IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

 
Reply to this topicStart new topic
> Najtańsza apteka w okolicy
michall
post pon, 05 sty 2015 - 12:28
Post #1


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 20
Dołączył: wto, 06 mar 12
Nr użytkownika: 4,958
Płeć: Mężczyzna



Witam.
Będę wdzięczny za informację jaka apteka jest najtańsza, albo jedna z najtańszych w okolicy. Dziadek otrzymał ostatnio od lekarza tabletki za które w jednej aptece zapłaciłem 120zł za 28 sztuk więc spory wydatek, a cena tego leku jest różna w każdej aptece. Teraz znalazłem ten lek za 90 zł w ZIKO aptece na ul. Królowej Jadwigi 25a w DG. Jakby ktoś wiedział gdzie może być taniej to będę wdzięczny. Nadmienię, że jest to lek na receptę, ale nie refundowany, dlatego w grę wchodzą tylko apteki stacjonarne.
Z góry dzięki za info.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leszek
post pon, 05 sty 2015 - 13:48
Post #2


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,974
Dołączył: sob, 01 kwi 06
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 197
Płeć: Mężczyzna
GG: 2519362 status gadu-gadu



Sprawdź aptekę na rogu Piłsudskiego i Tysiąclecia (dawny Świt), ewentualnie aptekę na Korczaka. Z nieco dalszych - Sosnowiec, apteka Główna (Kościelna róg Małachowskiego).


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
danielmdc
post pon, 05 sty 2015 - 17:47
Post #3


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 563
Dołączył: wto, 15 sty 13
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Nr użytkownika: 5,133
Płeć: Mężczyzna



Najtańszą apteką z jaką miałem styczność to ta na alejach, kawałek dalej za Carrefourem.

Ten post edytował danielmdc pon, 05 sty 2015 - 17:47
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vodun
post pon, 05 sty 2015 - 20:48
Post #4


UZYTKOWNIK
***

Grupa: Użytkownik
Postów: 113
Dołączył: nie, 18 maj 08
Skąd: DG - Reden
Nr użytkownika: 1,287
Płeć: Mężczyzna



Moja mama kupuje w "Niezapominajce" na Sobieskiego a wcześniej kupowała w aptece w Superjednostce. Akurat te leki które kupuje, tam są najtańsze. Apteka na Korczaka wg mnie jest apteką jedną z droższych (chyba dlatego że całodobowa)

Ten post edytował vodun pon, 05 sty 2015 - 20:50
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kosior
post wto, 06 sty 2015 - 11:17
Post #5


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 4
Dołączył: czw, 02 paź 14
Nr użytkownika: 5,494
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(Leszek @ pon, 05 sty 2015 - 15:48) *
Sprawdź aptekę na rogu Piłsudskiego i Tysiąclecia (dawny Świt), ewentualnie aptekę na Korczaka.


Fajnie, wymieniłeś dwie najdroższe apteki.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leszek
post wto, 06 sty 2015 - 11:46
Post #6


UZYTKOWNIK
*******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,974
Dołączył: sob, 01 kwi 06
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 197
Płeć: Mężczyzna
GG: 2519362 status gadu-gadu



CYTAT(Kosior @ wto, 06 sty 2015 - 11:17) *
CYTAT(Leszek @ pon, 05 sty 2015 - 15:48) *
Sprawdź aptekę na rogu Piłsudskiego i Tysiąclecia (dawny Świt), ewentualnie aptekę na Korczaka.


Fajnie, wymieniłeś dwie najdroższe apteki.


??
Najdroższe to chyba są w Realu i w Pogorii (o ile w tej ostatniej akurat będą mieli to, co jest potrzebne, a rzadko się to zdarza).
Kilka leków ostatnio kupowanych na Tysiąclecia było najtańszych akurat. Wcześniej szukałem innych - wygrała apteka na Korczaka. Jej zaletą jest też to, że jest czynna non-stop i można zamówić leki/materiały przez telefon


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mały77
post czw, 08 sty 2015 - 21:15
Post #7


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,113
Dołączył: czw, 19 lis 09
Nr użytkownika: 3,566
Płeć: Mężczyzna



Sprawdź tu: www.doz.pl - zamawia się w internecie ale odbiera lokalnie w Dąbrowie - wtedy dajesz receptę.
Ceny internetowe są całkiem inne niż te, które dostaniesz na miejscu w tych aptekach wink.gif
Ja ostatnio zauważyłem, że w aptece Apteka Blisko Ciebie na Sobieskiego (Dąbrowa Górnicza (24h), ul. Sobieskiego 23, tel.: 32 262 68 04) pewien specyfik znalazłem taniej niż w internecie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vacu
post czw, 08 sty 2015 - 22:11
Post #8


Smokin' nigga
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 2,125
Dołączył: sob, 01 maj 04
Skąd: DG Centrum
Nr użytkownika: 85
Płeć: Mężczyzna
GG: 2275899 status gadu-gadu
Tlen: vacu status tlen



CYTAT(Mały77 @ czw, 08 sty 2015 - 22:15) *
Sprawdź tu: www.doz.pl - zamawia się w internecie ale odbiera lokalnie w Dąbrowie - wtedy dajesz receptę.
Ceny internetowe są całkiem inne niż te, które dostaniesz na miejscu w tych aptekach wink.gif
Ja ostatnio zauważyłem, że w aptece Apteka Blisko Ciebie na Sobieskiego (Dąbrowa Górnicza (24h), ul. Sobieskiego 23, tel.: 32 262 68 04) pewien specyfik znalazłem taniej niż w internecie.

Właśnie z aptekami to chyba jest tak, że trzeba się nachodzić bo coś jest tańsze tu a co innego tam. Moja mama niedawno jeszcze miała bardzo chorą znajomą, dla której kupowała leki, dużo i drogie. Więc część właśnie kupowała przez doz.pl bo tam było najtaniej, pamiętam też, że po niektóre chodziła do apteki na Kościuszki 5 (na roku obok wjazdu do Defum) bo akurat nigdzie te konkretne nie były tańsze niż tam. Wychodzi więc , że wymieniliśmy wszystko co się dało tylko, że każdy kupował co innego :/ więc niestety pozostaje obejść i pytać.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
olo
post pią, 09 sty 2015 - 08:59
Post #9


UZYTKOWNIK
******

Grupa: Użytkownik
Postów: 1,171
Dołączył: pon, 01 wrz 03
Skąd: Gołonóg
Nr użytkownika: 18
Płeć: Mężczyzna
GG: 1387662 status gadu-gadu



Z tego co mnie wiadomo to, apteka w Superjednostce jest najtańsza.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
michall
post sob, 10 sty 2015 - 23:28
Post #10


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 20
Dołączył: wto, 06 mar 12
Nr użytkownika: 4,958
Płeć: Mężczyzna



CYTAT(Mały77 @ czw, 08 sty 2015 - 21:15) *
Sprawdź tu: www.doz.pl - zamawia się w internecie ale odbiera lokalnie w Dąbrowie - wtedy dajesz receptę.
Ceny internetowe są całkiem inne niż te, które dostaniesz na miejscu w tych aptekach wink.gif
Ja ostatnio zauważyłem, że w aptece Apteka Blisko Ciebie na Sobieskiego (Dąbrowa Górnicza (24h), ul. Sobieskiego 23, tel.: 32 262 68 04) pewien specyfik znalazłem taniej niż w internecie.


Tu akurat te tabletki to są w magicznej cenie 380zł. Dzięki wszystkim za wszelkie propozycje, w najbliższych dniach na pewno sprawdzę wszystkie apteki w okolicy centrum i zobaczę jak to tam wygląda. Według mnie beznadziejny jest zakaz reklamowania cen leków, bo gdy zadzwoniłem do Niezapominajki to Pani mi powiedziała że mają te tabletki, ale cenę mi mogę powiedzieć tylko osobiście, istna głupota, ale to jest Polska tu trzeba tylko ludziom utrudniać życie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krakowc
post nie, 15 lut 2015 - 08:15
Post #11


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 10
Dołączył: pon, 09 lut 15
Nr użytkownika: 5,606
Płeć: Kobieta



Niezapominajka jest ok. Warto też w aptekach internetowych kupować.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rokko31
post nie, 15 lut 2015 - 14:09
Post #12


UZYTKOWNIK
*****

Grupa: Użytkownik
Postów: 663
Dołączył: nie, 26 lis 06
Skąd: DG
Nr użytkownika: 337
Płeć: Mężczyzna



Dość sporo kupuje czasem leków i medykamentów i Moim zdaniem najtańsza apteka jest Blisko Ciebie przy Sobieskiego, kiedyś była w Superjednostce ale po ostatniej reformie aptek dość sporo podrożały tam leki. Oczywiście trzeba sprawdzać każdy lek, gdyż w jednej aptece będzie tańszy w drugiej droższy, nawet ceny leków na receptę potrafią się różnić.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zizi78
post śro, 08 kwi 2015 - 15:45
Post #13


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 12
Dołączył: nie, 01 lip 07
Nr użytkownika: 745
Płeć: Kobieta



Superjednostka oraz Sobieskiego. To najlepsze apteki. No i też Niezapominajka.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marek.L
post czw, 14 sty 2016 - 13:07
Post #14


UZYTKOWNIK


Grupa: Użytkownik
Postów: 4
Dołączył: pon, 09 lut 15
Nr użytkownika: 5,605
Płeć: Mężczyzna



Jeżeli akurat chodzi o apteki w Dąbrowie Górniczej, no to na Ludowej 19a jest bardzo dobra - Apteka Zdrowit konkretnie. Jeszcze nie było tak, żebym przepłacił za leki, albo nie mógł z jakiegoś powodu zrealizować recepty.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 

Mapa forum
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czwartek, 28 marzec 2024 - 09:56
FMDG - Razem od 2003
Dąbrowa Górnicza