IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

2 Stron V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Rzecznik prasowy UM
Master
post wto, 20 sty 2004 - 18:54
Post #1


FdZD
******

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 1,390
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 5
Płeć: Mężczyzna



Nowy rzecznik prasowy Urzedu Miasta DĄbrowy GÓrniczej , nie ma juz Jolanty
Kocjan , nareszcie Koniec hanbienia i niszczenia dobrego wizerunku Naszego
Miasta przez tĘpaniĄ. Koniec nierzetelnych informacji, kŁamstw ,pÓŁprawd ,
intryg, insynuacji i niedomÓwieĹ�. Zobaczymy jaki styl bedzie reprezentowaĆ
nowy rzecznik RZECZNIKIEM PRASOWYM URZĘDU MIEJSKIEGO OD STYCZNIA 2004 R. JEST:
LUCYNA STĘPNIEWSKA , sĄdze Że ja jak i kilka innych osÓb siedzĄcych czesto na
necie rÓwnieŻ wpŁyneliŚmy na ta zmiane, moze pani Kocjan miaŁa dosyĆ naszych
zapytaĹ� o przyszŁoŚĆ Miasta. :)))

Ten post edytował kwintosz pon, 27 lis 2006 - 11:25
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MayQ
post wto, 20 sty 2004 - 19:41
Post #2


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 36
Dołączył: śro, 20 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 10



Ciekawe Jak sie bĘdzie sprawowaĆ? hmm pewnie znowu jakiŚ tajniackie pÓŁsŁÓwka ph34r.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Misiek
post wto, 20 sty 2004 - 20:24
Post #3


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 500
Dołączył: czw, 04 wrz 03
Skąd: DG - Reden
Nr użytkownika: 19



Teraz musimy sprawdziĆ nowĄ PaniĄ Rzecznik.
Nie bÓjmy siĘpytaĆ !!! Do odwaŻnych Świat naleŻy !!!


--------------------
Ten kraj to jest po prostu Polska
W tym kraju możesz ukraść, nigdy dostać
Odwrócony do góry nogami raj
Ten kraj, ten kraj, ten kraj ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rafi
post śro, 21 sty 2004 - 00:46
Post #4


Rafi
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 802
Dołączył: pon, 25 sie 03
Skąd: DG City
Nr użytkownika: 15



Hurra ! Wygralem nasz konkurs... :winner:

Ja jako jeden z nielicznych obstawialem wywalenie pani Kocjan...

:winner:

Chyba zostane zawodowym psychologiem biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rafi
post pon, 02 lut 2004 - 09:20
Post #5


Rafi
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 802
Dołączył: pon, 25 sie 03
Skąd: DG City
Nr użytkownika: 15



Hmm. Chyba zbytnio sie ucieszylem. Nowy rzecznik chyba podaza tropem wyznaczonym przez poprzedniczke. Wyslalem maila powitalnego ze dwa tygodnie temu i nic, zadnej odpowiedzi...skad ja to znam? A moze po prostu te panie nie potrafia obslugiwac komputerow i odpisuja tylko jak akurat kogos zgarna do tej roboty????
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pozdrawiam
post czw, 12 lut 2004 - 03:08
Post #6


jasiek
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,062
Dołączył: śro, 06 sie 03
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 3



A o czym tu informowaĆ jak w naszym piĘknym mieŚcie sie kompletnie nic nie dzieje.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alekasandra_k
post czw, 04 mar 2004 - 12:19
Post #7


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 3
Dołączył: czw, 04 mar 04
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 62



Za ile mozna zaŁatwiĆ sobie prace w UM w DĄbrowie GÓrniczej?.....nurtuje mnie to od jakiegos czasu...


--------------------
aleksandra_k
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rafi
post czw, 04 mar 2004 - 12:56
Post #8


Rafi
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 802
Dołączył: pon, 25 sie 03
Skąd: DG City
Nr użytkownika: 15



Hmm. To chyba bardziej zalezy od tego, do jakiej opcji politycznej sie zaliczasz ;-). Jesli do tej, ktora sprawuje w danym okresie wladze (prezydent), to Twoje szanse gwaltownie rosna. A jesli przypadkiem znasz go osobiscie, to prace masz :). Problem wystepuje tylko wtedy gdy zmienia sie ekipa rzadowa. Ale przeciez zawsze mozna zmienic przekonania polityczne... biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alekasandra_k
post pią, 05 mar 2004 - 12:31
Post #9


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 3
Dołączył: czw, 04 mar 04
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 62



niestety, przekonania mozna jeszcze jakos ukierunkowaĆ ale najgorsze Że w gronie moich znajomych nie figuruje ani Prezydent ani nikt ze Świty..... sad.gif


--------------------
aleksandra_k
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master
post czw, 22 kwi 2004 - 13:34
Post #10


FdZD
******

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 1,390
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 5
Płeć: Mężczyzna



ZauwazyŁem ze PRZEGLĄD DĄBROWSKI po zmianie na stanowisku Rzecnika Prasowego UM staŁ sie bardziej obiektywny niz byŁ wczesniej. Nie ma juz w nim pochwalnych listÓw dla Talkowskiego pisanych przez pania Kocjan, brakuje sfaŁszowanych peŁnych kŁamstw artykuŁÓw odnosnie inwestycji Lipczyka, wszystkie organy wŁadzy Prezydent i Rada Miejska sĄ traktowani na rÓwni , a nie jak poprzednio. OgÓlnie zmiana na lepsze. Ale dziwne jest to ze na stronie Urzedu Miasta w rubryce RZECZNIK ODPOWIADA; brakuje nowych odpowiedzi: czyŻby nikt nie zadawaŁ juz Żadnych pytań do pani rzecznik czy moŻe zaniechaŁa ona tego obowiĄzku(udzielania odpowiedzi) tak lubianego przez jej poprzedniczke?? :?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pozdrawiam
post czw, 22 kwi 2004 - 20:07
Post #11


jasiek
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,062
Dołączył: śro, 06 sie 03
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 3



No o tym co znajduje siĘw naszym przeglĄdzie decyduje rada programowa na czele z talem jak ZSRR ale brak pani kocjan jest odczuwalny. Gdzie ten piĘkny propagandowy styl.

KiedyŚ byŁem zwolennikiem tej gazetki bo byŁo to zawsze jakieŚ zrÓdŁo informacji dla mieszkańcÓw. Ale ostatnio zamiast informacji byŁa tylko walka polityczna.

A pewnie sie powtarzam ale w tej gazetce brakuje faktÓw. Ostatnio przeczytaŁem artykuŁ o budŻecie. No i dowiedziaŁem sie mniej wiecej tyle Że to trudny budŻet i jakiŚ tam wydziaŁ dostanie wiecej kasy a jakiŚ mnie i tyle. Ale dokŁadnie co to zmienia to juz nikt nie napisaŁ. Zero konkretnych informacji jakie np inwestycje bĘdĄ realizowane z tego budŻetu i ile dokŁadnie um przeznaczy na nie pieniĘdzy.

A co myŚlicie o sensie istnienia tej gazety. MoŻe zrezygnowaĆ z wydawania jej przeznaczyĆ te kilkanaŚcie tysiĘcy zŁ rocznie np na policje . Albo np wprowadziĆ odpŁatnoŚĆ za tĄ gazetke lub darmowe drukowanie ze strony um ( tak jak w bĘdzinie)

Ja ostanio jestem za likwidacjĄ tej gazetki w formie paierowej bo i tak mi zawsze jĄ kradnĄ z wycieraczki
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rafi
post czw, 22 kwi 2004 - 20:22
Post #12


Rafi
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 802
Dołączył: pon, 25 sie 03
Skąd: DG City
Nr użytkownika: 15



Hmm. Odplatnosc nie przejdzie, bo wtedy to tego by nikt nie czytal...Natomiast jestem jak najbardziej za wersja elektroniczna...ale o tym tez chyba nie ma co marzyc.
Co do strony, to na niej nic sie nie dzieje. Tak jak powstala rok temu, tak trwa do dzis (czasem dodawane sa informacje o tym od kogo Talkowski dostal order/dyplom). Brak obcych wersji jezykowych - zwracalem na to uwage rzecznikowi rok (!) temu i do tej pory nie ma nawet wersji angielskiej - ze nie wspomne o niemieckiej czy eperanto wink.gif - jak to jest chociazby na stronie Sosnowca. Zero chatow, pelno pustych dzialow itp. e-gmina to dabrowa na pewno tez nie jest sad.gif. Po prostu dno totalne
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master
post pon, 19 lip 2004 - 16:42
Post #13


FdZD
******

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 1,390
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 5
Płeć: Mężczyzna



A wiĘc doszŁo do kolejnej zmiany na stanowisku Rzecznika Prasowego UrzĘdu Miasta w DĄbrowie GÓrniczej. Nowym rzecznikiem od 5 lipca jest pan Andzrej BĘben ( nie mam pojĘcia kto to ). Ale daŁo sie to odczuĆ na stronie UM pojawiŁy sie nowe odpowiedzi:
http://www.dabrowa-gornicza.pl/?i=2414
Pan Rzecznik juz zdĄzyŁ nawywijaĆ przy okazji atrykuŁÓw o nurkowisku w Pogorii 4 o ktÓrym artykuŁ byŁ w Trybunie Ślaskiej.

O jego poprzedniczce Lucynie StĘpniewskiej nie mam Żadnego zdania, nie wzbudzaŁa ona kontrowersji, nigdy nie widziaŁem jej w TV(tak jak pani Kocjan) , PrzeglĄd DĄbrowski ulegŁ normalizacji, nie caŁkowitej , ale jednak.
Podobno teraz oprÓcz rzecznika wymieniono caŁe biuro prasowe UM. Tak wiec moŻe polityka informacyjna w DG i promocja Naszego Miasta siĘzmieniĄ na lepsze.

P.S. Pani Kocjan podobno nadal pracuje w UM w wydziale kultury i promocji miasta.Ale nie jestem pewien , gdzieŚ tak sŁyszaŁem.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rafi
post nie, 25 lip 2004 - 16:28
Post #14


Rafi
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 802
Dołączył: pon, 25 sie 03
Skąd: DG City
Nr użytkownika: 15



Zobaczymy jak to bedzie. Na plus nowego rzecznika moge zaliczyc (na razie) to, ze odpowedz na mojego maila dostalem po 2 dniach, a nie po 2 tygodniach (albo wcale) jak to bywalo wczesniej. Z jego wypowiedzi wynikalo, ze sprawy internetu/komunikacji z mieszkancami traktuje na powaznie.
Pozyjemy - zobaczymy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andrzej Bęben
post wto, 14 wrz 2004 - 10:13
Post #15


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 94
Dołączył: wto, 14 wrz 04
Nr użytkownika: 109
Płeć: Mężczyzna
Skype: misteradzio2 status skype



Witam wszystkich forumowiczow,

wywolany poniekad do tablicy, przyznam iz calkiem przypadkowo wszedlem na to Forum, pisze te kilka zdan.
Przede wszystkim:
prosze traktowac te ma wizyte, jako bardziej prywatna niz sluzbowa. Co za tym idzie z gory zastrzegam, iz nie bede uczestniczyl w dyskusjach Forum. Jedyny wyjatek: uaktywnie sie wylacznie wowczas, gdy temat bedzie dotyczyl tylko mej osoby. Nie bede reagowal na roznego rodzaju argumenty ad vulgaris. Nie bede rowniez odpowiadal na pytania dotyczace funkcjonowania Urzedu Miejskiego jako takiego, tak w szczegolach, jak i generaliach.

Dlaczego?
Ano dlatego, ze to jest forum. Jakie jest, sam wie najlepiej Admin. Skoro takie jest, to takie ma byc, jesli chce tego Admin. John Locke co prawda rzekl byl, ze to jest obiektywne, co jest najbardziej subiektywne, tym niemniej z pobieznej analizy postow na tym Forum smiem twierdzic, ze do obiektywizmu jeszcze na tym forum daleko. I mowie to nie jako rzecznik, ale dziennikarz.

Zapewne poniektorzy aktywni forumowicze radzi byliby wiedziec, kto zacz ten Beben. Skad sie on urwal? Wiec daje zadosc ciekawosci. Przez pare lat bylem dziennikarzem (wg innych definicji: nadal nim jestem). Odsylam na swoja strone www.media.prv.pl
Tak ze media - w przeciwienstwie do niektorych forumowiczow - nie sa im obce. Gazety nie tylko czytalem, ale w nich pisalem lub robilem. Zatem nieskormna uwaga na tzw. wszelkij sluczaj: pouczenia przyjmuje tylko od fachowcow z branzy.

I co jeszcze? Ano to, ze milo - szczerze to stwierdzam - byc na poboczu glownych zainteresowan dyskutantow tego forum!


--------------------
POZDROWIENIA!
Andrzej Bęben

_______________
MOTTO OBECNEJ WŁADZY: "Możemy z ufnością patrzeć w przyszłość, idziemy bowiem słuszną drogą, posiadamy pewnych przyjaciół i wiernych sojuszników, przewodzi nam nieśmiertelna idea socjalizmu..."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bzenek
post wto, 14 wrz 2004 - 12:02
Post #16


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,769
Dołączył: śro, 05 maj 04
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 87



QUOTE(Andrzej BĘben)
Witam wszystkich forumowiczow


Witamy Andrzeju !

QUOTE(Andrzej BĘben)
Nie bede rowniez odpowiadal na pytania dotyczace funkcjonowania Urzedu Miejskiego...


TroszkĘszkoda, bo strumień informacji pŁynĄcych z UM czasami jest zbyt skromny. Ale oczywiŚcie TwojĄ decyzjĘuszanujĘ.

QUOTE(Andrzej BĘben)
...smiem twierdzic, ze do obiektywizmu jeszcze na tym forum daleko...


To juŻ zaleŻy tylko i wyŁĄcznie od nas forumowiczÓw. Nie da siĘukryĆ - forum ma pewnĄ orientacjĘ"politycznĄ". Ale porÓwnujĄc poczĄtki z sytuacjĄ obecnĄ trudno nie zauwaŻyĆ nastepujĄcego zrÓŻnicowania poglĄdÓw. MyŚlĘ, Że do forum przekonajĄ siĘkolejni dyskutanci o innych poglĄdach.

QUOTE(Andrzej BĘben)
Zatem nieskormna uwaga na tzw. wszelkij sluczaj: pouczenia przyjmuje tylko od fachowcow z branzy.


Ale nie zapominaj, Że z zewnĄtrz czasami widaĆ lepiej.

Pozdrawiam biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TeodorMotor
post wto, 14 wrz 2004 - 16:57
Post #17


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 392
Dołączył: sob, 07 lut 04
Skąd: DG - Stary Gołonóg
Nr użytkownika: 42
Płeć: Mężczyzna



Żeby byŁa jasnoŚĆ: poniŻej wyraŻam swoje i tylko swoje poglĄdy.

QUOTE(Andrzej BĘben)
calkiem przypadkowo wszedlem na to Forum
Co prawda wypowiedzi dĄbrowiakÓw nie zasypujĄ forÓw dyskusyjnych (patrz http://www.vastnet.co.uk/~kwasny/dg/viewto...topic.php?t=334), ale wydaje mi siĘ, Że ktoŚ taki jak rzecznik (czegokolwiek) winien bacznie obserwowaĆ rÓŻne media, szczegÓlnie w dzisiejszych czasach.

QUOTE(Andrzej BĘben)
prosze traktowac te ma wizyte, jako bardziej prywatna niz sluzbowa
No to po co uŻywaĆ swego imienia i nazwiska i jednoznacznie dawaĆ do zrozumienia kim siĘjest? Tylko po to by:
QUOTE(Andrzej BĘben)
temat bedzie dotyczyl tylko mej osoby
? MoŻna i tak... Ale nie rozumiem.

QUOTE(Andrzej BĘben)
nie bede uczestniczyl w dyskusjach Forum
Szkoda. NaprawdĘŻaŁujĘ. Tak niewielu nas tu jest, wiĘc kaŻdy gŁos na wagĘzŁota!

QUOTE(Andrzej BĘben)
argumenty ad vulgaris
W czasach, gdy marszaŁek Sejmu bez ogrÓdek ich uŻywa? biggrin.gif

QUOTE(Andrzej BĘben)
Nie bede rowniez odpowiadal na pytania dotyczace funkcjonowania Urzedu Miejskiego jako takiego, tak w szczegolach, jak i generaliach.
Dlaczego?
Ano dlatego, ze to jest forum.
A moim zdaniem wŁaŚnie dlatego, Że jest to Forum (publiczne miejsce spotkań i wypowiedzi) trzeba i naleŻy zabieraĆ gŁos w rÓznych sprawach.
A co do funkcji Admina, to odpowiada on za to, by forum dziaŁaŁo, a nie za to co forumowicze wypisujĄ. OczywiŚcie, jeŚli w iŚcie brutalny i wulgarny sposÓb obraŻĘmatkĘKowalskiego, to moderator moŻe wpis usunĄĆ. Ale jeŚli napiszĘ, Że kwiatki balkonowe matki Kowalskiego mi siĘnie podobajĄ, to nie ma prawa tknĄĆ mego postu.

QUOTE(Andrzej BĘben)
z pobieznej analizy postow na tym Forum smiem twierdzic, ze do obiektywizmu jeszcze na tym forum daleko
I chyba o to chodzi! Rok 1984 juŻ przeminĄŁ.

QUOTE(Andrzej BĘben)
www.media.prv.pl
WyrÓb wŁasny? GratulujĘ!

QUOTE(Andrzej BĘben)
pouczenia przyjmuje tylko od fachowcow z branzy
Jeszce siĘnie spotkaŁem tutaj z pouczaniem, wiĘc spokojnie moŻna tu zaglĄdaĆ czĘŚciej.

A swojĄ drogĄ (pytanie retoryczne): dlaczego na oficjalnej stronie DĄbrowy niema forum dyskusyjnego?

ŻyczĄc sobie zmiany Pańskiego poglĄdu, dotyczĄcego czĘstotliwoŚci i powodÓw zaglĄdania na niniejsze Forum
serdecznie pozdrawiam!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master
post wto, 14 wrz 2004 - 18:08
Post #18


FdZD
******

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 1,390
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 5
Płeć: Mężczyzna



[quote="Andrzej BĘben"]Witam wszystkich forumowiczow,

wywolany poniekad do tablicy, przyznam iz calkiem przypadkowo wszedlem na to Forum, pisze te kilka zdan.
Przede wszystkim:
prosze traktowac te ma wizyte, jako bardziej prywatna niz sluzbowa. Co za tym idzie z gory zastrzegam, iz nie bede uczestniczyl w dyskusjach Forum. Jedyny wyjatek: uaktywnie sie wylacznie wowczas, gdy temat bedzie dotyczyl tylko mej osoby. Nie bede reagowal na roznego rodzaju argumenty ad vulgaris. Nie bede rowniez odpowiadal na pytania dotyczace funkcjonowania Urzedu Miejskiego jako takiego, tak w szczegolach, jak i generaliach.

Dlaczego?
Ano dlatego, ze to jest forum. Jakie jest, sam wie najlepiej Admin. Skoro takie jest, to takie ma byc, jesli chce tego Admin. John Locke co prawda rzekl byl, ze to jest obiektywne, co jest najbardziej subiektywne, tym niemniej z pobieznej analizy postow na tym Forum smiem twierdzic, ze do obiektywizmu jeszcze na tym forum daleko. I mowie to nie jako rzecznik, ale dziennikarz.


Hmmmmm ..... wypowiedzi na tym forum sĄ prywatnymi odpowiedziami/ocenami uzytkownikÓw tego forum zainteresowanych Życiem i rozwojem DĄbrowy GÓrniczej.
Kazdy zalogowaŁ i zarejestrowaŁ sie tu z wŁasnej woli. Nikt nikogo do niczego nie zmuszaŁ. Zatem poglady wyraŻane w treŚciach postÓw pisanych przez uzytkownikÓw Forum DG sa czĘsciowym(napewno nie peŁnym ) odzwierciedleniem poglĄdÓw dĄbrowskiego spoŁeczeństwa.JeŚli 30 osÓb mÓwi A , a 2 osoby mÓwiĄ B to Adminowi nic do tego.

Owszem posty z pierwszego okresu istnienia forum byŁy doŚc jednostrone, przypominam , ze forum nie powstaŁo , aby kogokolwiek krytkowaĆ, lecz wpŁyw na to miaŁy Ówczesne decyzje JaŚniepanujĄcego Nam Prezydenta (mowa tu o przyczynieniu sie do likwidacji w DĄbrowie oddziaŁu zamiejscowego Politechniki Slaskiej, zwalnianie urzednikÓw i powoŁywanie na wysokie stanowiska znajomych emerytÓw bez kompetencji, odrzucenie inwestycji Mitex-u w TrzebisŁawicach, .... itp itd)oraz szkodliwa i kontrowersyjna dziaŁalnoŚĆ poprzedniczki (J.K) p.Andrzeja BĘbna, to wszyscy pamiĘtamy.

Forum powstaŁo z inicjatywy Kwasnego gdyz na stronie UrzĘdu Miejskiego dziaŁaŁo forum , lecz wszelkie zapytania lub posty inne niz ogŁoszenia , natychmiast wycinane byŁy przez p. Kocjan ... to spowodaŁo uruchomienie tegoŻ forum , a osoby tu trafiajĄce wchodzĄ zazwyczaj dzieki linkom zaadresem zamieszczanych przez innych uzytkownikÓw na innych stronach poŚwiĘconych DĄbrowie GÓrniczej. Tak samo trafiŁem tutaj ja.

Pozdrawiam.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rafi
post wto, 14 wrz 2004 - 19:53
Post #19


Rafi
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 802
Dołączył: pon, 25 sie 03
Skąd: DG City
Nr użytkownika: 15



Bardzo mnie cieszy, ze forum zostalo dostrzezone przez wladze Dabrowy Gorniczej. Chociaz pan Beben twierdzi, iz nie bedzie sie na nim udzielal, to mam nadzieje, ze bedzie chociaz czytal wpisy. Oprocz wielu typowo stronniczych i nieprzyjaznych obecnemu prezydentowi postow (A czemu by nie - na forum jest miejsce na rozne teksty) sa tutaj poruszane istotne problemy naszego miasta i najblizszej okolicy. Jestem przekonany, ze nasza dyskusja choc w niewielkim stopniu przyczyni sie do rozwiazania problemow, z ktorymi boryka sie Dabrowa Gornicza. Pozdrawiam pana Bebna i po cichu licze na wspolprace...
P.S. Moze by tak maly link do forum na stronie (niekoniecznie glownej) Urzedu Miasta? Chyba wszyscy forumowicze byliby wniebowzieci :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rafi
post wto, 14 wrz 2004 - 21:06
Post #20


Rafi
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 802
Dołączył: pon, 25 sie 03
Skąd: DG City
Nr użytkownika: 15



Co do strony internetowej pana Bebna, to jest ona bardzo interesujaca. Przede wszystkim zas swietny artykul o polskich specjalach czyli jabolach :). Wiele interesujacych faktow i ciekawostek.
Co do tematu, to moge jedynie dodac, ze wino owocowe dalej pozostaje niekwestionowanym krolem wsrod prawdziwych polskich studentow, o czym swiadcza chociazby bardzo czeste dostawy do sklepu w poblizu miasteczka akademickiego w Gliwicach laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stron V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piątek, 29 marzec 2024 - 10:30
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza