IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

30 Stron V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Rządy Podrazy
endriu
post czw, 04 sty 2007 - 09:52
Post #21


Ja tutejszy, z bagna
*****

Grupa: Moderator Sport
Postów: 841
Dołączył: czw, 07 gru 06
Skąd: D.G.
Nr użytkownika: 359
Płeć: Mężczyzna
GG: 1276813 status gadu-gadu



I wróciliśmy z dalekiej podróży , jak mawiał Janek C.
Gdyby nie pojawił się Tomek , to sądzę ,że temat by się tak rozwinął , że braklo by serwera!!!
Warto by było , Panie Prezydencie , aby gawiedź wiedziała co Pan zastał obejmując stanowisko i w jakim stanie Pan je będzie zostawiał.Może to sie przyczynić do wielu zbędnych dyskusji teraz i później.
Zakończę cytatem "Co u Pana w państwie Panie Prezydencie" smile.gif


--------------------
To, co w pojedynkę jest ciężką próbą, w grupie przyjaciół staje się żartem.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_tomasz sołtysik_*
post czw, 04 sty 2007 - 17:16
Post #22





Guests






Raport (bilans) otwarcia przedstawiający stan miasta na dzień objęcia stanowiska Prezydenta, albo na dzień 31.12.2006 (ze względów statystycznych) jest jak najbardziej pożądany, zresztą jeśli mnie pamięć nie myli prezydent Podraza go obiecał w swoim programie wyborczym

czekam z niecierpliwością na obraz DG po czteroletnich rządach Talkowskiego...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post czw, 04 sty 2007 - 21:33
Post #23


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



A skoro Tomek piszesz, że takie postanowienia padły z ust prezydenta Podrazy, w związku z tym mam pytanie czy istnieje szansa na jakieś spotkanie mieszkańców z prezydentem, na którym mógłby on przedstawić sytuacje miasta po rządach Talkowskiego (taki bilans) i może jakieś plany na temat działania na stanowisku (coś jak expose) oraz strategii miasta na najbliższe lata. Myślę że to ciekawe by było i cieszyło by się dużym zainteresowaniem.. Chyba że takie rzeczy będą jak już tylko na sesji RM.


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PICK
post wto, 09 sty 2007 - 21:59
Post #24


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 77
Dołączył: sob, 04 lis 06
Nr użytkownika: 261



Mam jednak pytanie czy Pan Prezydent był już na osławionym szkoleniu?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_tomasz sołtysik_*
post czw, 11 sty 2007 - 16:00
Post #25





Guests






QUOTE(kwintosz @ Jan 4 2007, 09:33 PM) *
A skoro Tomek piszesz, że takie postanowienia padły z ust prezydenta Podrazy, w związku z tym mam pytanie czy istnieje szansa na jakieś spotkanie mieszkańców z prezydentem, na którym mógłby on przedstawić sytuacje miasta po rządach Talkowskiego (taki bilans) i może jakieś plany na temat działania na stanowisku (coś jak expose) oraz strategii miasta na najbliższe lata. Myślę że to ciekawe by było i cieszyło by się dużym zainteresowaniem.. Chyba że takie rzeczy będą jak już tylko na sesji RM.


Moim zdaniem bilans powinien mieć formę pisaną oraz być dostępny na necie w formie elektronicznej, oprócz części opisowej powinny w nim być dane statystyczne, które będzie można porównać za 4 lata,
na pewno bilans powinien być przedstawiony na sesji RM,
co do spotkań z mieszakańcami, to ja osobiście jestem dość sceptyczny, z doświadczeń osobistych wiem, że na takie spotkania często przychodzą i zabierają głos bardzo dziwni ludzie i niekoniecznie mówią na temat.... ale to już zależy od Prezydenta

pzdr
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zbigniew Podraza
post pią, 12 sty 2007 - 15:31
Post #26


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 24
Dołączył: pon, 04 wrz 06
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 219



Witam!

Tak jak obiecywałem wcześniej nie znikam z forum. Ze względu na obowiązki nie mogę zbyt często uczestniczyć w dyskusjach niemniej nadal będę zabierał głos w najważniejszych dla Was kwestiach.

Bardzo mi miło, że założyliście topic poświęcony mojej działalności. Doprawdy, poczułem się wyróżniony wink.gif

Przywołaliście bardzo ważną sprawę, mianowicie obiecany w kampanii bilans otwarcia. Aktualnie trwają nad nim prace. Aby rzetelnie i kompleksowo go przygotować należy wnikliwie przestudiować liczne dokumenty. Dlatego planuję zamknąć nad nim prace do końca I kwartału 2007r. Wówczas, mając pełny ogląd sytuacji „odziedziczonej” po poprzednikach i znając kondycję miasta, będę mógł przystąpić do ustalenia planów dalszych działań. W oparciu o bilans przygotowana zostanie strategia z uwzględnieniem wszystkich obszarów oraz wytyczeniem koniecznych i możliwych przedsięwzięć. Gdy tylko bilans powstanie przedstawię go publicznie. Nie przesądzając o szczegółach będzie możliwa jakaś forma szerszej dyskusji nad jego wynikiem i propozycjami dalszych działań. To co już dziś mogę Wam obiecać to czat, za pomocą którego w jakimś stopniu wymienimy się swoimi uwagami.

Kolejna sprawa to artykuł, który ukazał się we wczorajszym „Fakcie”. Postanowiłem Was o tym poinformować ponieważ zamieszczony tekst w sposób nierzetelny i nieobiektywny przedstawił sytuację związaną z funkcjonowaniem UM i moimi decyzjami. Dość powiedzieć, że przygotowujący go dziennikarz oparł się tylko o relacje jednej strony, nie konfrontując ich z moim stanowiskiem ani też nikogo innego z UM. Poniżej zamieszczam sprostowanie wysłane do redakcji „Faktu”.


Dąbrowa Górnicza, 11 stycznia 2007r.
P.0717-3/07

Sz. Pani
Red. Renata Cius,
Fakt, oddział w Katowicach


Szanowna Pani Redaktor!

Na podstawie art. 31 ustawy Prawo Prasowe wnoszę o zamieszczenie sprostowania nieprawdziwych informacji, które znalazły się w artykule pt. „Zwolniona bo ma raka” autorstwa Małgorzaty Himmel ( „Fakt Katowice”, 11 stycznia 2007 r.)

Ze wspomnianego artykułu wynika, że powodem zwolnienia Pani Danuty Micur z pracy na stanowisku naczelnika Wydziału Kultury przez Prezydenta Dąbrowy Górniczej, była jej choroba nowotworowa.

Tymczasem Pani Danuta Micur straciła pracę z powodu reorganizacji Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej, w wyniku której m.in. zlikwidowano Wydział Kultury podporządkowując go nowotworzonemu Wydziałowi Strategii, Promocji, Kultury i Sportu.

Gdyby więc tezę stawianą przez dziennikarkę „Faktu” przyjąć za prawdziwą, należałoby konsekwentnie uznać, że reorganizacji, o której wyżej wspominam, dokonano z powodu choroby nowotworowej Pani Danuty Micur. To oczywisty absurd.

Wyjaśniam zatem, że w momencie podpisywania wypowiedzenia umowy o pracę z Panią Danutą Micur nie wiedziałem o jej chorobie. Kiedy tylko dowiedziałem się o jej problemach zdrowotnych – natychmiast zadeklarowałem konkretną pomoc. Do dzisiaj sądziłem, że Pani Danuta rozważa moje konkretne propozycje pracy.

Co więcej - nadal mam nadzieję, że Pani Danuta Micur nie odrzuci mojej pomocy, narażając się na dodatkowe stresy.

Z poważaniem


Zbigniew Podraza
Prezydent Dąbrowy Górniczej


Pozdrawiam

Zbigniew Podraza


--------------------
"z bliska"

GG- 6481247
Go to the top of the page
 
+Quote Post
endriu
post sob, 13 sty 2007 - 13:07
Post #27


Ja tutejszy, z bagna
*****

Grupa: Moderator Sport
Postów: 841
Dołączył: czw, 07 gru 06
Skąd: D.G.
Nr użytkownika: 359
Płeć: Mężczyzna
GG: 1276813 status gadu-gadu



Brawo Panie Prezydenicie.Dobrze , że Pan odwiedza forum , jest Pan z mieszkańcami , i to sprostowanie.
Czekamy na bilans z niecierpliwością.
Życzę sukcesów.

Pozdrwaiam.


--------------------
To, co w pojedynkę jest ciężką próbą, w grupie przyjaciół staje się żartem.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post pią, 26 sty 2007 - 18:01
Post #28


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



z art o sztucznch boiskach (wklejonych przez kwintosza w innym dziale) mozna przeczytac cos takiego

QUOTE
(...) tłumaczy Robert Koćma, pełnomocnik prezydenta Dąbrowy Górniczej


no to rotfl biggrin.gif
jak ktos madry kiedys powiedzial - w przyrodzie nic nie ginie biggrin.gif

...kolejna juz ryska na szkle
pozd

Ten post edytował Hator pią, 26 sty 2007 - 18:01


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post pią, 26 sty 2007 - 18:17
Post #29


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



Co fakt, to fakt sprawdził się przecież jako prezes MMKS-u - zaoszczędził na plakatach z informacjami o meczach - to teraz z tej odłożonej kasy zbuduje nowe boiska, a obok nich postawi halę do całorocznej gry w siatkówkę plażową laugh.gif. No coż jak dla mnie rotfl tej kacencji.


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post pią, 26 sty 2007 - 22:08
Post #30


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



oby jego ekonomiczna oszczednosc nie przedlozyla sie w oszczednosci informacyjnej.
... co Pan prezydent obiecal - konkursy na stanowiska - to jest, zapomnial jednak o obietnicy, ze wraz z konkursami maja zniknac osobiste nominacje (kierowane najczesciej znajomosciami).

Oby tych drugich przypadkow jak najmniej.
Poza tym na razie wiekszych grzechow dopatrzec sie nie moge - i oby tak pozostalo
pozdr


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post sob, 27 sty 2007 - 13:50
Post #31


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



sprawozdanie z dzialalnosci za grudzien

doc:
http://www.bip.dabrowa-gornicza.pl/bip.pli.../13/3/21713.doc
lub pdf:
http://www.bip.dabrowa-gornicza.pl/bip.pli.../29/9/21729.pdf


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
endriu
post sob, 27 sty 2007 - 23:16
Post #32


Ja tutejszy, z bagna
*****

Grupa: Moderator Sport
Postów: 841
Dołączył: czw, 07 gru 06
Skąd: D.G.
Nr użytkownika: 359
Płeć: Mężczyzna
GG: 1276813 status gadu-gadu



Sympatyczni są znajomi znajomych.Oby było coś z tego dla gawiedzi głosującej.

pozdr...


--------------------
To, co w pojedynkę jest ciężką próbą, w grupie przyjaciół staje się żartem.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Robert123
post pon, 29 sty 2007 - 12:18
Post #33


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 229
Dołączył: śro, 06 gru 06
Nr użytkownika: 357
Płeć: Mężczyzna



Szanowny Panie Prezydencie

W jaki sposób zamierza pan wesprzeć lub wspomóc sekcję siatkówki MMKS- 1 liga kobiet???? Drużyna ta jak pan doskonale wie ma szanse na awans do LSK. Czy jest to "wasze oczko w głowie"? Jest pan częstym widzem meczów prosimy i zwracamy sięz prośbą o pomoc i promocję!!! Plakatów nie ma, informacji nie ma, że są mecze zarząd MMKS milczy nie odpowiada na e-mile. To jest klub miejski. Ta drużyna ma potencjał, ogromny potencjał, w tym mieście jest wiele firm, które mogą wspomóc i wesprzeć. Po awansie do LSK o DG byłoby głośno. Czy ma pan wytypowaną osobe, ktora zajęłaby się poszukiwaniem ewentualnych darczyńców dla MMKS. Tak nie może być Panie Prezydencie, ze od początku sezonu dziewczyny grają w jednych kompletach koszulek, to jest karygodne i niedopuszczalne. Przecież - cos trzeba zmienic, coś robić, aby nie było gorzej, aby nie zniszczyć tego całego dorobku. Zburzyć jest łatwo odbudować trudniej.
Osobiście głosowałem na Pana i mam nadzieje, że jako wierny kibic nie zawiedzie Pan pokladanych w Nim nadziei. Liczymy na Pana jako ostatnią deskę ratunku my wierni kibice siatkówki.
Czekam z utęsknieniem na Pańską odpowiedź.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
endriu
post śro, 31 sty 2007 - 20:19
Post #34


Ja tutejszy, z bagna
*****

Grupa: Moderator Sport
Postów: 841
Dołączył: czw, 07 gru 06
Skąd: D.G.
Nr użytkownika: 359
Płeć: Mężczyzna
GG: 1276813 status gadu-gadu



Panie Prezydencie , jak pisze Robert , wiemy i widzimy , że jest Pan bardzo zaangażowany w kibicowanie naszym drużynom , preferuje Pan siatkówkę kobiet . Wiemy , że na sporcie się świat nie kończy ,są ważniejsze sprawy miasta ,ale skoro Pan zasiada w "loży" i gorąco dopinguje ... .Prosimy .... Czy Pan ma wpływ na funkcjonowanie klubu MMKS? Myślę , że tak , skoro klub jest finansowany z budżetu miasta.

Proszę o stanowisko odnośnie pytań Roberta.

Pozdrawiam i życzę sukcesów w zarządzaniu Dąbrową , naszą Dąbrową.


--------------------
To, co w pojedynkę jest ciężką próbą, w grupie przyjaciół staje się żartem.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Robert123
post czw, 08 lut 2007 - 21:26
Post #35


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 229
Dołączył: śro, 06 gru 06
Nr użytkownika: 357
Płeć: Mężczyzna



Szanowny Panie Prezydencie.

Nadal czekamy na odpowiedź z Pana strony jakie plany miasto ma wobec klubu MMKS (sekcja siatkówki)- odpowiedzi nie otrzymaliśmy, prosimy o takową. Pytania zostały przedstawieone w powyższych postach.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post czw, 08 lut 2007 - 23:16
Post #36


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



coz - p. Podraza forum ostatnio mniej przeglada - a jesli juz to raczej by postnac.
proponuje z pytaniem naciskac na czacie za tydz :)
PS robert- umiesc pytanie w pytaniach do UM to je dokleje
pozdr


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mary cha
post pią, 09 lut 2007 - 14:06
Post #37


GreenPointHooligan
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 148
Dołączył: pon, 27 gru 04
Skąd: Dabrowa gornicza-Podlesie
Nr użytkownika: 119



http://www.bip.dabrowa-gornicza.pl/bip.pli.../43/3/22193.htm

zaczyna sie:(
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PICK
post pią, 09 lut 2007 - 15:11
Post #38


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 77
Dołączył: sob, 04 lis 06
Nr użytkownika: 261



Normalka w końcu "uczciwy wybór"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dami7
post pią, 09 lut 2007 - 15:36
Post #39


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 414
Dołączył: pią, 18 cze 04
Skąd: Miner's Oak Forest City
Nr użytkownika: 102
Płeć: Mężczyzna



QUOTE(mary cha @ Feb 9 2007, 02:06 PM) *


A skończyło się kiedyś???


--------------------
"Piorunochron na szczycie wieży kościelnej jest najlepszym dowodem na to, że wszyscy miewamy wątpliwości..."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wykształciuch
post pią, 09 lut 2007 - 16:07
Post #40


AdminAdminów:)
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 60
Dołączył: śro, 18 paź 06
Nr użytkownika: 236
Płeć: Mężczyzna



Racja Dami7 prymitywnych układzików dąbrowskich ciąg dalszy. mad.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

30 Stron V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
12 Użytkowników czyta ten temat (12 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czwartek, 28 marzec 2024 - 09:27
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza