewagę, że nie gra w europejskich pucharach.

edit: a właśnie, koncert był dodatkowo to też skusiło ludzi pewnie
edit2: e to słabiutko smile2.gif

Ten post edytował Prosty pon, 06 gru 2010 - 06:25


--------------------
07/08 :))
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Colo
post nie, 05 gru 2010 - 23:03
Post #53


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 73
Dołączył: nie, 22 lis 09
Skąd: Reden
Nr użytkownika: 3,570
Płeć: Mężczyzna



Na stronie plus ligi widnieje w statystykach, że kibiców było 4500 .Nie róbmy jaj że Doda przyciągła by 7tys. ludzi

Ten post edytował Colo nie, 05 gru 2010 - 23:07
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kamil_
post pon, 06 gru 2010 - 00:03
Post #54


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,385
Dołączył: pon, 13 sie 07
Nr użytkownika: 782
Płeć: Mężczyzna



Czyli miałem rację, że okaże się iż widzów były tylko marne 4 tysie biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
checkin
post pon, 06 gru 2010 - 07:26
Post #55


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 226
Dołączył: pią, 14 gru 07
Nr użytkownika: 947
Płeć: Mężczyzna



Wrzuciłem do klubowej galerii video Jacka z ostatniego meczu (prawie 40 minut)

Tauron MKS DG - Impel Gwardia Wrocław


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ugf
post pon, 06 gru 2010 - 22:00
Post #56


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 130
Dołączył: wto, 20 kwi 10
Skąd: Tarnowskie Góry
Nr użytkownika: 3,827
Płeć: Kobieta



Sądzę, że mecz nie był zły, mógł się podobać, a emocje, w sam raz na taką pogodę - pozytywnie rozgrzało. Pozytywnie, bo mecz wygrany. Skład jeszcze nie jest do końca zgrany, ale sądzę, że będzie dobre, a jeśli chodzi o transfery - to większość można było obserwować na sparingach i już wtedy można było powiedzieć, że jest "Ok, a może i nawet lepiej". Teraz jak doszły Lucie i Ivana, to nadal tak można powiedzieć. Jeszcze trochę czasu i gra się powinna ustabilizować.

Natomiast jeśli chodzi o stronę, to z tego co wiadomo, na dniach powinna ruszyć nowa wersja strony, gdzie wszystkie informacje będą już aktualne. Przez jeszcze parę dni, trzeba nam się zadowolić tym co jest - czyli serią wywiadów, relacji, zdjęciami, video ... Ewentualnie na pocieszenie - Strona MKSu na Facebooku wink.gif

Sędzina to żona sędziego. Tak na marginesie.

Pozdrowiwszy!


--------------------
MKS Dąbrowa Górnicza!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ugf
post pon, 06 gru 2010 - 22:03
Post #57


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 130
Dołączył: wto, 20 kwi 10
Skąd: Tarnowskie Góry
Nr użytkownika: 3,827
Płeć: Kobieta



Na Bielsku pewnie będzie więcej ludzi wink.gif

Zaprośmy Dodę i do nas! smile2.gif


--------------------
MKS Dąbrowa Górnicza!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mały77
post wto, 07 gru 2010 - 08:28
Post #58


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,113
Dołączył: czw, 19 lis 09
Nr użytkownika: 3,566
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(Ugf @ pon, 06 gru 2010 - 22:03) *
Zaprośmy Dodę i do nas! smile2.gif


A po co nam Doda jak w drużynie lepsze laski niż ona wink.gif

Ten post edytował Mały77 wto, 07 gru 2010 - 08:28
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Szczepan
post pią, 10 gru 2010 - 00:35
Post #59


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 706
Dołączył: wto, 25 gru 07
Skąd: DG
Nr użytkownika: 989
Płeć: Mężczyzna



Od 1 stycznia 2011 roku we wszystkich rozgrywkach pod patronatem FIVB możliwe będzie dokonanie zmiany libero za libero. Taka decyzja podjęta została podczas Kongresu FIVB w Rzymie który odbył się w dniach 9-10 września.

Według obecnych zasad pierwszy libero mógł zostać wymieniony na drugiego tylko raz w ciągu meczu. System ten ograniczał jednak występy drugiego zawodnika na tej pozycji, ponieważ zespoły wolały mieć zawsze w dwunastce 11 regularnych graczy i tylko jednego libero lub zawodnika od gry defensywnej. Nowe prawo pozwoli trenerowi na zmianę pierwszego libero na drugiego – lub na zwykłego zawodnika – tak często, jak uzna to za konieczne. Zmotywuje to zespoły do tego, by w składzie znajdował się drugi libero. Wszystkie zmiany będą mogły zostać dokonane bez korzystania ze Strefy Zmian Libero.

http://reprezentacja.net


--------------------
"Tylko jedno zwycięstwo jest decydujące - ostatnie."
Karl von Clausewitz
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mariuszek_
post sob, 11 gru 2010 - 18:26
Post #60


UŻYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 163
Dołączył: czw, 12 lut 09
Skąd: Center !
Nr użytkownika: 3,192
Płeć: Mężczyzna



KPSK Stal Mielec 3:0 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

(25:21, 25:22, 25:15)


Z tego miejsca chciałbym pozdrowić TRENERA KAWKE !
Go to the top of the page
 
+Quote Post

20 Stron V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: poniedziałek, 13 maja 2024 - 01:41
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza