IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

7 Stron V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Klub MKS Dąbrowa Górnicza, zarząd, problemy, opinie...
ario
post pią, 30 maj 2008 - 09:13
Post #21


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 421
Dołączył: pią, 23 lis 07
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 893
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(Franek8 @ pią, 30 maj 2008 - 06:58) *
Jednak byliśmy światkami kolejnej transformacji i to dąbrowianki dwukrotnie udowodniły swoją wyższość na tym etapie rozgrywek.)


Wszystko fajnie, tylko kto to pisał?
(Staram się poprawnie pisać po polsku, więc takie błędy mnie troszkę rażą smile2.gif )

Aha, jak wstawiasz cytat, to podawaj źródło skąd go masz

Ten post edytował ario pią, 30 maj 2008 - 09:14
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Martin
post sob, 31 maj 2008 - 20:57
Post #22


KK55
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 66
Dołączył: śro, 19 gru 07
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Nr użytkownika: 973
Płeć: Mężczyzna



Ten artykuł już był.
Przeczytaj wcześniejsze posty zanim coś wkleisz.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dakos
post wto, 03 cze 2008 - 18:55
Post #23


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 199
Dołączył: śro, 27 lut 08
Nr użytkownika: 1,123
Płeć: Mężczyzna



Tylko do końca 2008 roku będą mogły odbywać się imprezy sportowo – rekreacyjne w dąbrowskiej hali „Centrum” oraz pobliskim aquaparku „Nemo” Wodny Świat. O warunkowym dopuszczeniu hali zadecydował Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego.


Decyzja taka podyktowana została małą ilości dróg ewakuacyjnych. W przypadku katastrofy, czy pożaru ewakuacja ludności byłaby utrudniona. Obecnie do wyżej wymienionych obiektów są tylko dwie drogi dojazdowe, z których ulica Dojazdowa jest bardzo wąska. Jednocześnie Inspektorat zapowiedział, że jeżeli do końca 2008 roku nie zostanie wybudowana alternatywna droga zarówno hala Centrum jak i Wodny Park Nemo zostaną zamknięte i nie będą mogły się tam odbywać żadne koncert czy imprezy o charakterze sportowym i rekreacyjnym. Nowa droga ma biec wzdłuż pobliskiego Parku Hallera.


Według słów Wojciecha Mizerskiego, Naczelnika wydziału Inwestycji w dąbrowskim Urzędzie Miasta: - Trwają prace projektowe i czekamy na pełną dokumentację. Projekt obejmie cały Park Hallera. Po uzyskaniu pozwolenia na budowę, w drodze przetargu wyłonimy wykonawcę. Prace rozpoczną się jeszcze w tym roku, zależy nam na czasie.


Straż Pożarna pomimo tego w każdym roku dopuszcza halę Centrum do organizacji imprez masowych, lecz dodaje jednocześnie, że nowe drogi dojazdowe rozwiązałyby istniejące problemy komunikacyjne i byłyby gwarancją szybkiej ewakuacji w razie zagrożenia. Należy nadmienić, że istniejące dwie drogi dojazdowe do hali i aquaparku są drogami osiedlowymi często zastawianymi samochodami mieszkańców pobliskich bloków.


Warto nadmienić, że w hali Centrum swoje mecze rozgrywają siatkarki miejscowego MKS Dąbrowa Górnicza oraz 1 ligowi koszykarze tegoż klubu. Obie sekcje w hali „Centrum” świętowały swoje największe sukcesy: siatkarki awans do LSK i utrzymanie w tejże lidze, a koszykarze historyczny, bo pierwszy awans do 1 ligi koszykówki. Gdyby miejscowy obiekt nie został dopuszczony do rozgrywania meczy byłaby to bardzo duża strata dla obu dąbrowskich drużyn, które świetnie czują się w swojej hali.

siatka.org


mam nadzieje ze miasto dziala juz cos w tej sprawie

Ten post edytował dakos wto, 03 cze 2008 - 18:56
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szer
post śro, 04 cze 2008 - 19:10
Post #24


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: FdZD
Postów: 2,583
Dołączył: śro, 13 lip 05
Skąd: Mydlice Południe
Nr użytkownika: 152
Płeć: Mężczyzna
GG: 7413760 status gadu-gadu



Powinno im zależeć, bo co? Będą w Sosnowcu grać? Ale pewnie znowu dostaniemy pozwolenie ;d. Przynajmniej niech zaczną robić tę drogę to będzie dobrze...


--------------------
33001,04
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tomek_dg
post czw, 05 cze 2008 - 01:07
Post #25


UZYTKOWNIK
**

Grupa: Użytkownik
Postów: 53
Dołączył: pon, 26 lis 07
Skąd: Gdańsk/DG
Nr użytkownika: 906
Płeć: Mężczyzna
GG: 3176132 status gadu-gadu



Czy strona naszego klubu jeszcze funkcjonuje bo po ostatnim meczu niewiele ciekawych artykułów można było na niej przeczytać. Nawet nic nie napisali o śmierci Agaty przecież powinno pojawić się chociaż jakieś info i kondolencje!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post śro, 25 cze 2008 - 09:04
Post #26


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



Zapraszamy wszystkich sympatyków MKS-u do fotokonkursu. Jeśli zrobiłeś fotki w trakcie sezonu związane z drużyną, kibicami itp. czekamy na nie pod adresem zdjecie@mks.dabrowa.pl

Szczegóły na stronie mks.dabrowa.pl

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kamil_
post wto, 08 lip 2008 - 15:18
Post #27


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,385
Dołączył: pon, 13 sie 07
Nr użytkownika: 782
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(Zibar @ śro, 25 cze 2008 - 09:04) *
Zapraszamy wszystkich sympatyków MKS-u do fotokonkursu. Jeśli zrobiłeś fotki w trakcie sezonu związane z drużyną, kibicami itp. czekamy na nie pod adresem zdjecie@mks.dabrowa.pl

Szczegóły na stronie mks.dabrowa.pl

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY


Tak z ciekawości. Dużo już prac przyszło? biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post pią, 11 lip 2008 - 08:40
Post #28


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



Kilka prac już nadeszło, nie za dużo, ale mam nadzeję, że konkurencja się zaostrzy rolleyes.gif bo na razie udało mi się zdobyć kolejne upominki, więc szansa na wygraną jest naprawdę duża. Zapraszam do zabawy.


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post czw, 31 lip 2008 - 12:57
Post #29


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



Przypominam i zachęcam do udziału w konkursie wakacyjnym. Do tej pory nadesłano kilkanaście prac. Zastanawiam się czy przedłużyć termin nadsyłania do końca sierpnia, bo ruch na forum i na stronie mks-u jest niewielki? A te osoby które nadeślą do pierwotnego terminu nagrodzić dodatkowo?


Ten post edytował Zibar czw, 31 lip 2008 - 13:06


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post czw, 07 sie 2008 - 13:13
Post #30


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



Taki zaległy tekst znalazłem na stronie ŚZPS

CYTAT
12.06.2008r. godz. 15.40
Podczas Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego odznaczono Kluby oraz następujących działaczy:

Złote odznaki Klubowe PZPS

BKS Aluprof Bielsko-Biała
Płomień S.A. Sosnowiec

Złote imienne PZPS

Brzezinka Andrzej
Cieślik Wiesław
Gębarski Wacław
Góra Ewa
Hałasik Piotr
Machciński Antoni
Mróz Franciszek
Sikorski Janusz

Srebrna imienna PZPS

Augustyn Piotr
Bednorz Andrzej
Grodecki Zdzisław
Kawalec Monika
Kawka Waldemar
Kowalski Lech
Paka Krzysztof
Sznicer Paweł
Wachowiak Krzysztof
Zając Elżbieta

Walne Zebrania zaproponowało następujących kandydatów do Zarządu, którzy otrzymali poniżej podaną ilość głosów (w nawiasie procent ważnych oddanych głosów):

1. Błaszczak Zbigniew - 51 (83,61%)
2. Bortliczek Ryszard - 52 (85,25%)
3. Bućko Wojciech - 29 (47,54%)
4. Darocha Henryk - 53 (86,89%)
5. Grochowski Witold - 53 (86,89%)
6. Kowalski Adam - 43 (70,49%)
7. Krebok Wiktor - 23 (37,70%)
8. Krywult Roman - 52 (85,25%)
9. Lagierski Jan - 37 (60,66%)
10. Lisowski Roman - 42 (68,85%)
11. Maroszek Wojciech - 59 (96,72%)
12. Michalak Sebastian - 37 (60,66%)
13. Pałka Krzysztof - 26 (42,62%)
14. Przybysz Marek - 22 (36,07%)
15. Weiner Marcin - 56 (91,80%)
16. Zając Elżbieta - 44 (72,13%)

Oddanych głosów – 62, głosów ważnych 61

Do Zarządu wybrano następujące osoby:

1. Błaszczak Zbigniew
2. Bortliczek Ryszard
3. Darocha Henryk
4. Grochowski Witold
5. Kowalski Adam
6. Krywult Roman
7. Lagierski Jan
8. Lisowski Roman
9. Maroszek Wojciech
10. Michalak Sebastian
11. Weiner Marcin
12. Zając Elżbieta

Walne zebranie zaproponowało kandydatów na delegatów Śląskiego Związku Piłki Siatkowej w Katowicach na Walne Zgromadzenie Polskiego Związku Piłki Siatkowej w Warszawie w 2008r., którzy otrzymali poniżej przedstawioną ilość głosów (w nawiasie procent ważnych oddanych głosów):

1. Biskup Andrzej 9 15,00%
2. Błaszczak Zbigniew 42 70,00%
3. Bortliczek Ryszard 42 70,00%
4. Bosek Ryszard 43 71,67%
5. Darocha Henryk 36 60,00%
6. Gołaszewski Andrzej 32 53,33%
7. Kawka Waldemar 39 65,00%
8. Kisiel Marek 54 90,00%
9. Kowalski Adam 22 36,67%
10. Krebok Wiktor 24 40,00%
11. Lagierski Jan 17 28,33%
12. Maroszek Wojciech 42 70,00%
13. Wachowiak Krzysztof 19 31,67%
14. Zając Elżbieta 22 36,67%

Głosowało 59 osób, 1 głos nieważny

Delegaci Śląskiego Związku Piłki Siatkowej w Katowicach na Walne Zgromadzenie Polskiego Związku Piłki Siatkowej w Warszawie w 2008r.

1. Błaszczak Zbigniew
2. Bortliczek Ryszard
3. Bosek Ryszard
4. Darocha Henryk
5. Gołaszewski Andrzej
6. Kawka Waldemar
7. Kisiel Marek
8. Krebok Wiktor
9. Maroszek Wojciech

Komisja Rewizyjna

1. Binkiewicz Stanisław
2. Biskup Andrzej
3. Cieślik Wiesław
4. Piątkowska Grażyna
5. Śpiewak Tadeusz


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zibar
post śro, 03 wrz 2008 - 12:55
Post #31


Sportowa Dąbrowa
*******

Grupa: MODERATOR
Postów: 2,837
Dołączył: śro, 08 lis 06
Skąd: Śródmieście
Nr użytkownika: 267
Płeć: Mężczyzna



W galerii klubowej są już zdjęcia zawodniczek i całego zespołu. Podany jest również terminarz III Ligi kobiet i mężczyn. W najbliższym czasie pojawią sie nowe wiadomości o podsumowaniu ubiegłego sezonu oraz o przygotowaniach do obecnego.
Zapraszamy do odwiedzin strony klubowej.


--------------------
pzd
Zibar


>>>>>>Sportowa Dąbrowa<<<<<
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szer
post nie, 19 paź 2008 - 13:37
Post #32


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: FdZD
Postów: 2,583
Dołączył: śro, 13 lip 05
Skąd: Mydlice Południe
Nr użytkownika: 152
Płeć: Mężczyzna
GG: 7413760 status gadu-gadu



Taki news gdzie powędrowała Anna Białobrzeska i Magda Michoń-Szczytowicz po powrocie do Polski

CYTAT
Wzmocnienia UKS "MOSiR" Jasło

Po długich staraniach i negocjacjach udało się wzmocnić nasz III ligowy zespół. W dniu dzisiejszym zarejestrowane zostały w PWZPS Rzeszów jako zawodniczki UKS "MOSiR" Jasło:

Anna Białobrzeska (ur. 30.01.1984 r. w Szczecinie) - jedna z głównych zawodniczek MKS Dąbrowa Górnicza, z którą wywalczyła awans do LSK. Oprócz występów w hali na pozycji przyjmującej, gra także w siatkówkę plażową. W tej konkurencji uzyskała dwa tytuły Mistrza Polski (2003, 2005).

Magdalena Michoń-Szczytowicz (ur. 26.01.1979 r. w Sosnowcu) - absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Była zawodniczka i trenerka I ligowego VOLLEY TULLE NAVES (Francja). Mistrzyni Polski w siatkówce plażowej (2002, 2004). Akademicka Mistrzyni Polski (2005). Obecnie trenerka OSSM Łódź.

Prawdopodobnie zawodniczki te zadebiutują w naszym zespole już w najbliższą sobotę, w meczu wyjazdowym z liderem III ligi kobiet KS PATRIA Sędziszów.

http://siatkowka.uksmosirjaslo.pl/news.php?readmore=84


--------------------
33001,04
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Prosty
post nie, 19 paź 2008 - 13:45
Post #33


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 802
Dołączył: pon, 26 lis 07
Skąd: Strzemieszyce
Nr użytkownika: 902
Płeć: Mężczyzna
Tlen: prosty3 status tlen



nie dziwie sie takiego wyboru, bliskie wyjazdy, blisko miejsca zamieszkania i swojego wybranka smile2.gif

Ten post edytował Prosty nie, 19 paź 2008 - 14:09


--------------------
07/08 :))
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kamil_
post nie, 19 paź 2008 - 14:39
Post #34


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,385
Dołączył: pon, 13 sie 07
Nr użytkownika: 782
Płeć: Mężczyzna



Ale jednak 3 liga to trochę nisko jak na takie zawodniczki... Rozumiem, że są różne powody, np. rodzinne ale myślałem, że coś wyżej znajdzie sobie choćby Ania...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ario
post czw, 23 paź 2008 - 17:10
Post #35


UZYTKOWNIK
****

Grupa: Użytkownik
Postów: 421
Dołączył: pią, 23 lis 07
Skąd: Mydlice
Nr użytkownika: 893
Płeć: Mężczyzna



Nie wiem gdzie dać

ze strony głównej!

http://sport.onet.pl/74413,1248718,108684,...toreportaz.html

Piękne siatkarki z Dąbrowy Górniczej

Ten post edytował ario czw, 23 paź 2008 - 17:13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
:)
post czw, 23 paź 2008 - 19:52
Post #36


IX :)
********

Grupa: ADMINISTRATOR
Postów: 9,081
Dołączył: pią, 15 sie 03
Skąd: DG IX
Nr użytkownika: 8
Płeć: Mężczyzna
GG: 1234567 status gadu-gadu
Skype: test status skype
Tlen: test status tlen



No dzisiaj nasze siatkarki przez caly dzien na glownej stronie Onetu




--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krzysiek
post nie, 29 mar 2009 - 04:15
Post #37


KK #34
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 152
Dołączył: pon, 11 lut 08
Skąd: wioska rybacka
Nr użytkownika: 1,107
Płeć: Mężczyzna
GG: 8919493 status gadu-gadu



Coś się niedobrego dzieje z zespołem i to jest fakt. Natomiast jak na razie nikt nie umie lub przynajmniej nie chce jasno powiedzieć co tak naprawdę jest grane blink.gif Zapewniliśmy sobie utrzymanie w lidze i właściwie w tym momencie się zatrzymaliśmy... Nie zdziwił bym się gdyby się okazało, że jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze huh.gif Może jest ten sam problem co w zeszłym sezonie i nie stać klubu na jakiekolwiek puchary europejskie, więc trzeba zająć odpowiednio niskie miejsce w tabeli blink.gif W. Popik nie bardzo zrozumiał polecenie zarządu w zeszłym sezonie i stracił pracę. Może W. Kawka nie chce popełnić tego samego błędu dry.gif
Sam już nie wiem co o tym wszystkim myśleć, natomiast gdyby tak się przyjrzeć temu bliżej to rzeczywiście mogłoby być nie wesoło – wystarczy, że nadchodząca kontrola finansów klubu wykaże nieprawidłowości, że grupa radnych przegłosuje odcięcie klubu od kasy miasta, że nie pozyskamy naprawdę mocnego sponsora ( obecny „kryzys światowy” raczej tego nie ułatwi ) i krótko mówiąc „leżymy”. W takiej sytuacji rzeczywiście jakiekolwiek puchary europejskie, a raczej koszty z nimi związane byłyby chyba naszym gwoździem do trumny... mf_sleep.gif Mam nadzieję jednak, że te moje „czarnowidztwo” trochę za daleko mnie poniosło i do takiego scenariusza nie dojdzie biggrin.gif
Zobaczymy co dziewczęta pokażą w przyszły weekend. W sumie to w zeszłym sezonie walkę o 5 miejsce też zaczynały od porażki tongue.gif
Chyba że tutaj też chodziło o pieniądze i teraz mają być 2 mecze u nas na hali, czyli 2x więcej kasy z biletów laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szer
post nie, 29 mar 2009 - 09:58
Post #38


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: FdZD
Postów: 2,583
Dołączył: śro, 13 lip 05
Skąd: Mydlice Południe
Nr użytkownika: 152
Płeć: Mężczyzna
GG: 7413760 status gadu-gadu



Teraz zajmując 6 miejsce masz puchary europejskie... Bydgoszcz ukarana więc...
Zresztą w pucharach nie trzeba startować... Kosztowne to jest i raczej nikomu się to nie opłaci. Chyba, że ma grube miliony na koncie.


--------------------
33001,04
Go to the top of the page
 
+Quote Post
b4b4M™
post nie, 29 mar 2009 - 10:23
Post #39


UZYTKOWNIK
*

Grupa: Użytkownik
Postów: 28
Dołączył: pon, 26 lis 07
Skąd: 世界の首都
Nr użytkownika: 904
Płeć: Mężczyzna



Gdybym ja miał na coś postawić pieniądze, to powiedziałbym, że w zespole zdechła atmosfera... Ale nie może być inaczej, jeśli (para)trener [który częścią zespołu niewątpliwie być powinien] po porażce z Bydgoszczą we wszystkich możliwych mediach wypowiada się, że "one są do bani, a ja jestem świetny"...


CYTAT('Z trochu innej beczki)
1. Dziewczyny w Białymstoku,
2. Kopacze w Belfaście,
3. Kubi w Melbourne.

Ciężki weekend dla kibica... sad.gif


Ten post edytował b4b4M™ nie, 29 mar 2009 - 10:36


--------------------


Go to the top of the page
 
+Quote Post
SokratesDG
post nie, 29 mar 2009 - 15:30
Post #40


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 184
Dołączył: wto, 10 lut 09
Skąd: DG forever
Nr użytkownika: 3,188
Płeć: Mężczyzna



Co do finansów, to raczej taką grą daje się tylko argumenty do ręki "naszym"(?) radnym... Większość twierdzi, że nie należy wykonywać gwałtownych ruchów, a ja sobie tak myślę, że nie ma lepszego momentu na spojrzenie z innej strony na klub i spróbowanie czegoś nowego... Więc w mojej chorej wyobraźni powstał pomysł szalony dry.gif
Gdybym ja zarządzał klubem (a na szczęście tego nie robię smile.gif ), to pierwsze co bym zrobił, to zapytał dziewczyn, czy wiążą z nim w jakikolwiek sposób swoją przyszłość, jeśli nie, dałbym im wolną rękę, następnie zmieniłbym trenera (a może nawet wcześniej, lub równocześnie... chodzi mi po głowie nazwisko Niemczyk), trener dostałby polecenie, by na zwolnione miejsca w kadrze wprowadził do drużyny nowe zawodniczki, pod warunkiem, że będą to zawodniczki z naszego rejonu (marzy mi się drużyna endemiczna złożona z zawodniczek z Zagłębia rolleyes.gif ) i stworzenie drużyny całkowicie od nowa. Na pierwszy sezon, ambicjonalne zadanie utrzymania się w ekstraklasie i stworzenie drużyny mogącej walczyć w następnym sezonie o środek tabeli z opcją zdobywania coraz wyższych pozycji. Dlaczego myślę o takim składzie drużyny? Ano cóż... Ujmę to tak: zawodniczki, nawet najlepsze, ale nie stąd mają tylko jedną motywację do gry - pieniądze i nic więcej, zawodniczki stąd miałyby dodatkową motywację w postaci swojej rodziny, znajomych, sąsiadów (ciągle mam nadzieję, że liczy się coś więcej niż kasa, taki naiwniak jestem), poza tym żyłyby tu, a nie na walizkach (to może nie jest tak istotne, ale dla mnie jako lokalnego patrioty bardzo ważne) i co jak co, ale myślę, że ambicją dla nich byłoby grać jak najlepiej, poza tym, noszenie koszulki naszego klubu to powinien być honor i nobilitacja, bo to nie tylko kolorowe koszulki czy tymczasowe miejsce pracy, ale coś znacznie więcej...
Ale jak już wcześniej napisałem, nie jestem ekspertem od siatkówki, ani od prowadzenia klubu, więc to tylko takie moje naiwne przemyślenia...












0


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 Stron V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
7 Użytkowników czyta ten temat (7 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czwartek, 28 marzec 2024 - 14:08
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza