IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

> Szukam Pracy, Wpisy osób poszukujących pracy
kwintosz
post czw, 12 paź 2006 - 22:12
Post #21


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Jako że na forum zagląda troche osób, więc jest to jakiś rynek, może ktoś coś będzie wiedział albo jest pracodawcą to ten temat może się przydać. Zakładam go gdyż sam chciałbym znaleźć pracę, przy okazji nie będzie śmietnika na forum jak
ktoś jeszcze bedzie szukał.

Prosze o wpisy osób poszukujących pracy tylko w tym temacie!! a także o nie spamowanie przez innych użytkowników, w temacie chciałbym aby znajdowały się tylko oferty oraz wpisy osób poszukujących pracy.



No więc do rzeczy:

Imię: Mateusz
Data urodzenia: 31.12.1983r.

Student Politechniki Śląskiej w Gliwicach, wydział Mechaniczny - Technologiczny na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (studia dzienne mgr sem. VII) podejmie pracę w godzinach możliwie nie kolidujących z nauką (popołudniami oraz godziny wieczorne).

Umiejętności:
prawo jazdy kategorii „B”
b. dobra obsługa komputera, pakiet Office
język angielski w stopniu podstawowym

Chciałbym, aby moja praca zawodowa była pełna wyzwań i związana z ciągłym dokształcaniem się, a wierze, że jest to możliwe. Do moich najsilniejszych stron należą umiejętność pracy z ludźmi jak i samotnie, rozwiązywanie problemów, zdolności komunikacyjne a także skuteczność w działaniu. Jestem osobą ambitną, odpowiedzialną, szybko się uczę. Mając na względzie moje cechy osobiste sądzę, że byłbym przydatnym pracownikiem oraz że cechy te pozwolą mi także w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom. Jeśli moja osoba odpowiada Państwa oczekiwaniom, proszę o kontakt.

Kontakt:
kwintosz@interia.pl oraz PM na forum
Nr. tel. mogę podać po skontaktowaniu się na PM
Mogę także wysłać list motywacyjny oraz CV pod wskazany adres

Dziękuje za uwagę

Ten post edytował kwintosz czw, 12 paź 2006 - 22:28


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post



Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czwartek, 23 maja 2024 - 04:14
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza