IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

> czat z kandydatem na Prezydenta Miasta - odwołany, Zbigniew Podraza - piątek 24.XI godz. 19
Ocena 5 V
:)
post śro, 22 lis 2006 - 17:09
Post #1


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,106
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



>WEJŚCIE NA CZAT<

Dostęp tylko dla zarejestrowanych użytkowników forum


czat z Panem Zbigniewem Podrazą odbędzie się w piątek 24.XI o godzinie 19.00

edycja czat odwołany

Zachęcamy także do wcześniejszego zapoznania się z zapisem poprzedniego czatu, odbytego w dniu 8.XI -> http://www.dabrowa-gornicza.org/index.php?showtopic=968

ZAPRASZAMY!

Wciąż także czekamy na odpowiedź Pana Meresa w sprawie zorganizowania czatu. Pomimo wielu zaproszeń i próśb mieszkańców, nie dostaliśmy jednak do tej pory żadnej odpowiedzi.

------------------------------------------------------------------------------
"Instrukcja obsługi" i regulamin czata wyborczego: (by vacu)

1) Logujemy sie na stronie forum DG

2) Zalogowani wchodzimy poprzez odnosnik z forum na

CZAT (http://www.dabrowa-gornicza.org/chat2/flashchat.php)

UWAGA!
Jeśli ktoś się nie zaloguje na forum, bądź zostanie wylogowany, w okienku logowania czata musi podać login i hasło takie samo jak na forum!

3) Czat nie będzie moderowany dlatego zasady dyskusji są następujące:

A) Wszyscy przegladaja wczesniej forum, przygotowuja sobie pytania, aby juz na samym czacie nie bylo zbednych pytan - przez ktore niepotrzebnie bedziemy tracic cenny czas

B ) Na strone czata wejsc parenascie minut wczesniej, aby zapoznac sie z samym dzialaniem czata, funkcjami, opcjami i ewentualnymi uwagami modow odnosnie samego przeprowadzenia dyskusji

C) Z racji, ze moze nas byc sporo, aby nie byc pozniej oskrazanym o stroniczosc moda i aby sami "moderatorzy" mogli polapac sie w gaszczu nadchodzacych pytan proponuje min 3 modow

D) Samym moderowaniem zajęliby sie moderatorzy z forum

E) Użytkownicy czata nie wysyłają pytań na główny czat! Wstępne ustalenie jest takie: pytania wysyłamy do moderatorów na PW [klikamy lewym klawiszem na ksywę moda i wybieramy "Wiadomość prywatna"] zgodnie z wstępnie ustalonym porządkiem:
- pierwsze 10 osób na liście wysyła pytania do moderatora 1.
- druga 10-ka wysyła pytania do moda 2.
- trzecia 10-ka wysyła pytania do moda 3.
W razie większego/mniejszego zainteresowania moderatorzy "na gorąco" ustalą inne zasady o czym poinformują zaintereseowanych. Ogólne zasady wysyłania wiadomości:
- Wpisanie pytania na czacie głównym grozi banem!
- Wysłanie tego samego pytania więcej niż raz grozi ostrzeżeniem lub banem!
- Ponieważ czat ma taką formę a nie inną nie ma sensu wysyłanie opinii i komentarzy. Wpisywanie komentarzy i opinii ostrzeżeniem lub banem! W wyjątkowo ważnych sprawach można taką wiadomość wysłać do moderatora ale ma on prawo odmowy wysłania wiadomości na czat główny bez podania uzasadnienia [powyższe nie dotyczy pytań - powodem powyższej "cenzury" jest chęć uniknięcia "zatkania" łącz moderatorów]

Prosimy uczestników czata o zachowanie kultury oraz wyrozumiałość dla moderatorów - pełnią swoją funkcję społecznie wink.gif a z powodu ograniczeń "programowych" będą "zawaleni" pracą dlatego proszę im wybaczyć ew. pomyłki.


Uwagi:
1) Zadanie pytania przez moda rownoznaczne jest z wklejeniem i wyslaniem do okna glownego

2) Nastepny mod moze wkleic "swoje" pytanie dopiero po odpowiedzi kandydata na pytanie postawione przez wczesniejszego moda

3) Wszelkie niesubordynacje, wulgaryzmy, obrażanie i niezastosowanie się do zasad netykiety skutkowac beda banami na czacie

Ten post edytował :) pią, 24 lis 2006 - 18:28


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posty w temacie
:)   czat z kandydatem na Prezydenta Miasta - odwołany   śro, 22 lis 2006 - 17:09
Tadzik   Jak wkońcu jest? Czy kandydat potwierdził czata mi...   czw, 23 lis 2006 - 19:56
Hator   napisalem do p. Podrazy z potwierdzeiem ze my bedz...   czw, 23 lis 2006 - 20:33
Zbigniew Podraza   Witam serdecznie ! Nadchodzi dzień 26 XI 2006...   czw, 23 lis 2006 - 22:21
Hator   ja mysle ze czat powinien byc - ale takze sie podp...   czw, 23 lis 2006 - 22:24
Tadzik   Jestem za! Tragedia jest tragedią ale nie widz...   czw, 23 lis 2006 - 23:00
Mick   Ja nie wiem, czy nie byłoby sensownie odpuścić już...   pią, 24 lis 2006 - 11:24
vacu   Ja uważam podobnie jak Mick - ale motywy mam inne....   pią, 24 lis 2006 - 14:16
pozdrawiam   Ja również jestem za rezygnacją z dzisie...   pią, 24 lis 2006 - 14:58
Zbigniew Podraza   Witam! Tak jak mówiłem wcześniej wyrażam chęć...   pią, 24 lis 2006 - 15:14
:)   zdania sa podzielone wiec nie wiem kto ma podjac t...   pią, 24 lis 2006 - 16:25
kwintosz   Ja nie widze większych przeciwskazań, poza tym co ...   pią, 24 lis 2006 - 16:37
Tadzik   a dlaczego nie? ja jestem za tym że jeżeli by sie ...   pią, 24 lis 2006 - 16:40
bzenek   QUOTE(Tadzik @ Nov 24 2006, 06:40 PM) a d...   pią, 24 lis 2006 - 17:15
Bartek   Ja jestem za tym żeby chat sie w dniu dzisiejszym ...   pią, 24 lis 2006 - 16:47
:)   QUOTE(Bartek @ Nov 24 2006, 04:47 PM) Ja ...   pią, 24 lis 2006 - 16:54
Hator   wlasnie sie dowiedzialem ze niestety mnie nie bedz...   pią, 24 lis 2006 - 17:24
Zbigniew Podraza   Witam ponownie! Ponieważ z Waszej strony nie ...   pią, 24 lis 2006 - 17:25
vacu   QUOTE(Zbigniew Podraza @ Nov 24 2006, 05...   pią, 24 lis 2006 - 18:21


Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wtorek, 16 kwiecień 2024 - 19:43
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza