IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

18 Stron V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> taxi
Ocena 5 V
Yellow Taxi
post śro, 03 paź 2007 - 09:43
Post #41


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 34
Dołączył: wto, 07 sie 07
Skąd: D.G
Nr użytkownika: 777
Płeć: Mężczyzna



Witam.
Część z kierowców Cosmos przyszła do YELLOW TAXI i to nawet większa część

Witam. Odpowiedź dla użytkownika SIARA. Jeżeli chodzi o kontakt z Nami w sprawie pracy to proszę dzwonić na telefon firmowy 510-101-101. Proszę zaznaczyć że rozmawialiśmy na forum. Musi posiadać Pan niekaralność , minimum 3lata prawo jazdy i mieć ukończone 21lat. Resztę informacji udzielimy na ewentualnym spotkaniu. Już mogę odpowiedzieć że nie potrzeba mieć zgłoszonej działalności gospodarczej ponieważ kierowcy u Nas właśnie dostają umowę -zlecenie. Jeżeli chodzi o niepełny wymiar pracy to z tym nie ma problemu. Na dzień dzisiejszy dalej szukamy kierowców ponieważ niebawem mamy do odbioru kolejne auto.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
troll
post pią, 05 paź 2007 - 22:22
Post #42


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 59
Dołączył: pon, 01 paź 07
Nr użytkownika: 819
Płeć: Mężczyzna



Witam

Chciałbym zadać kilka takich małych pytań:
1), gdzie mieści sie siedziba Yellow Taxi ,
2) Kto jest jej właścicielem i Skąd sie wziął pomysł na założenie owej korporacji
3) Co się stało z korporacją Viva, że już nie stoina postoju pod Realem w Dąbrowie
4) Czemu nie stoicie np w Gołonogu na postoju - czy jest on zarezerwowany tylko dla tych z Cosmosu, oraz Pogorii ??
5) Macie swoją stronę internetową ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Maryhna
post pią, 05 paź 2007 - 23:29
Post #43


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: FdZD
Postów: 540
Dołączył: wto, 03 kwi 07
Skąd: Toruń/DG
Nr użytkownika: 652
Płeć: Kobieta
GG: 2636495 status gadu-gadu



to znowu ja, uprzejmie informuję, że przerzuciłam się z Cosmosu na Yellow i to było najlepsze rozwiązanie biggrin.gif

ps: animuszu sprawie dodaje fakt, że za każdym razem świetnie się ubawie podczas jazdy wysłuchując rozmów taksówkarzy przez CB radio wink.gif jajcarze tongue.gif


--------------------
Jeśli boga nie ma to dzięki bogu! Jeśli zaś bóg istnieje to broń nas panie boże!

www.zaglebiedabrowskie.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Yellow Taxi
post nie, 07 paź 2007 - 23:15
Post #44


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 34
Dołączył: wto, 07 sie 07
Skąd: D.G
Nr użytkownika: 777
Płeć: Mężczyzna



Witam.
Odpowiadam na pytania użytkownika TROLL
ad.1. Siedziba YELLOW TAXI miesci się na ulicy Wybickiego 1
ad.2. Prosimy o inny zestaw pytań
ad.3. Brak odpowiedzi
ad.4. Nie staliśmy lecz to się zmieniło , od napisania petycji do U.M. w Dąbrowie Górniczej przez korporacje taxi
stoimy w Centrum oraz w Gołonogu
ad.5. Strona w budowie
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szer
post pon, 08 paź 2007 - 22:54
Post #45


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: FdZD
Postów: 2,584
Dołączył: śro, 13 lip 05
Skąd: Mydlice Południe
Nr użytkownika: 152
Płeć: Mężczyzna
GG: 7413760 status gadu-gadu



Bardzo często widze jak stoją pod Tesco na redenie... Jeest tam często po 3 samochody :)


--------------------
33001,04
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post pon, 08 paź 2007 - 23:15
Post #46


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Ja podejrzewam że to pod Tesco to dlatego, że jeśli nie ma kursów i trzeba poczekać to stamtąd wszędzie dość łatwo dojechać, co równa się z tym że szybciej się dotrze do następnego klienta. Też nieraz widziałem tam te charakterystyczne samochody. Duże osiedla, gdzie mieszka duża część dąbrowian są stosunkowo blisko.. Może dlatego?

Ten post edytował kwintosz pon, 08 paź 2007 - 23:16


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dave
post sob, 13 paź 2007 - 21:13
Post #47


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: FdZD
Postów: 947
Dołączył: śro, 31 sty 07
Skąd: D.G. Mydlice Północ
Nr użytkownika: 432
Płeć: Mężczyzna



Yellow Taxi należy zliwkidowaaać! w czwartek późnym wieczorem zamówiłem Yellowkę na konkretną godzinę (22:45) pod dw. PKP w D.G. (20 minut wcześniej) i było zapewnienie, że taxi będzie. O 22:43 wysiadam i idę na przystanek, a tam - poza jedną taci "miejską" i Cosmos zamówioną przez innych pasażerów - pusto! Poczekałem 5 minut i polazłem pieszo w stronę PKZ i se podjechałem za darmo (tongue.gif) 644 - w d... mam takie usługi! Z mojej strony pierwszy i DUUUUŻY minus dla Yellow!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sabath
post nie, 14 paź 2007 - 18:33
Post #48


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 5
Dołączył: nie, 14 paź 07
Nr użytkownika: 834
Płeć: Kobieta
GG: 7244563 status gadu-gadu



CYTAT(Maryhna @ 5 Oct 2007, 21:29 ) *
to znowu ja, uprzejmie informuję, że przerzuciłam się z Cosmosu na Yellow i to było najlepsze rozwiązanie biggrin.gif

ps: animuszu sprawie dodaje fakt, że za każdym razem świetnie się ubawie podczas jazdy wysłuchując rozmów taksówkarzy przez CB radio wink.gif jajcarze tongue.gif



miło nam to słyszeć, a co do rozmów - dbamy o dobrą atmosferę w pracy wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Insane
post wto, 16 paź 2007 - 01:47
Post #49


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 1
Dołączył: wto, 16 paź 07
Nr użytkownika: 837
Płeć: Mężczyzna
GG: 2772881 status gadu-gadu



HoLa HoLa coś tu niekturzy się zapędzili!jaki COSMOS sie rozpada, kto wam to powiedział! Że odeszło paru kierowców z COSMOSU to nieoznacza że kosmos sie sypie, ktoś Wam niepowiedział że odeszli bo poczuli solidarność do założyciela pogorii i tym samym popełnili najwiekszy błąd jaki tylko mogli!
COSMOS TAXI działa i działać będzie bo firma która istnieje najdłużej w mieście (około 10 lat) ma już tylu klientów że żadne tam yelonki nie sa zagrożeniem!a różnica w cenniku jest niezbyt duża zwłaszcza jeżeli można negocjować ceny i na dłuższe trasy jeździć za 1zeta\km!Pozdrawiam
Go to the top of the page
 
+Quote Post
syzio
post wto, 16 paź 2007 - 07:26
Post #50


Dąbrowa G
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 626
Dołączył: wto, 15 lis 05
Skąd: PL
Nr użytkownika: 168
Płeć: Mężczyzna
GG: 3563765 status gadu-gadu
Skype: syzio0 status skype



Ciesze się że do tematu dołączył Cosmos, ponieważ ten temat wyglądał jak sponsorowany przez Yellow Taxi (nie że jestem przeciwko tej firmie). Prawie same dobre opinie (większość), wypowiadanie się pracowników tejże firmy itp.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Yellow Taxi
post wto, 16 paź 2007 - 11:31
Post #51


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 34
Dołączył: wto, 07 sie 07
Skąd: D.G
Nr użytkownika: 777
Płeć: Mężczyzna



Witam kolegów z COSMOSU dla Waszej informacji to nie jesteśmy bankrutami tak jak to chodzicie i opowiadacie. Miło Nam że dołączyliście do forum. A odnośnie wybierania klientów to tego NIE ROBIMY lecz NIE wysyłamy taksówek osobom które są winne pieniądze w firmie.. Prawda Benciu??
Go to the top of the page
 
+Quote Post
camillo
post wto, 16 paź 2007 - 12:38
Post #52


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 107
Dołączył: nie, 16 wrz 07
Skąd: D.G Gołonóg
Nr użytkownika: 812
Płeć: Mężczyzna
GG: 7863501 status gadu-gadu



Hej Insane ale ortografi postudiowac to nie zaszkodzi!"niekturzy:?????!!!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
benek
post wto, 16 paź 2007 - 13:08
Post #53


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 6
Dołączył: wto, 16 paź 07
Skąd: Alejki
Nr użytkownika: 839
Płeć: Mężczyzna



temat pieniedzy ... ? tak jak wczoraj powiedziałem osobiscie szefowi Yellow Taxi jak i również przy jednym taksówkarzu z Cosmos Taxi.

Yellow Taxi zadam od ciebie pisemnych przeprosin ... nie dla mnie lecz dla mojej kobiety która stała w deszczu przez 20 minut w zimna noc.

została zwyzywana od xxxxx przez panie dyspozytorki po kolejnym telefonie do waszej kolporacji zeby zwrócić uwage na to ze taxi nie przyjechalo. nie chodzi tu o mnie bo ja mam to w duxxe.

a pozatym zadasz odemnie pieniedzy za dni które pracowałem w waszej kolporacji. Nawet gdyby to jaki masz dowód na to ze ja w niej pracowalem skoro nie miałem zadnej umowy. A wspomniał bym nawet ze licencji na przewóz osob Taksówka pracowalem tam na gebe. Tak jak i kolega Daniel z ktorym postapiliscie w dokładny sposób jak ze mną.

powiem jeszcze tyle wole zapłacić troszke wiecej np. Viva Taxi lecz miec pewność ze taksowka przyjedzie po mnie na 100 % niż prosić was o przysłanie mi taxi z waszej kolporacji która hxx wie czy przyjedzie.

jest pare kolporacji w dg. wiec mamy z leną w czym wybierac nie zważająć na dwójke w tą czy w tą.

ale napewno z Yellow Taxi jeżdzić nie bedziemy. nie dlatego ze wy nie wyslecie taxi. dlatego ze my nie chcemy.

aha. sądze ze to forum nie jest terenem wojny pomiedzy mną a szefami Yellow taxi. i nie zamierzam go zamieniać w pole walki.

Sadzicie ze łatwo jest napisać. Ale wiecie ze ja i tak to wszystko moge powiedzieć wam prosto w oczy nie zwarzając na osoby które bedą stały obok. tak jak miało to miejsce wczoraj.

chciałbym na koniec zapewnić osoby które czytają to forum. ze temat oszustwa ze strony Yellow zakończy sie jesli zamieszczą na forum pisemne przeprosiny nie mnie. oni wiedzą kogo.

z pozdrowieniami benek
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sabath
post wto, 16 paź 2007 - 13:23
Post #54


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 5
Dołączył: nie, 14 paź 07
Nr użytkownika: 834
Płeć: Kobieta
GG: 7244563 status gadu-gadu



CYTAT(benek @ wto, 16 paź 2007 - 11:08) *
Yellow Taxi zadam od ciebie pisemnych przeprosin ... nie dla mnie lecz dla mojej kobiety która stała w deszczu przez 20 minut w zimna noc.

została zwyzywana od xxxxx przez panie dyspozytorki po kolejnym telefonie do waszej kolporacji zeby zwrócić uwage na to ze taxi nie przyjechalo. nie chodzi tu o mnie bo ja mam to w duxxe.



BENCIU, nie bądź nie fair w stosunku do mnie, ja w życiu nie zwyzywałam twojej kobiety.
To co jest między tobą a szefostwem, dotyczy tylko was. Mnie do tego nie włączaj. Nie życzę sobie, aby ktokolwiek rzucał w moim kierunku fałszywe oskarżenia, "bejbe".
Go to the top of the page
 
+Quote Post
suszawryju
post wto, 16 paź 2007 - 14:47
Post #55


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 12
Dołączył: czw, 25 sty 07
Skąd: MDC
Nr użytkownika: 414
Płeć: Mężczyzna



Tanie brzydkie samochody te dacie.Taryfa co prawda bardzo niska,ale trochę przypałowo wysiadać z takiej żółtej brzydkiej taksy tongue.gif Jeloł na pewno podkupi w hu klientów,którzy do tych czas korzystali z usług innych korporacji.to tyle z mojej strony na temat jeloł.Ja tam czasem jeżdżę vivkom i tak też pozostanie.Pozdrawiam
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mały
post wto, 16 paź 2007 - 15:38
Post #56


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 221
Dołączył: pią, 15 gru 06
Skąd: Ujejsce City
Nr użytkownika: 370



A może Panowie taksówkarze założą własne forum, na którym będą się mieszać z błotem. Póki co wątek zrobił się mało konstruktywny dla przeciętnego mieszkańca DG. (Ale za to ilu przybyło nam zarejestrowanych członków forum)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
benek
post wto, 16 paź 2007 - 16:12
Post #57


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 6
Dołączył: wto, 16 paź 07
Skąd: Alejki
Nr użytkownika: 839
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(sabath @ wto, 16 paź 2007 - 13:23) *
BENCIU, nie bądź nie fair w stosunku do mnie, ja w życiu nie zwyzywałam twojej kobiety.
To co jest między tobą a szefostwem, dotyczy tylko was. Mnie do tego nie włączaj. Nie życzę sobie, aby ktokolwiek rzucał w moim kierunku fałszywe oskarżenia, "bejbe".



jesli nie jest prawda to co pisze i co próbóje wyjasnić od paru dni to stan oko w oko ze mną i osobą która została zwyzywana.

wiem czego żądam od Taxi Yellow i wiem ze zadać bede tego dalej.

piec minut temu dowiedziałem sie ze jeden z prezesów zakłada mi sprawe o cyt "pomówienie" jego osoby co do zaistnialego fakt.

Tonący brzytwy sie chyta. takie moje zdanie.

Nie przestane ZADAĆ OD TAXI YELLOW PRZEPROSIN.

jesli kogoś uraziłem wypowiadając sie w ten sposób o Yellow Taxi to przepraszam. Lecz moje zachowanie jest ukierunkwane na samą kolporacje Yellow a nie na postronne osoby.

z pozdrowieniami jak zawsze benek ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sabath
post wto, 16 paź 2007 - 16:36
Post #58


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 5
Dołączył: nie, 14 paź 07
Nr użytkownika: 834
Płeć: Kobieta
GG: 7244563 status gadu-gadu



Oko w oko to ja mogę stanąć z kimś równym sobie, bejbe.
Poza tym faktycznie - nie rób szamba z tego forum.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
camillo
post wto, 16 paź 2007 - 16:58
Post #59


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 107
Dołączył: nie, 16 wrz 07
Skąd: D.G Gołonóg
Nr użytkownika: 812
Płeć: Mężczyzna
GG: 7863501 status gadu-gadu



CYTAT(suszawryju @ wto, 16 paź 2007 - 14:47) *
Tanie brzydkie samochody te dacie.Taryfa co prawda bardzo niska,ale trochę przypałowo wysiadać z takiej żółtej brzydkiej taksy tongue.gif Jeloł na pewno podkupi w hu klientów,którzy do tych czas korzystali z usług innych korporacji.to tyle z mojej strony na temat jeloł.Ja tam czasem jeżdżę vivkom i tak też pozostanie.Pozdrawiam
może samochody tanie ale są wytrzymałe.A nie sądzę żeby było "obciachem" wysiadać z żółtej taxi,zważając na fakt na ilość zleceń i w weekendy czas oczekiwania na taksóweczkę.YELLOW ma wzięcie i nie sądzę zeby to szybko się zmieniło.A użytkownik benek brudy powinien prać gdzie indziej.

Ten post edytował camillo wto, 16 paź 2007 - 17:03
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post wto, 16 paź 2007 - 17:22
Post #60


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Kolejne posty nie związane z tematem a dotyczące waszych wzajemnych zatargów BĘDĄ USUWANE i rozdawane warny.
Chcecie dyskutować o taksówkach, porównywać taryfy itp. proszę bardzo ale na forum wybiegów osobistych nie będziemy tolerować bo nie o tym jest temat.

Ten post edytował kwintosz wto, 16 paź 2007 - 17:22


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post

18 Stron V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czwartek, 18 kwiecień 2024 - 17:41
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza