IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

 
Reply to this topicStart new topic
> Prosba nt. pisania postow przez "gosci"
Dami7
post czw, 12 paź 2006 - 11:56
Post #1


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 414
Dołączył: pią, 18 cze 04
Skąd: Miner's Oak Forest City
Nr użytkownika: 102
Płeć: Mężczyzna



Wnioskuję o wyłączenie możliwości anonimowego wypowiadania się na Forum.


--------------------
"Piorunochron na szczycie wieży kościelnej jest najlepszym dowodem na to, że wszyscy miewamy wątpliwości..."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pozdrawiam
post czw, 12 paź 2006 - 12:07
Post #2


jasiek
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,062
Dołączył: śro, 06 sie 03
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 3



Ja jestem przeciwny przynajmniej na razie. Dopóki jesteśmy w stanie zapanować nad forum moim zdaniem jest to nie potrzebne. Oczywiście jestem za przymuszeniem ludzi regularnie wypowiadających się na forum do rejestracji. Ale należy zostawić furtkę dla ludzi, którzy piszą bardzo niewiele postów lub chcą słownie napisać jednego posta.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dami7
post czw, 12 paź 2006 - 12:14
Post #3


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 414
Dołączył: pią, 18 cze 04
Skąd: Miner's Oak Forest City
Nr użytkownika: 102
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(pozdrawiam @ Oct 12 2006, 12:07 PM) *
Ja jestem przeciwny przynajmniej na razie. Dopóki jesteśmy w stanie zapanować nad forum moim zdaniem jest to nie potrzebne. Oczywiście jestem za przymuszeniem ludzi regularnie wypowiadających się na forum do rejestracji. Ale należy zostawić furtkę dla ludzi, którzy piszą bardzo niewiele postów lub chcą słownie napisać jednego posta.

Uważam, że właśnie teraz powinniśmy dyskutować w wyłączeniem anonimowości. Inaczej Forum zamieni się w bluzgowisko i zamiast pławić się we w miarę merytorycznej dyskusji będzie ociekać inwektywami.


--------------------
"Piorunochron na szczycie wieży kościelnej jest najlepszym dowodem na to, że wszyscy miewamy wątpliwości..."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post czw, 12 paź 2006 - 12:27
Post #4


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



Proponuje narazie jednak pozostawic mozliwosc wypowiadania sie anonimowym osoba.

Dzis do grona moderatorow dolaczyl "Pozdrawiam" oraz " :) " wiec jest mozliwosc kasowania wolgarnych badz bezsensownych wypowiedzi, nawet pod nieobecnosc administratorow.
Gdy sytuacja stanie sie naprawde powazna i z forum zrobi sie zbiegowisko malolatow, wtedy oczywiscie wylaczy sie mozliwosc postowania przez anonimowych gosci
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post czw, 12 paź 2006 - 14:36
Post #5


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Nie jestem pewny pewnej rzeczy. Czy jest możliwość iż aby na forum osoba nie zarejestrowana, nie wysłała postu jeśli nie wpisze swojego nicka tymczasowego (że go tak nazwę). Jeśli by coś takiego było to by było fajnie. Wtedy przynajmniej byłaby możliwość rozgraniczenia kto co napisał a nie tylko: gość, gość itd. Można sie skapnac po ip ale do nich mają dostęp tylko admini i mody.

Chociaż co do wątku 'Kampania wyborcza' dobrze by było gdyby nie pisały w nim osoby nie podpisujące się..

Ten post edytował kwintosz czw, 12 paź 2006 - 14:56


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bartek
post sob, 14 paź 2006 - 11:48
Post #6


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,266
Dołączył: pon, 03 lis 03
Nr użytkownika: 32
Płeć: Mężczyzna



W zwiazku z tym ze coraz wiecej ludzi pisze w tematach poswieconych wyborom jako gosc dzieki czemu czuja sie "anonimowi" wink.gif prosze o zablokowanie mozliwosci pisania przez osoby nie zarejestrowane. Pozwoli to na usuwanie kontrolowanie co kto pisze, osoba zarejestrowana bedzie mogla odpowiadac w jakis sposob przed KPK i KPC.

Na dzien dzisiejszy to admin tego forum odpowiada za to co sie tutaj dzieje i moga byc rozne kwiatki jak to w tej cholernej polityce. Gdy natomiast bedzie mozliwosc tylko pisania bedac zarejestrowanych po wczesniejszym zapoznaniu sie z regulaminem w ktorej powinny byc punkty ktore mowia ze za tresc postow tylko i wylacznie odpowiada autor.


[EDIT]

Wlasnie znalazlem podobny temat w subforum INFO ;-) Jesli jest mozliwosc przeniesienia mojego posta do tamtego tematu http://www.dabrowa-gornicza.org/index.php?showtopic=750 bede wdzieczny.

Edit
Przeniesiony, tytuł wątku zmieniony na bardziej pasujący.


Ten post edytował kwintosz sob, 14 paź 2006 - 13:03
Go to the top of the page
 
+Quote Post
syzio
post nie, 15 paź 2006 - 18:04
Post #7


Dąbrowa G
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 626
Dołączył: wto, 15 lis 05
Skąd: Londyn
Nr użytkownika: 168
Płeć: Mężczyzna
GG: 3563765 status gadu-gadu
Skype: syzio0 status skype



QUOTE(Kwasny @ Oct 12 2006, 12:27 PM) *
Proponuje narazie jednak pozostawic mozliwosc wypowiadania sie anonimowym osoba.

Dzis do grona moderatorow dolaczyl "Pozdrawiam" oraz " :) " wiec jest mozliwosc kasowania wolgarnych badz bezsensownych wypowiedzi, nawet pod nieobecnosc administratorow.
Gdy sytuacja stanie sie naprawde powazna i z forum zrobi sie zbiegowisko malolatow, wtedy oczywiscie wylaczy sie mozliwosc postowania przez anonimowych gosci


Ja chcę poinformować że mam 14 lat ale interesue się naszym miastem i mam nadzieje że kiedyś się spotkamy i zobaczycie małolata biggrin.gif
I jeszcze chciałbym powiedzieć że poza miastem interesuje się także marketingiem i zarządzaniem sklepów o dużej powierzchnii czyli na chłopski rozum hipermarkety
Mam jeszcze pytanie niektórzy maja napisane w pierwszej ramce Mieszkaniec DG jak można z uzytkownika zmienić na mieszkańca lub jeśli macie czas to bardzo bym prosił o zmianę.

Ten post edytował syzio nie, 15 paź 2006 - 18:09
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vacu
post nie, 15 paź 2006 - 18:28
Post #8


Smokin' nigga
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,125
Dołączył: sob, 01 maj 04
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 85
Płeć: Mężczyzna
GG: 2275899 status gadu-gadu
Tlen: vacu status tlen



QUOTE(syzio @ Oct 15 2006, 06:04 PM) *
Ja chcę poinformować że mam 14 lat ale interesue się naszym miastem i mam nadzieje że kiedyś się spotkamy i zobaczycie małolata biggrin.gif

Myślę, że Kwasny miał raczej na myśli dzieci neo, bojówkarzy jedynego słusznego radia i innych wszechpolaków wink.gif a także wszystkich chcących obrazić kogoś korzystająć z internetowej anonimowości.

OT:
QUOTE(syzio @ Oct 15 2006, 06:04 PM) *
Mam jeszcze pytanie niektórzy maja napisane w pierwszej ramce Mieszkaniec DG jak można z uzytkownika zmienić na mieszkańca lub jeśli macie czas to bardzo bym prosił o zmianę.

Panel kontrolny >> Dane Osobiste >> Edytuj informacje o profilu >> Tytuł / Ranga użytkownika => Sam możesz to zmienić wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post nie, 15 paź 2006 - 21:06
Post #9


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



podpisuje sie pod prosba bartka - jesli nei cale forum to przynajmniej tematy zwiazane z polityka, a przede wszystkim wyborami.

Bartek slusznie zauwazyl, ze przy rejestracji akceptuje sie tresc regulaminu i od tej pory za swe dyrdymaly odpowiada przede wszystkim sam autor. A jako kolejny argument za chcialbym przypomniec o osobie pana kurskiego i jego zachowaniu - kogos falszywie oskarzyc obecnie na forum nie jest problemem - chyba nie trzeba wspominac o konsekwencjach takich chamskich chwytow.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post nie, 15 paź 2006 - 21:34
Post #10


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Co do oskarżenia, z tym nie ma teraz problemu.. Każdy napisany post ma adres ip, chodźby to było neo czy inne dziadostwo ze zmiennym ip, telekompromitacja ma obowiązek trzymać przez n-miesięcy logi kto, kiedy, ile miał jaki adres ip. Znalezienie autora postu, jest poprostu kwestią czasu. Co prawda mogą pozostać nieprzyjemności z tego tytułu, ale z tym się trzeba liczyć, gdyż nawet w przypadku rejestracji obowiązkowej, pierwsze co, urażona osoba uderza właśnie do "właściciela" forum a on ma obowiązek przedstawić kto napisał ową wypowiedź. Admin nie może być odpowiedzialny za poglądy wyrażane przez innych użytkowników, gdyż poprostu nie on je pisze. Nawet jeśli ktoś się nie zarejestrował to admin i tak jest chroniony gdyż forum ma odpowiedni regulamin.

Poza tym nie uważam aby posty obraźliwe, zbyt prowokacyjne długo się utrzymały na forum gdyż poprostu będą one kasowane przez adminów i modów. Forum to ma służyć merytorycznej rozmowie o potrzebach i problemach naszego miasta a nie rzucania mięsem i stekiem wyzwisk.


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post nie, 15 paź 2006 - 23:14
Post #11


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



no oki - poki 3macie reke na pulsie to luzik :) zwlaszcza w topiku kampania wyborcza..
Pozdr

Ten post edytował Hator nie, 15 paź 2006 - 23:15


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwasny
post śro, 18 paź 2006 - 11:18
Post #12


Echhhhhh
*****

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 512
Dołączył: wto, 05 sie 03
Skąd: LONDON
Nr użytkownika: 2
Płeć: Mężczyzna



Oki. Od dzis wprowadzilem male restrykcje dla calego dzialu pt " WLADZE ".
Moga sie tam wypowiadac tylko osoby zarejstrowane.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pozdrawiam
post śro, 18 paź 2006 - 11:26
Post #13


jasiek
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,062
Dołączył: śro, 06 sie 03
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 3



No w końcu ileż razy można prosić o rejestracje
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czwartek, 28 marzec 2024 - 08:59
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza