IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

2 Stron V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Internetowy Portal Miejski
kwintosz
post pią, 06 kwi 2007 - 16:59
Post #1


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Tak sobie myślę, przeglądając internet że Dąbrowa Górnicza nie ma żadnego portalu internetowego. Miasto 130 tys. i nie ma jednej strony gdzie można by znaleźć wszelkie informacje z miasta (poza naszym forum oczywiście biggrin.gif): artykuły prasowe, wiadomości, ogłoszenia. wink.gif Wiem że UM przymierzał/-a się do zmiany strony internetowej na taki właśnie portal. Obawiam się jednak tongue.gif czy w ogóle to nastąpi albo kiedy.. możemy czekać i czekać i czekać.. biggrin.gif Poza tym to będzie portal związany ściśle z UM. Czy uważacie że Dąbrowie jest potrzebny tego rodzaju portal??

Może byśmy podjęli działania aby takowy portal uruchomić?? cool.gif Albo przynajmniej zachęcić kogoś by taki portal powstał. Może znaleźli by się chętni, którzy chcieli by to pociągnąć, pisać i redagować artykuły i przede wszystkim stworzyć to od podstaw? Co o tym sądzicie?? unsure.gif

Ten post edytował kwintosz pią, 06 kwi 2007 - 17:01


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post pią, 06 kwi 2007 - 19:45
Post #2


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



tez juz o tym kiedys na forum pisalem - w porownaniu do sosnowca gdzie takich portali miejskich jest kilka (!!!) to u nas bieda - chocby jakas wioseczka gdzie mieszka pare set ludzi i tyle..

mozemy sie poszczycic tylko forum (co mozemy wlascicielowi strony no i tez nam samym pogratulowac) i stroną pana Darka Nowaka.

Ja bym byl chetny uczestniczenia w takim projekcie - zalozenia portalu dabrowskiego - juz kiedys pisalem o naszym wlasnym biuletynie - cos na ksztalt mini PD - ktorego sam pomysl rzucil Mary Cha - jednak z braku odzewu no i mojego wlasnego czasu ostatnio pomysl utknol w martwym punkcie.

Ale moze cos by sie ruszylo w temaci portalu miejskiego - na razie samo przeklejanie newsow a z czasem wlasne artykulu.
Graficznie z poczatkiem moze byc biednie ale wraz z uplywem czasu kazdy z nas by sie poduczyl i bysmy dopracowywali portal - sam mam slaba wiedze z tego tematu ale chetnie sie doszkole i rozwine takze w tym kierunku.

licza sie checi - reszta sama przyjdzie!!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dave
post sob, 07 kwi 2007 - 14:41
Post #3


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: FdZD
Postów: 945
Dołączył: śro, 31 sty 07
Skąd: D.G. Mydlice Północ
Nr użytkownika: 432
Płeć: Mężczyzna



Ale czy obecna strona Dąbrowy Górniczej nie wystarczy? Przecież tam też są rózne informacje, linki, ogłoszenia w miarę na bieżąco aktualizowane. Ale oczywiście miło by było widzieć więcej stron o D.G. :)

PS. A kto jest właścicielem (tudzież założycielem) tej strony forum? :>
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post sob, 07 kwi 2007 - 14:48
Post #4


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



kwasny jesli sie nie myle


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post sob, 07 kwi 2007 - 14:56
Post #5


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Ja bym bardzo chętnie się w takie przedsięwzięcie włączył w miarę dostępnego czasu i umiejętności. biggrin.gif
Myślę że Dąbrowie przydałby się prawdziwy portal miejski.

Dave strona UM swoją drogą fajnie że jest. Choć też co do jej jakości można mieć kilka uwag. rolleyes.gif Są tam podawane różnego rodzaju informacje ale tych informacji jest mało, nie dotyczą one także problemów miasta czy samego życia w nim. wink.gif Stąd też fajnie by było stworzyć portal gdzie można by znaleźć informacje zamieszczane w gazetach, artykuły - nas prawdziwych mieszkańców, którzy dzień w dzień napotykają różne problemy czy mają spostrzeżenia. smile.gif Informację o imprezach kulturalnych, ciekawostkach itd. Nasze forum jest kopalnią wiedzy o mieście, dlaczego by tego także nie wykorzystać? cool.gif

Portal miejski to jednak nie forum, informacje są podawane w innej formie, najczęściej łatwiej dostępnej. Nie wszyscy mają ochotę i lubią śledzić fora dyskusyjne. wink.gif A oprócz zaglebie.info (bardziej skupiony na wiadomościach z całego regionu) i dabrowa.naszemiasto.pl (typowa strona gazety) nie ma innej strony gdzie są informacje z miasta. Jak widać po rosnącej liczbie użytkowników forum, jest taka potrzeba na przekazywanie różnego rodzaju informacji o mieście.

Co do postów poprzednika, właścicielem forum jest kwasny i to dzięki niemu mamy jakiekolwiek dąbrowskie forum..
Pozdrawiam

Ten post edytował kwintosz sob, 07 kwi 2007 - 14:57


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post wto, 08 maj 2007 - 17:30
Post #6


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Mod: Posty skopiowane z tymczasowego forum, które działało podczas awarii tegoż forum..

QUOTE(kwintosz @ Apr 5 2007, 15:16 ) *
Osobiście chciałbym się zaangażować, i to już jest pewne w budowę portalu miejskiego. Ktoś musi to głośno powiedzieć. Taka propozycja padła już na forum i myślę że warto ją wcielić w życie. Z tego co wiem Hator także byłby chętny bo kiedyś w rozmowie ten temat się pojawił. Jeśli ktoś miałby ochotę pomóc, podzielić się swoją wiedzą, doświadczeniami to zapraszam. Piszcie na PW lub na forum. Myślę że wspólnymi siłami moglibyśmy to rozwinąć. Na początek to nie musi być coś super eleganckiego i nowoczesnego. A DG przydałoby się taki portal z prawdziwego zdarzenia. Wiadomości, relacje, artykuły, fotorelacje, opisy itp.. Chciałbym nawiązać kontakt bliższy z krawcem (mam nadzieję że to się uda - ostatnio mało czasu było więc jeszcze tego nie zrobiłem, choć kontakt mam) i skorzystać z jego doświadczenia w prowadzeniu zaglebie.info W końcu świetną robotę wykonuje i znając jego zapał może mógłby nam pomóc.


QUOTE(Sebastian22 @ Apr 5 2007, 15:16 ) *
Co do portalu miejskiego to pomysl bardzo dobry - oczywiscie tez moglbym cos tam czasem napisac jesli mialbym taka mozliwosc.


QUOTE(Krawiec @ Apr 5 2007, 15:16 ) *
@ kwintosz

Służę radą, a nawet czymś więcej

Najpierw jednak niech się ta sprawa z Kwaśnym wyjaśni.


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dave
post śro, 09 maj 2007 - 01:11
Post #7


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: FdZD
Postów: 945
Dołączył: śro, 31 sty 07
Skąd: D.G. Mydlice Północ
Nr użytkownika: 432
Płeć: Mężczyzna



Ja też służę pomocą jakby co ;-)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
syzio
post czw, 10 maj 2007 - 18:24
Post #8


Dąbrowa G
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 626
Dołączył: wto, 15 lis 05
Skąd: Londyn
Nr użytkownika: 168
Płeć: Mężczyzna
GG: 3563765 status gadu-gadu
Skype: syzio0 status skype



QUOTE(Dave @ May 9 2007, 1:11 ) *
Ja też służę pomocą jakby co ;-)


Ja także :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post czw, 10 maj 2007 - 18:57
Post #9


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Aby zacząć o czymkolwiek myśleć, to trzeba znaleźć kogoś, lub dostać-znaleźć gotowe i samemu przerobić całą szatę graficzną, bazę danych itp. a więc czysto techniczne rzeczy. Wykup serwera czy domeny jest sprawą najprostszą i bezproblemową raczej (szkoda tylko ze adresy dabrowa-gornicza.*** czy dg.*** są zajęte).
Rozmawiałem trochę z Krawcem i z tego co wiem, niestety stworzenie naprawdę profesjonalnego portalu (takiego jak ZI) niestety sporo kosztuje, zarówno czasu jak i pieniędzy. Ale myślę, że jakbyśmy poważnie w kilka osób do tego podeszli, podzieliłby się z nami swoimi doświadczeniami, które nabył przy ZI. Logicznym jest że rozpoczynając działalność nie będzie to nic wspaniałego, ale myślę jednak że "domowymi" sposobami dałoby radę coś takiego stworzyć. Stron z wiadomościami z DG, informacjami, artykułami, w sieci jest jak kot napłakał. Czy jest na forum ktoś kto wiedziałby jak się do spraw czysto technicznych zabrać?
Pzdr


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post czw, 10 maj 2007 - 19:21
Post #10


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



a dlaczego nowa domena?

wystarczy sie tu dogadac z Kwasnym a sama domena jest ze zrzutki.

Nie ma problemu - mozna zintegrowac portal z forum i na jednej domenie!

Jest wiele darmowych CMSow. wystarczy znalezc jakis fajny i nowoczesny i poswiecic czas na dostosowanie i juz smile.gif Nic nadzwyczajnego.
Zalezy jak scisle chcielibysmy zintegrowac bo wiadomo ze bardzo scisle integruje sie niewiele ale nie musimy zwnou integrowac a wystarczy nawet fajnie zlinkowac smile.gif
Jest w czym wybierac a przykladowo np http://www.joomla.pl/ , Mkportal i wiele innych.
Zobabczcie co mozna zrobic z Joomla - sa setki szablonow - http://joomla.pl/demo/index.php?option=com...mp;limitstart=1
Najwiekszym problemem to bylby wybor odpowiedniego szablonu do przerobki bo sa dziesiatki stron z nimi np tu jest ponad 1600 biggrin.gif trudno to przejrzec - ten sie nazywa dg portal hehe http://www.joomlademo.de/index.php?mos_cha...plate=dg_portal
http://www.joomlademo.de/index.php?option=...ge&Itemid=1
http://www.joomlademo.de/index.php?mos_cha...ate=ii_business
to sa dema - kilka przykladow z brzegu - macie tam rozwijana liste i potem "auswachlen" biggrin.gif
http://www.joomlademo.de/index.php?mos_cha...plate=very-gray
http://www.joomlademo.de/index.php?mos_cha...ate=greenleaves



Jesli znalazlbym czas to nie ma problemu (oczywiscie musialbym miec pelny dostep do serwera a Kwasny na koncie ma jeszcze cos innego chyba ze sie porozumiemy na przenosiny i skorzystamy z darmowych propozycji albo z czym trudniej znowu zrzutka :/) moge pomoc ale najlepiej nie rozdzielac go calkim od forum - niech domena zostanie


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vacu
post czw, 10 maj 2007 - 20:43
Post #11


Smokin' nigga
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,125
Dołączył: sob, 01 maj 04
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 85
Płeć: Mężczyzna
GG: 2275899 status gadu-gadu
Tlen: vacu status tlen



QUOTE(:) @ May 10 2007, 17:21 ) *
(...)Jest w czym wybierać a przykładowo np http://www.joomla.pl/ , Mkportal i wiele innych.

O Joomla nie słyszałem zbyt wiele dobrego choć kilka stron z niego korzysta. Za to słyszałem dużo dobrego o ezPublish, Mambo i PHP Fusion (w tej kolejności). Z tym, że sam testowałem tylko PHP Nuke (nie polecam;)) po czym stwierdziłem, że sam sobie coś takiego napiszę tongue.gif czego dokonałem (oczywiście w znaaaacznie uboższej formie i ze znaaacznie mniejszymi możliwościami ale do moich potrzeb wystarczyło biggrin.gif )

Sam bym pomógł bardzo chętnie tylko raz, że ostatnio rzadko jestem w mieście to o newsy by było ciężko sad.gif natomiast na pomoc 'techniczną' wolę się nie deklarować z braku czasu (nie ma sensu najpierw się zgłaszać aby później poświęcić kilka godzin w miesiącu) sad.gif aczkolwiek w razie czego chętnie służę pomocą w wolnej chwili...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post czw, 10 maj 2007 - 21:00
Post #12


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



QUOTE(vacu @ May 10 2007, 20:43 ) *
O Joomla nie słyszałem zbyt wiele dobrego choć kilka stron z niego korzysta. Za to słyszałem dużo dobrego o ezPublish, Mambo i PHP Fusion (w tej kolejności).


Tylko ze Joomla jest rozwinieciem Mambo, ktory zatrzymal sie prawie w miejscu. Byl jakis konflikt licencyjny i projekt sie rozpadl - Joomla sie rozwija i ma wielkie plany, a Mambo prawie stoi


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post czw, 10 maj 2007 - 21:08
Post #13


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



W końcu się coś ruszyło.. A ja jednak byłbym za portalem coś w stylu zaglebie.info tyle ze tylko o naszym mieście (ah gdyby jeszcze tak profesjonalnie zrobiony) A więc nie powiązane z forum, co najwyżej współpracujące z nim. A więc osobną domenę.. (nie podam adresu póki co o jakim myśle ale coś by się wybrało) Zresztą koszt serwera + domeny choćby wyszedł ok 100 zł na rok, to i tak to nie jest jakaś kosmiczna kwota. Poza tym jest jeszcze www.dg.pl na którym nic nie ma.. może dałoby rade znaleźć właściciela.

Myślałem by portal pełnił funkcję informacyjną: newsy, wiadomości, relacje, opisy, przewodniki itp.. Od dyskusji mamy forum. Ja niestety doświadczenia w tworzeniu takich rzeczy nie mam, ale oczywiście w miarę możliwości i umiejętności jestem gotów się w to zaangażować. Oczywiście praca przy takim portalu na pewno zajmowałaby sporo czasu.. ale myślę że warto.

Co do tych gotowych projektów to może i faktycznie by się coś wybrało. Tyle tylko, czy to się nadaje na taki serwis jak portal miejski. Gdzie informacje są pogrupowane tematycznie, newsy pojawiają się na głównej stronie, wszędzie łatwo dotrzeć i wszystko jest widoczne. Poza tym musi być miejsce na reklamy stron współpracujących czy możliwych reklamodawców.

Niestety nie wiem jak takie serwisy wyglądają od strony technicznej, wtedy łatwiej byłoby coś znaleźć na necie bo myślę że jest tego na pewno sporo.


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post czw, 10 maj 2007 - 21:17
Post #14


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



ale czemu chcesz osobna domene???
dabrowa-gornicza.org jest zla?

oczywiscie sa to tylko szablony i wszystko trzeba sobie samemu dostosowac


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vacu
post czw, 10 maj 2007 - 21:26
Post #15


Smokin' nigga
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,125
Dołączył: sob, 01 maj 04
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 85
Płeć: Mężczyzna
GG: 2275899 status gadu-gadu
Tlen: vacu status tlen



: ): Możliwe, odkąd sam sobie umiem zrobić co mi potrzeba to nie siedzę w tym temacie, napisałem tylko co kiedyś tam czytałem w necie wink.gif

kwintosz: z moich obserwacji wynika, że nie jest łatwo zrobić portal w oparciu o forum, o wiele łatwiej jest w drugą stronę. Po prostu forumowicze przyzwyczajeni są do pewnej formuły a po co zmieniać coś co jest dobre - tak mi się wydaje (a znam dobrze dwa przypadki takich vortali - w obu nie odniosły takiego sukcesu jaki mogłyby i jakiego oczekiwano wkładając masę energii a i pieniążki)? Dlatego IMHO jednak portal powinien albo ściśle współgrać z forum albo zupełnie się od niego odciąć.

Co do skryptu to o wiele lepiej oczywiście byłoby zrobić własnego CMS'a (ZI ma chyba własnego nie?) tyle, że to wymaga ogromu pracy. Wiem, bo sam sobie kiedyś takiego właśnie minicms'a zrobiłem i poświęciłem na to masę czasu a mimo tego nadaje się właściwie tylko do moich celów (ograniczona funkcjonalność, brak wodotrysków typu edytor wysiwyg czy rozbudowany panel admina itp.)
Natomiast gotowe "CMS'y" są już na tyle funcjonalne, że można na nich zrobić od strony domowej po portal newsowy - możliwości jest cała masa i co ważne - można skupić się na treści a ew. potem myśleć nad własnym silnikiem wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post czw, 10 maj 2007 - 21:27
Post #16


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Nie jest zła. Wręcz jest bardzo dobra, skoro oficjalny adres stron UM jest jej bliski. Ale oczywiście to jest kwestia dogadania się.. Nie będę murem stał za tą opcją. biggrin.gif bo nieststy lepszego adresu chyba już nie ma. Po prostu wydaje mi się że forum powinno mieć swój adres a portal swój.. smile.gif

Wracając do sprawy serwera smile.gif , to forum już korzysta z uprzejmości kwasnego. Po prostu musi być tak że osoby odpowiedzialne za portal zawsze muszą mieć dostęp do serwera a jak było z forum wiemy.. Co innego gdyby sam kwasny chciał się w to zaangażować, ale skoro on siedzi w UK a jednak praca nad portalem musiałaby odbywać się systematycznie i może nawet codziennie. Poza tym tak teraz sobie myślę, kiedyś padały propozycje darmowego hostingu proponowanego przez kogoś, może warto odświeżyć tą propozycję i zapytać czy aby nie byłaby ona aktualna na taki serwis miejski.

Jak już pisałem, sprawa hostingu i domeny to rzecz najprostsza. Najpierw trzeba mieć gotowy portal by pokazać go światu.. i w tym widziałbym główną trudność.. ale oczywiście do przejścia.. biggrin.gif


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post czw, 10 maj 2007 - 21:37
Post #17


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



obecna domene mozna dac na portal a forum np na forum.dabrowa-gornicza.org i nie trzeba kupowac drugiej.
Nie ma sie co odcinac od tego co najcenniejsze - uzytkownikow i tworzyc zupelnie cos nowego. Tak latwiej bedzie sie promowac.

szkoda ze Kwasnego nie ma ale wroci smile.gif
I trzeba wtedy ustalic co z serwerem. Obecnie z panelu admina nie moge robic zadnych wiekszych modyfikacji forum bo to tylko z serwera.
Jak bedzie dostep do serwera to mozna dzialac z portalem.
A jakby sie naprawde udalo cos stworzyc to moze uda sie tez zdobyc jakies grosze z reklamy i wszystko sie jakos utrzyma albo mozna bedzie mniej doplacac - z tym ze to juz rejestrowanie dzialalnosci ehm. Chyba ze reklamy Google ale to mamy i tak za maly ruch chociaz widzialem stronki o wiele mniejsze ktore ja maja heh.
Co do darmowego serwera to mielsimy propozycje miedzy innymi z of.pl - pewnie w zamian za baner jak na dabrowa.pl.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post czw, 10 maj 2007 - 21:47
Post #18


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Czekać, czekać.. ale po co.. czekaliśmy miesiąc na forum, jeszcze Ci mało? tongue.gif
Ja chciałbym już działać już.. Jak już się za coś zabierać to porządnie.

A jeśli mogę wiedzieć, jak wyobrażalibyście sobie taką symbiozę pomiędzy portalem a forum. Jakby wg Was to miało wyglądać by miało sens??

Chyba istnieje opcja aby forum i portal stały na osobnym serwerze? Poza tym jak już powiedziałem kwestia adresu nie jest póki co aż tak ważna a i mając serwer już teraz można zacząć działać, a po dogadaniu się ustalić adresy aby forum i portal były powiązane nim.

Ten post edytował kwintosz czw, 10 maj 2007 - 21:48


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Krawiec
post pią, 11 maj 2007 - 03:18
Post #19


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 312
Dołączył: sob, 13 wrz 03
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie (Sosnowiec)
Nr użytkownika: 21



Rozmawiałem wczoraj z Kwaśnym na temat wyciągnięcia najnowszych tematów z forum DG na stronę główną zi - tak jak ma forum Sosnowca. Niestety Kwaśny musi poukładać sobie sprawy i ma naprawdę mało czasu żeby teraz zajmować się forum. Jak tylko znajdzie czas spróbujemy to zrealizować.

Jeśli chodzi o wortal DG to przedstawiłem swoją koncepcję Hatorowi. Może trzeba się spotkać w szerszym gronie?

Ten post edytował Krawiec pią, 11 maj 2007 - 03:21


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post sob, 12 maj 2007 - 17:45
Post #20


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



ja bym wolal sie ugadac na jakis termin i porozmawiac osobiscie bo pisanie post po poscie nic konkretnego nie daje a rozmowa "w 4 oczy" to juz inaczej wyglada.

z mojej streony (tak jak juz mowilem) chetnie bym sie za to wziol ale dopiero od lipca bo poki co to na nic nie mam czasu -zreszta i tak zanim sie konkretnie ugadamy, podejmiemy decyzje to minie tez czasu.

moze ustalmy chociaz jakies ogolu ktore poruszylibysmy na spotkaniu?
dla mnie to wyglada nast
1) domena (sa jeszcze domeny na dg - ale mala liczba) i serwer (kwasny? wspolpraca z of.pl biggrin.gif? a moze na serwerze zaglebie info?)
2) wyglad graficzny (tworzenie od nowa ?- ale kto to zrobi..., pomoc krawca? moze gotowe szablony a z czasem nasze wlasne "tfurcze" biggrin.gif inwencje)
3) wspolpraca/powiazanie z forum
4) czy to ma byc przeklejanie newsow? czy moze wlasny art? kto ma to pisac? kto by mogl latac od czasu do czasu porozmawiac z kims waznym czy do um? itp)
5) kto naprawde moglby i chcialby to robic (bo z reguly wiadomo jak jest: wszyscy chetni ale jak co do czego to ... nie amm czasu, nie mam kasy, nie mam tego i siamtego i wogole)

to sa wstepne kwestie (pewnie i tak poruszylem tylko mala ich czesc bo sie na tym nie znam - jeszcze biggrin.gif) a kazda z tych kwestii pewnie jest tak skomplikowana ze oooooooo

wiec co ze spotkaniem?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stron V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
4 Użytkowników czyta ten temat (4 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czwartek, 28 marzec 2024 - 09:48
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza