IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

 
Reply to this topicStart new topic
> INERNET - rozrywka czy choroba ??
Master
post śro, 10 wrz 2003 - 22:54
Post #1


FdZD
******

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 1,390
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 5
Płeć: Mężczyzna



Jakie macie zdanie na ten temat, bo przyznam , ze u mnie choroba postĘpuje, siedze w kazdej wolnej chwili. I tak od wiosny, ehh. Ale jest inny plus tego. PrzestaŁem oglĄdaĆ telewizje. Tylko jakies wiadomosci fakty regularnie, zadnych seriali , tok szoŁow i innych gŁupot. ZamieniŁem telewizor na monitor. Ale robi sie to niebezpieczne.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rafi
post czw, 11 wrz 2003 - 20:23
Post #2


Rafi
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 802
Dołączył: pon, 25 sie 03
Skąd: DG City
Nr użytkownika: 15



Ja po prostu uwazam, ze jest to codziennosc. Zyjemy w XXI wieku, w dobie informatyki. Internet jest medium, dzieki ktoremu mozna byc stale na biezaca z otaczajaca nas rzeczywistoscia. Ja osobiscie nie wyobrazam sobie sytuacji, ze nie moglbym szukac informacji potrzebnych mi na studia w internecie. fakt, mozna czasami sie zapomniec i spedzic w internecie caly dzien (kilka lat temu bylo to u mnie norma - wiadomo, nowosc). Teraz podchodze do internetu bardziej jak do zrodla informacji, jak rozrywki. Absolutnie nie powoduje on u nnie yakze zatracenia poczucia rzeczywistosci. Kiedys narzekano, ze ksiazki alienuja od zycia codziennego, teraz to sie mowi o internecie, a za kilka lat? Wiadomo postep...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rafi
post czw, 11 wrz 2003 - 20:27
Post #3


Rafi
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 802
Dołączył: pon, 25 sie 03
Skąd: DG City
Nr użytkownika: 15



Oppps...chyba za bardzo sie wczulem w temat wink.gif Reasumujac: Internet jest COOL :14: ohmy.gifk:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jashi
post czw, 11 wrz 2003 - 22:41
Post #4


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 162
Dołączył: wto, 19 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza (CENTER)
Nr użytkownika: 9



Te klocek ty siĘweĹş lepiej za naukĘ, ino siedzisz przed tym kompem...


--------------------
Naprzód do walki o wysokie urodzaje, o rozkwit rolnictwa ! Do walki o szczęście i dobrobyt narodu !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Misiek
post śro, 24 wrz 2003 - 19:23
Post #5


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 500
Dołączył: czw, 04 wrz 03
Skąd: DG - Reden
Nr użytkownika: 19



U mnie choroba ostro postĘpuje. Przez ostatnie 3 dni siedzĘna maxa, tyle ile wytrzymujĘ. OczywiŚcie maŁe przerwy robiĘ, w końcu trzeba jeŚĆ :)))


--------------------
Ten kraj to jest po prostu Polska
W tym kraju możesz ukraść, nigdy dostać
Odwrócony do góry nogami raj
Ten kraj, ten kraj, ten kraj ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Misiek
post pią, 26 wrz 2003 - 20:56
Post #6


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 500
Dołączył: czw, 04 wrz 03
Skąd: DG - Reden
Nr użytkownika: 19



Zdaniem naukowcÓw.

UniwersalnĄ definicjĘuzaleŻnienia zawiera tzw. miĘdzynarodowa klasyfikacja ICD-10, stosowana przez psychiatrÓw w wiĘkszoŚci państw Świata. MoŻna jĄ dopasowaĆ takŻe do warunkÓw internetowych.

- Silna potrzeba korzystania ze Środka uzaleŻniajĄcego i trudnoŚci w kontrolowaniu tego zachowania (internauta korzysta z sieci przy byle okazji albo zupeŁnie bez powodu, przesiadujĄc w niej dŁuŻej, niŻ naprawdĘpotrzebuje).

- Uporczywe korzystanie ze Środka uzaleŻniajĄcego mimo szkodliwych nastĘpstw z tego wynikajĄcych (np. rosnĄcych rachunkÓw telefonicznych).

- PrzedkŁadanie korzystania ze Środka uzaleŻniajĄcego ponad inne zajĘcia i zobowiĄzania (Internet zastĘpuje normalne kontakty miĘdzyludzkie, powoduje zaniedbywanie pracy, rodziny itd.).

- ZwiĘkszona tolerancja (internauta moŻe coraz dŁuŻej przesiadywaĆ przy komputerze bez zmĘczenia czy znudzenia).

- MoŻe teŻ wystĘpowaĆ zespÓŁ abstynencyjny (naŁogowiec pozbawiony dostĘpu do sieci Ĺşle siĘczuje, jest podenerwowany itd.).



To fragment artykuŁu, ktÓry ukazaŁ siĘjakiŚ czas temu w Gazecie Wyborczej. Co wy na to ???
Klocek, czy widzisz u siebie jakieŚ objawy ??? :)))


--------------------
Ten kraj to jest po prostu Polska
W tym kraju możesz ukraść, nigdy dostać
Odwrócony do góry nogami raj
Ten kraj, ten kraj, ten kraj ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jashi
post sob, 27 wrz 2003 - 15:20
Post #7


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 162
Dołączył: wto, 19 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza (CENTER)
Nr użytkownika: 9



Mnie to raczej nie grozi. Przynajmniej tak myŚlĘ. Kiedys siedziaŁem na necie non toper, a tera sprawdzam poczte, poczytam oneta, wejde na forum D.G,
poplotĘbzdyry na gg i tyle. ChociaŻ przyznam, Że nie wyobraŻam sobie sytuacji kiedy nie mam neta. Pustka jakaŚ by wstĄpiŁa w mojĄ duszĘ
(co ja pierdole...).


ps. Klocek ty siĘpilnuj z tym netem bo cholera bedziesz uzaleŻniony od kolejnej rzeczy, a gŁowie miasta nie wypada tyle naŁogÓw


--------------------
Naprzód do walki o wysokie urodzaje, o rozkwit rolnictwa ! Do walki o szczęście i dobrobyt narodu !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hator
post pon, 29 wrz 2003 - 00:29
Post #8


FdZD
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 1,433
Dołączył: pią, 08 sie 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 6
Płeć: Mężczyzna



U mnie tak samo jak z Jashim - poczta, forum, smski do dziewczyny z bramki (za friko :4: ), godzinke pograc i lulu.
Czasami jeszcze moze obejrze jaki film albo Futurame - tak dla rozrywki.
PS pamietajcie o klikaniu na pajacyka i na stronie polskiego serca.
WWW.POLSKIESERCE.PL
WWW.PAJACYK.PL


PS prosba do admina - mona by zrobic jaki odsylacz na glownej stronie do tychze stron bo niektorym leniom :) wstukac kilku literek na klawiaturze sie nie chce - W S T Y D !!!!!!!!!!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ania
post pon, 29 wrz 2003 - 10:02
Post #9


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 39
Dołączył: pon, 29 wrz 03
Nr użytkownika: 23



MoŻe nie powinnam siĘprzyznawaĆ publicznie (pozdrowienia dla monitorujĄcych ruch w sieci w mojej firmie), ale ja w internecie siedzĘgŁÓwnie w pracy. Taki zawÓd - jak siĘnic nie dzieje, to pÓŁ dnia mogĘsiĘpatrzeĆ w sufit - jak zacznie, to nie wiem w co rĘce wŁoŻyĆ.

W domu zaglĄdam do sieci tylko czasami, ale z reguŁy brak mi na to czasu. No i po 12 godzinach w pracy mam doŚĆ ;-)

Ania
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MayQ
post wto, 30 wrz 2003 - 02:11
Post #10


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 36
Dołączył: śro, 20 sie 03
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 10



No widzicie tak to jest. CzŁowiek nie docenia tego co ma puki mu nie zabraknie. Jak nie miaŁem telefonu to nie potrzebowaŁem a jak mam to sie przydajeŁ. Tak samo z netem, jak jest to spoko ale jak go nie ma bo jakas konserwacja czy coŚ to czŁwoieka szlak trafia. Dopiero w tedy sobie uŚwiadamiam, Że jednak tego brakuje sad.gif Bo tak to jest, jak nie wiesz co to, to ci nie potrzebne a jak jest to nagle kapa. Poczta, GG, Forum,Esy, Wplf, Medal, czasmi radio itd...awet moja sostra sie wkrĘciŁa bounce i siedzi jak nakrĘcona......hmmm trzeba haŁo zmieniĆ na kompa :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: niedziela, 19 maja 2024 - 04:11
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza