IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

11 Stron V  « < 7 8 9 10 11 >  
Closed TopicStart new topic
> U siebie - wszystko o meczach, rozegranych w hali "Centrum" sezon 2008/2009
Joka
post śro, 25 lut 2009 - 20:26
Post #161


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 186
Dołączył: śro, 30 lip 08
Skąd: 41-300
Nr użytkownika: 1,389
Płeć: Kobieta



mimo wszystko jeden z lepszych meczy, tylko skuteczności zabrakło, ale cóż to były za bloki ! biggrin.gif
super doping:)


--------------------
Można wyrwać człowieka z Dąbrowy, ale nie Dąbrowę z człowieka.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lui
post śro, 25 lut 2009 - 20:42
Post #162


Klub.Kibica #020
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 779
Dołączył: czw, 27 gru 07
Skąd: Dąbrowa Górnicza Manhattan :)
Nr użytkownika: 995
Płeć: Mężczyzna
GG: 5955911 status gadu-gadu



ehh szkoda meczu szczególnie, że chłopaki odrobili dużą stratę i wyszli bodajże na pięcio punktową przewagę..W Krośnie zabrakło 1 puktu a u nas 3 :/
A czy doping najlepszy to niewiem bo słyszałem tylko kibiców z Krosna.. tongue.gif


--------------------
"Płacz na treningu, śmiej się podczas meczu"

Galeria MKS Dąbrowa Górnicza




14679[33]
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sabonis
post śro, 25 lut 2009 - 20:52
Post #163


MKS - pozytywny tryb życia
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 137
Dołączył: pią, 03 paź 08
Skąd: Sosnowiec
Nr użytkownika: 1,590
Płeć: Mężczyzna



Może dopingu niech nie komentują ludzie, którzy nie brali w nim udziału. Zainteresowani owszem (Ci którzy się udzielali, albo ci którym już blizej na tamten świat i z racji tego nie pomagali). Reszta mogła szanowne usta otworzyć albo chociaż rąk użyć. Wtedy byłyby podstawy do krytykowania.
Poza tym nikt nie zwrócił uwagi na to kto w KK Krosna był. Sami dorośli faceci, po mutacji z donośnym głosem. U nas mutację przeszły z 3 osoby. Cud, że nikt się nie zniechęca z meczu na mecz i dalej robimy swoje.
Takie jest moja wersja i będę się jej trzymał ;]

Co do meczu - była walka, dobry mecz. Zabrakło konsekwencji w utrzymaniu tej 5 punktowej przewagi którą mieliśmy. Moim zdaniem było dobrze.
I szacun dla Kibiców Krosna, którzy mimo środka tygodnia przyjechali i dopingowali swoich wink.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wezu_91
post śro, 25 lut 2009 - 20:56
Post #164


KK #14
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 161
Dołączył: wto, 27 lis 07
Nr użytkownika: 909
Płeć: Mężczyzna
GG: 6421403 status gadu-gadu



Lui nie przesadzaj. Siedziałem w sektorze G (koło Krośnian) i nasz KK też słyszałem. Siedziałem dosłownie 4 miejsca od nich. Napisałem również na ich forum, bo uraziło mnie pare rzeczy.
A mianowicie (wklejam z tamtąd)
"Przychodzę na hale, Krośnianie już są, fajne przywitanie "Witamy Dąbrowe". Wszystko przez prawie cały mecz spoko, do pewnego czasu, aż pan w pierwszym rzędzie w zielonej koszulce zaraz po lewej stronie nie zaczął się bardzo denerwować. Gest ala kozakiewicz i hasła typu "skur..." do naszego rozgrywającego raczej nie powinny mieć miejsca prawda? Rozumiem wyzywać sędziów, drwić z nich, no ale bez przesady, ale widocznie jak drużyna dostaje w tyłek w czwartej kwarcie i zwycięstwo się oddala to już nerwy trudno utrzymać na wodzy?"

Co z tego, że są dorośli, jeżeli nie potrafią się zachować...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Joka
post śro, 25 lut 2009 - 20:59
Post #165


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 186
Dołączył: śro, 30 lip 08
Skąd: 41-300
Nr użytkownika: 1,389
Płeć: Kobieta



no co zrobić , wioska to zawsze będzie wioska prawda smile2.gif
gmina im zafundowała wycieczkę , żeby troszkę świata poznali ^^ smile2.gif


--------------------
Można wyrwać człowieka z Dąbrowy, ale nie Dąbrowę z człowieka.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cyc
post czw, 26 lut 2009 - 01:07
Post #166


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 4
Dołączył: wto, 17 lut 09
Nr użytkownika: 3,202
Płeć: Mężczyzna



Joka żal cię ogarnia, że nawet w środku tygodnia potrafi przyjechać do was mocna ekipa z odległego o 250 kilometrów miasta.

Dzięki Sabonis. Pozdrawiam

Ten post edytował cyc czw, 26 lut 2009 - 01:10
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Padziu
post czw, 26 lut 2009 - 08:24
Post #167


KK25
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 975
Dołączył: czw, 29 lis 07
Skąd: Manhattan
Nr użytkownika: 917
Płeć: Mężczyzna
GG: 5456583 status gadu-gadu



Szkoda kolejnej porażki w troche frajerskim wymiarze nie będę przytaczał przykładów ale wydaje mi się że już było z 5 porażek "na styku" tzn. 2-3 pkt
Go to the top of the page
 
+Quote Post
adorato
post czw, 26 lut 2009 - 08:50
Post #168


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 8
Dołączył: czw, 26 lut 09
Nr użytkownika: 3,216
Płeć: Mężczyzna



Czytam od czasu do czasu Wasze fora i komentarze z czystej ciekawości, ale po komentarzu 2 osób trochę mnie ruszyło. Pisałeś Sabonis i chyba rayandg o kulturze i pokazaniu jak kibicujemy. Domyślam się który kolega pisze o zarzutach do kolegi z zielonej koszulce. Stałem na schodach zaraz przy nim i bębniłem więc na pewno mnie kojarzysz! Po pierwsze kolega M.... w 3 kw trochę się zdenerwował nie na Waszego zawodnika a na sędziego który nie widzi ewidentnych spraw i nie panuje na boisku. NIe krzyczał obraźliwie do zawodnika a epitetem rzucił w sędziego. Wdarła się nerwowość i koleś nie wytrzymał nie każdy jest ministrantem. Ale robienie z tego wielkie afery to przesada. Jeśli już przytaczasz tego typu zachowanie które w/g was jest wyciągnięte tylko z boiska piłkarskiego to wyjaśnię coś. Po 1 nie jesteśmy wieśniakami więc proszę nas nie obrażać. Krosno jest miastem z prawami miejskimi z około 1342 roku. Po 2 w Krośnie jest rozdzielność kibiców każda dyscyplina ma swoich. Nie przepadamy za piłką kibicujemy tylko koszykówce. Jeśli ktoś z was był a był ojciec Weselaka i bywa na każdym meczu u nas potwierdzi. Spokój, ogólna kontrola ochrony a nie chore macanie sprawdzanie szalików czy czasem czegoś nie mamy. Skąd się to bierze? bo ochrona ma już doświadczenia z boisk piłkarskich na których w derbach na Ślasku jest gorąco!!! Ochrona traktuje wszystkich równo bo boi się wpadki. Przywitaliśmy Was z drugiej strony cisza.... Jak sami możecie zobaczyć nie jesteśmy smarkacze jak wypisywali na forach po meczy w stalowej itp. Wyjazdy finansujemy sobie sami, zbieramy składki, sprzedajemy gadżety szukamy sponsorów i firm którzy pomagają nam w działalności. Więc pisanie o gminie po pierwsze atakuje nas po drugie u nas jest prezydent miasta i Krosno jak wyżej napisałem to miasto! a nie gmina! Nie wiem po co te napinki i takie teksty Sabonis?? twoich kolegów??? Wyjazd kosztował członka KK 15zł resztę dopłaciliśmy z własnych środków. Pierwsze kolego przyjedź na jeden wyjazd a później wyzywaj nas od wieśniaków i nie rzucaj stwierdzeń kto komu finansuje. Więcej świata zwiedziłem niż sobie możesz wyobrazić i wcale nie przyjechałem do DG na wycieczkę tylko wspomóc swoją drużynę! Piszecie, że ktoś u nas wyrwał się z okrzykiem, spoko a c o wy robicie na forum?? Jest parę osób normalnych Sabonis itp ale reszta? Wracając do kolegi co koło nas siedział. Nie wiem który z Was to pisał, ale na trybunie siedziało 2 gości z dziewczyną. Po okrzyku radości naszego kolegi niemiło się odezwał za co kolega jego obok przeprosił szacunek! W końcówce meczu jednemu z tych kolesi nie podobała sie nasza radośąc i coś tam mamrał w nasza stronę na co już nie reagowaliśmy. Śmiechy wyśmiewanie z gestami w nasza stronę podczas naszej oprawy z balonami i sektorówką grupy Klubu Kibica Dąbrowy chyba też nie należy do kulturalnych! Gwizdy oraz tekst dziewczyny rozmawiającej przez telefon na hali po skończonym meczu typu: " czekaj bo idą wieśniaki" t jest wyraz niechęci! a czym sobie zawiniliśmy??! kulturalnym dopingiem?? Ostatnia sprawa to statystyki. Jeden z naszych kolegów podszedł do Pana drukującego statystyki aby otrzymać 1 egz. na potrzeby strony bo osobiście ją aktualizuję. Otrzymaliśmy odpowiedź: " nie! oszczędzamy na papierze"..... 1 kartka A4 kosztuje?? 1 -2..5gr? Fajne traktowanie!!! Jeśli już piszecie i krytykujecie nas napiszcie w drugą stronę! Byłbym zapomniał wyjeżdżając na krzyżówce zostaliśmy obrzuceni kulkami ze śniegiem w busie nie wiem czy przypadek czy nie ale czemu akurat krośnieński bus:)?
Nikt od nas nie na nic do Was ale po co dalsze okazywanie niechęci?? Szacunek dla Klubu MKS za darmowe wejście na mecz! Pozdrawiam Sabonis i więcej własnej krytyki a mniej najeżdżania na nas!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sabonis
post czw, 26 lut 2009 - 09:15
Post #169


MKS - pozytywny tryb życia
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 137
Dołączył: pią, 03 paź 08
Skąd: Sosnowiec
Nr użytkownika: 1,590
Płeć: Mężczyzna



Nie będę komentował zachowania naszych kibiców. Nie ma dla nich żadnego usprawiedliwienia. Niestety w takim momencie wychodzi kto jest wieśmac'iem i kto nie potrafi się zachować. Przykro mi jednak z tego powodu, że to my (w zasadzie pikniki) zrobiły wiochę. Ja staram się odcinać od takich. Mamy swój klub kibica - reszta nas nie obchodzi. Niestety, jak już powiedziałem - ich zachowanie uderza w nas, bo to wtedy nas oceniają przez pryzmat ich zachowania.

Szkoda także, że takie osoby pisząc o was, że "gmina wam sponsorowała wyjazd" nie widzą tego iż to my nie potrafimy się zebrać i jechać gdzies za drużyną. My możemy sobie pozwolić na wyjazd do Katowic czy do Tychów. I to też kazdy jedzie na spontanie, swoim samochodem, nie patrzy na innych czy jadą.

W tym przypadku powinna działać zasada - jak nie wiesz co mówić/pisać to mów/pisz niewyraźnie. Albo w ogóle nic nie mów i nie nie pisz.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mydlik
post czw, 26 lut 2009 - 10:34
Post #170


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 198
Dołączył: śro, 14 lis 07
Nr użytkownika: 882
Płeć: Mężczyzna



nie chcę się wtrącać, ale to nie pierwsze teksty Joki.
to że jest bardzo młoda, to żadne usprawiedliwienie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kamil_
post czw, 26 lut 2009 - 10:57
Post #171


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,385
Dołączył: pon, 13 sie 07
Nr użytkownika: 782
Płeć: Mężczyzna



Super doping Krośnian przez cały mecz smile2.gif

Tutaj filmik z ich baloniady:
http://www.youtube.com/watch?v=eCN35evA8Bs...re=channel_page
Go to the top of the page
 
+Quote Post
adorato
post czw, 26 lut 2009 - 12:25
Post #172


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 8
Dołączył: czw, 26 lut 09
Nr użytkownika: 3,216
Płeć: Mężczyzna



Sabonis smile2.gif dzięki za to co napisałeś smile2.gif myślę że będzie lepiej w naszych kontaktach tylko parę osób musi pewne kwestie zrozumieć. My uczuliliśmy swoich kibiców żadnych gestów i obraźliwych piosenek! nie napinamy się robimy swoje! i myślę że tak wyszło. Powodzenie a PLAYOFF
Kamil_ dzięki za filmik:) szkoda że taki krótki tongue.gif macie może inne filmiki??

Ten post edytował adorato czw, 26 lut 2009 - 12:31
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kamil_
post czw, 26 lut 2009 - 14:41
Post #173


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,385
Dołączył: pon, 13 sie 07
Nr użytkownika: 782
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(adorato @ czw, 26 lut 2009 - 12:25) *
Kamil_ dzięki za filmik:) szkoda że taki krótki tongue.gif macie może inne filmiki??

To masz tu jeszcze zdjęcie:

smile2.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wezu_91
post czw, 26 lut 2009 - 16:51
Post #174


KK #14
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 161
Dołączył: wto, 27 lis 07
Nr użytkownika: 909
Płeć: Mężczyzna
GG: 6421403 status gadu-gadu



Adorato gratuluje przede wszystkim postawy. Domyślam się, że Ty jesteś "Panem bum bum" jak to ja nazywam chłopaków na bębnie. To ja jestem ten, który siedział zaraz obok Was, i to ja uspakajałem kumpla. Widzisz, tak samo jak Twój kolego zrobił gest kozakiewicza, tak samo mój kumpel zadrwił troche z niego, gdy ten się cieszył. Został uspokojny, przeprosiłem i wydawało mi się że wszystko gra smile2.gif Co do tego skur... oczywiście, mogło mi się wydawać że to było do Basińskiego, ale nie będę tego mówił na 100%, że tak było. Może Cie dziwiło dlaczego tak często na Was patrzyłem, a robiłem to dlatego, żeby zobaczyć jak się bawicie, baloniada, flaga, szale- ogólnie wszystko spoko, gratulacje.
Niestety nigdy nie może być w pełni kolorowo, zawsze znajdzie się ktoś, kto popsuje wrażenie, przez głupie teksty, obrzucanie śnieżkami, czy tam fackety, czy właśnie napinanie się na forum, bo gdzie być twardym i podwyższać swoje EGO, jeżeli nie na necie...
pozdro
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cyc
post czw, 26 lut 2009 - 17:11
Post #175


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 4
Dołączył: wto, 17 lut 09
Nr użytkownika: 3,202
Płeć: Mężczyzna



Panowie kiedyś miałem link do galerii fotografa, który miał w swoim zbiorze wszystkie zdjęcia z meczów w Katowicach, Tychach i Dąbrowie i okolicach. Podejrzewam, że i również wczoraj mógł robić fotki.
Tylko nie pamiętam jego nazwy. Zna ktoś może taką stronkę?
Pozdrawiam

Ten post edytował cyc czw, 26 lut 2009 - 17:15
Go to the top of the page
 
+Quote Post
menago
post czw, 26 lut 2009 - 17:20
Post #176


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 497
Dołączył: pon, 01 paź 07
Skąd: reden
Nr użytkownika: 818
Płeć: Mężczyzna



http://www.kurian.pl/fotki/kosz/ pewnie o to Ci chodzi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cyc
post czw, 26 lut 2009 - 17:22
Post #177


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 4
Dołączył: wto, 17 lut 09
Nr użytkownika: 3,202
Płeć: Mężczyzna



O dzięki wielkie smile2.gif Mam nadzieję, że wstawi fotki z wczoraj
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Joka
post czw, 26 lut 2009 - 18:08
Post #178


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 186
Dołączył: śro, 30 lip 08
Skąd: 41-300
Nr użytkownika: 1,389
Płeć: Kobieta



spokojnie, to były żarty. wiem,że przesadzone także przepraszam :-)
edit - jeśli chodzi o to "macanie" przy wejściu na halę , to z każdym jest praktycznie taki ceregiel przy wejściu "przezorny,zawsze ubezpieczony"

Ten post edytował Joka czw, 26 lut 2009 - 18:11


--------------------
Można wyrwać człowieka z Dąbrowy, ale nie Dąbrowę z człowieka.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
adorato
post czw, 26 lut 2009 - 21:06
Post #179


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 8
Dołączył: czw, 26 lut 09
Nr użytkownika: 3,216
Płeć: Mężczyzna



wezu_91 tak to ja ten z mniejszym bębnem. Grupa która do Was przyjechała była lekko osłabiona brakiem paru głównych osób z dopingu tzw gardeł smile2.gif Jak może zauważyłeś dajemy z siebie wszystko smile2.gif Bardzo miło jest usłyszeć później dziękuje od zawodników. Czy też na urodzinach Klubu Kibica słowa kapitana dzięki Wam wygraliśmy parę ważnych meczy. Jak także widziałeś jest wśród nas parę młodszych osób, w Krośnie jest ich więcej, ale trzon to osoby 22-35lat. Na necie objeżdżali nas że przedszkole z Krosna:) Lubie czuć się młodo ale nie aż tak. Bawi mnie to co robimy smile2.gif Klub Kibica rozkręciliśmy dokładnie po powrocie w Dąbrowie rok temu. Praca praca i zaangażowanie wszystkich. My pomagamy Klubowi rozwieszać plakaty a Klub nam, ale w tym sezonie każdy wyjazd pokrywamy z środków własnych. Sprzedajemy koszulki szaliki, chodzimy po firmach z prośba o sponsoring. Miły gest waszego Klubu z darmowym wejściem, myślę, że to rewanż za naszą zgodę na przestawienie meczy.
Co do ochrony to jakoś tego nie mogę przeboleć tongue.gif byłem na wielu meczach ale tak nigdy nas nie sprawdzano. Jeden z ochroniarzy nawet nam szalik sprawdzał czy coś w nim nie ma hehe smile2.gif

Szkoda że u was jakoś ten KK nie może powstać.... obawialiśmy się,że będzie was wielu i dlatego wyjazd trzymaliśmy do końca w tajemnicy. Inna sprawa że miała to być niespodzianka dla drużyny.
W przerwie zamieniłem parę słów z ojcem Weselaka, który bywa na każdym meczu w Krośnie pomiędzy Krosnem i DG.
Od marca wracają nasi kontuzjowani więc powalczymy jeszcze na koniec:) mimo paru przegranych meczy w 2 rundzie spowodowanych w szczególności wieloma kontuzjami postaramy się zrobić jeszcze parę niespodzianek smile2.gif
Pozdro dla kibiców DG
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kotu_
post czw, 26 lut 2009 - 21:33
Post #180


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 20
Dołączył: czw, 06 lis 08
Skąd: Ząbkowice
Nr użytkownika: 2,390
Płeć: Mężczyzna
GG: 6411921 status gadu-gadu



Powiem tylko tyle masz troche tupet zeby mowic o kultularnym dopingu bo jesli dobrze wiem to jak Byl mecz Sokol vs. MKS to was tam troche bylo i nie byliscie za uprzejmi pisze to bo wiem to z drugiej reki wiec zeby mi tu nikt nie wyjechal ze cos nic takiego nie bylo pisalo o tym tyle stron www ze szkoda waszych tlumaczen i dla tego jak ze piekne przywitanie od organizatora wejscie za darmo ale juz przeszukac dac sie to nie laska to jest zal bo normalnie bys dal sie przeszukac a juz wiel rzeczy widziala nasza ochrona bo jezdzi na mecze i na slaski jak i na mecze ligowe hokej itp wiec widzieli wiele i przeszli wiele wiec nie ma co wydziwiac a to ze sie doczepiacie do Jagody to tez troche nie tak z waszej strony palnela glupstwo w zarcie nieprzemyslany ale zart wiec jak ktos chce komus zwracac uwage to zrobcie to prywatnie na gg albo jak ja na meczu widzice czy cos a nie spojrzcie jak wygladamy 10 osob dopingujacych na wyjazd do tych i do kato i jak zawsze karzdy a my chcemy miec miedzy soba porozumienie i takie tam nie wyjdzie ja powiem tylko tyle dzieki Panowie za mily wieczor i za swietny doping bo dalismy duzo z siebie i na parkiecie troche szczescia i konsekwencji zabraklo ale mamy jeszcze kolejny sezon smile2.gif) wiec poprostu trzeba sie spiac i zaszalec w koncu
Powiedz mi jak nas przywitaliscie co mo ja mam tylko w pamieci opisy ze spotkania z PTG i rozmowe z Pitre nie wiem nazwiska ani ksywki wiec wiem ze jest kibicem PTG i przed naszym spodkaniem twierdzi iz nas nie lubicie mowa tu o KROSNIE wiec powiem tylko tyle tyle ile ja zrobilem syfu na stadionie to moje ale jeszcze nigdy nie myslalem zeby rzucic w kogos na lawce czy na boisku czym kolwiek czy to goscie czy sedziego czy innych kibicow powie wam tylko tyle jestescie umnie nizej niz gowno na ziemi
Go to the top of the page
 
+Quote Post

11 Stron V  « < 7 8 9 10 11 >
Closed TopicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piątek, 19 kwiecień 2024 - 11:37
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza