IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

2 Stron V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> STRAŻ MIEJSKA
Szczepan
post pon, 20 wrz 2010 - 17:58
Post #1


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 706
Dołączył: wto, 25 gru 07
Skąd: DG
Nr użytkownika: 989
Płeć: Mężczyzna



NORMALKA!!!
2 GOŚCIE PO PRACY NA ŁAWECZCE SPOŻYWAJĄ PIWKO
STRAŻNICY MIEJSCY PODJEŻDŻAJĄ JAK ZWYKLE PODCHODZĄ GŁUPOT SIĘ NAGADAJĄ ,MANDATY WYPISUJĄ DWÓM W JEDNYM KWITKU. KWOTA MANDATU 50ZŁ. ZDARZENIE TO MIAŁO MIEJSCE NA UL. MAJAKOWSKIEGO
A NIECH TE (...)!!!!
Powód Edycji: Mod. edycja - regulamin


--------------------
"Tylko jedno zwycięstwo jest decydujące - ostatnie."
Karl von Clausewitz
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marcin.p
post pon, 20 wrz 2010 - 18:51
Post #2


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,162
Dołączył: śro, 07 lut 07
Skąd: Gołonóg Starówka, Zagłębie Dąbrowskie
Nr użytkownika: 446
Płeć: Mężczyzna
GG: 11390668 status gadu-gadu



A co mieli wg. Ciebie zrobić?

Ten post edytował marcin.p pon, 20 wrz 2010 - 18:52


--------------------
Pozdrawiam!
Marcin
Go to the top of the page
 
+Quote Post
xMarcinx
post pon, 20 wrz 2010 - 18:58
Post #3


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,493
Dołączył: czw, 20 lis 08
Skąd: DG
Nr użytkownika: 2,576
Płeć: Mężczyzna



racja powinni pałą przez łep albo każdemu po 100zł z menelami na ławkach niema co się cackać smile2.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
KJS
post wto, 21 wrz 2010 - 22:07
Post #4


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 130
Dołączył: pon, 29 wrz 08
Skąd: DĄBROWA GÓRNICZA CiTY / MYDLiCE
Nr użytkownika: 1,493
Płeć: Mężczyzna



To nie jest tylko czarne albo białe. Lubie wypić piwo na pogorii. Tak, lubię wypić w lato na plenerze. To chore, że muszę chować/wyrzucać piwo gdy przejeżdza straż miejska żeby nie dostać mandatu. Co z tego ze pije JEDNO piwo i ze WYRZUCE puszke do kosza. Mandat byc musi. Plener w DG to zjawisko powszechne ale zakazane . Głupio. W tym roku bylem swiadkiem jak wiele razy gdy ktos robil sobie urodziny na cyplu, ognisko, grill itp - podjezdzala straz czy policja - robili MASS mandat, wyrobili sobie nocny plan, dali licealistom po 200 PLN mandatu i pojechali do domu. Brawo panowie, a jak latał typ z nożem na wiosnę po sklepach to trzeba było trochę więcej by go złapać...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
xMarcinx
post śro, 22 wrz 2010 - 11:19
Post #5


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,493
Dołączył: czw, 20 lis 08
Skąd: DG
Nr użytkownika: 2,576
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(KJS @ wto, 21 wrz 2010 - 22:07) *
To nie jest tylko czarne albo białe. Lubie wypić piwo na pogorii. Tak, lubię wypić w lato na plenerze. To chore, że muszę chować/wyrzucać piwo gdy przejeżdza straż miejska żeby nie dostać mandatu. Co z tego ze pije JEDNO piwo i ze WYRZUCE puszke do kosza. Mandat byc musi. Plener w DG to zjawisko powszechne ale zakazane . Głupio. W tym roku bylem swiadkiem jak wiele razy gdy ktos robil sobie urodziny na cyplu, ognisko, grill itp - podjezdzala straz czy policja - robili MASS mandat, wyrobili sobie nocny plan, dali licealistom po 200 PLN mandatu i pojechali do domu. Brawo panowie, a jak latał typ z nożem na wiosnę po sklepach to trzeba było trochę więcej by go złapać...



daruj sobie, policja/SM niema co robić po 21 tylko jeździć na cypelek wypisywać mandaty biggrin.gif Sory ale to się kupy nie trzyma. A że na plaży wypisują to BDB, potem taki jeden drugi wlezie do wody utopi się i kto za to odpowiada? ratownik.. zresztą plaża to jakby nie patrzeć miejsce publiczne. Nie wiem jak ludzie robią ogniska, że dostają mandat, chyba w centrum DG..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Prosty
post śro, 22 wrz 2010 - 16:26
Post #6


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 802
Dołączył: pon, 26 lis 07
Skąd: Strzemieszyce
Nr użytkownika: 902
Płeć: Mężczyzna
Tlen: prosty3 status tlen



Godzina 22-23, grupka ludzi idzie po parku (10-15), krzyczy, popijają i słychać rozbite butelki. Straż przyjeżdża jak wszystko się uspokoi i podchodzi do przypadkowych osób w parku spisując ich dane... I to nie jeden raz tak było

Ten post edytował Prosty śro, 22 wrz 2010 - 16:26


--------------------
07/08 :))
Go to the top of the page
 
+Quote Post
xMarcinx
post śro, 22 wrz 2010 - 17:03
Post #7


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,493
Dołączył: czw, 20 lis 08
Skąd: DG
Nr użytkownika: 2,576
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(Prosty @ śro, 22 wrz 2010 - 16:26) *
Godzina 22-23, grupka ludzi idzie po parku (10-15), krzyczy, popijają i słychać rozbite butelki. Straż przyjeżdża jak wszystko się uspokoi i podchodzi do przypadkowych osób w parku spisując ich dane... I to nie jeden raz tak było


i co znowu nie tak zrobili? spisali osoby które mogły słyszeć/widzieć w/w wydarzenia zamiast prowokować sprawców.. a co może mieli się bawić w rambo i wszystkich zamknąć, a potem by było stop policyjnym prowokacjom. Jak się przyglądają źle, jak reagują źle..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Prosty
post śro, 22 wrz 2010 - 17:54
Post #8


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 802
Dołączył: pon, 26 lis 07
Skąd: Strzemieszyce
Nr użytkownika: 902
Płeć: Mężczyzna
Tlen: prosty3 status tlen



Szczególnie, że nawet nie pytali gdzie dana grupka poszła, tylko doczepili się do kogoś o pustą butelkę po piwie. No wiesz, dla Ciebie może lepiej ich zostawić i niech idą dalej i robią co chcą.


--------------------
07/08 :))
Go to the top of the page
 
+Quote Post
xMarcinx
post śro, 22 wrz 2010 - 18:34
Post #9


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,493
Dołączył: czw, 20 lis 08
Skąd: DG
Nr użytkownika: 2,576
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(Prosty @ śro, 22 wrz 2010 - 17:54) *
Szczególnie, że nawet nie pytali gdzie dana grupka poszła, tylko doczepili się do kogoś o pustą butelkę po piwie. No wiesz, dla Ciebie może lepiej ich zostawić i niech idą dalej i robią co chcą.


No to chyba nie wiesz czemu służy spisywanie..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marcin.p
post śro, 22 wrz 2010 - 20:28
Post #10


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,162
Dołączył: śro, 07 lut 07
Skąd: Gołonóg Starówka, Zagłębie Dąbrowskie
Nr użytkownika: 446
Płeć: Mężczyzna
GG: 11390668 status gadu-gadu



Dziwne, że zawsze spiszą "niewinnych"! Więzienia pełne są niewinnych. Jakoś też chodzę do parku, niekiedy siedzę ze znajomymi na ławce przed blokiem, czasami nawet wieczorem, jeżdżę samochodem, spaceruje z psem i jeszcze mnie nie spisali. Ba ja nawet na piwo nieraz idę! I po piwie też mnie jeszcze nie spisali.

Ten post edytował marcin.p śro, 22 wrz 2010 - 21:48


--------------------
Pozdrawiam!
Marcin
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Prosty
post śro, 22 wrz 2010 - 21:52
Post #11


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 802
Dołączył: pon, 26 lis 07
Skąd: Strzemieszyce
Nr użytkownika: 902
Płeć: Mężczyzna
Tlen: prosty3 status tlen



xMarcinx, tłumacz. Może ja mam ich później rozpoznać jeśli by mnie wezwali na świadka? Ja mam być tym rambo, podejść do nich i im się patrzeć na twarze? Jakoś "znajomi" robią to co robią, takie drobne wandale "weekendowicze", wszczynanie awantur i zaczepek, nie ponieśli do tej pory z tego powodu konsekwencji.

Ostatnio przez parę minut kilka osób dobijało się do Balhan kebaba (chyba tak się nazywa, ten koło ronda, co się Kasprzaka zaczyna) w nocy dość mocno i żadnych służb nie było.

e: nie to żebym się uczepił Straży Miejskiej, nie mam na celu żadnej walki z nimi, ale jej funkcjonowanie jest dziwne. + czasami te uszczypliwe docinki funkcjonariuszy ( nie wszystkich oczywiście )

Ten post edytował Prosty śro, 22 wrz 2010 - 22:02


--------------------
07/08 :))
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marcin.p
post śro, 22 wrz 2010 - 22:02
Post #12


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,162
Dołączył: śro, 07 lut 07
Skąd: Gołonóg Starówka, Zagłębie Dąbrowskie
Nr użytkownika: 446
Płeć: Mężczyzna
GG: 11390668 status gadu-gadu



CYTAT(Prosty @ śro, 22 wrz 2010 - 21:52) *
Ostatnio przez parę minut kilka osób dobijało się do Balhan kebaba (chyba tak się nazywa, ten koło ronda, co się Kasprzaka zaczyna) w nocy dość mocno i żadnych służb nie było.


To trzeba było zadzwonić i zgłosić!

Ja kiedyś w nocy tez miałem podejrzenia że może być jakieś włamanie do warzywniaka koło byłego plusa, było słychać jakieś dziwne "trzaski". I jak skończyłem rozmawiać z dyżurnym już była policja na miejscu. Od momentu wezwania minęło ok.2-3 minut!

Pamiętam - kilka lat temu - po Gołonogu kręcił się pijany gość, który w ręku trzymał coś przypominającego broń. Zadzwoniłem na policje. Czas reakcji j/w. I chyab 3 lub 4 patrole przyjechały.

Ten post edytował marcin.p śro, 22 wrz 2010 - 22:07


--------------------
Pozdrawiam!
Marcin
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Prosty
post śro, 22 wrz 2010 - 22:10
Post #13


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 802
Dołączył: pon, 26 lis 07
Skąd: Strzemieszyce
Nr użytkownika: 902
Płeć: Mężczyzna
Tlen: prosty3 status tlen



Co do policji to nie wiem jak z ich działaniami, nigdy nie doświadczyłem. Rzeczywiście, mogłem zadzwonić.

Kiedyś zawiązałem buta na ławce, w starej części parku i podjechali na rozmowę. Chyba nawet są uprawnieni dać mi za to mandat, ale nie można sobie takich incydentów darować? Może do tej pory trafiłem kilka razy na tych bardziej nadgorliwych funkcjonariuszy, bo niekiedy można zauważyć np. przechodzenie przez ulicę na merkurym i czasem jak jedzie wóz SM to nie ma żadnego mandatu.


--------------------
07/08 :))
Go to the top of the page
 
+Quote Post
KK#65
post śro, 22 wrz 2010 - 23:33
Post #14


rafcio


Grupa: Użytkownik
Postów: 16
Dołączył: wto, 01 kwi 08
Skąd: DG
Nr użytkownika: 1,194
Płeć: Mężczyzna



Ja kiedyś w nocy tez miałem podejrzenia że może być jakieś włamanie do warzywniaka koło byłego plusa, było słychać jakieś dziwne "trzaski". I jak skończyłem rozmawiać z dyżurnym już była policja na miejscu. Od momentu wezwania minęło ok.2-3 minut!

Dziwisz się że tak szybko byli, sprawca był na miejscu!

I właśnie zostałeś wpisany na strone służb mundurowych www.podpierdal.....pl unsure.gif tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marcin.p
post czw, 23 wrz 2010 - 15:24
Post #15


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,162
Dołączył: śro, 07 lut 07
Skąd: Gołonóg Starówka, Zagłębie Dąbrowskie
Nr użytkownika: 446
Płeć: Mężczyzna
GG: 11390668 status gadu-gadu



CYTAT(KK#65 @ śro, 22 wrz 2010 - 23:33) *
Dziwisz się że tak szybko byli, sprawca był na miejscu!


Co masz na myśli?


--------------------
Pozdrawiam!
Marcin
Go to the top of the page
 
+Quote Post
beata
post pią, 24 wrz 2010 - 09:42
Post #16


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 35
Dołączył: pią, 31 sie 07
Skąd: gołonóg
Nr użytkownika: 794
Płeć: Kobieta



CYTAT(Szczepan @ pon, 20 wrz 2010 - 14:58) *
NORMALKA!!!
2 GOŚCIE PO PRACY NA ŁAWECZCE SPOŻYWAJĄ PIWKO
STRAŻNICY MIEJSCY PODJEŻDŻAJĄ JAK ZWYKLE PODCHODZĄ GŁUPOT SIĘ NAGADAJĄ ,MANDATY WYPISUJĄ DWÓM W JEDNYM KWITKU. KWOTA MANDATU 50ZŁ. ZDARZENIE TO MIAŁO MIEJSCE NA UL. MAJAKOWSKIEGO
A NIECH TE (...)!!!!

To i tak mieli szczęście bo mnie przyjemność picia piwa kosztowała 100 zł.Było to najdroźsze piwo jakie w życiu wypiłam. rolleyes.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
olo
post pią, 24 wrz 2010 - 21:50
Post #17


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,171
Dołączył: pon, 01 wrz 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 18
Płeć: Mężczyzna
GG: 1387662 status gadu-gadu



CYTAT(xMarcinx @ śro, 22 wrz 2010 - 18:34) *
No to chyba nie wiesz czemu służy spisywanie..


Spisywanie służy zaspokojeniu notesu i sumienia. laugh.gif

Ten post edytował olo pią, 24 wrz 2010 - 21:51


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
KJS
post sob, 25 wrz 2010 - 10:50
Post #18


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 130
Dołączył: pon, 29 wrz 08
Skąd: DĄBROWA GÓRNICZA CiTY / MYDLiCE
Nr użytkownika: 1,493
Płeć: Mężczyzna



Nikt mnie nie przekona, że straż miejska jest mi tu potrzebna. Więcej pieniędzy na policję dawać się powinno. A prawda niestety jest taka, że jak masz dostać wpierd** to i tak dostaniesz bo strazy miejskiej i policji nigdy nie ma wtedy gdy być powinni a zawsze sa wtedy gdy nie powinni : )
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vacu
post sob, 25 wrz 2010 - 17:12
Post #19


Smokin' nigga
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,125
Dołączył: sob, 01 maj 04
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 85
Płeć: Mężczyzna
GG: 2275899 status gadu-gadu
Tlen: vacu status tlen



CYTAT(KJS @ sob, 25 wrz 2010 - 10:50) *
Nikt mnie nie przekona, że straż miejska jest mi tu potrzebna. Więcej pieniędzy na policję dawać się powinno. A prawda niestety jest taka, że jak masz dostać wpierd** to i tak dostaniesz bo strazy miejskiej i policji nigdy nie ma wtedy gdy być powinni a zawsze sa wtedy gdy nie powinni : )

Popieram i ponownie zapytam - po jaką cholerę "straży miejskiej" samochody? Jeżeli już łożymy na tę bandę nieudaczników to niech chociaż łażą po mieście prewencyjnie zamiast wozić dupsko z punktu w punkt. Powiem szczerze, że np. w mojej okolicy o ile czasami widzę pieszy patrol policyjny to nie przypominam sobie żebym widział pieszego strażnika teksasu...

Ale DG nie jest wyjątkiem, np. w Czeladzi kilka razy widziałem, jak sm podjechała do "żula" i nawet z auta nie wysiedli tylko rozmawiali z nim przez szybę. Podobna sytuacja ostatnio z okolic DH centrum - kilku panów piło piwko na ławce za przystankiem, Panowie z sm oczywiście nie raczyli przejść te kilka kroków od miejsca gdzie można normalnie stanąć - podjechali dosłownie 1,5 m od ławeczki na "deptaku" i po mandaciku.

Co do samych mandatów za picie piwa to powiem tak, że ten zakaz spożywania w miejscach publicznych to totalna bzdura. Kto ma pić w parku to i tak pije i ma w d... mandaty, najbardziej jest ten zakaz upierdliwy dla tych co szanują prawo a nie mogą się napić piwa metr za płotem ogródka.

Ten post edytował vacu sob, 25 wrz 2010 - 17:13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
KJS
post pon, 01 lis 2010 - 20:51
Post #20


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 130
Dołączył: pon, 29 wrz 08
Skąd: DĄBROWA GÓRNICZA CiTY / MYDLiCE
Nr użytkownika: 1,493
Płeć: Mężczyzna



Dziś podobno była AKCJA "ZNICZ"

Wydaje mi sie ze policja miała w tym roku niewiele roboty smile2.gif Od samego rana na naszych drogach świeciło pustkami, a jedyne miejsce gdzie stała policja celem kontroli było podobno pobliże Wzgórza w Gołonogu.

Ja pojeździłem dziś po mieście i okolicach dobre 2h i "w terenie" natknąłem się tylko na jeden patrol.

Ale to chyba znaczy, że było spokojnie smile2.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stron V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piątek, 29 marzec 2024 - 12:00
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza