IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

 
Reply to this topicStart new topic
> Opłaty za parking
Jashi
post pon, 16 lut 2004 - 17:03
Post #1


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 162
Dołączył: wto, 19 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza (CENTER)
Nr użytkownika: 9



SŁysazŁem, Że zlikwidowano opŁaty za parking koŁo Bandrowskiego( gŁupota) czy to prawda? czy zlikwidowano opŁaty jescze gdzie indziej ?


--------------------
Naprzód do walki o wysokie urodzaje, o rozkwit rolnictwa ! Do walki o szczęście i dobrobyt narodu !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post pon, 16 lut 2004 - 18:09
Post #2


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



Pobieranie oplat za parkowanie w Dabrowie, to jest juz kretonizm. Rozumiem, Warszawa, Katowice , ale u nas ! Naszczescie mam dwie miejscowki gdzie zawsze parkuje, a gdzie oplaty nie dotarly i chyba nie dotra !!!! :3:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Misiek
post pon, 16 lut 2004 - 23:52
Post #3


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 500
Dołączył: czw, 04 wrz 03
Skąd: DG - Reden
Nr użytkownika: 19



Z tego co wiem to mafia pomarańczowych kamizelek zniknĘŁa na dobre i opŁat nie ma juŻ nigdzie. biggrin.gif Podobna rzecz ma miejsce w Katowicach. Pozostaje nam siĘtylko cieszyĆ. biggrin.gif


--------------------
Ten kraj to jest po prostu Polska
W tym kraju możesz ukraść, nigdy dostać
Odwrócony do góry nogami raj
Ten kraj, ten kraj, ten kraj ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jashi
post pon, 16 lut 2004 - 23:56
Post #4


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 162
Dołączył: wto, 19 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza (CENTER)
Nr użytkownika: 9



No moŻe fajnie, Że tera mozna parkowac za friko ale jak zniknĘŁy opŁaty to takŻe zniknĘŁy miejsca pracy. A tera tam tŁok jest jak cholera bo darmocha i kazdy se chce parkowaĆ


--------------------
Naprzód do walki o wysokie urodzaje, o rozkwit rolnictwa ! Do walki o szczęście i dobrobyt narodu !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post wto, 17 lut 2004 - 09:58
Post #5


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Jashi)
No moŻe fajnie, Że tera mozna parkowac za friko ale jak zniknĘŁy opŁaty to takŻe zniknĘŁy miejsca pracy. A tera tam tŁok jest jak cholera bo darmocha i kazdy se chce parkowaĆ



Fakt, miejsca pracy zniknely, ale byla to praca parawie jak w jakims obozie. Mrozy po - 20 C a kolesie czy babki musialy stac, zeby wydoic od ciebie te 1.50. Tlok sie sam rozladuje moim zdaniem. Jeszcze kiedy nie bylo oplat, jakos az tak duzego tloku nie bylo ( i to nie bylo wtedy jak w Dabrowie byly cztery samochody 8) )
Go to the top of the page
 
+Quote Post
egon
post wto, 17 lut 2004 - 12:36
Post #6


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 6
Dołączył: czw, 12 lut 04
Nr użytkownika: 46



a czy w DG brak opŁat nie jest tylko tymczasowy?
w Katowicach teŻ od jakiegoŚ czasu parkowaŁo siĘza darmo ale po 22 lutego znowu trzeba bĘdzie pŁaciĆ.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pozdrawiam
post wto, 17 lut 2004 - 16:09
Post #7


jasiek
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,062
Dołączył: śro, 06 sie 03
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 3



Tal zniÓsŁ opŁaty za parkingi na staŁe bo go kupcy przycisneli i tyle. To czy opŁaty sĄ potrzebene czy nie to akurat prosta sprawa - opŁaty wprowadza sie w kazdym cywilizowanym kraju nie dla kasy tylko po to ,aby parkingi sie nie zapychaŁy. Ja wozu nie mam to nie dysponuje wiedzĄ czy w centrum sĄ wolne miejca czy nie
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master
post czw, 08 kwi 2004 - 15:30
Post #8


FdZD
******

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 1,390
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 5
Płeć: Mężczyzna



W grudniu 2003 roku wszedzie zostaŁy zniesione opŁaty,w kazdym miescie. StaŁo sie tak na skutek decyzji trybunaŁu Konstytucyjnego , ze ustawa w sprawie pobierania opŁat za parkowanie ma jakies tam braki itp itd i ze jest niezgodna z Konstytucja. Wobec tego wszedzie opŁty zostaŁy zniesione, ale ustawa zostaŁa naprawiona i wiele miast spowrotem zaczeŁo pobieraĆ opŁaty za miejsca parkingowe w miescie. W Dabrowie jednak postanowiono nie kontynuowaĆ tego procederu. WedŁug mnie jest to dobra decyzja, co prawda straciŁo praze z kilkanascie osÓb, ale parkowanie jest teraz zadarmo i skonczyŁy sie czasy, ze na Bandrowskiego i 3-go Maja byŁy wolne miejsca parkingowe a kierowcy aby nie pŁacic parkowali wokÓŁ miedzy blokami i na trawnikach itp itd
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post czw, 08 kwi 2004 - 22:28
Post #9


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



I tak mam ciche miejsca do parkowania w centrum :mrgreen: . Jezeli cala kasa z parkingow miala by wplywac do kasy miasta, i miala by to byc kasa w 100% wykorzystana na potrzeby miasta bez wachania placilbym ta 1. ( KIEDYS PODWYZSZYLI DO 1.70 wtedy sie wkur..... ), ale i tak wiadomo ,ze ta kasa utonie w browarach przynajmniej w 50 % takze olewam wladze i moze ze 2 razy zaplacilem za parking.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sobota, 27 kwiecień 2024 - 10:57
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza