IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

11 Stron V  « < 8 9 10 11 >  
Reply to this topicStart new topic
> Liczba postow i użytkownikow na forum!!! Statystyki
gieniu
post wto, 22 lis 2011 - 08:49
Post #181


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 7
Dołączył: nie, 31 lip 11
Nr użytkownika: 4,729
Płeć: Mężczyzna



w jakim celu jest wątek o statystyce??
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leszek
post wto, 22 lis 2011 - 09:01
Post #182


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,975
Dołączył: sob, 01 kwi 06
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 197
Płeć: Mężczyzna
GG: 2519362 status gadu-gadu



No cóż, czy to max możliwości się nie wypowiem, ale porównując z forami innych zagłębiowskich miast nie mamy się czego wstydzić - tylko Czeladź ma więcej postów. Co do liczby odwiedzin - mało ich, martwi trochę mała ilość wejść z wyszukiwarek, to najpoważniejsze źródło nowych użytkowników. Trochę myląca jest ilość użytkowników, zwłaszcza w porównaniu do innych wskaźników - ale sprawdzenie listy wszystko wyjaśnia: ponad 1500 osób nie napisało ani jednego posta, przy losowym sprawdzaniu kolejnych stron listy widać, że większość z nich to boty.
Wnioski/propozycje pewne mam - ale część z nich już tu była omawiana bez efektów (są dość zbieżne z propozycjami Slyzaby), więc chyba szkoda po raz kolejny pisać to samo...

No i coś jest nie tak z wynikami dotyczącymi przeglądarek, niemożliwe, żeby tylko niespełna 500 wejść było z firefoksa smile2.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Slyzaba
post wto, 22 lis 2011 - 09:11
Post #183


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,634
Dołączył: pon, 16 lut 09
Skąd: Centrum
Nr użytkownika: 3,199
Płeć: Mężczyzna



Kwintosz - jak to dobrze, że wróciłeś! smile2.gif
Dzięki za statystyki.

Wygląda na to, że mamy mocną grupę, która loguje się na forum kilka razy tego samego dnia lub kolejnego. Potem długo, długo nic.... Czyli nie pozyskujemy nowych, aktywnych użytkowników.
Może to kwestia dg.pl? Wcześniej forum było najlepszym źródłem informacji o DG...

W sieci jest sporo rządowych opracowań związanych ze sposobem wykorzystywania internetu. W 2005 roku 20% internautów korzystało z forów. Natomiast w 2009r. już 37% pisało posty na forach (badania w 2007r nie precyzowały fora były jedynie odwiedzane czy były pisane posty).

Aktywność internautów na forach wygląda następująco:

2005 - 20%
2006 - 25%
2007 - 28%
2008 - 31%
2009 - 37% (tutaj pytano nie tylko o korzystanie z forów ale o pisanie postów)

Nie możemy więc zrzucić winy na 'ogólną sytuację'. Strona jest bardzo mocno i wysoko wypozycjonowana, więc każdy szukający nas internauta może trafić tutaj bez problemu. Czy rzeczywiście aktualny status forum jest wszystkim, na co nas stać?

Może to dobry moment, żeby przestać mówić 'nikt nie lubi zmian' a jak coś zmienimy to stracimy użytkowników. Jak widać, trzonem forum jest wąska grupa użytkowników, którzy merytoryką mogą przyciągnąć inne osoby.

gieniu - statystyki miały pokazać nam kondycję forum w dłuższym okresie czasu. Jak widać nie jest kolorowo...

ps. ja wciąż wchodząc na stronę forum z rozdzielczością 1280x800 widzę tylko Władze i Nasze Miasto...
Może warto powrócić do propozycji zmian opisanych w innym wątku na forum??



Ten post edytował Slyzaba wto, 22 lis 2011 - 09:21


--------------------
pozdrawiam,
Sylwester Dominik

Historia miasta uwieczniona na fotografiach i pocztówkach.
Zapraszam na www.dawnadabrowa.pl i www.facebook.com/dawnadabrowa
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post wto, 22 lis 2011 - 15:55
Post #184


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



CYTAT(Slyzaba @ wto, 22 lis 2011 - 09:11) *
Kwintosz - jak to dobrze, że wróciłeś! smile2.gif
Dzięki za statystyki.

Wygląda na to, że mamy mocną grupę, która loguje się na forum kilka razy tego samego dnia lub kolejnego. Potem długo, długo nic.... Czyli nie pozyskujemy nowych, aktywnych użytkowników.
Może to kwestia dg.pl? Wcześniej forum było najlepszym źródłem informacji o DG...


Forum jest najlepszym źródłem informacji o mieście bo przede wszystkim wszystko jest w jednym miejscu, nierzadko mamy informację przed podaniem jej przez media a przede wszystkim mamy kontakt z innymi mieszkańcami miasta.
Forum nie jest idealne ale jest takie na jakie było stać te kilka osób które dogląda je (nie mówię oczywiście tu w sensie materialnym).

P.S. Nigdzie nie wróciłem, byłem tu cały czas, po prostu mniej pisałem smile.gif


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vacu
post wto, 22 lis 2011 - 17:04
Post #185


Smokin' nigga
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,125
Dołączył: sob, 01 maj 04
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 85
Płeć: Mężczyzna
GG: 2275899 status gadu-gadu
Tlen: vacu status tlen



Ja powiem tak - patrząc na statystyki widać wyraźnie, że jest problem nie tyle z nowymi użyszkodnikami co z ich zatrzymaniem. Nie pamiętam czy w analytics jest opcja "Nowi/powracający" ale dotycząca user'ów a nie odsłon? Wygląda mi na to, że sporo osób - nawet odliczając boty - zagląda do pięciu razy i nie wraca sad.gif A reszta to stali użyszkodnicy na zasadzie "1% user'ów robi 99% odsłon".

Pytanie jak zatrzymać ludków? Ciężka sprawa, np. z zaglebie.info tłumy się nie przewalają więc niekoniecznie podpięcie pod portal daje efekty. Pewnie odświeżenie forum nieco by i pomogło ale aby zrobić to z głową wymagałoby to poświęcenia sporej ilości czasu i wysiłku - podejmie się ktoś?

Innych pomysłów mi brak, może ludzie po prostu nie szukają informacji o mieście, nie identyfikują się z nim i tego nie zmienimy?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szer
post wto, 22 lis 2011 - 19:10
Post #186


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: FdZD
Postów: 2,587
Dołączył: śro, 13 lip 05
Skąd: Mydlice Południe
Nr użytkownika: 152
Płeć: Mężczyzna
GG: 7413760 status gadu-gadu



Ja powiem tak. Wygląd jest jaki jest. Ale raczej nie on decyduje o tym czy ktoś tutaj wróci czy nie. Ludzie widać nie identyfikują się z miastem. Jest paręnaście osób, które piszą i trzeba się z tym pogodzić. Ktoś coś chce to wchodzi na forum, szuka informacji i wychodzi.


--------------------
33001,04
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Slyzaba
post wto, 22 lis 2011 - 20:10
Post #187


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,634
Dołączył: pon, 16 lut 09
Skąd: Centrum
Nr użytkownika: 3,199
Płeć: Mężczyzna



Chłopaki... zaraz się zanihilujemy smile2.gif
Co jakiś czas wracamy do różnych propozycji związanych z forum. Ja jestem orędownikiem propozycji zmian. Szukam szczegółów i szczególików, które mogą pomóc forum... Po kolei udaje się je realizować i mam nadzieję, że przy współpracy z modami i adminami będziemy iść do przodu. A do zrobienia jest całkiem sporo...

Cały czas nie wiem np. dlaczego najbardziej oblegane tematy forum są w jednym podforum: Nasze Miasto: 24.000 postów z 64.000? Może pójdźmy również tą ścieżką (obok innych propozycji)? Może warto wyciągnąć poziom wyżej jakieś nowe kategorie w ten sposób, żeby jednym rzutem oka nowi wchodzący na stronę przekonali się o bogactwie danych? Na dzień dzisiejszy to bogactwo wygląda tak: Władze (czyt. polityka), Nasze Miasto (co się kryje w środku?), Impreza (znamienny tytuł...), Nasze Sprawy (dobrze, że jest wyjaśnienie pod nazwą) oraz Historia (ta na szczęście broni się sama).

Może warto przeanalizować forum pod kątem nowych kategorii? Nasze Miasto ma już 7 stron z poszczególnymi wątkami...


--------------------
pozdrawiam,
Sylwester Dominik

Historia miasta uwieczniona na fotografiach i pocztówkach.
Zapraszam na www.dawnadabrowa.pl i www.facebook.com/dawnadabrowa
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vacu
post wto, 22 lis 2011 - 20:46
Post #188


Smokin' nigga
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,125
Dołączył: sob, 01 maj 04
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 85
Płeć: Mężczyzna
GG: 2275899 status gadu-gadu
Tlen: vacu status tlen



CYTAT(Slyzaba @ wto, 22 lis 2011 - 20:10) *
Może warto przeanalizować forum pod kątem nowych kategorii? Nasze Miasto ma już 7 stron z poszczególnymi wątkami...

Fakt faktem może nie kategorie mnie "bolą" ale to, że są wątki po 50-100 stron i znalezienie czegokolwiek w takim wątku graniczy z cudem. Często zdarza mi się, że pamiętam, że coś czytałem ale odnaleźć to na kilkudziesięciu stronach nie potrafię, nawet szukajka nie zawsze pomaga, bo nie zawsze wiek konkretnie jakich słów szukam. Z drugiej strony jak to rozwiązać nie wiem (dlatego nie zgłaszałem wcześniej), tym bardziej, że ma to swój plus - wszystko jest chronologicznie na dany temat.

Natomiast też z nadmiarem działów i podfor bym nie szalał, jak nie ma ruchu to potem nie za fajnie wygląda 30 działów a w każdym po 4 wątki. Mnogość działów służy forom o dużym ruchu i rodzi się naturalnie, jak dział "Historia" - do pewnego momentu wystarczały wątki, pojawiło się wiecej zainteresowanych to mamy dział. Wcześniej pewnie byłby pusty z rzadka aktualizowany artykułami z gazet. Podobnie było ze sportem, pojawili się fani to i powstały działy.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leszek
post wto, 22 lis 2011 - 21:06
Post #189


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,975
Dołączył: sob, 01 kwi 06
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 197
Płeć: Mężczyzna
GG: 2519362 status gadu-gadu



No, z tą historią to jednak myślę, że nie byłoby tak źle smile2.gif

Co do wątków-tasiemców - nie widzę tu dobrego rozwiązania, chyba najprościej zostawić tak, jak jest.

Choć może przydałby się oddzielny dział dla szeroko rozumianej komunikacji? Sporo wątków jest na ten temat.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Slyzaba
post wto, 22 lis 2011 - 21:23
Post #190


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,634
Dołączył: pon, 16 lut 09
Skąd: Centrum
Nr użytkownika: 3,199
Płeć: Mężczyzna



vacu - nie myślałem o 'nastu' kategoriach ale o zwiększeniu o 3-4. Takich, które wyciągnięte 'na wierzch' mogłyby zainteresować czytelników. Z definicji myślałem o tych najbardziej popularnych.



--------------------
pozdrawiam,
Sylwester Dominik

Historia miasta uwieczniona na fotografiach i pocztówkach.
Zapraszam na www.dawnadabrowa.pl i www.facebook.com/dawnadabrowa
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vacu
post wto, 22 lis 2011 - 21:32
Post #191


Smokin' nigga
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,125
Dołączył: sob, 01 maj 04
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 85
Płeć: Mężczyzna
GG: 2275899 status gadu-gadu
Tlen: vacu status tlen



CYTAT(Leszek @ wto, 22 lis 2011 - 21:06) *
No, z tą historią to jednak myślę, że nie byłoby tak źle smile2.gif

Źle napisałem, miało być "pojawiło się więcej piszących" albo więcej chęci do pisania wink.gif Zainteresowany to i ja byłem wcześniej tylko co z tego skoro wiedza żadna więc poczytać sobie conajwyżej mogę rolleyes.gif

Ten post edytował vacu wto, 22 lis 2011 - 21:32
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post wto, 22 lis 2011 - 22:29
Post #192


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,126
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



1. Nasze forum w odroznieniu od innych regionalnych miejskich ( w tym innych podpietych pod zaglebie.info ) jest NIEKOMERCYJNE.

2. To forum jest rodzajem klubu i nie powinno nam zalezec na zwiekszaniu odwiedzin za "wszelka cene". Nowi uzytkownicy powinni sie do niego dostosowac, a nie odwrotnie. Forum bardzo dobrze pozycjonuje sie w google. Ci, ktorzy maja wiedze, zainteresowania, chca sie czegos dowiedziec, albo czyms podzielic bez trudu je znajda. Wazna jest podstawowa funkcjonalnosc, uniwersalnosc i przejrzystosc. Duze zmiany i reorganizacje poza waska grupa, pozostalych nie ciesza. Nie mamy reklam i powinno nam zalezec na wartosciowych uzytkownikach. Lepiej 20 aktywnych pasjonatow, znawcow roznych dziedzin, majacych dostep do "przeciekow" niz nic nie wnoszacych chwilowych 1000 spamerow, ktorym trzeba pisac 10 raz to samo, bo nie chce im sie spojrzec kilka postow wstecz, albo np. chcacych reklamowac watpliwej jakosci strony. Nie wspominajac juz o zachowaniu kultury i przestrzeganiu regulaminu. Im wiecej przypadkowych uzytkownikow tym gorzej z merytoryka. Miazdzaca wiekszosc tylko przeglada, bo nie maja o czym sami napisac, albo im sie nie chce.

3. Forum przetrwalo wiele "portali", innych forów i gazet lokalnych. Czesc z nich nachalnie sie tu reklamowala i przymykalismy oko na lamanie regulaminu. Sami bez obawy wklejalismy ich teksty ze wskazaniem zrodla.

4. Od ponad 8 lat od czasu do czasu pojawiali sie uzytkownicy ze slomianym zapalem, ktorzy swoimi pomyslami chcieli wywrocic wszystko do gory nogami. W calej historii tylko jeden uzytkownik stworzyl wlasna propozycje logo.

5. Podzial na kategorie i dlugie tematy walkowane byly wiele razy. Obecnie nawet czesto nie wiadomo kiedy post ma byc we "Wladzach", a kiedy juz w "nasze miasto". Nie da sie wszystkiego idealnie zaszufladkowac. Im wiecej dzialow tym wieksza redundancja. Do wyszukiwania w dlugich watkach najlpiej uzywac wyszukiwarki google zintegrowanej z forum albo forumowej z wynikami jako posty. Jesli bedzie wiecej watkow na ten sam temat, dzielonych na czesci to dopiero komplikuje wyszukiwanie.

6. Analizujac statystyki dobrze wziac pod uwage KK MKS.

7. Lata mijaja, forum trwa, trzon ten sam, bez reklam. A dookola inni upadaja, zadne bajery im nie pomagaja. Na ich miejsce powstaja nowe i tak wkolko.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post wto, 22 lis 2011 - 23:07
Post #193


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



Też jestem za tym aby nie robić rewolucji ale powinniśmy też w jakimś stopniu ewoluować. Tyle tylko że każdy tylko mówi a jak przychodzi do pracy to chętnych brak.

Tak też zakończyła się działalność FdZD (części dąbrowskiej of course).

Dokładnie jest tak jak ":)" napisał. To też nie chodzi o gonienie w ilości użytkowników. Fajnie by było jakby coraz to więcej osób aktywnie się udzielało ale nie posiadamy w Polsce w ogóle społeczeństwa obywatelskiego, więc co się dziwić. W dodatku sama Dąbrowa, której większość mieszkańców to ludzie napływowi, jest w jeszcze gorszej sytuacji.

O zmianach na forum rozmawiajmy w temacie do tego przeznaczonym, tu niech zostaną statystyki lub ewentualnie komentarze do nich.

Ten post edytował kwintosz wto, 22 lis 2011 - 23:08


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Slyzaba
post śro, 23 lis 2011 - 00:32
Post #194


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,634
Dołączył: pon, 16 lut 09
Skąd: Centrum
Nr użytkownika: 3,199
Płeć: Mężczyzna



Chłopaki - czy ktoś chce rewolucji? ;-)
Od 2 lat nie zauważyłem ewolucji, o której pisze Kwintosz... W tym elemencie możecie na mnie liczyć.

Jeśli jesteśmy w dziale statystyki to ja proszę o wyczyszczenie spambotowych userów ;-)


--------------------
pozdrawiam,
Sylwester Dominik

Historia miasta uwieczniona na fotografiach i pocztówkach.
Zapraszam na www.dawnadabrowa.pl i www.facebook.com/dawnadabrowa
Go to the top of the page
 
+Quote Post
yaku
post czw, 24 lis 2011 - 23:07
Post #195


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 215
Dołączył: pon, 18 lip 11
Skąd: Staszic
Nr użytkownika: 4,717
Płeć: Kobieta



No i w sumie panowie tak:

czytając wątek miałam ochotę napisać dużo na temat zmian w forum....ale kiedy dotarłam do końca stwierdzam ,że znowu po raz kolejny boję się napisać posta bo:

jest opcja , że dostanę op... że pisze nie w tym temacie, nie na temat, lub tylko pisze dyrdymały, ew. mało merytorycznie.
Zastanówcie się , może zbyt obcesowo traktujecie " nowych na forum? Może to tylko moje odczucie ...nie wiem...


Trzeba mieć niezłe jaja, żeby z Wami polemizować.

Cóż przyznaję, że czytam forum prawie codziennie od eski do deski. niestety jest bardzo dużo tematów o których nie bardzo mam pojęcie np. sport.
Jako kobieta mam wrażenie ,że forum jest zdominowane przez mężczyzn ...nie jest to problemem ale.... szkoda , że jest tak mało kobiet tutaj.

Więc sądzę , że nie ma potrzeby wielkich zmian...forum jak forum - mam byc w miarę czytelne i przejrzyste...rzecz jest w tym , żebyście chłopaki deko milej traktowali ludzi , którzy odważą się coś napisać.

CYTAT
ale nie posiadamy w Polsce w ogóle społeczeństwa obywatelskiego, więc co się dziwić. W dodatku sama Dąbrowa, której większość mieszkańców to ludzie napływowi, jest w jeszcze gorszej sytuacji.


Nie wydaje mi się ,żeby Dabrowa była w tym wypadku jakoś w tyle.... więcej serdeczności dla nowych i myślę , że się pomału odezwą.

Niech to forum nie stanie się miejscem tylko dla ścisłego grona wyznawców tongue.gif






--------------------

Masz wrogów? To dobrze. To znaczy , ze masz jaja!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vacu
post pią, 25 lis 2011 - 17:03
Post #196


Smokin' nigga
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,125
Dołączył: sob, 01 maj 04
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 85
Płeć: Mężczyzna
GG: 2275899 status gadu-gadu
Tlen: vacu status tlen



CYTAT(yaku @ czw, 24 lis 2011 - 23:07) *
No i w sumie panowie tak:

czytając wątek miałam ochotę napisać dużo na temat zmian w forum....ale kiedy dotarłam do końca stwierdzam ,że znowu po raz kolejny boję się napisać posta bo:

jest opcja , że dostanę op... że pisze nie w tym temacie, nie na temat, lub tylko pisze dyrdymały, ew. mało merytorycznie.
Zastanówcie się , może zbyt obcesowo traktujecie " nowych na forum? Może to tylko moje odczucie ...nie wiem...

Ojtam ojtam, jeżeli kogokolwiek ktoś się tu czepia (a zdarza się to imho niezmiernie rzadko) to tylko tych co już naprawdę przesadzają, albo piszą w każdym temacie bez sensu coby tylko zaistnieć albo poawtarzają te same posty itp. Za lekki OT to tu jeszcze nikt chyba nie został opierniczony wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kwintosz
post pią, 25 lis 2011 - 19:23
Post #197


UZYTKOWNIK
******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,268
Dołączył: śro, 09 mar 05
Skąd: DG - Gołonóg
Nr użytkownika: 130
Płeć: Mężczyzna
GG: 3030588 status gadu-gadu



CYTAT(yaku @ czw, 24 lis 2011 - 23:07) *
No i w sumie panowie tak:

czytając wątek miałam ochotę napisać dużo na temat zmian w forum....ale kiedy dotarłam do końca stwierdzam ,że znowu po raz kolejny boję się napisać posta bo:

jest opcja , że dostanę op... że pisze nie w tym temacie, nie na temat, lub tylko pisze dyrdymały, ew. mało merytorycznie.
Zastanówcie się , może zbyt obcesowo traktujecie " nowych na forum? Może to tylko moje odczucie ...nie wiem...


Trzeba mieć niezłe jaja, żeby z Wami polemizować.

Cóż przyznaję, że czytam forum prawie codziennie od eski do deski. niestety jest bardzo dużo tematów o których nie bardzo mam pojęcie np. sport.
Jako kobieta mam wrażenie ,że forum jest zdominowane przez mężczyzn ...nie jest to problemem ale.... szkoda , że jest tak mało kobiet tutaj.

Więc sądzę , że nie ma potrzeby wielkich zmian...forum jak forum - mam byc w miarę czytelne i przejrzyste...rzecz jest w tym , żebyście chłopaki deko milej traktowali ludzi , którzy odważą się coś napisać.

CYTAT
ale nie posiadamy w Polsce w ogóle społeczeństwa obywatelskiego, więc co się dziwić. W dodatku sama Dąbrowa, której większość mieszkańców to ludzie napływowi, jest w jeszcze gorszej sytuacji.


Nie wydaje mi się ,żeby Dabrowa była w tym wypadku jakoś w tyle.... więcej serdeczności dla nowych i myślę , że się pomału odezwą.

Niech to forum nie stanie się miejscem tylko dla ścisłego grona wyznawców tongue.gif


Nie przesadzajmy, jedynie kilka osób wyleciało z forum - zresztą skutecznie wracając nawet, choć nie powinni - ale wyłącznie w terminach w których zbliżały się lub odbywały wybory samorządowe.
Nikt nikomu tu nie zamyka ust ani nie cenzuruje.

A co do kobiet to ja też żałuje że ich jest tak mało. Na to niestety modzi czy admini nic nie poradzą.

Co do społeczeństwa obywatelskiego, to wystarczy spojrzeć ile w ponad 120 tyś. Dąbrowie mamy stowarzyszeń i jaka jest w nich średnia wieku. Wystarczy też przyjść na spotkanie z Prezydentem - ostatnio było 70 os. Nie wiem ile było (50?), jak organizowali spotkania o 11ej czy 13ej godzinie, bo tak też bywało, na co też głośno narzekałem na forum.

Swoją drogą, wracając do forum gdyby nie FdZD to nikogo z forumowiczów bym nie poznał. Poznałem zaledwie kilka osób, mimo że propozycji spotkań forumowych było przynajmniej kilka.
Nikt tutaj za uszy nikogo nie będzie ciągnął by ktoś pisał. Wiemy że ludzie tu też wpadają wyłącznie po to by się coś dowiedzieć.

Ten post edytował kwintosz pią, 25 lis 2011 - 19:27


--------------------
"(...) When you love a woman you tell her that she's really wanted

When you love a woman you tell her that she's the one (..)"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BARES
post sob, 07 sty 2012 - 13:23
Post #198


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 516
Dołączył: sob, 02 gru 06
Skąd: D.G. Mydlice
Nr użytkownika: 352
Płeć: Mężczyzna



 65 000 postów. 


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Slyzaba
post pon, 19 mar 2012 - 18:49
Post #199


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,634
Dołączył: pon, 16 lut 09
Skąd: Centrum
Nr użytkownika: 3,199
Płeć: Mężczyzna



witam,

Prośba do adminów o informację dot. weryfikacji liczby użytkowników na forum. Kilka miesięcy temu wysłane były maile i temat umarł.

CYTAT
Mamy 3,273 zarejestrowanych użytkowników


Czy ktoś z Adminów podjął jakieś dalsze kroki??
Zerknąłem właśnie w kalendarz - ponad 50% zaznaczonych urodzin dot. spamboot'ów sad.gif






--------------------
pozdrawiam,
Sylwester Dominik

Historia miasta uwieczniona na fotografiach i pocztówkach.
Zapraszam na www.dawnadabrowa.pl i www.facebook.com/dawnadabrowa
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kamil_
post wto, 29 maj 2012 - 13:08
Post #200


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,385
Dołączył: pon, 13 sie 07
Nr użytkownika: 782
Płeć: Mężczyzna



Zauważyliście, że ostatnio dużo mniejsza jest aktywność użytkowników na naszym forum? Inne fora zagłębiowskich miast też już dużo słabiej, że nie wspomnę o forum Będzina, którego już nie ma...

Warto by się zastanowić, co jest tego przyczyną i coś zrobić, zanim zostanie tu 10 użytkowników. Choć pewnie niektórym byłoby to na rękę sądząc po lekturze forum.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

11 Stron V  « < 8 9 10 11 >
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czwartek, 23 maja 2024 - 06:55
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza