IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

33 Stron V  « < 29 30 31 32 33 >  
Reply to this topicStart new topic
> DG w mediach
:)
post czw, 10 wrz 2015 - 13:26
Post #601


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,106
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



CYTAT
naszemiasto.pl

Moja wina - powstaje u nas dobra komedia. Zobaczcie, kto gra i o co chodzi?

Dąbrowa Górnicza: W Zagłębiu, a także częściowo na Śląsku ma szanse powstać wyjątkowy film. To produkcja pod tytułem ?Moja wina?, która w założeniu ma być komedią, ale jak podkreślają twórcy, raczej czarną, ponieważ niejednokrotnie stanowi wierny obraz naszych czasów. Obecnie pomysłodawcy zbierają fundusze na realizację pełnometrażowej produkcji. Trwa również kompletowanie obsady.


Główny bohater to przeciętny pracownik administracji państwowej. Przekraczając próg ministerstwa, odsłania tajniki jego pracy, a co za tym idzie m.in. kulisy powstawania prawa i rozporządzeń. Jak przyznają twórcy jest to ciekawa opowieść o materializacji ludzkich myśli, ale i miłości tak wielkiej, że zmienia świat.

Scenariusz pełnego metrażu zebrał bardzo dobre recenzję. M.in. św. pamięci Sławomir Gołaszewski - filozof kultury, poeta, kompozytor, muzyk, dziennikarz i felietonista - określił historię, o której opowiada scenariusz, że to sztuka najwyższej próby. ? Zaścianek przekroczy granice Europy. Jestem przeświadczony, że ta produkcja odbije się szerokim echem ? stwierdził Sławomir Gołaszewski.

Główną rolę męską zagra Kazimierz Mazur. W roli Szefa zobaczymy Macieja Wilewskiego, natomiast w rolę Ministra wcieli się Grzegorz Stosz. Poza zawodowymi aktorami w filmie zobaczymy m.in.: Romana Kostrzewskiego - wokalistę grupy KAT, Alika Dzikiego - znanego z zespołu IZRAEL, utalentowanego kabareciarza z formacji DNO - Jarosława Cybę, oraz fotomodelkę - Annę Ederę Szemis.

Kompletowanie reszty obsady jest w trakcie. Producentem wykonawczym teasera, zwiastuna zapowiadającego to, co wydarzy się w filmie, jest duet filmowy OM Studio wraz z którym pomysłodawcy produkcji planują dalszą współpracę przy pełnym metrażu.

? Obecnie szukamy funduszy na realizację pełnometrażowej wersji tego filmowego pomysłu. Po to właśnie powstał zwiastun, by pokazać, że będzie to coś naprawdę intrygującego, a jednocześnie obrazującego naszą współczesną rzeczywistość. Do współpracy chcemy zaprosić m.in. Krystynę Tkacz, aktorkę, która wystąpiła m.in. w serialu ?Alternatywy 4?. Kompletujemy jeszcze obsadę. Do obsadzenia są jeszcze m.in. role matki i ojca głównego bohatera, a także wybranki jego serca ? przyznaje Pablo Maria Tkacz, pomysłodawczyni tej produkcji filmowej. ? Liczymy, że większość scen do pełnej produkcji uda się w 80 procentach zrealizować w Zagłębiu i na Śląsku. To właśnie tu mamy odpowiednie plenery, miejsca, jak choćby pustynie i jeziora, czy Pałac Kultury Zagłębia. Nie mniej jednak część zdjęć powstawałby na pewno w Warszawie. Mamy nadzieję, że uda nam się nasz projekt doprowadzić do szczęśliwego finału. Czekamy też na wsparcie, więc jeśli kogoś zainteresował scenariusz, zapraszamy do nas ? dodaje.

Zdjęcia do zwiastuna powstawały m.in. we wnętrzach Pałacu Kultury Zagłębia i Dąbrowie Górniczej, a partnerem tego projektu jest gmina Dąbrowa Górnicza. Sceny kręcone były także m.in. w escape roomie Houdini Games w Katowicach.

Więcej zdjęć i informacji znajdziecie na: https://www.facebook.com/mojawina.film



zdjęcia snf (51).gif http://dabrowagornicza.naszemiasto.pl/arty...,id,tm,zid.html


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post nie, 20 wrz 2015 - 16:32
Post #602


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,106
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



CYTAT
onet.pl

Rekordowa promocja Dąbrowy Górniczej dzięki Tour de Pologne i Skandia Maraton

Etap Tour de Pologne z metą w Dąbrowie Górniczej osiągnął najwyższą wartość medialną podczas tegorocznego wyścigu - poinformowali w niedzielę organizatorzy. Oznacza to, że miasto znalazło się w największej liczbie międzynarodowych przekazów medialnych - w telewizji, radiu, prasie i internecie.

Na rekordowy wynik wpływ miała m.in. kraksa w peletonie tuż przed finiszem, która wzbudziła zainteresowanie światowych mediów. - Takie kraksy są częścią kolarstwa. Najważniejsze, że etap był dobrze zabezpieczony, co podkreślali sami kolarze, a wypadek zdarzył się przez błąd jednego zawodnika. Efekt uboczny był taki, że Dąbrowa Górnicza osiągnęła jedną z najwyższych wartości medialnych, co wykazały nasze badania - powiedział prezes firmy Lang Team Adam Siluta.

Prezydent Dąbrowy Górniczej Zbigniew Podraza do dziś współczuje kolarzom, którzy poturbowali się w kraksie, ale z transmisji z Tour de Pologne pamięta też przyjemniejsze obrazki. - Po ujęciach z lotu ptaka otrzymałem wiele wiadomości z pytaniem, czy to na pewno jest Dąbrowa Górnicza. Ludzie byli zaskoczeni, jak piękne jest nasze miasto, jak dużo jest tu zieleni. Cieszy mnie ten pozytywny odbiór, bo był to duży wysiłek wielu mieszkańców, w tym 150 wolontariuszy - powiedział prezydent Podraza.

Dąbrowa Górnicza jest coraz mocniej kojarzona z kolarstwem, m.in. dzięki zawodom Skandia Maraton Lang Team. W sobotę odbyła się tu przedostatnia tegoroczna edycja tych wyścigów dla amatorów, a na starcie stanęło ponad tysiąc osób. - Wspaniałe jest to, że mamy tu cały przekrój wiekowy. Od "bąbelków" w wózeczkach, po wysportowanych "dziadziusiów". Cieszę się, że ci wszyscy rowerzyści mogą dobrze się bawić na naszych pięknych terenach zielonych nad jeziorami - podsumował prezydent Dąbrowy Górniczej.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
prezes
post wto, 13 paź 2015 - 17:34
Post #603


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 369
Dołączył: wto, 14 mar 06
Skąd: Łosień / Gołonóg
Nr użytkownika: 192
Płeć: Mężczyzna



teraz w TVP Info program "to jest temat" na żywo ze Strzemieszyc nt. opłaty adiacenckiej.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dave
post nie, 18 paź 2015 - 14:17
Post #604


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: FdZD
Postów: 946
Dołączył: śro, 31 sty 07
Skąd: D.G. Mydlice Północ
Nr użytkownika: 432
Płeć: Mężczyzna



A nie wie ktoś, kiedy będzie emitowana "Uwaga" TVN z tematem Dąbrowy Górniczej Ząbkowice i stacji?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leszek
post wto, 19 sty 2016 - 12:23
Post #605


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,974
Dołączył: sob, 01 kwi 06
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 197
Płeć: Mężczyzna
GG: 2519362 status gadu-gadu



Chyba tu pasuje najlepiej...

snf (51).gif

CYTAT
Dąbrowa Górnicza ma mobilną aplikację na tablety i smartfony
purz|19.01.2016 11:56



- Wiele miast już wcześniej zdecydowało się na opracowanie tego typu aplikacji. Dzisiaj do tego grona dołącza też Dąbrowa Górnicza i od razu wysoko podnosi poprzeczkę - mówi Damian Rutkowski, naczelnik wydziału promocji, kultury i sportu, odpowiedzialny za uruchomienie mobilnej aplikacji.



Przygotowana przez krakowską firmę Amistad aplikacja jest darmowa i można ją pobrać z Google Play i AppStore.

- Od początku mocno stawialiśmy na moduł tak zwanej rozszerzonej rzeczywistości - w aplikacji kryje się pod skrótem AR - który po uruchomieniu staje się wirtualnym przewodnikiem po Dąbrowie. Wystarczy skierować telefon bądź tablet w dowolnym kierunku, a na wyświetlaczu pokaże się informacja o miejscach lub instytucjach znajdujących się przed nami wraz z dokładną odległością - mówi Damian Rutkowski.

Tak jak na stronie internetowej miasta, tak i w mobilnej aplikacji można „na żywo” oglądać widok z kamer nad Pogorią III i w centrum miasta, wyszukać połączenia komunikacji miejskiej, poznać ciekawe miejsca oraz wydarzenia kulturalne i sportowe, a także przeczytać szczegółowe opisy tras spacerowych i rowerowych.

- Aplikacja została stworzona przede wszystkim z myślą o mieszkańcach, dlatego wspólnie z nimi chcemy ją modyfikować, aby była jeszcze bardziej użyteczna i pomocna - podkreśla Damian Rutkowski.

Naczelnik zachęca dąbrowian do wysyłania krótkich opisów miejsc i tras, których nie ma w aplikacji. Do miejsc należy dołączyć adres lub współrzędne geograficzne, a w przypadku tras pieszych i rowerowych również ślad trasy zapisany w pliku w formacie gpx.

Swoje wizytówki z opisami i zdjęciami (co najmniej 1 MB) na adres mzawadzki@dabrowa-gornicza.pl mogą wysyłać także przedstawiciele branży gastronomicznej i hotelarskiej. Maciej Zawadzki jest także osobą do kontaktu w sprawie aplikacji. Można się z nim kontaktować pod numerem 32 295 67 97.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rokko31
post wto, 19 sty 2016 - 19:38
Post #606


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 665
Dołączył: nie, 26 lis 06
Skąd: DG
Nr użytkownika: 337
Płeć: Mężczyzna



Jeden minus jak dla Mnie, nie ma aplikacji na Windows Mobile i nie mają zamiaru jej wprowadzić a nie lubię takiej dyskryminacji mieszkańców.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sebastian22
post wto, 19 sty 2016 - 19:54
Post #607


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,909
Dołączył: śro, 16 lis 05
Skąd: Gołonóg(czasami) Katowice (na stałe)
Nr użytkownika: 169
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(Rokko31 @ wto, 19 sty 2016 - 19:38) *
Jeden minus jak dla Mnie, nie ma aplikacji na Windows Mobile i nie mają zamiaru jej wprowadzić a nie lubię takiej dyskryminacji mieszkańców.

No dokladnie, masakra jakas angry.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vacu
post wto, 19 sty 2016 - 22:41
Post #608


Smokin' nigga
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,125
Dołączył: sob, 01 maj 04
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 85
Płeć: Mężczyzna
GG: 2275899 status gadu-gadu
Tlen: vacu status tlen



CYTAT(Rokko31 @ wto, 19 sty 2016 - 20:38) *
Jeden minus jak dla Mnie, nie ma aplikacji na Windows Mobile i nie mają zamiaru jej wprowadzić a nie lubię takiej dyskryminacji mieszkańców.

Według najnowszych danych jakie znalazłem Windows Phone ma... 2.5% udziału w rynku. A aplikacja kosztowałaby pewnie tyle co na Androida czy iOS. Trzeba gdzieś znaleźć złoty środek bo za chwilę mogą zaprotestować także użytkownicy Symbiana czy Blackberry. Zresztą giganci typu YT nie mają na te platforme aplikacji węc nic dziwnego, że i DG nie ma.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
xMarcinx
post wto, 19 sty 2016 - 23:20
Post #609


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,493
Dołączył: czw, 20 lis 08
Skąd: DG
Nr użytkownika: 2,576
Płeć: Mężczyzna



W Polsce WP ma duzo wiecej jak 2%, tez mnie boli brak zreszta dziwne ze robia apke zamiast strony ktora zadziala na kazdym systemie i nie ma takich problemow z prawami do zrodla i treściami wprowadzonymi do programu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vacu
post wto, 19 sty 2016 - 23:43
Post #610


Smokin' nigga
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,125
Dołączył: sob, 01 maj 04
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 85
Płeć: Mężczyzna
GG: 2275899 status gadu-gadu
Tlen: vacu status tlen



CYTAT(xMarcinx @ śro, 20 sty 2016 - 00:20) *
zreszta dziwne ze robia apke zamiast strony ktora zadziala na kazdym systemie i nie ma takich problemow z prawami do zrodla i treściami wprowadzonymi do programu.

A to już inny temat i z tym się zgadzam. Ciekawe ilu ludzi z tego będzie korzystać, no ja jakoś nie widzę potrzeby instalować na telefonie czegoś takiego. Jedyna sytuacja kiedy widziałem potrzebę taką to kiedy jechałem do jakiegoś dużego miasta z wieloma atrakcjami w celach turystycznych. No raczej to DG nie grozi. Zresztą piszą, że apka dla mieszkańców a głownie ma opisywać co gdzie jest, no raczej mieszkańcy to wiedzą i nie potrzebują przewodnika po swoim mieście. Troche tak to wygląda "wszyscy mają apkę, mam i ja". To już prędzej jakieś newsy, powiadomienia itp. ale właśnie do tego nie potrzeba apki. To trochę jak z tym WiFi, jak już zrobili to nikomu to niepotrzebne bo teraz w najtańszych planach jakiś pakiet danych jest. Więc w sumie pomysł niby dobry ale tak naprawdę nie wiadomo po co.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mawwm
post śro, 20 sty 2016 - 07:38
Post #611


kocham Moje Miasto
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 494
Dołączył: śro, 11 cze 08
Skąd: Bajba, Centrum, Gołonóg
Nr użytkownika: 1,335
Płeć: Mężczyzna



co ciekawe serwis www.dabrowa-gornicza.pl nie jest responsywny ale za to ma chińską wersję językową:

mamy:
-darmowe hotspoty do których wcześniej trzeba się zalogować (to trochę jak darmowa zupa na którą jednak trzeba wcześniej zdobyć talon)
- aplikację na smartfony. Dla kogo? Dla turystów? Ilu ich jest rocznie w D.G.? Zresztą jak piszą przedmówcy nie działa na wszystkich OS-ach (znowu darmowa zupa ale trzeba mieć swoją miskę i łyżkę, pardon pałeczki i miskę)
co jeszcze wymyślą Nasi Włodarze.
CYTAT
Swoje wizytówki z opisami i zdjęciami (co najmniej 1 MB) na adres mzawadzki@dabrowa-gornicza.pl mogą wysyłać także przedstawiciele branży gastronomicznej i hotelarskiej. ...

Pytam:
Dlaczego tylko tych dwu branż? Knajp i hoteli mamy tyle, że na palcach można zliczyć.
Ograniczenie wolności działalności gospodarczej?
Jeśli aplikacja ma służyć mieszkańcom Naszego Pięknego Miasta - to nie tędy droga.
Ja proponuję:
- Przychodnie lekarskie gdzie na wizytę nie trzeba czekać rok,
- Szewców u których można naprawić buty,
ech, długo można wymieniać.

Ten post edytował mawwm śro, 20 sty 2016 - 08:18


--------------------
Kto nie tworzy nic, ten tworzy chaos R.P. Feynman
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leszek
post śro, 20 sty 2016 - 08:40
Post #612


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,974
Dołączył: sob, 01 kwi 06
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 197
Płeć: Mężczyzna
GG: 2519362 status gadu-gadu



Z apkami na Windows już nieraz był problem (niedawno na przykład jakiś dąbrowianin larum grał w mediach, że nie ma windowsowej wersji aplikacji Galerii Katowickiej i nie może wziąć udziału w jakiejś tam promocji, więc się czuje obywatelem gorszej kategorii smile2.gif ) - kiedyś coś czytałem, że jednym z powodów jest architektura systemu (czy coś w tym stylu), nie moja broszka, nie wiem, czy to ma faktycznie znaczenie.
Polski udział w rynku to chyba około 15%, więc nie tak mało.
Co do samej apki - na razie rozbawiła mnie już na starcie, ponieważ - mimo, że najwyraźniej właśnie ją udostępnili, baza danych jest z października i od razu domaga się aktualizacji. Kamery działają, jak będę miał chwilę - sprawdzę, jak działa moduł komunikacji i map.
Z testami AR poczekam, aż będzie cieplej.

Ten post edytował Leszek śro, 20 sty 2016 - 08:41


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post śro, 20 sty 2016 - 11:33
Post #613


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,106
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



Też mam Windows Phone (niedługo Windows10 Mobile), więc mnie ominie.

Taką "rozszerzoną rzeczywistość" miałem wiele lat temu na pierwszej Lumii 800. Nazywało się to Nokia City Lens i ładnie działało w DG, właściwie były wszystkie POI w okolicy. Ale to bajer, żeby raz włączyć.



--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mały77
post śro, 20 sty 2016 - 16:49
Post #614


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,113
Dołączył: czw, 19 lis 09
Nr użytkownika: 3,566
Płeć: Mężczyzna



A ja uważam, że pomysł świetny i trafiony - cały czas narzekamy, że nie ma informacji o tym i o tamtym w jednym miejscu - teraz będzie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vacu
post śro, 20 sty 2016 - 22:31
Post #615


Smokin' nigga
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,125
Dołączył: sob, 01 maj 04
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 85
Płeć: Mężczyzna
GG: 2275899 status gadu-gadu
Tlen: vacu status tlen



CYTAT(mawwm @ śro, 20 sty 2016 - 08:38) *
Dlaczego tylko tych dwu branż? Knajp i hoteli mamy tyle, że na palcach można zliczyć.
Ograniczenie wolności działalności gospodarczej?
Jeśli aplikacja ma służyć mieszkańcom Naszego Pięknego Miasta - to nie tędy droga.
Ja proponuję:
- Przychodnie lekarskie gdzie na wizytę nie trzeba czekać rok,
- Szewców u których można naprawić buty,
ech, długo można wymieniać.

Tyle, że aplikacji, które mają te wszystkie informacje, łącznie z godzinami otwarcia, informacjami o obsłudze kart, parkingu itd. to jest w pierony w tym wiele darmowych a każdy telefon w jakieś podstawowe mapy wyposażony jest. W dodatku nie sądzę aby jakaś firma z przetargu zrobiła lepszą aplikację niż część z już istniejących, będzie brakować miejsc, aktualizacji lub będzie kosztować krocie, po co?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vacu
post śro, 11 maj 2016 - 23:52
Post #616


Smokin' nigga
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,125
Dołączył: sob, 01 maj 04
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 85
Płeć: Mężczyzna
GG: 2275899 status gadu-gadu
Tlen: vacu status tlen



Może nie o samym mieście ale jednak tematyka bliska:
CYTAT
Komisja Nadzoru Finansowego zdecydowała się na zawieszenie działalności Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo Kredytowej Arka z Dąbrowy Górniczej i skierowanie do sądu wniosku o jej upadłość.

Komisja Nadzoru Finansowego zdecydowała się na zawieszenie działalności Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo Kredytowej Arka z Dąbrowy Górniczej i skierowanie do sądu wniosku o jej upadłość.Zdjęcie ilustracyjne/
Powodem jest głęboka niewypłacalność i potężne straty. To już czwarta w tym roku Kasa, która kończy działalność. Od stycznia KNF zamknął już SKOK Jowisz, Polska i Kujawiak, a wcześniej także Kasy Wspólnota i Wołomin.

Upadek SKOK Arka oznacza, że prawie 20 tysięcy klientów traci dostęp do swoich oszczędności, na łączą kwotę niemal 100 milionów złotych.

Pieniądze za ok. 2 tygodnie zwróci im Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Każdy odzyska oszczędności do kwoty około 100 tysięcy euro na osobę, czyli około 440 tysięcy złotych.



Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/ekonomia/news-kolejny-...campaign=chrome
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leszek
post czw, 12 maj 2016 - 14:31
Post #617


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,974
Dołączył: sob, 01 kwi 06
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 197
Płeć: Mężczyzna
GG: 2519362 status gadu-gadu



Też mi niespodzianka, że kolejny SKOK upadł... Ciekawe, ile jeszcze zaliczy zgon.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rokko31
post czw, 12 maj 2016 - 21:10
Post #618


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 665
Dołączył: nie, 26 lis 06
Skąd: DG
Nr użytkownika: 337
Płeć: Mężczyzna



PiS-o komuna zaraz będzie otwierać nowe SKOK-i, toż to idealna pralnia pieniędzy PiS-owskich i nie tylko.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kamil_
post nie, 15 maj 2016 - 13:23
Post #619


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,385
Dołączył: pon, 13 sie 07
Nr użytkownika: 782
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(Rokko31 @ czw, 12 maj 2016 - 21:10) *
PiS-o komuna zaraz będzie otwierać nowe SKOK-i, toż to idealna pralnia pieniędzy PiS-owskich i nie tylko.


Jak masz jakieś dowody to leć do prokuratury. Jeśli nie to skończ pisać głupoty.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rokko31
post nie, 15 maj 2016 - 22:16
Post #620


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 665
Dołączył: nie, 26 lis 06
Skąd: DG
Nr użytkownika: 337
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(Kamil_ @ nie, 15 maj 2016 - 13:23) *
CYTAT(Rokko31 @ czw, 12 maj 2016 - 21:10) *
PiS-o komuna zaraz będzie otwierać nowe SKOK-i, toż to idealna pralnia pieniędzy PiS-owskich i nie tylko.


Jak masz jakieś dowody to leć do prokuratury. Jeśli nie to skończ pisać głupoty.

Wiem, wiem Kamil prawda boli, albo już zostałeś zmanipulowany przez PiS-o komunę i wszystko łykasz co powiedzą towarzysze z PiS. Każde dziecko Wie że SKOK-i to pralnie pieniędzy PiS-u.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

33 Stron V  « < 29 30 31 32 33 >
Reply to this topicStart new topic
4 Użytkowników czyta ten temat (4 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wtorek, 16 kwiecień 2024 - 06:39
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza